Автор Тема: очень плохие новости  (Прочитано 6305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #30 : Лютого 08, 2023, 11:52:35 23:52 »
а фактов у меня ВАЛОМ
только что я буду тут ипланам имена и истории????

какая же неожиданность ...
балабол  скрывает факты от ипланов ))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #31 : Лютого 08, 2023, 11:53:55 23:53 »
да понятно уже - ты балабол
не напрягайся так сильно ... тут не партсобрание )


 приведи мне один факт в твоем писдеже кроме слов кормушка? матов не хватает на вас ипланов

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #32 : Лютого 08, 2023, 11:54:44 23:54 »
какая же неожиданность ...
балабол  скрывает факты от ипланов ))


какой тебя факт устоит? жду
КАКОЙ? 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #33 : Лютого 08, 2023, 11:56:18 23:56 »
то что внедорожники покупают за свой счет это будет фактом?
а то что проходят реабилитация за свое бабло будет фактом?



Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #34 : Лютого 08, 2023, 11:58:45 23:58 »

 приведи мне один факт в твоем писдеже кроме слов кормушка? матов не хватает на вас ипланов

я тебе ничего не должен
тему открыл ты
причем в наглую с сылками на ермаковский фуп
а теперь как говно в ополонке вертишся и изображаешь из себя непонятно что тут
и ничего толком сообщить не можешь по своей теме...
енто цирк какой-то

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #35 : Лютого 08, 2023, 11:59:01 23:59 »
бггг
каждому - свое
и аналогии - тоже

верно
кому то 100 тысяч
кому то на помаду

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #36 : Лютого 09, 2023, 12:02:01 00:02 »
я тебе ничего не должен
тему открыл ты
причем в наглую с сылками на ермаковский фуп
а теперь как говно в ополонке вертишсяи   изображаешь из себя непонятно что тут
и ничего толком сообщить не можешь по своей теме...
енто цирк какой-то

ссылки?  ты ипанат ?
какие сслыки тебе на реальные ситуации? может тебе по едыному марафону рассказать должны?
тебе один солдат написал статью - ты побежал помадой ее черкать

тебе РЕАЛЬНЫЕ солдаты на форуме пишут реальные факты -  ты голову в песок - типа фуп это не то

а что то? а Гео тебе не то? 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #37 : Лютого 09, 2023, 12:04:01 00:04 »
Stanton  я тебя лично не знаю
может ты и не заслуживаешь моих оценок

но ты хуйню списдел
поверь мне
я реальность знаю очень хорошо

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #38 : Лютого 09, 2023, 12:07:25 00:07 »
ссылки?  ты ипанат ?
какие сслыки тебе на реальные ситуации? может тебе по едыному марафону рассказать должны?
тебе один солдат написал статью - ты побежал помадой ее черкать

тебе РЕАЛЬНЫЕ солдаты на форуме пишут реальные факты -  ты голову в песок - типа фуп это не то

а что то? а Гео тебе не то?

а ты еще и тупой  ... помимо того ,  что тебе бабская косметика и истерика свербит  ))
все, свободен
как в говно вступил ))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #39 : Лютого 09, 2023, 12:17:35 00:17 »
а ты еще и тупой  ... помимо того ,  что тебе бабская косметика и истерика свербит  ))
все, свободен
как в говно вступил ))

ты свободна своей маманьке будешь губастить волк тряпошный

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1486
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #40 : Лютого 09, 2023, 12:24:16 00:24 »
 :laugh:

какая содержательная тема получилась )

я любезно за ТС-ом оставлю ему последнее ведро помоев
по законам жанра форумных общений
кто-то же должен быть умнее ))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #41 : Лютого 09, 2023, 12:26:18 00:26 »
впрочем я наверно реально перегнул
для пенса 2 штуки баксов это какие то анреальные деньги

тут каюсь
не понимаю жизни прастога нарида

как для меня 700 баксов мужику с семьей которого призвали даже в тыл это слезы

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: очень плохие новости
« Reply #42 : Лютого 09, 2023, 01:34:19 01:34 »
ты вообще сиди не отсвечивай ничтожестов кацапское

Що, шлюха ольгінська, не вийшло зрадоньку розігнати? Тебе чеченскький куратор вже виїбав за цей провал, чи ти ще корчишсья на пляшці в очікуванні акту, пизда очката?  :smilie8:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #43 : Лютого 09, 2023, 01:47:37 01:47 »
Що, шлюха ольгінська, не вийшло зрадоньку розігнати? Тебе чеченскький куратор вже виїбав за цей провал, чи ти ще корчишсья на пляшці в очікуванні акту, пизда очката?  :smilie8:

жорж ты же понимаешь что я тебя даже послать не могу
как червя можно послать? ну разве размазать чоботом:fp2

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #44 : Лютого 09, 2023, 02:06:35 02:06 »
Так что там по сути? Совершенно непонятно в чем изменения, почему он теперь "не в зоні бойових дій"?
Давай я спробую пояснити. Буде трішки лонгрід.
Спочатку потрібно зрозуміти що зарплата солдата без надбавок на даний момент десь 13 тисяч гривень чистими. Офіцера від 15. Ніби мають зараз тисячі на 2-3 підняти. Скажені гроші.
Тепер щодо надбавок.

1) Як було раніше з соткою.
Ті хто їхали по БР на передок отримували додаткову сотку. Тобто виходило десь 113 і більше. Усі солдати і їх безпосередні командири в окопах і на ВОПах-РОПах; плюс штабні, якщо штаб переміщувався ближче до нуля. Наприклад батальйон їхав практично повним складом під Бахмут, хтось заступав на нуль, а штаб батальйону сидів не в самому Бахмуті, а в містечку поблизу, по якому також прилітало. Всі мали сотку. Хоча навіть це не завжди витримувалось. Особливо в перші місяці коли народ воював без БР-ок і ані 100 тисяч, ані грошей родинам убитих так і не отримали. Або коли вже пізніше їхали на 4 місяці, а потім виходило що по БРці вони там були всього три чи два. Плюс цю ж сотку мали отримувати поранені на весь час перебування в госпіталі. І родичі полонених на весь час перебування в полоні. Але в реальності поранені часто в кращому випадку отримували лише 30-ку. Просто тому що штаб є штаб, стройова є стройова, фініки є фініки, а окремий солдат нах нікому з них не всравсь доки він не буде їх особисто задовбувати, а лежачому це зробити важко.

2) Як буде зараз з соткою.
Тепер сотку схоже будуть отримувати тільки ті хто безпосередньо приймають участь в бойових діях. Тобто наприклад штаб батальйону, який знаходиться в 10 кілометрах від Бахмуту, і має чудові шанси кожного дня отримати по собі Торнадо-С чи С-300, схоже буде отримувати уже тільки по 50. До чого це призведе? Не знаю, але можу спрогнозувати варіанти. Або просто впаде мотивація, або командир батальйону перенесе штаб впритул до лінії зіткнення щоб всі отримували вдвічі більше з усіма зрозумілими наслідками такого кроку, або просто будуть щось мутити по паперам. І навіть невідомо що з цього гірше.

