Автор Тема: Чи вестиме Трамп свій відновлений акаунт у Twitter  (Прочитано 390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Новий власник соцмережі Twitter Ілон Макс вирішив повернути акаунт Дональду Трампу. Колишній президент США прокоментував це та сказав, що робитиме з відновленим обліковим записом.

Джерело: Reuters

У суботу, 20 листопада, стало відомо про результати голосування щодо повернення акаунту у твітері Трампу, яке напередодні оголосив Ілон Макс. Колишньому президенту Сполучених Штатів повернули обліковий запис у соціальній мережі – він уже встиг висловитися щодо цього.
Трамп не планує повертатися у Твітер
Як пише американське видання Reuters, Дональд Трамп запевнив, що не зацікавлений у поверненні у Twitter, навіть якщо більшість людей проголосувала за відновлення акаунта.

Я не бачу для повернення у Twitter ніяких причин. У соцмережі багато проблем. Самі бачите, що там відбувається: залучення падає, багато фейкових акаунтів. А TruthSocial посів місце (замість Twitter – 24 канал) для багатьох людей, і я не бачу, щоб вони поверталися в Twitter,
– сказав Трамп нещодавно на одній з конференцій своєї партії.


"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи вестиме Трамп свій відновлений акаунт у Twitter
« Reply #1 : Листопада 20, 2022, 10:17:06 22:17 »
Я немного поломалась,
Но не дольше чем всегда. (С)  :gigi:

Думаю вестиме.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Чи вестиме Трамп свій відновлений акаунт у Twitter
« Reply #2 : Листопада 21, 2022, 12:22:37 00:22 »
Новий власник соцмережі Twitter Ілон Макс вирішив повернути акаунт Дональду Трампу. Колишній президент США прокоментував це та сказав, що робитиме з відновленим обліковим записом.

Джерело: Reuters

У суботу, 20 листопада, стало відомо про результати голосування щодо повернення акаунту у твітері Трампу, яке напередодні оголосив Ілон Макс. Колишньому президенту Сполучених Штатів повернули обліковий запис у соціальній мережі – він уже встиг висловитися щодо цього.
Трамп не планує повертатися у Твітер
Як пише американське видання Reuters, Дональд Трамп запевнив, що не зацікавлений у поверненні у Twitter, навіть якщо більшість людей проголосувала за відновлення акаунта.

Я не бачу для повернення у Twitter ніяких причин. У соцмережі багато проблем. Самі бачите, що там відбувається: залучення падає, багато фейкових акаунтів. А TruthSocial посів місце (замість Twitter – 24 канал) для багатьох людей, і я не бачу, щоб вони поверталися в Twitter,
– сказав Трамп нещодавно на одній з конференцій своєї партії.

Чому не карл маркс  :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Чи вестиме Трамп свій відновлений акаунт у Twitter
« Reply #3 : Листопада 21, 2022, 04:26:50 04:26 »
і шо відмовиться від інвестицій у свій трус сошіал так легко?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чи вестиме Трамп свій відновлений акаунт у Twitter
« Reply #4 : Листопада 21, 2022, 10:48:52 10:48 »
і шо відмовиться від інвестицій у свій трус сошіал так легко?
Truth Social - 1.7 million unique visitors from the United States in September 2022.
Twitter has around 450 million monthly active users as of 2022. Twitter has 237.8 million monetizable daily active users (mDAU) as of Q2 2022. 57.5 million Twitter users in the US in 2022.

Ще питання будуть?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos