Автор Тема: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США  (Прочитано 1365 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #30 : Листопада 17, 2022, 04:45:19 16:45 »

Як це працює на практиці:
Оголошено конкурс на посаду професора в університеті. Відібрали трьох кандидаток - білу, жовту, і чорну. Чорна з професійної точки зору - нижче плінтуса. Роботу отримала вона.

Хіба я писав про щось інше? Ти точно українець? "Позитивна дискримінація"- це переклад на українську англ. терміну affirmative action
« Останнє редагування: Листопада 17, 2022, 04:50:21 16:50 від Sebastian Brant »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #31 : Листопада 17, 2022, 04:48:54 16:48 »
Хіба я писив про щось інше? Ти точно українець? "Позитивна дискримінація"- це переклад на українську англ. терміну affirmative action

Ця хуйня була придумана демократами щоб привчити чорних голосувати винятково за них.
Потім вони почали придумувати нових “жертв дискримінації“. Зараз у них нова мода - транси. Кілька сот збоченців, які всім похуй, але галасу з приводу них - на весь світ.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #32 : Листопада 17, 2022, 04:53:12 16:53 »
Ця хуйня була придумана демократами щоб привчити чорних голосувати винятково за них.
Потім вони почали придумувати нових “жертв дискримінації“. Зараз у них нова мода - транси. Кілька сот збоченців, які всім похуй, але галасу з приводу них - на весь світ.

Та вже давно відбувається така ж сама херня й з білими. Тепер, уже з вашої подачі, вони будуть думати, що їх не беруть не через брак кваліфікації, а через те, що білі. Той самий ресентимент, тільки вид на яйція збоку

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #33 : Листопада 17, 2022, 05:16:31 17:16 »
Та вже давно відбувається така ж сама херня й з білими. Тепер, уже з вашої подачі, вони будуть думати, що їх не беруть не через брак кваліфікації, а через те, що білі. Той самий ресентимент, тільки вид на яйція збоку

Я кажу про конкретні речі, свідком яких безпосередньо був.
Якщо професійна кваліфікація не має значення, а має значення колір шкіри, то це кретинізм із поганими наслідками.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #34 : Листопада 17, 2022, 07:41:24 19:41 »
марк солонин,  табах

накуя это тут?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #35 : Листопада 17, 2022, 07:48:31 19:48 »
марк солонин,  табах

накуя это тут?

А накуя тут ти - кацапоязичний кацап з кацапстану із 47-ю хромосомою?  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #36 : Листопада 17, 2022, 07:50:46 19:50 »
А накуя тут ти - кацапоязичний кацап з кацапстану із 47-ю хромосомою?  :lol:


табах украиномовний  пидарок  кацапский?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #37 : Листопада 17, 2022, 07:54:06 19:54 »
Ну нарешті!  :hot: :hot:
Дякую, Юкі
Без тебе та Комашки у нене б нічого не вийшло на цій гілці
Та завжди будь-ласка, в канце канцов всьоткі ж хахли настоко тупи, шо бєз пєрєдовой русской мислі і пагаваріть ні о чьом другом ні могут. Так шо давайте, носіть сюди ще більше кацапчиків, будемо тримати гілочки наверху  :smiley15:
Ще б бажано на кацапську перейти, щоб розум загострювався ще більше вялікім язиком  :super:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #38 : Листопада 17, 2022, 10:54:15 22:54 »
все йде до цієї антиутопії  :smilie2:

Цитувати
Твір Вільяма Пірса «Щоденник Тернера» є одним з найкращих витворів світової літератури ХХ ст. На тлі духовного, творчого та інтелектуального занепаду західної літератури, в часи тотального домінування збочених уявлень щодо призначення та завдань художньої літератури, з’явився твір, що відкинув усі без винятку демагогічні правила та деспотичні обмеження демо-ліберального суспільства.
Автор був свідомий того, що його твір потрапить під заборону, а він сам – під переслідування. Але його відваги та мужності вистачило на те, щоб відверто та правдиво (або як це називають ліберали – «неполіткоректно») описати все гниле нутро нинішньої Системи та вказати шлях боротьби з нею. Саме це й викликало дикі нападки на «Щоденник Тернера» та його автора – адже апологетів відкритого суспільства та расової мішанини відверто злякав чин Людини, що самотужки кинула виклик цілій Системі в ім’я майбутнього Білої раси.
Ліберали всіх мастей з жахом для себе виявили, що існують ще Люди для яких не все продається і покупається, для яких є щось вище за економічне збагачення та сите животіння, і які готові жертвувати своїм добробутом, безпекою та життям в ім’я Вищіх Ідеалів. Система всіма силами прагнула зупинити поширення цього твору та піддати забуттю саме ім’я автора. Але щодня, завдяки зусиллям Білих патріотів, які незважаючи на всі загрози ведуть криваву боротьбу з Системою, «Щоденник Тернера» читає все більше Білих людей, кращі з яких стають до наших лав, зміцнюючи силу організованого спротиву.
І ось нарешті ми маємо український переклад цього непересічного твору. Переклад, що постав завдяки жертовній та наполегливій праці нашого побратима, якого Система кинула за грати. Але пси Системи забули, що Українського Націоналіста можна ув’язнити, але не можна зламати його Дух та Волю. Цей переклад, який викарбувано самою боротьбою за Расові та Національні ідеали, є гідним продовженням героїчного чину Вільяма Пірса та вагомим внеском у справу нашої майбутньої Перемоги.
https://reibert.info/threads/viljam-pirs-schodenniki-ternera.746372/

