Автор Тема: Текст для Блохастого & Co  (Прочитано 1192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Текст для Блохастого & Co
« : Січня 26, 2023, 03:12:16 15:12 »
Для тех, кто еще не понял - все это время оружие Украине давали не благодаря гнусавым видосикам про то, как Запад нас кинул, а вопреки им. Так понятнее?
Если бы «Абрамсы» были результатом усилий Зеленского - об этом было бы объявлено совместно в Давосе. Или Рамштайне. Такие вещи обговариваются заранее. Тут в принципе не может быть сюрпризов.
Для совсем тупых - о том, что Украина получает «Абрамсы», Президент Украины узнал из новостей.
Так понятно?

Ну и, наверное, вы уже поняли, к чему я веду, да?
Если еще хоть одна блядь. Откроет свой рот. И заведет шарманку о том. Как администрация Байдена блокирует поставки оружия. Как она блокирует лендлиз. Как Украину отдали на растерзание. И как Тамп сейчас бы - ууух!
Сразу. Моментально. Не задавая вопросов.
Бейте в ебало. Или стреляйтие на звук.
В зависимости от дистанции.
Потому что это либо идиот.
Либо враг.

Боже, храни Байдена.
Ваш Дед.  (Бабченко)
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26984
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #1 : Січня 26, 2023, 03:18:55 15:18 »
 :Razom:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #2 : Січня 26, 2023, 03:28:08 15:28 »
Адміністрація не "блокіруєт." Вона "тянєт рєзіну"... :weep:

А щодо Трампа, то за його президентства кацапи б не сунулися б в Україну. Це як 2+2=4.  :smilie7:
« Останнє редагування: Січня 26, 2023, 04:25:18 16:25 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20582
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #3 : Січня 26, 2023, 04:02:12 16:02 »
Адміністрація не "блокіруєт." Вона "тянєт рєзіну"... :weep:

давать оружие можно тол ко проверенным союзникам
а у нас 4 месяцы войны главой сбу был баканов, а лемченко сидел в оп

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6443
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #4 : Січня 26, 2023, 05:39:38 17:39 »
Если еще хоть одна блядь. Откроет свой рот. И заведет шарманку о том. Как администрация Байдена блокирует поставки оружия. Как она блокирует лендлиз. Как Украину отдали на растерзание.
Тю, та запросто. Дарахому партньору і другу блядіміру віддавали завзято й наполегливо тридцять років весь пострадянський простір, тільки просили щоб без Балтики, й щоб або тихо, або хоча б "па красотє за трі дня". Це м'яко кажучи не секрет. Змінюватися щось стало виключно завдяки Україні, й на крові захистників.
"Адміністрація Байдена" при цьому дає абсолютно необхідні на кожному етапі війни речі з затримкою в два місяці, що емпірічно виведено Жоржичем ще влітку. Коли там вийшло публічне інтерв'ю Залужного про необхідність, там, 300 танків для операції контрнаступу? Мабуть або два місяці тому, або Залужний з інтерв'ю на місяць запізнився бо трохи зайнятий, або танки через місяць приїдуть  :gigi: проти аксіоми Жоржича тупо не попреш
Про Трампа щось коментувати навіть сенсу не бачу, навіть якщо не брати до уваги його комантарі про генія-хуйла й так далі, чувак весь свій строк в овальному кабінеті яскраво демонстрував що на якісь довгострокові стратегії він взагалі чхав, й робив тупо що хотів. Причому здебільшого в стилі "зненацька кинути своїх союзників-курдів", аніж побігти там когось від бомб та ракет захистити.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2751
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #5 : Січня 26, 2023, 06:06:01 18:06 »
Для тех, кто еще не понял - все это время оружие Украине давали не благодаря гнусавым видосикам про то, как Запад нас кинул, а вопреки им. Так понятнее?
Если бы «Абрамсы» были результатом усилий Зеленского - об этом было бы объявлено совместно в Давосе. Или Рамштайне. Такие вещи обговариваются заранее. Тут в принципе не может быть сюрпризов.
Для совсем тупых - о том, что Украина получает «Абрамсы», Президент Украины узнал из новостей.
Так понятно?

Ну и, наверное, вы уже поняли, к чему я веду, да?
Если еще хоть одна блядь. Откроет свой рот. И заведет шарманку о том. Как администрация Байдена блокирует поставки оружия. Как она блокирует лендлиз. Как Украину отдали на растерзание. И как Тамп сейчас бы - ууух!
Сразу. Моментально. Не задавая вопросов.
Бейте в ебало. Или стреляйтие на звук.
В зависимости от дистанции.
Потому что это либо идиот.
Либо враг.

Боже, храни Байдена.
Ваш Дед.  (Бабченко)

Сильно складно
Виборці зешмарклі не змінились.
Якщо він не в формі ВСУ - просто бий в морду, якщо є можливість.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #6 : Січня 26, 2023, 06:07:37 18:07 »
Я правильно зрозумів, що аксіома Жоржика передбачає надання зброї в ту мить, як про неї подумав Залужний.
Сама аксіома мені подобається, але вона терпить трощу кожного разу, як виникають потреби або бажання.
А причина не в Байдені, демократах, грошах, чи ще в якихось перепонах.
Справа в процедурах.

Коли Борис Джонсон порушив процедуру (влаштував пиятику) його звільнили.
Коли Коля-котлета, порушив процедуру, його звільнили.

Так трапилося, що Байден старий мудрий вовк, і він знає, що порушувати процедуру не можна.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #7 : Січня 26, 2023, 06:15:16 18:15 »
давать оружие можно тол ко проверенным союзникам
а у нас 4 месяцы войны главой сбу был баканов, а лемченко сидел в оп

Баканов? У 2014-17? "Бабьор, видихай!"

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #8 : Січня 26, 2023, 06:33:41 18:33 »
Баканов? У 2014-17? "Бабьор, видихай!"

Хочу тобі нагадати, що перші 3-4 місяця 2022 року, ми відбивалися майже своєю зброєю, хіба що Джевеліни і НЛАВи нам надали.
Тобто для боїв 2014 року, які зараз самі військові називають "дитячим садочком" (в порівнянні), зброї вистачало.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #9 : Січня 26, 2023, 07:02:57 19:02 »
Timing is essential.
Проблема знову ж у тому, що все робиться із значним запізненням. Українська сторона звернулася із проханням про допомогу танками у травні з розрахунком на те, що вони надійдуть впродовж 5-6 місяців. Согодні нам кажуть, що Абрамси надійдуть не раніше весни.

Кацапи тим часом тиснуть із усіх сил на Бахмут і Вугледар, і стримування їх там несе за собою дуже великі втрати з нашого боку.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #10 : Січня 26, 2023, 07:33:59 19:33 »
Запізнення ?

Трампон робить все, щоби пришвидшити цей процес   :bi

Trump Warns of Nuclear War Over West Sending Tanks to Ukraine

До речі, першою хронологічно цю 'новость' англійською видало нєкоє агєнтство ТАСС, що якби товсто натякає на замовника  :smilie7: 

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #11 : Січня 26, 2023, 07:35:24 19:35 »
Timing is essential.
Проблема знову ж у тому, що все робиться із значним запізненням.

Ну так, вони з запізненням.
А от зелена тварюка все робила своєчасно - зруйнували лінію оборони у Золотому-Богданівці-Петровському-Катеринівці;
Згорнули усі ракетні програми, відкрили справи проти Тетяни Чорновіл і Пашинського, посадили Марченко і Павловського, зіпсували життя Антоненку і Дугарь (у неї до речі на днях знищили машину на фронті, вона воює). А зараз вони крадуть і брешуть.

То може у союзників є привід чухати репу?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26984
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #12 : Січня 26, 2023, 07:37:43 19:37 »
Ну так, вони з запізненням.
А от зелена тварюка все робила своєчасно - зруйнували лінію оборони у Золотому-Богданівці-Петровському-Катеринівці;
Згорнули усі ракетні програми, відкрили справи проти Тетяни Чорновіл і Пашинського, посадили Марченко і Павловського, зіпсували життя Антоненку і Дугарь (у неї до речі на днях знищили машину на фронті, вона воює). А зараз вони крадуть і брешуть.

То може у союзників є привід чухати репу?


Ты предлагаешь им устроить досрочные перевыборы?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17357
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #13 : Січня 26, 2023, 07:46:57 19:46 »
Ты предлагаешь им устроить досрочные перевыборы?

Я пропаную стулити пельки і не волати про затримку зброї.
Зараз на Прямому Андреа Калан, з Держдепу, Вона пояснює, чому затримки, я вже казав, то процедури, і обійти їх не можна, інакше Блохастий з Трампом, з'їдять Байдена і взагалі зброї не буде.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #14 : Січня 26, 2023, 07:48:25 19:48 »
Ты предлагаешь им устроить досрочные перевыборы?

До речі, десь місяць- півтора тому я чув від одного хера, пов'язаного з зеленню, що вони типу збираються провести вибори в 23 році, поки є рейтинг. Ну і всілякі обмеження, типу єдині новини можна буде юзати по повній.

Я тоді ще посміявся з нього і сказав, що як дєдужко Байден скаже, так і буде, не опаришам тут вирішувати   :smilie7:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #15 : Січня 26, 2023, 09:06:12 21:06 »
Як думаєте, ненадання (поки що, я надіюсь) літаків - теж не надають із-за "процедури"?

Бо хєр.Шольц сказав "категорично не дам".

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6443
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #16 : Січня 26, 2023, 09:57:20 21:57 »
Я правильно зрозумів, що аксіома Жоржика передбачає надання зброї в ту мить, як про неї подумав Залужний.
Сама аксіома мені подобається, але вона терпить трощу кожного разу, як виникають потреби або бажання.
А причина не в Байдені, демократах, грошах, чи ще в якихось перепонах.
Справа в процедурах.

Коли Борис Джонсон порушив процедуру (влаштував пиятику) його звільнили.
Коли Коля-котлета, порушив процедуру, його звільнили.

Так трапилося, що Байден старий мудрий вовк, і він знає, що порушувати процедуру не можна.
Ну, всілякі аксіоми здорового глузду передбачають наявність в Пентагоні чуваків, котрі думають в тому числі як Залужний, й в них виходять плюс-мінус ті самі дати й плюс-мінус те саме озброєння, тобто мінімальне. А ще там теоретично є кілька стратегій, на котрі Залужний час не витрачає бо знає що не дадуть такий ресурс.
Я навіть гадаю, що такі чуваки там є, просто що як завжди в малій кількості, й погоди не роблять.
Так що добре що поляки не старі мудрі вовки як Байден, й перекидали нам МіГи буквально запчастинами (візіонер Жоржович цей метод теж, до речі, передбачив  :gigi: шкода що тут база не індексована й пошук за форумом не їде)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #17 : Січня 26, 2023, 11:21:33 23:21 »
Mr. Rish: - Ми просили про це ще півроку тому. Якби ви почали півроку тому, танки вже були б готові на весну.
------
Пошліть це Бабченку.  :smilie7:


https://twitter.com/i/status/1618654237763981315
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #18 : Січня 26, 2023, 11:24:07 23:24 »
Хочу тобі нагадати, що перші 3-4 місяця 2022 року, ми відбивалися майже своєю зброєю, хіба що Джевеліни і НЛАВи нам надали.
Тобто для боїв 2014 року, які зараз самі військові називають "дитячим садочком" (в порівнянні), зброї вистачало.

Якби її вистачало, кацапів б випхали нахуй за кордон ще до серпня-вересня. І, до речі, навіть ту зброю, що була, тоді нашвидкоруч піднімали із зберігання і марахветили, як могли. І вона практично вся була застаріла навіть порівняно з тим, що було у каців. Тому сучасна артилерія і бронетехника, та, блядь, навіть стінгери і джавеліни, дуже і дуже не завадили б. Нагадати ЩО отримали ЗСУ від тих двох аналкондщиків-ресетщиків у 2014-16? Ковдри, каски і парочка арт-радарів, кастрованих, щоб не бачили за кордон. Карочє кажучи, не їби мені і решті присутніх мізки.
« Останнє редагування: Січня 26, 2023, 11:28:30 23:28 від Адам Жоржович »

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #19 : Січня 26, 2023, 11:33:26 23:33 »
Адміністрація не "блокіруєт." Вона "тянєт рєзіну"... :weep:

А щодо Трампа, то за його президентства кацапи б не сунулися б в Україну. Це як 2+2=4.  :smilie7:

О, кацапський пропагандон тут як тут.  :smiley23: 
І ще й притягнуло прокацапського довбойоба Трампа.  :smiley23:

Байден дає Україні зброю,  HIMARSи, танки і за це кацапський пропагандо Ферал Кет ненавидить Байдена.

А довбойоб Трамп пропонува Україні визнати Крим кацацпським, отримав імпічмент за затримку допомоги Україні, постійно агітує проти України, от за це його так і люблять кацапи, разом із Ферал Кетом. :ригаючий смайл:

Це велике щастя, що довбойоба Трампа винесли з Білого дому, бо той довбень просто здав би Україну хуйлу, щей викручував би руки, щоб не пручались.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #20 : Січня 26, 2023, 11:44:53 23:44 »
Запізнення ?

