Автор Тема: Вибори в США 8 листопада 2022  (Прочитано 7612 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #150 : Листопада 09, 2022, 05:50:41 17:50 »
в чому тоді феномен Ілан Омар, що по суті балотується в sanctuary Мінеаполіс де вона навзла повно своїх сомалійських рефьюджі?

ті ж нелегали по суті осідають у великих містах де є прокорм. це логічно. і їх дуже дуже багато.

рефьюджі та нелегали - це абсолютно різні категорії...... В Мінесоті просто допустили створення анклаву з цих біженців, замість того щоб зробити якісь зусилля для їх ассиміляції - от і маємо таку конгресменшу.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #151 : Листопада 09, 2022, 06:05:59 18:05 »
рефьюджі та нелегали - це абсолютно різні категорії...... В Мінесоті просто допустили створення анклаву з цих біженців, замість того щоб зробити якісь зусилля для їх ассиміляції - от і маємо таку конгресменшу.....

і ті і ті - не пройшли конкуренцію. яка різниця? це просто випадкові люди а швидше люди що нічого не добилися у своїй країні. далі - лише за останні два роки завдяки відкритим кордонам наїхало пару мільонів свіжих нелегалів. всі вони осідають тут. не думаю що їх цікавить фіскальні політики - це все баласт... де вони осідають?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #152 : Листопада 09, 2022, 06:30:05 18:30 »
пригожинцы каг дела?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #153 : Листопада 09, 2022, 06:57:02 18:57 »


Республіканці забирають Палату Представників.
Сенат залишається під питанням.
Можливі повторні вибори в Сенат в Джорджії.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #154 : Листопада 09, 2022, 06:58:32 18:58 »
Республіканці забирають Палату Представників.
Сенат залишається під питанням.
Можливі повторні вибори в Сенат в Джорджії.

хехе
фракция быдлана в пролете

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #155 : Листопада 09, 2022, 07:00:22 19:00 »
надеюсь к 2024 єто тупое недарозумение респы вычистят

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #156 : Листопада 09, 2022, 07:09:38 19:09 »
Вибори у США: демократи можуть утримати контроль над Сенатом

https://www.radiosvoboda.org/a/news-ssha-vybory-demokraty-senat/32122716.html

У Сполучених Штатах за підсумками проміжних виборів, які відбулися 8 листопада, демократи можуть утримати контроль над Сенатом. У них зберігаються шанси на контроль і над Палатою представників, хоча, швидше за все, він все ж таки перейде до республіканців.

На ранок 9 листопада за часом Сполучених Штатів не є остаточними результати виборів до Сенату в пʼяти штатах. З урахуванням переможців, що вже визначилися, у демократів зараз 48 місць, у республіканців 47.

Демократи лідирують в Аризоні та Джорджії, і перемоги в цих двох штатах їм буде достатньо для отримання 50 місць у Сенаті нового скликання. Це дає їм більшість із урахуванням віцепрезидентки США Камали Гарріс – її голос стає вирішальним, якщо під час голосування число голосів є рівним. Є шанси у кандидата від демократів і на перемогу в Неваді.

Спостерігачі зазначають, що в таких штатах, як Пенсильванія та Нью-Гемпшир кандидати від демократів виступили краще, ніж передбачала більшість опитувань, і здобули впевнену перемогу.

На виборах до Палати представників, за даними RealclearPolitics, республіканці забезпечили собі перемогу у 199 округах, демократи у 174, ще у 62 округах результати поки що не визначені, відриви між кандидатами невеликі. За прогнозами, республіканці можуть претендувати приблизно на 220 місць, що дасть їм більшість лише у пʼять голосів. Нині у Палаті незначна більшість у демократів. Перед виборами більшість опитувань передбачала впевненішу перемогу республіканців.

Якщо республіканці здобудуть контроль над Конгресом, це дасть їм можливість блокувати більшу частину стратегії адміністрації Джозефа Байдена в наступні два роки, включно з протидією російській агресії в Україні. Деякі республіканці вже закликали скоротити допомогу Києву. Інші конгресмени з Республіканської партії виступають за її продовження, але за більш жорсткого контролю з боку Конгресу. В адміністрації Байдена запевняють, що підтримка України залишиться «непорушною і непохитною» і після проміжних виборів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #157 : Листопада 09, 2022, 07:17:50 19:17 »
Вибори у США: демократи можуть утримати контроль над Сенатом

https://www.radiosvoboda.org/a/news-ssha-vybory-demokraty-senat/32122716.html

Якщо республіканці здобудуть контроль над Конгресом, це дасть їм можливість блокувати більшу частину стратегії адміністрації Джозефа Байдена в наступні два роки, включно з протидією російській агресії в Україні. Деякі республіканці вже закликали скоротити допомогу Києву. Інші конгресмени з Республіканської партії виступають за її продовження, але за більш жорсткого контролю з боку Конгресу. В адміністрації Байдена запевняють, що підтримка України залишиться «непорушною і непохитною» і після проміжних виборів.

Результат виборів не вплине на політику адміністрації єблана і його обаминих лакеїв. Все в їхніх руках. Єдине, що може зробити конгрес, це вимагати контролю над тим, як імбецили в Києві тратять гроші. Що в принципі потрібно.

Що ж до виборів, то майбутнє Республіканської партії має належати політикам типу Рона ДеСантіса.
« Останнє редагування: Листопада 09, 2022, 07:24:03 19:24 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #158 : Листопада 09, 2022, 07:27:59 19:27 »
Там наші Херсон намірились брати, а ви тут про якусь малозначущу фігню трете  :fp2

До речі, питання до зрадойобівікспердів - злив кацабонами Херсону - це Салліван порішав, чи все-таки наше військо ?  :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #159 : Листопада 09, 2022, 07:34:56 19:34 »
Там наші Херсон намірились брати, а ви тут про якусь малозначущу фігню трете  :fp2

До речі, питання до зрадойобівікспердів - злив кацабонами Херсону - це Салліван порішав, чи все-таки наше військо ?  :smilie7:

и селливан тоже
када оружие привозил

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #160 : Листопада 09, 2022, 07:40:35 19:40 »
Там наші Херсон намірились брати, а ви тут про якусь малозначущу фігню трете  :fp2

До речі, питання до зрадойобівікспердів - злив кацабонами Херсону - це Салліван порішав, чи все-таки наше військо ?  :smilie7:

Це тілько марксалонін знає.  :alen

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #161 : Листопада 09, 2022, 07:47:58 19:47 »
Це тілько марксалонін знає.  :alen

Салонін - ета галава. А місцевим він ще не шепнув ?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #162 : Листопада 09, 2022, 07:55:53 19:55 »
Салонін - ета галава. А місцевим він ще не шепнув ?

ХЗ, коли у нього щоденні свєжиє відосікі виходять - до швєца, чи після. :alen

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #163 : Листопада 09, 2022, 09:08:03 21:08 »
Nation Unsure Whether To Support Party That Runs Brain-Damaged Candidates Or Party That Loses To Brain-Damaged Candidates  :lol: :lol: :lol:

https://babylonbee.com/news/nation-unsure-whether-to-support-party-that-runs-brain-damaged-candidates-and-party-that-loses-to-brain-damaged-candidates/
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #164 : Листопада 09, 2022, 10:24:51 22:24 »
Не читав усю тему, а що робити з цією хуйловською респопідараскою? Вони там усі таки, чи це просто духовна сестра трампа?

Ні копійки не дістанеться": у США політикиня пообіцяла припинити допомогу Україні

а словами представниці Республіканської партії Марджорі Тейлор Ґрін, фінансову допомогу Україні зупинять, якщо республіканці переможуть на виборах до Конгресу. Конгресвумен Ліз Чейні у відповідь заявила, що цього таки домагається Путін.

Марджорі Тейлор Ґрін, конгресвумен від штату Джорджія, яка дотримується вкрай правих поглядів, напередодні пообіцяла припинити підтримку Україні, якщо республіканці переможуть на проміжних виборах до Конгресу, які відбудуться наступного тижня. Своїх опонентів Тейлор Ґрін розкритикувала у Twitter.

"Єдиний кордон, який їх турбує, — це український, не південний кордон Америки", — кинула Ґрін на адресу американських демократів на зустрічі з виборцями в штаті Айова.

"За республіканців Україні не дістанеться ані пенні. Наша країна на першому місці. Їм немає діла до нашого кордону чи наших людей", — заявила Тейлор Ґрін.




Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #165 : Листопада 09, 2022, 10:33:21 22:33 »
Не читав усю тему, а що робити з цією хуйловською респопідараскою? Вони там усі таки, чи це просто духовна сестра трампа?

Ні копійки не дістанеться": у США політикиня пообіцяла припинити допомогу Україні

а словами представниці Республіканської партії Марджорі Тейлор Ґрін, фінансову допомогу Україні зупинять, якщо республіканці переможуть на виборах до Конгресу. Конгресвумен Ліз Чейні у відповідь заявила, що цього таки домагається Путін.

Марджорі Тейлор Ґрін, конгресвумен від штату Джорджія, яка дотримується вкрай правих поглядів, напередодні пообіцяла припинити підтримку Україні, якщо республіканці переможуть на проміжних виборах до Конгресу, які відбудуться наступного тижня. Своїх опонентів Тейлор Ґрін розкритикувала у Twitter.

"Єдиний кордон, який їх турбує, — це український, не південний кордон Америки", — кинула Ґрін на адресу американських демократів на зустрічі з виборцями в штаті Айова.

"За республіканців Україні не дістанеться ані пенні. Наша країна на першому місці. Їм немає діла до нашого кордону чи наших людей", — заявила Тейлор Ґрін.
її було переобрано

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #166 : Листопада 09, 2022, 10:35:20 22:35 »
Не читав усю тему, а що робити з цією хуйловською респопідараскою? Вони там усі таки, чи це просто духовна сестра трампа?

Ні копійки не дістанеться": у США політикиня пообіцяла припинити допомогу Україні

а словами представниці Республіканської партії Марджорі Тейлор Ґрін, фінансову допомогу Україні зупинять, якщо республіканці переможуть на виборах до Конгресу.

Вона ніхуя не вирішує від слова взагалі. Вона просто junior congresswoman, один голос - і все. От була б вона головуючою якогось важливого у цьому питанні комітету - то було б про що розмовляти. Але їй не світить з багатьох причин.  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #167 : Листопада 09, 2022, 11:23:14 23:23 »
Не все тут просто.
Поки що ситуація така із Трамповими кандидарєтами:

Trump's Current 2022 Midterm ENDORSEMENT RECORD...

🔴 174  Wins

🔵   9  Losses

Я хочу бачити Республіканські праймеріз з участю Трампа і ДеСантіса.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20324
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #168 : Листопада 10, 2022, 12:11:24 00:11 »
Biden: 'Giant red wave' didn't happen :laugh:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #169 : Листопада 10, 2022, 02:24:30 02:24 »
https://www.npr.org/2022/09/08/1121535686/poll-abortion-inflation-midterm-elections

пишуть в американців аборти мають таке значення як і інфляція  :fp2

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #170 : Листопада 10, 2022, 03:01:25 03:01 »
https://www.npr.org/2022/09/08/1121535686/poll-abortion-inflation-midterm-elections

пишуть в американців аборти мають таке значення як і інфляція  :fp2

Тебе штирить що для якихось жінок право користуватись своїм тілом - це важливе принципове питання?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #171 : Листопада 10, 2022, 03:12:35 03:12 »
Тебе штирить що для якихось жінок право користуватись своїм тілом - це важливе принципове питання?
:fp2 от особисто для вашої сім'ї що актуальніше - право зробити аборт на 5-му місяці чи інфляція?

до речі то винесено на штат, то в калі взагалі стосуватися не повинно

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #172 : Листопада 10, 2022, 03:58:13 03:58 »
:fp2 от особисто для вашої сім'ї що актуальніше - право зробити аборт на 5-му місяці чи інфляція?

до речі то винесено на штат, то в калі взагалі стосуватися не повинно

Так і не стосується. У нас тут проголосували щоб право на все що стосується розмноження було закріплене в конституції - і все, питання закрите.....
Але я розумію переживання тих у кого таких прав нема.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #173 : Листопада 10, 2022, 04:36:57 04:36 »
Так і не стосується. У нас тут проголосували щоб право на все що стосується розмноження було закріплене в конституції - і все, питання закрите.....
Але я розумію переживання тих у кого таких прав нема.......
тобто тебе це не стосується як і інших жителів калі але ви за це переживаєте як і за інфляцію яка вам стосується??? де логіка

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #174 : Листопада 10, 2022, 04:39:32 04:39 »
тобто тебе це не стосується як і інших жителів калі але ви за це переживаєте як і за інфляцію яка вам стосується??? де логіка

 :Sho_za: це тебе від цього штирить, а не мене.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #175 : Листопада 10, 2022, 04:44:10 04:44 »
:Sho_za: це тебе від цього штирить, а не мене.....
мені на аборти взагалі начхати. я контролюю себе.

мене бісить шо людей інфляція не хвилює...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #176 : Листопада 10, 2022, 04:47:37 04:47 »
мені на аборти взагалі начхати. я контролюю себе.

мене бісить шо людей інфляція не хвилює...

нє, ну ти почав фейспалмити "як можна аборти ставити на рівні з інфляцією"..... я тобі пояснив ЯК МОЖНА......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #177 : Листопада 10, 2022, 04:50:09 04:50 »
нє, ну ти почав фейспалмити "як можна аборти ставити на рівні з інфляцією"..... я тобі пояснив ЯК МОЖНА......
я тебе питав як людину а не політика. чи вас то особисто стосується чи ні. бо інфляція стосується усіх. нашо ти мені партійні лозунги суєш?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #178 : Листопада 10, 2022, 04:56:17 04:56 »
я тебе питав як людину а не політика. чи вас то особисто стосується чи ні. бо інфляція стосується усіх. нашо ти мені партійні лозунги суєш?

Які нах гасла, я тобі показую як ставляться до цього більшість жінок.... Право на власне тіло - саме так вони це сприймають.....  це для них трохи важливіше чим циферки

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Вибори в США 8 листопада 2022
« Reply #179 : Листопада 10, 2022, 04:59:16 04:59 »
Які нах гасла, я тобі показую як ставляться до цього більшість жінок.... Право на власне тіло - саме так вони це сприймають.....  це для них трохи важливіше чим циферки
демократичні штати поклали хєр на те рішення. тобто жінок воно не стосується. зате інфляція стосується. парадокс?