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #39 : Листопада 17, 2022, 11:19:54 23:19 »
Та завжди будь-ласка, в канце канцов всьоткі ж хахли настоко тупи, шо бєз пєрєдовой русской мислі і пагаваріть ні о чьом другом ні могут. Так шо давайте, носіть сюди ще більше кацапчиків, будемо тримати гілочки наверху  :smiley15:
Ще б бажано на кацапську перейти, щоб розум загострювався ще більше вялікім язиком  :super:

Комашки, а Ви в якому році прочитали роботу Д.Донцова "Росія чи Європа", що так зверхньо зі мною розмовляєте? Я- ще в 90-х. І був першим, хто почав систематично писати українською на ФУПі. Після чого писати почало все більше й більше людей
Ті ж люди, хто писав українською до мене, були нішевими й не викликали такого лавиноподібного ефекту. Всі давно вже звикли, що є невеличка групка індивідів, переважно галичани, переважно львів'яни, які писали українською. І всіх це влаштовувало
Смішно читати Ваші докори

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #40 : Листопада 17, 2022, 11:28:48 23:28 »
Власне, найцінніше у відео я не виклав. Частково тому, що було цікаво- хтось перегляне відео, щоб зауважити це?
Частково тому, що в цій частині я досить близький до погляду авторів, яким я опоную. Але в плані того, що в тому є своя історична закономірність, а не підступи "нових лівих".  Не в тім річ, що "нові ліві" налівачили й вирішили не херачити більше скелю економічного базису капіталізму, а зайнятись надбудовою. А в тім, що це вже виходить не марксизм, а геґельянство. І що це почала робити ще до них капіталістична держава з її бюрократичним апаратом
Витоки такого підходу можна побачити не 60-х роках, і не в Ґрамші- а ще раніше, у І світову війну
 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #41 : Листопада 18, 2022, 01:02:09 13:02 »
Власне, найцінніше у відео я не виклав. Частково тому, що було цікаво- хтось перегляне відео, щоб зауважити це?
Частково тому, що в цій частині я досить близький до погляду авторів, яким я опоную. Але в плані того, що в тому є своя історична закономірність, а не підступи "нових лівих".  Не в тім річ, що "нові ліві" налівачили й вирішили не херачити більше скелю економічного базису капіталізму, а зайнятись надбудовою. А в тім, що це вже виходить не марксизм, а геґельянство. І що це почала робити ще до них капіталістична держава з її бюрократичним апаратом
Витоки такого підходу можна побачити не 60-х роках, і не в Ґрамші- а ще раніше, у І світову війну

тпанутся
мы должны тратить время на просмотр этой хуйни?

ты иплан позиционируешь себя как интеллектуала? :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #42 : Листопада 19, 2022, 10:11:11 22:11 »
Комашки, а Ви в якому році прочитали роботу Д.Донцова "Росія чи Європа", що так зверхньо зі мною розмовляєте? Я- ще в 90-х. І був першим, хто почав систематично писати українською на ФУПі. Після чого писати почало все більше й більше людей
Ті ж люди, хто писав українською до мене, були нішевими й не викликали такого лавиноподібного ефекту. Всі давно вже звикли, що є невеличка групка індивідів, переважно галичани, переважно львів'яни, які писали українською. І всіх це влаштовувало
Смішно читати Ваші докори
Ви що, щиро гадаєте що тональність бесід залежить від того, хто коли читав Донцова? Чи ваш вклад до справи українізації якимось чином пом'якшує чи нівелює ваш вклад до популяризації кацапського лайна?
Повертайтеся до реальності. Мій допис в цій гілці такий самий, як всі інші на цю тему, до всіх інших дописувачів що робили те саме. Моя позиція є відкритою, я негативно ставлюся до ситуацій, коли українці починають себе вести як нєдороси-дурачєнкі, обсмоктуючи чергову кацапську шваль з її пєрєдовой мисльой - й, головне, популяризуючи її. Коли люди того не роблять, я за ними по форуму не ганяюся. Як щось в цьому не влаштовує - є кнопка доповіді.
P.S.
В дев'яносто шостому десь.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: І знову Марк Солон. про революцію лівих у США
« Reply #43 : Листопада 19, 2022, 11:15:00 23:15 »
Та ганяйтесь, я не проти