3) Як було раніше з тридцяткою.
Усі військовослужбовці, нацгвардійці, поліцейські, СБУшники і навіть студенти військових ВУЗів отримували додаткову 30ку. Тобто виходило десь 43 і більше. В цю категорію входили усі хто в даний момент не на передку. Тобто ті, хто тільки що мобілізувався і тепер тренується та проходить бойове злагодження; ті хто вже повернулись з передка по ротації і проходять відновлення, декомпресію і готуються знову на передок; ті хто несуть службу не на першій лінії, прикриваючі другорядні нампрямки можливих ударів; різноманітні тилові частини - штабні, зв'язку, інженерні, ППО, аеродромні служби. Навіть ті хто проходять тренування закордоном на західній техніці чи з західними інструкторами. При цьому ця тридцятка використовувалась більшістю тих хто готувався до відправки на передок для забезпечення себе та підрозділу і підготовки до майбутнього ведення бойових дій. Тому що уже пройшов рік, а все що я отримав від держави це калашмат, пістолет, бронік, шолом, аптечку, зимовий бушлат, шапку, пояс і шкарпетки з трусами. А все інше (навіть форму літню і зимову і берці) я купляв сам. А знаю випадки коли народ під Бахмут в самий піздорєз їхав отримавши тільки автомат, бронік і шолом. А інше де хочеш там і бери. РПС-ки, підсумки, сумки скидання магазинів, турнікети, легкі керамічні бронеплити замість стандартних металічних, рюкзаки, баули, спальники, каремати, обвіс на зброю, рації, білизна, взуття, форма. Це вже не кажучи про тєплаки і квадріки. Переміщаються підрозділи як правило на волонтерських або взагалі на власних машинах. Які ремонтують і заправляють за свої. Більшість підрозділів скидається раз на місяць по тисячі чи більше на господарські потреби. Лопати - за свої, кирки - за свої, сокири - за свої, скоби для бліндажів - за свої, стреч-плівка за свої і тд. І поки платили тридцятку, в принципі було хоча б зрозуміло де гроші на це все хоча б теоретично брати. І командири могли сказати на запитання від підлеглих "А нам ні флісок, ні берців, ні карематів не видали. Що нам робити?" - "А тридцятка тобі для чого?". Бо в принципі хоча б теоретично на ці гроші можна було прожити і навіть дечим себе забезпечити в плані речового майна недовиданого державою.

4) Як буде тепер з тридцяткою.
А хуй його знає як тепер буде. Найгірше що практично все що робить нинішня влада призводить до створення якоїсь корупційної складової. Якихось органів чи комісій, які визначають щось, від чого залежить хто, що і скільки отримає грошей. І вирішити можуть і так, і едак. І тут схоже можливо буде щось подібне. Хтось має визначати що військовослужбовець знаходиться не на нулі, але десь поблизу району виконання бойових завданнь. Не так щоб безпосередньо, але десь-якось. А це взагалі як можна визначити? Лінії будуть креслити? Оцей сидить в 10 кілометрах від лінії зіткнення і тому отримає 30 тисяч. А цей в 10 кілометрах і 100 метрах, цьому хєр?

