Автор Тема: Загородний разложил все по полочкам  (Прочитано 1477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Загородний разложил все по полочкам
« : Січня 12, 2023, 07:20:10 19:20 »
Полезно послушать для систематизации той каши что сейчас вокруг творится

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #1 : Січня 12, 2023, 08:52:10 20:52 »
Да, сподобалось. Непогане інтерв'ю

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #2 : Січня 12, 2023, 09:15:58 21:15 »
Але в кінці трохи, як по мені, нафантазував.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #3 : Січня 12, 2023, 09:27:50 21:27 »
Что конкретно?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #4 : Січня 12, 2023, 10:00:00 22:00 »
Я, бля,  тут про русофільство держдепівської киздобратії тут вже майже 9 років пишу, а мені кажуть що я займаюся хуйловською пропагандою..  :lol:
Завгородній помиляється коли каже, що це русофільство це типу прагматизм. Ні, це не прагматизм - це довбойобство підарасів. Прагматизмом було б прийняти Україну і Грузію в НАТО ще в 2005 році. І все було б тихо й мирно. І хуйло б сиділо під віником. Оце і був би прагматизм!  :gigi:
« Останнє редагування: Січня 12, 2023, 10:57:18 22:57 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #5 : Січня 12, 2023, 10:55:32 22:55 »
Там еще один вывод он делает — Украину никогда не примут в ЕС после победы, если она будет. Потому что старой Европе не нужны в ее тепленькой пидарской ванной новые моральные и военные лидеры, кем была бы Украина в случае победы.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #6 : Січня 12, 2023, 11:00:20 23:00 »
Там еще один вывод он делает — Украину никогда не примут в ЕС после победы, если она будет. Потому что старой Европе не нужны в ее тепленькой пидарской ванной новые моральные и военные лидеры, кем была бы Украина в случае победы.

Зараз прямо заплачемо з-за того, що хтось там зробив якісь висновки. :Sho_za:

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #7 : Січня 12, 2023, 11:14:20 23:14 »
Зараз прямо заплачемо з-за того, що хтось там зробив якісь висновки. :Sho_za:


Ну, сделайте собственный вывод, а мы сравним ваши аргументы с аргументами Загороднего, впрочем это и моя точка зрения тоже  :smiley16:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #8 : Січня 12, 2023, 11:15:23 23:15 »
мені кажуть що я займаюся хуйловською пропагандою..  :lol:

Ти, кацапська сука, яка виступає за повне припинення постачання зброї Україні.
Вас, трампанзівських блядів, треба піздити ногами по морді. :smiley14:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #9 : Січня 12, 2023, 11:21:02 23:21 »
...

Що це за свинособаче лайно тут вилізло і хрюкає ?   :moskali:

Соплі з Іудушкою підмогу прислали ?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #10 : Січня 12, 2023, 11:53:43 23:53 »

Ну, сделайте собственный вывод, а мы сравним ваши аргументы с аргументами Загороднего, впрочем это и моя точка зрения тоже  :smiley16:

Що я ще маю зробити? Заспівати, станцювати чи ще щось, щоби ти оцінив мої таланти? Твоє відео не вражає, і я висловила свою точку зору. А твої хотєлки тримай краще при собі.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #11 : Січня 13, 2023, 12:07:48 00:07 »
Що я ще маю зробити? Заспівати, станцювати чи ще щось, щоби ти оцінив мої таланти? Твоє відео не вражає, і я висловила свою точку зору. А твої хотєлки тримай краще при собі.

Это не хотелки, а банальная поведенческая реакция основателей ЕС на возможное появление занозы в жопе, коей 100% будет Украина в случае принятия ее в ЕС в статусе страны-победителя. По такой же причине например часто не берут на работу слишком умных и квалифицированных, но при этом слишком дерзких и ярких, потому что не дай бог затмят собой местные авторитеты.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #12 : Січня 13, 2023, 12:13:43 00:13 »
Это не хотелки, а банальная поведенческая реакция основателей ЕС на возможное появление занозы в жопе, коей 100% будет Украина в случае принятия ее в ЕС в статусе страны-победителя. По такой же причине например часто не берут на работу слишком умных и квалифицированных, но при этом слишком дерзких и ярких, потому что не дай бог затмят собой местные авторитеты.

