Автор Тема: Мета Світового Економічного Форуму - зупинити зростання населення?  (Прочитано 530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
The Protestant Libertarian Podcast
@prolibertypod
·
Jan 31
In Genesis, God says ‘be fruitful and multiply’ (Gen. 1:28).

Meanwhile, the World Economic Forum (
@wef ) wants to ensure that you don’t have any grandchildren.


If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Ну хоч хтось намагається трохи думати макітрою, на біса конкретно треба мультіплай :) толку, звісно, буде десь буквально як в боротьбі проти СО2 (коли його заборять в окремо взятій Швейцарії, й на радощах закупляться в Кхєтає котрий на радощах згенерить того СО2 втрічи більше)) )

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Это что, книга про то как Байден убил и съел своего брата?
Люблю литературу в которой ссылаются на секретные документы  :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495
Это что, книга про то как Байден убил и съел своего брата?
Люблю литературу в которой ссылаются на секретные документы  :laugh:
Ні, ну конкретно цей посилається на інтернет-лінк до протоколу спічів того форуму :) Взагалі такі речі обговорюються (та й мають обговорюватися), просто на практиці кожна публічна репліка типа "добре, Індія/Африка каже що в них є проблема неконтрольованого зрісту населення бо нема контрацептивів, я от профінансував програму що надсилатиме туди якусь кількість кондомів безкоштовно" супроводжується шкандалєм "Білл Гєйтс влаштував Індії кастрацію" й "не допустимо щоб в нас забрали право мультиплаїтись до всрачки"  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6495

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Вони скоріш зростання споживання всього і вся мають на увазі. Шансів переконати ВСІХ що їм треба менше споживати я думаю нуль.  :weep: