Автор Тема: Державний переворот на Россосісії.  (Прочитано 520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Державний переворот на Россосісії.
« : Листопада 20, 2022, 03:36:07 15:36 »
Застовплю гілочку. Ну і клікбейтну трохи.  :gigi:

Насправді думаю досить реальна ситуація, не зараз, а через деякий час. "Цар дощів" уже всіх задовбав, але елітка я думаю поки що ще просто боїться змовлятись. Скоро перестане боятись.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #1 : Листопада 20, 2022, 04:24:16 16:24 »
  Запощу тут з ресурсу, який ти так ненавидиш. Але доктор філософських наук плюс якийсь аналітик. І прізвище відповідне- Шевченко

Цитувати
Після восьми місяців повномасштабної континентальної війни у ​​центрі Європи так і залишаються загадкою її причини, реальні цілі та завдання.

Якщо не враховувати відверту маячню основними версіями на сьогоднішній день є дві: неадекватність Путіна та його оточення, а також повна деградація прогнилої корумпованої авторитарної державної системи.

У попередніх частинах ... ми припустили, що, незважаючи на наявність цих складових у реаліях життя сучасної РФ, вони не є визначальними, і ці версії є прагматичною метою — надійно сховати версію третю.

Її суть полягає в тому, що всередині РФ активно працює могутній механізм, який зацікавлений у відстороненні від влади більшої частини існуючої економічної та політичної еліти в особі трьох центрів сили, а саме: військових, регіональних еліт та олігархів та встановлення монопольної безроздільної влади спецслужб.

Імперія має померти двічі - 3

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #2 : Листопада 20, 2022, 04:31:28 16:31 »
Дурень думкою багатіє....
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #3 : Листопада 20, 2022, 05:11:55 17:11 »
  Запощу тут з ресурсу, який ти так ненавидиш.
Я просто знаю що Хвиля - ФСБшно-Медведчуківський ресурс. Завжди ним був, і таким і залишився. Той висэр, який ви запостили в стилі "Башен Кремля" це тільки зайвий раз доводить. Але до чого тут ненавсить? Наприклад якщо я знаю що гівно це гівно, це не означає що я його ненавиджу, я просто не вживатиму його. Але іншим споживати його я заборонити не можу. Хочете - жеріть хоч великою ложкою. :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #4 : Листопада 20, 2022, 05:12:29 17:12 »
Дурень думкою багатіє....
Цікавий у вас досвід. На жаль мені не підходить.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #5 : Листопада 20, 2022, 05:41:46 17:41 »
Цікавий у вас досвід. На жаль мені не підходить.  :gigi:
Це відома українська приказка навіяна вашим постом про кацапів..
Я вже тридцять років чую про цю фантазію на українських патріотичних форумах, де на жаль, ніхто не знає історії.
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #6 : Листопада 20, 2022, 05:52:41 17:52 »
Це відома українська приказка
:fp2
Полковник Фрідріх Краус — він по якомусь селу в Зальцбурзі, яке його предки пропили ще в XVIII сторіччі, мав також титул фон Ціллергут — був неймовірний дурень. Говорив лише про давно відомі речі, запитуючи до того ж, чи всі розуміють найпримітивніші слова: «Отже, вікно, панове, так. А ви знаєте, що таке вікно?» Або: «Дорога, яка має з обох боків канави, називається шосе. Так, панове. Знаєте, що таке канава? Канава — це розкопка, над якою працює багато людей. Це заглибина. Так. Працюють мотиками. Знаєте, що таке мотика?»

Він хворів манією все пояснювати і робив це з таким захопленням, немов якийсь винахідник, що оповідає про свій винахід.

«Книжка, панове, це велика кількість різного формату нарізаних аркушів друкованого паперу, складеного докупи, оправленого і склеєного. Так. Знаєте, панове, що таке клей? Клей — це клейстер».

Полковник був такий несосвітенно дурний, що офіцери його здалеку обминали, тільки б не вислуховувати, що тротуар відмежовує брук і являє собою підвищену бруковану смугу біля фасадів будинків. А фасад будинку — це та частина будинку, яку бачимо з вулиці або тротуару. Задньої частини будинку з тротуару не видно, і в цьому маємо змогу зараз же переконатися, якщо вийдемо на брук.

Якось він навіть хотів продемонструвати цю надзвичайну річ. Та, на щастя, попав під колеса. Відтоді збаранів ще більше. Спиняв офіцерів і заводив з ними безкінечно довгі розмови про амулети, сонце, термометри, пончики, вікна і поштові марки.


Я вже тридцять років чую про цю фантазію на українських патріотичних форумах, де на жаль, ніхто не знає історії.
Тридцять років тому не було українських патріотичних форумів. Да і взагалі українських форумів. Да і в світі форуми можна було перерахувати по пальцях. Я уже мовчу про те що того хто 40 років тому казав що Україна колись буде незалежною, вважали несповна розуму. А загалом час покаже.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #7 : Листопада 20, 2022, 06:20:51 18:20 »
перевороту не буде, буде зміна пахана. Там люде - середньовічної ментальності - нащадки монголо-татарського іга.. :at
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #8 : Листопада 20, 2022, 06:22:09 18:22 »
Були форуми. У вигляді з'їздів українських партій та громадських патріотичних організацій. Так що пан може причепити свого полковника до своїх солодких мрій.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #9 : Листопада 20, 2022, 06:32:18 18:32 »
 Ну, вже зараз очевидно, що держава втратила монополію на насилля (Вагнер), втрачає армію, втрачає економіку (втрата ринку ЄС), втрачає систему права (відкритий набір зеків на війну Вагнером). До війни відбувалося теж саме але повільно, а війна ці процеси пришвидшила

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #10 : Листопада 20, 2022, 06:34:12 18:34 »
Ну, вже зараз очевидно, що держава втратила монополію на насилля (Вагнер), втрачає армію, втрачає економіку (втрата ринку ЄС), втрачає систему права (відкритий набір зеків на війну Вагнером). До війни відбувалося теж саме але повільно, а війна ці процеси пришвидшила

Ну і що з того?
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #11 : Листопада 20, 2022, 06:59:21 18:59 »
Мазепа сказав золоті слова.

Це другий форумчанин ( крім Feral Cat) в цій темі, який висловився суперточно.
...

Я давно вже багато разів казав, що серед тутешніх форумчан людей розуміючих і досвідчених тут вкрай небагато.
Більшість форумчан це "діти з великими хуями".

Проте, так само як і сьогодні в коридорах влади.


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #12 : Листопада 20, 2022, 08:11:55 20:11 »
Ну і що з того?

та поки нічого. Не пройдений певний поріг. Про закон переходу кількісних змін у якісні чув?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #13 : Листопада 20, 2022, 09:50:40 21:50 »
Ну і що з того?
З очевидних ознак деградації державності расіюшкі? Висновок топікстартера.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8054
  • Стать: Чоловіча
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #14 : Листопада 20, 2022, 10:46:58 22:46 »
В Росії ніяка деградація не відбувається.
Росія завжди такою була. І 100 років тому назад, і 200, і 500.

Ось зараз зменьшиться в ній населення, разів в три чи навіть в п"ять і це все одно нічого не змінить. За якийсь певний час туди знову набіжить нове населення. І знову стане все так як було завжди, так як сьогодні.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Державний переворот на Россосісії.
« Reply #15 : Листопада 20, 2022, 10:55:35 22:55 »
В Росії ніяка деградація не відбувається.
Юрасом буквально розписано, в чому конкретно це проявляється.