Автор Тема: Ми переходимо під протекторат США в частині використання військової допомоги  (Прочитано 1143 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Здається зеленим крадюжкам, і не тільки, хана



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Не постіть цього кгбешного вилупка.
Він читає американські газети і фантазує на різні теми. Типовий любитель лохів.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Не постіть цього кгбешного вилупка.
Він читає американські газети і фантазує на різні теми. Типовий любитель лохів.  :gigi:

Коте, давай домовимось, що ти не будеш казати, що мені робити. :smilie8:
Так що там про протекторат?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Коте, давай домовимось, що ти не будеш казати, що мені робити. :smilie8:
Так що там про протекторат?

Я нічого про протекторат не чув.
То все фантазії підкацапного Швеця напевно. Його я не дивлюся.  Марна трата часу.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Іудушка прибіг в тему, щоб розповісти 'как ви мнє бэзразлічни' як він не дивиться Швеця  :smilie7: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
От коли Коломойського і Єрмака посадять, тоді й буде протекторат.
А так - це просто чергові фантазії.

P.S Швеця не дивився. Він гебешник, який любить в“їжджати у порожні вуха.
If you are going through hell, keep going.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
на фупе Швец это ипсо
а ермак это лидер  нации :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
на фупе Швец это ипсо
а ермак это лидер  нации :fp2

Це просто два гебешних вилупка. Останній, на жаль, має реальну владу. А перший - звичайний пиздобол, який “работал с Ґорбачьовим“.  :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1528
  • Стать: Чоловіча
https://investigator.org.ua/ua/news-2/251076/

США відкрили гарячі лінії для боротьби з розкраданням коштів, наданих Україні, і направили до Києва генеральних інспекторів
10:55

США направили в Україну генеральних інспекторів для нагляду за використанням коштів і ресурсів, наданих американськими платниками податків на підтримку українського народу під час розв’язаної Росією агресивної війни. Також відкриті гарячі лінії, за якими українці можуть повідомляти про будь-яку підозрілу корупційну діяльність, пов’язану з шахрайством, розтратою коштів, зловживанням або неналежним керуванням допомогою, наданою Вашингтоном.

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Офісу генерального інспектора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«США віддані підтримці українського народу під час розв’язаної Росією агресивної війни. Ми маємо забезпечувати нагляд за використанням коштів і ресурсів, наданих американськими платниками податків на підтримку України. Радимо конфіденційно повідомляти про будь-яку підозрілу діяльність, пов’язану з програмами або операціями Міністерства оборони США, Державного департаменту США (включно з Агентством США з глобальних медіа) й Агентства США з міжнародного розвитку, на відповідну гарячу лінію», – йдеться в повідомленні.

Також опубліковані телефони гарячих ліній генеральних інспекторів Міноборони США, Держдепу США та USAID, куди можна повідомляти про факти корупції, пов’язаних з допомогою, наданою Україні.

27 січня посол США в Україні Бріджит Брінк повідомила у Twitter про прибуття до Києва генеральних інспекторів з метою покращити незалежний нагляд за допомогою Сполучених Штатів Україні.

«Тепло привітала генерального інспектора Державного департаменту, генерального інспектора Міністерства оборони та генерального інспектора USAID, які прибули із чітким графіком зустрічей і метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні. Ми дотримуємося найвищих стандартів підзвітності та всебічного нагляду за допомогою, що надається США», – написала Брінк.

США створили могутній інститут моніторингу та розслідування незаконних дій шахраїв і корупціонерів, які в незаконний спосіб використовували, використовують або будуть використовувати допомогу американського народу Україні під час повномасштабного вторгнення Росії. Ця робота ведеться з допомогою кримінальних слідчих, як власних, так і залучених фахівців правоохоронних органів США та Європи. Обов’язок збирати необхідну інформацію також покладено на 17 організацій, які входять до Розвідувального співтовариства США. Ця робота розпочалася ще в червні 2022 року.

Про це стало відомо 18 січня 2023 року, коли на сайті офісу генерального інспектора Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) з’явився документ «Стратегічний план нагляду за допомогою Україні» (Strategic Oversight Plan For Ukraine Response), написав адвокат Сергій Козьяков у статті для видання ZN.UA «Слідчі та аудитори «Могутньої трійки» проти української корупції».