Трампон робить все, щоби пришвидшити цей процес   :bi

Trump Warns of Nuclear War Over West Sending Tanks to Ukraine

До речі, першою хронологічно цю 'новость' англійською видало нєкоє агєнтство ТАСС, що якби товсто натякає на замовника  :smilie7:

Зараз кацапський пропандон Ферал Кет пояснить наскільки це "геніальна" та "правильна" ідея не давати танки Україні. І який Байден поганий, що вирішив поставити Абрамси в Україну. :smiley25:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #21 : Січня 26, 2023, 11:45:43 23:45 »
Коте, а чому ти скромно мовчиш, що в США заарештували одного із керівників ФБР за корупційні дії на підторимку Трампа? Див. другу половину ролика


Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #22 : Січня 26, 2023, 11:48:58 23:48 »
Коте, а чому ти скромно мовчиш, що в США заарештували одного із керівників ФБР за корупційні дії на підторимку Трампа? Див. другу половину ролика



Йому в методичці про це не написали.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #23 : Січня 26, 2023, 11:50:01 23:50 »
Коте, а чому ти скромно мовчиш, що в США заарештували одного із керівників ФБР за корупційні дії на підторимку Трампа? Див. другу половину ролика



Це вам офіцер КҐБ Швець сказав.
Хлопа затримали за допомогу Дерипасці з метою вивести останнього з-під санкцій. До цього він активно працював проти Трампа у групі, яка мала завдання довести співпрацю останнього з кацапами. ФБР має серйозні проблеми із корупцією у власних лавах.

Моя вам порада - не слухайте Швеця. Він - офіцер КҐБ.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #24 : Січня 26, 2023, 11:56:08 23:56 »
Це вам офіцер КҐБ Швець сказав.
Хлопа затримали за допомогу Дерипасці з метою вивести останнього з-під санкцій. До цього він активно працював проти Трампа у групі, яка мала завдання довести співпрацю останнього з кацапами. ФБР має серйозні проблеми із корупцією у власних лавах.

Моя вам порада - не слухайте Швеця. Він - офіцер КҐБ.  :gigi:

Слухайте, але відрізняйте зерна від полови.
Як сказав Черчілль - По світу ходить багато пліток, але саме разюче це те, що половина з них правда. Я про це вже писала.

Коте, не викручийся. Там мова йшла не тільки про Дерипаску, і не стільки про Дерипаску. Щодо Дерипаски - то тут явна корупція.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #25 : Січня 26, 2023, 11:58:48 23:58 »
Слухайте, але відрізняйте зерна від полови.
Як сказав Черчілль - По світу ходить багато пліток, але саме разюче це те, що половина з них правда. Я про це вже писала.

Коте, не викручийся. Там мова йшла не тільки про Дерипаску, і не стільки про Дерипаску. Щодо Дерипаски - то тут явна корупція.

Я повторюю ще раз - слухати Швеця це як слухати Арестовича.

Я не слухаю жодного з них.
Швець - гебешний щур. До війни його ніхто знав і не слухав. Все що він каже - це його особисті фантазії, які він пересипає деякими фактами із американської преси.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #26 : Січня 27, 2023, 12:03:17 00:03 »
Я повторюю ще раз - слухати Швеця це як слухати Арестовича.

Я не слухаю жодного з них.
Швець - гебешний щур. До війни його ніхто знав і не слухав. Все що він каже - це його особисті фантазії, які він пересипає деякими фактами із американської преси.

Коте, у тебе завелась тварючка, що передушила половину світу - жаба. Жени її, бо це шкідливо для здоров"я.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 716
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #27 : Січня 27, 2023, 12:06:14 00:06 »
Важко стало гнати кацапо-трампанзівську пропаганду. Вже ніхто не ведеться.  :weep:

Як не намагається кацапський пропагандончик довести, що поставляти танки Україні - це погано, а відмовити в допомозі -  це добре і правильно, але чомусь ніхто не ведеться.
Так скоро знімуть його з довольствія, і де він буде харчуватись?  :smilie11:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #28 : Січня 27, 2023, 12:07:24 00:07 »
Коте, у тебе завелась тварючка, що передушила половину світу - жаба. Жени її, бо це шкідливо для здоров"я.

В жодному разі. Я просто розумію людську натуру а також знаю одне правило - не дивитися і не слухати аналітєґов типу Швеця, Арестовіча, та їм поібних.

Я також дуже добре українців, у яких є багато чудови рис, але єй кілька дуже поганих, які заважають їм нромально жити. Саме ці погані риси завадили їм обрати Порошенка у 2019 році.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: Текст для Блохастого & Co
« Reply #29 : Січня 27, 2023, 12:08:35 00:08 »
Важко стало гнати кацапо-трампанзівську пропаганду. Вже ніхто не ведеться.  :weep:

Як не намагається кацапський пропагандончик довести, що поставляти танки Україні - це погано, а відмовити в допомозі -  це добре і правильно, але чомусь ніхто не ведеться.
Так скоро знімуть його з довольствія, і де він буде харчуватись?  :smilie11:

Ліно, ну забаньте цього придурка. Він же явно хворий на голову. У нього Трамп у голові сидить 24/7.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.