В кацапії точно не беруть. А ти, здається, точно із кацапів, бо мови не знаєш і хочеш чогось, невідомо чого. То тобі аналіз подавай, то перспективи неприйняття Ураїни до ЄС занадто хвилюють. Бо якийсь проплачений німець щось там бовкнув.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #13 : Січня 13, 2023, 12:28:34 00:28 »
В кацапії точно не беруть. А ти, здається, точно із кацапів, бо мови не знаєш і хочеш чогось, невідомо чого. То тобі аналіз подавай, то перспективи неприйняття Ураїни до ЄС занадто хвилюють. Бо якийсь проплачений німець щось там бовкнув.

Я мову прекрасно знаю. Оно у вас тут на мові постійно гавкають дві тварини — Татусь і RG. І що? Від того, що вони тут бризкають слиною на мові, вони повинні бути мені приємними? А те, що ти записала мене до кацапів тільки з приводу того, шо я пишу російською — це просто відображення твоїх розумових здібностей.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #14 : Січня 13, 2023, 01:23:22 01:23 »
Я мову прекрасно знаю. Оно у вас тут на мові постійно гавкають

Кацапидло з гугло-транслейтом палиться.  :weep:

Типовий кацапський пропагандон-зрадойоб.  :smiley14:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #15 : Січня 13, 2023, 01:31:01 01:31 »
Я мову прекрасно знаю.

Дай вгадаю: мовою не користуєшся, бо теж родич "дуже відомих американських адвокатів у котрих кровєй намєшано"?   :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #16 : Січня 13, 2023, 07:30:41 07:30 »
Кацапєрдь ще тут скаче ? :moskali:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #17 : Січня 13, 2023, 11:27:15 11:27 »
Що тут? Новий руzький сперматозоїд? :smilie10:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #18 : Січня 13, 2023, 11:27:57 11:27 »
Гугл транслейт їхнє все! :hot:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #19 : Січня 13, 2023, 05:24:23 17:24 »
Вот просто ради того, чтоб понаблюдать, как беснуются подобные вашему зоопарку животные, я и пишу на русском. Ну и обратное справедливо: чем больше вокруг таких недоделанных, как вы, тем меньше желание русскоязычных переходить на мову.

Тільки заради того, щоб побачити, як палають пердаки у недолугих тварин з вашого зоопарку, я і буду писати тут російською. Зворотнє теж справедливе: чим більше навколо таких як ви довбодятлів, тим меньше бажання російськомовних переходити на укрмову.


Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #20 : Січня 13, 2023, 05:58:56 17:58 »
Вот просто ради того, чтоб понаблюдать, как беснуются подобные вашему зоопарку животные, я и пишу на русском. Ну и обратное справедливо: чем больше вокруг таких недоделанных, как вы, тем меньше желание русскоязычных переходить на мову.

Тільки заради того, щоб побачити, як палають пердаки у недолугих тварин з вашого зоопарку, я і буду писати тут російською. Зворотнє теж справедливе: чим більше навколо таких як ви довбодятлів, тим меньше бажання російськомовних переходити на укрмову.


Багато на себе береш, коли розписуєшся за інших.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #21 : Січня 13, 2023, 06:25:37 18:25 »
...

Тільки заради того, щоб побачити, як палають пердаки у недолугих тварин з вашого зоопарку, я і буду писати тут російською. Зворотнє теж справедливе: чим більше навколо таких як ви довбодятлів, тим меньше бажання російськомовних переходити на укрмову.

Кацапєрдь, звідки така впевненість, що ти тут взагалі писатимеш ?   :moskali:

Такий скот в основному на упячці випасають


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #22 : Січня 13, 2023, 06:29:00 18:29 »
Вот просто ради того, чтоб понаблюдать, как беснуются подобные вашему зоопарку животные, я и пишу на русском. Ну и обратное справедливо: чем больше вокруг таких недоделанных, как вы, тем меньше желание русскоязычных переходить на мову.

Тільки заради того, щоб побачити, як палають пердаки у недолугих тварин з вашого зоопарку, я і буду писати тут російською. Зворотнє теж справедливе: чим більше навколо таких як ви довбодятлів, тим меньше бажання російськомовних переходити на укрмову.

Якби ви, “люді русской культури“, перейшли на мову ще 20 років тому, то жодне б хуйло не дурило світ “защітай рузкєйазичнаґа насєлєнія за прєдєламі расіі“ і Україна була б ціла, здорова, і весела.