«Для подальших дій створена Міжвідомча робоча група з нагляду в Україні, яка складається з офісів трьох генеральних інспекторів (Міноборони, Держдепартаменту та USAID – «могутньої трійки»), а також інших генеральних інспекторів наглядових організацій в усьому уряді США», – пише Козьяков.

Крім Міноборони, Держдепу та USAID станом на 31 грудня 2022 року до складу робочої групи входять наглядові організації (Генеральних інспекцій): Міністерства оборони, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку, Агентства аудиту оборонних контрактів, Міністерства сільського господарства, Міністерства торгівлі, Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб, Міністерства внутрішньої безпеки, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Експортно-імпортного банку США, Міжнародної фінансової корпорації розвитку, Управління звітності уряду, Агентства аудиту, Армійського ревізійного агентства, Морської аудиторської служби.



Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1528
  • Стать: Чоловіча
Це просто два гебешних вилупка. Останній, на жаль, має реальну владу. А перший - звичайний пиздобол, який “работал с Ґорбачьовим“.  :laugh:

бггг  :laugh:
у дзеркало дивився ?)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
бггг  :laugh:
у дзеркало дивився ?)

А до чого тут я?
Я правду кажу місцевим клоунам а вона, як відомо, очі коле.
Аргументів у них нуль. От вони і казяться.
If you are going through hell, keep going.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1528
  • Стать: Чоловіча
А до чого тут я?
Я правду кажу місцевим клоунам а вона, як відомо, очі коле.
Аргументів у них нуль. От вони і казяться.

стадне мислення у тебе
а фактiв нуль
i одна дрисня як завжди
причому у кожний темi про Швеця одне i теж
а доказiв - хрен
i хто ти тодi, як не совок вульгарic ?)

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1528
  • Стать: Чоловіча
i по темi
на наступний день пiсля вiдео Швеця
вся инфа iз вiдео була опублiкована в Українi.




Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Швец просто оперативно транслирут щападную прессу

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
стадне мислення у тебе
а фактiв нуль
i одна дрисня як завжди
причому у кожний темi про Швеця одне i теж
а доказiв - хрен
i хто ти тодi, як не совок вульгарic ?)
Послухай, полупочтєннєйший, я не настільки тупий щоб слухати Швеців та подібних до них. Поки що, на превеликий жаль, все відбувається вкрай песимістично.
Всі питання, які турбують місцеве стадо, залишаються без відповідей і жодні Швеці з Арєстовічямі тут не допоможуть. Як не допоможе і американська преса
Якщо тебе цікавить щось із американської політики щодо України - буду радий кваліфіковано відповісти.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
...
Якщо тебе цікавить щось із американської політики щодо України - буду радий кваліфіковано відповісти.

Ну то скажи кваліфіковано - Бидлан підарас ? В поганому значенні, мається на увазі  :smilie7:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 723
Послухай, полупочтєннєйший, я не настільки тупий щоб слухати Швеців та подібних до них. Поки що, на превеликий жаль, все відбувається вкрай песимістично.

Ти значно тупіший, бо слухаєш довбойоба Трампа, прокацапську наволоч Мета Гейца, ідіотку Марджорі Гріні. Вже те одне, що ти назвав прокацапську наволоч довбойоба Мета Гейца "адекватним" політиком вказує на повну відсутність у тебе критичного мислення.

Всі питання, які турбують місцеве стадо, залишаються без відповідей і жодні Швеці з Арєстовічямі тут не допоможуть. Як не допоможе і американська преса
Якщо тебе цікавить щось із американської політики щодо України - буду радий кваліфіковано відповісти.

 :weep:

Це як слухати Соловьйова та  Скабєєву, ви несете одну і ту ж маячню, скоріше за все з однієї методички.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Ну то скажи кваліфіковано - Бидлан підарас ? В поганому значенні, мається на увазі  :smilie7:

Трамп є Трамп.
Deal with it!
If you are going through hell, keep going.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 723
Трамп є Трамп.
Deal with it!

В топку прокацапського довбойоба Трампа.  :smiley14:
Це найгірший і найтупіший президент за всю історію США.