Автор Тема: Аптечки для військових  (Прочитано 1489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nikita

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 78
Аптечки для військових
« : Лютого 01, 2023, 07:34:16 19:34 »
Допоможіть знайти аптечки для військових! Я маю надію, що в нас можна придбати в інтернеті.

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Re: Аптечки для військових
« Reply #1 : Березня 01, 2023, 06:48:58 18:48 »
Я думаю, що краще до волонтерів з цим питанням звернутись.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Стать: Чоловіча
Re: Аптечки для військових
« Reply #2 : Березня 02, 2023, 02:04:02 14:04 »
Як знайдете, то дуже гарну справу зробите. Я завжди підтримую людей, котрі займаються такою важливою справою - волонтерство. Це наші відомі бізнесмени та громадські діячі. Знаю, що Григорий Козловский допоміг ЗСУ , разом з ФК Рух передав сучасні дрони українським військовим. Якби не підтримка і допомога всіх, воювати було б дуже важко. А наші хлопці обов'язково мають перемогти.

Offline Nabilla

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 222
Re: Аптечки для військових
« Reply #3 : Березня 14, 2023, 03:49:33 15:49 »
Да, фронту помогать надо. И даже самим закупать и передавать тоже. Аптечки вещь нужная, но ещё и амуницию тоже хорошо бы покупать. Она более дорогая и, если есть возможность, то самим покупать и давать в нужные руки. Так покупали тут https://globalballistics.com.ua/ru/catalog/kaski-i-sholomi каски, шлемы и отдавали ребятам на фронт. Хоть какую-то свою лепту вносили в общее дело.

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 283
Re: Аптечки для військових
« Reply #4 : Березня 15, 2023, 08:21:33 20:21 »
Ми ось зараз теж шукаємо, де краще придбати саме медичні підсумки, можливо комусь зустрічалися якісні? Бо самі розумієте, хлопцям у гарячих точках не можна підсовувати аби що.

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Аптечки для військових
« Reply #5 : Березня 15, 2023, 08:25:26 20:25 »
З радістю дам вам пораду саме від себе, займаюся волонтерством та деколи треба зібрати хлопців повністю. Перед тим, як щось купити вивчаю відгуки, дивлюся відеоогляди, порівнюю ціни.
Подобається виробник Велмет, вже давно на українському ринку та завоював довіру військових. Раджу вам тут на сайті подивитися медичні підсумки https://velmet.ua/takticheskoye-snaryazheniye/63-podsumki/meditsinskie-podsumki/ вони дійсно якісні та мають усі продумані деталі. Кожен товар з цього магазину має сертифікати якості та тестований у найскладніших, екстремальних умовах.

Offline dalidaq

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
Re: Аптечки для військових
« Reply #6 : Квітня 06, 2023, 10:01:39 22:01 »
А мне обувь хорошая нужна для военных

Offline tappyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 158
Re: Аптечки для військових
« Reply #7 : Квітня 06, 2023, 10:18:45 22:18 »
Никогда не думала, что мне понадобится военная обувь, но после того, как себе берцы купиал https://killa.com.ua/katalog/obuv/obuvv/ я не могу представить свою жизнь без них. У меня боты от бренда Lowa, они производят отличную военную обувь. Моя пара уже выдержала несколько полевых выходов и выглядит как новая.