Позаяк же “рузкєйазичниє укрАінци“ виявилися клінічними довбойобами, які ніяк не могли второпати, що хуйло і його лакеї використають їх наявність в Україні для її (України) знищення, то маєте те що маєте - знищення кацапами України.
 :weep: :weep: :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #23 : Січня 13, 2023, 06:31:50 18:31 »

Багато на себе береш, коли розписуєшся за інших.

Вообще-то тебя я к ним не относил. Ты, я так понимаю, для них оппонент, потому что на тебя они тоже зачотно гавкают и пердят.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #24 : Січня 13, 2023, 06:36:31 18:36 »
О, кацапєрдь в поіскє єдіномишлєнніков   :weep:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #25 : Січня 13, 2023, 06:38:38 18:38 »
Вообще-то тебя я к ним не относил. Ты, я так понимаю, для них оппонент, потому что на тебя они тоже зачотно гавкают и пердят.


Те що вони на мене "гавкають і пердять" я їх можу зрозуміти з одної сторони - я зрадойоблю, бо надто складно переношу дійсність, і це може злить. Мене і самого це злить.


А те що вони лаються (матюкаються) на мене - це банальне жлобство... але може з часом це пройде і вони зрозуміють свою неправоту, хоча мені в принципі пох на це.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #26 : Січня 13, 2023, 06:41:15 18:41 »
Якби ви, “люді русской культури“, перейшли на мову ще 20 років тому, то жодне б хуйло не дурило світ “защітай рузкєйазичнаґа насєлєнія за прєдєламі расіі“ і Україна була б ціла, здорова, і весела.

Позаяк же “рузкєйазичниє укрАінци“ виявилися клінічними довбойобами, які ніяк не могли второпати, що хуйло і його лакеї використають їх наявність в Україні для її (України) знищення, то маєте те що маєте - знищення кацапами України.
 :weep: :weep: :weep:

Ты еще не понял, что Хуйлу насрать на языковые "проблемы", что его интересует воссоздание империи, территории, ресурсы? Большинство гражданских, которих он убил за время этой войны — как раз русскоговорящие. Он напал бы так или иначе, просто пропаганда рашазомби была бы на другом построена. Он не напал бы только в одном случае — если бы Запад за нас вписался каким-то образом еще до войны. Но Запад не вписался.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #27 : Січня 13, 2023, 06:44:37 18:44 »
Вот просто ради того, чтоб понаблюдать, как беснуются подобные вашему зоопарку животные, я и пишу на русском. Ну и обратное справедливо: чем больше вокруг таких недоделанных, как вы, тем меньше желание русскоязычных переходить на мову.

Тільки заради того, щоб побачити, як палають пердаки у недолугих тварин з вашого зоопарку, я і буду писати тут російською. Зворотнє теж справедливе: чим більше навколо таких як ви довбодятлів, тим меньше бажання російськомовних переходити на укрмову.

Сперматазоїд! (σπέρματος — насіння)
Повір мені, ти тут писати не будеш.
Ні мерзенною кацапською, ні гугл-транслейтною.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #28 : Січня 13, 2023, 06:47:25 18:47 »
Ты еще не понял, что Хуйлу насрать на языковые "проблемы", что его интересует воссоздание империи, территории, ресурсы? Большинство гражданских, которих он убил за время этой войны — как раз русскоговорящие. Он напал бы так или иначе, просто пропаганда рашазомби была бы на другом построена. Он не напал бы только в одном случае — если бы Запад за нас вписался каким-то образом еще до войны. Но Запад не вписался.

Хуйлу до сраки русскоговоряжчіє. Йому треба було використати факт їхньої наявності в Україні і він його використав на 100%.
На цьому була побудована вся його пропаганда в кацапстані та за його межами. І вона спрацювала, аж до весни минулого року.
If you are going through hell, keep going.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Загородний разложил все по полочкам
« Reply #29 : Січня 13, 2023, 06:51:33 18:51 »

Те що вони на мене "гавкають і пердять" я їх можу зрозуміти з одної сторони - я зрадойоблю, бо надто складно переношу дійсність, і це може злить. Мене і самого це злить.


Идиотское слово — зрада! Зрада — это предательство. А то, что ты тут пишешь — это не предательство. Ты ведь стараешься писать правду про эту войну, какое же это предательство? Предатель — это вот например долбодятел Татусь, который мало того, что сдрыснул в Америку, так еще и визжит оттуда, что украинцы охренели столько требовать от главного гаранта Будапештского меморандума, что и так нам дают дохрена всего.