Але навіть не знаючи точно як будуть начисляти цю тридцятку, уже зараз можна визначити хто найвірогідніше постраждає:
 - ті хто безпосередньо зараз воюють. бо коли вони повернуться на відновлення і декомпресію вони отримуватимуть менше 20ти тисяч замість 43ох;
 - тих кого мобілізували і хто готується їхати на передок, бо як їм тепер підготуватись і купити собі все необхідне, якщо грошового забезпечення на себе і родину не вистачатиме. Якраз чудова реклама для 8-ми нових штурмових бригад "Гвардії наступу";
 - ті хто тренуються закордоном;
 - офіцери штабів, які тепер в тилу вони отримуватимуть чисту зарплату, а при виїзді штабу на передок - надбавку 50 замість 100. При цьому потрібно розуміти що штаби супротивника це пріоритетна ціль для будь-якої армії. Коли ви чуєте про те як наші зробили бавовну в свинособачому штабі і кілька десятків вищих офіцерів стали "білими ладами", то потрібно розуміти що і з нашими штабами таке трапляється. Таких випадків коли наші штаби в прифронтовій зоні буди повністю знищені не один і не два. І тепер ці люди ризикуватимуть за набагато менший прайс;
 - військовослужбовці тилових частин. Наприклад той же ГенШтаб розташований в тилу. Люди які часто мають доступ до цілком таємної інформації з зарплатою в 500 баксів на місяць в умовах військового часу. І ризикують отримати "Кинжал" в будь-який момент в місце де вони сидять. "Бейте по центрам принятия решений" я думаю усі чули. Купа інших різних військових спеціалістів туди ж. Аналітики ГУР. Люди з розвідки які відповідають за обмін полонених. Військові медики тилових госпіталів. Зв'язківці, які забезпечують зв'язок між військовими частинами і родами військ. Логістика. Аеродромні служби. Да багато кого взагалі. Он недавно на Упячці виходила стаття про "Дельту". Під цю розробку в ЦІРОТ МОУ (колишня Аеророзвідка) набрали програмістів і розробників. І вони зробили багато реально кльових речей. Я думаю їхня роботоздатність досягне просто небачених рівнів, коли вони почнуть отримувати в 10-20 разів менше ніж звикли в цивільному житті.
 - СБУшники. Тут все просто. Ті хто ловлять наводчиків. Колаборантів. Корупціонерів. Але в тилу. Не достойні вони тридцятки.
 - Поліцейські. Аналогічно.
 - ДСНС. Ну за що платити тридцятку тим хто хто гасить пожежі .розбирає завали, шукає та утилізовує мільйони боєприпасів ризикуючи життям. Абсолютно ні за що.
 - Викладачі і студенти військових ВУЗів. Насправді студенти це не просто майбутні офіцери, які зараз відчують що держава у них щось забрала, і зрозуміють це як певний кидок, який запам'ятають на все життя. Багато з них рік тому були за крок від того щоб вступити в бій, а деяким навіть довелось, коли міста в яких знаходяться їх ВУЗи раптом опинились в зоні бойових дій. Плюс Мордор розглядає ці ВУЗи як військові цілі. Наприклад в перші дні війни Житомирський військовий інститут бомбардували літаки свинособак разом з ППД 95-ки.
 - ну і окремим пунктом тут стоять строковики. це ті хто на момент початку війни відслужили рік чи півроку. Їх не демобілізують. Тобто замість року, який вони мали прослужити вони служать уже 2, і скільки служитимуть ще не відомо. На передок їх примусово не відправляють, але при цьому часто вони виконують важливі функції в тилу, а деяким довелось воювати, просто тому що фронт сам прийшов до їхніх частин. І при цьому їхнє грошове утримання взагалі менше тисячі гривень. Тобто якщо у них забрати зараз тридцятку, то все що вони отримуватимуть це 800-900 гривень.

Тобто резюмуючи - ФІНАНСОВО ПОСТРАЖДАЮТЬ ГЕТЬ УСІ. І ця зміна подавалась як стимул для переходу в бойові підрозділи, але при цьому вони постраждають не менше. От як зараз набирати 8 штурмових бригад "Гвардії наступу"? Записуйтесь панове в супер-професійний елітний підрозділ служба в якому буде пов'язана з величезним ризиком, але на час формування і навчання ви будете отримувати гроші яких навіть вам і вашим сім'ям не вистачить на життя? Або вольовим рішенням таки дати цим 8ми бригадам тридцятку поки вони формуються в тилу. Але тоді запитання виникнуть у інших. А чому вони такі красиві отримують, а ми уже рік воюємо, 9 місяців в самому пеклі провели, а зараз як тільки нас відвели на третю лінію чи на відновлення, так і всім похуй що ми тепер хуй без солі будемо доїдати. І запитання це цілком логічне. І хорошого виходу крім відміни всього цього маразму немає.

PS Ну а щодо відповіді по суті на питання чому конкретно автор статті відтепер "не в зоні бойових дій" - я не знаю. Наприклад чувак може виїзжати на передок без БРки. І раніше він отримував хоча б 30ку, а тепер буде шиш. Але насправді можливі багато варіантів. Просто тому що лінійна логіка в нинішній українській армії не діє. Але написав він абсолютно правильні речі.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #45 : Лютого 09, 2023, 02:15:19 02:15 »
Там ніхуя не видно, хто реальний, а хто - нереальний. Просто буковки на екрані.  :smilie8:
Ну на почитай тоді ще оцю гілочку.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130901.0
Хто такі Geo чи Bund тобі також треба пояснювати? Чи це також тільки буковки на екрані?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #46 : Лютого 09, 2023, 03:04:21 03:04 »
Там ніхуя не видно, хто реальний, а хто - нереальний. Просто буковки на екрані.  :smilie8:
Ну і перечитав я ту гілочку. Все що там пишуть - пишуть реальні військові. Бо це неможливо видумати. НІяке ІПСО до цього не додумається. Да і взагалі будь-яка людина зі сторони. Цей маразм потрібно пережити. І я можу зі своєї сторони підтвердити усе що там написано.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #47 : Лютого 09, 2023, 03:19:29 03:19 »
Ну на почитай тоді ще оцю гілочку.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130901.0
Хто такі Geo чи Bund тобі також треба пояснювати? Чи це також тільки буковки на екрані?


спасибо за расшифровку
у меня столько нервов не хватит
нет желания идиотам расскадывать правду жизни
особенно из жизни друзей и хороших знакомых
истории не для публичных терок

и еще раз повторю
а еще надо кормить свои семьи , много семей вообще в сьемном жилье ( семьи солдат из беженцев, семьи офицеров), кроме того солдаты( а это взрослые мужики ) отлучены от своих семей , даже если они и не на передовой











Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27028
Re: очень плохие новости
« Reply #48 : Лютого 09, 2023, 09:57:59 09:57 »
Давай я спробую пояснити. Буде трішки лонгрід.

Ок Аут, теперь понятно что произошло

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #49 : Лютого 09, 2023, 12:24:56 12:24 »
Ок Аут, теперь понятно что произошло

айтишник вообще теряют в зп, думаю специалисты  типа водители комбайнов или эскаваторщиков тоже , дальнобойщики и тп ( в Киеве водилы тролейбусов имеют свои 30к, метро наверно больше)
а вообще две штуки баксов это уровень низших чинов в торговом флоте

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6574
Re: очень плохие новости
« Reply #50 : Лютого 09, 2023, 01:00:54 13:00 »
айтишник вообще теряют в зп
Технічно, значна частина тилових айтівців тупо продовжує працювати як працювала, отримуючи свою комерційну зарплатню як раніше. Що не скасовує дебілізму та удару по... не знаю чи мотивації, але моралі точно.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27028
Re: очень плохие новости
« Reply #51 : Лютого 09, 2023, 04:12:06 16:12 »
Немного сформировал вернее сформулировал свое мнение по этому поводу. Теперь послушайте хотя конечно всегда неприятно говорить людям что их зарплата будет меньше, приятно говорить что будет больше.
Но видители, у нас такая ситуация что если бы не финансовая помощь ЕС вы все, кто сейчас в армии и прочих структурах, воевали бы вообще бесплатно. И вот сидит какойто министр финансов условной Италии, читает отчет, и спрашивает - а какого собственно хера при таком положении в стране и с необходимостью ЗАКУПКИ ВООРУЖЕНИЙ (!!) вы на зарплаты тратите 150 ярдов в месяц? Не, он конечно может дать нам и столько денег, его военным платят больше, но вопрос тут не "может", а "хочет", да?
Следующее. Откуда вообще взялись эти "стотысяч". Про сто тысяч ляпнул Порох, помоему в ходе выборов, уж точно не помню, может и позже но это неважно. И потом, когда дошло до дела "где обещанные бабки" все перетерли и порешали что столько будут получать только те кто на линии фронта. Что и неудивительно бо денег на такую роскошь как и сейчас так и тогда небыло в принципе. Тоесть это совершенно абстрактная, ничем не обоснованная сумма. Просто красивое круглое число.
Далее. Про "айтишников, дальнобойщиков и прочих матросов". Давайте не будем сравнивать их доходы с тем что имеется в среднем в стране. Эти люди получают дохуя не в силу своей волшебной квалификации как им кажется, а по одной простой причине. Они работают ТАМ, а тратят деньги ЗДЕСЬ. И в силу того что общий уровень цен ЗДЕСЬ ниже чем ТАМ. Вот и весь секрет их "высоких" доходов. В целом конечно, единичные случаи не рассматриваем. Потому как на если бы они тратили свои доходы ТАМ, то эти доходы были бы совсем не высоки.
У меня он соседа алконавта призвали. Кстати не дурной мужик, но пьющий. Работал всегда "на подхвате". Ему эти 15 тыщ за счастью будут. Вы там у себя в Киеве просто охуели как те мурзики. Водила тралика 30 штук. А 8 не хотите? А кондуктор вообще "от выработки".
Это касательно уровня выплат как таковых
Теперь по мотивации. Народ, а вы что в армию 24го отправились бабок поднять? Не, просто интересно.
А белорусы, грузины анд этс за нас за деньги воюют? Вы что ебанулись? Ну если так то бросайте там свои джевалины, хаймерсы и остальную поебень и по домам. Забастовка блядь! Ну как в Афгане, спонсор уехал и армия довольная расходится по домам
Про генералов которые будут шпионить на врага потому как им мало платят это вообще сюр, как у тебя маджи такая херня в голове образовалась я вообще слабо понимаю. Ты ж в роди не Марьяна Безугла, не?
Теперь по некоторым темам что Аут разъяснил
1 Покупка "за свои". Ну это откровенное скотство уровня какогото 18-19 века когда хрен должен был явится в армию в своих лаптях и со своим конем. Такого не должно быть в принципе. И то что оно маскировалось некоей абстрактной надбавкой, ну да, это действительность. Но может таки наладить нормальное вещевое довольствие?
2 Про штабы которые получали "полубоевые" потому как сидели близ ко к фронту, в 10 км. Аут, я сижу в одном км от фронта, ок? И как не странно моей маме к пенсии никто 30 тук за риск почемуто не доплачивает. А про приоритетные цели у кацапов это вообще из области сферических коней. У меня таких приоритетных целей в округе 50-100 метров дохера, от автобусных остановок до пивных ларьков. Какой сука "риск"? У нас во Львов "прилетает", львовянам тоже за риск доплачивать? Эти полубоевые вообще какойто ебанаторий. Сука! Есть боевые, 100 тыс, их получают люди участвующие в реальных боях. Сидит боец на позиции, в окопе, выехала арта на позицию, и такое, им платятся боевые. Отводятся на ротацию им не платятся боевые. Что это еще за полшишечки? Пятнашки мало?Согласен, мало. Ну блин так поднимите ставку, какой вопрос. Пусть будут теже 30 тыс, я только за.
3 По ранению, оздоровлению и пр это вообще отдельная песня и какое оно имеет отношение к обсуждаемой теме нихеранеясно. Не, я понимаю что оно служило неким аналогом "выплат по ранению и подобное, но может в конце концов пора привести бухгалтерию в порядок? Ну что бы у наших западных спонсоров не возникали неудобные вопросы. Про тем кто поехал на обучение это вообще каким боком, им командировочные положены с сохранением оклада.
4 Полиция, ДСНС. Я вообще в непонятках. Что то мне начинает вспоминаться анекдот "но как пожар так хоть увольняйся". А медикам чо, не, не положено? А водопроводчикам которых он вчера в Херсоне два человека убило. А интернет провайдерам? У моего во время работы убило 19 летнего пацана около месяца назад. Им всем тоже по тридцатке платить? Чем они отличаются от ДСНС? Мне дальше перечислять, электриков там, хлебопеков? Принимают полицейские участие в боях как в Николаеве было, им положено стотыщ, нет, нет. Все просто, не?
Про студентов вообще пиздец, я просто в шоке. Нихуевая стипендия в 30 штук то. Очевидно студентам тоже надо "жену с детьми содержать" ну и еще любовницу заодно.

Что то у меня сложилось мнение что попытка реформирования всей этой херни с выплатами вещь не только полезная , но и назревшая. Чем оно по итогу обернется хз конечно. С нашими долбоебами может и ничем хорошим. Реализация дело такое, тонкое.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #52 : Лютого 09, 2023, 05:09:51 17:09 »
на западе хорошо понимают что солдату надо платить
война это прежде всего тяжелая работа
а солдаты кормят свои семьи

про оздоровление отдельная история
и тут реально наш бюджет и система реабилитации не потянет

писи
на западе хватит денег
мы для запада миниатюрная финансовая проблема

вспомните сколько бабла влили в Грецию
а тут мы воюем за весь Запад
« Останнє редагування: Лютого 09, 2023, 05:13:27 17:13 від majesty »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27028
Re: очень плохие новости
« Reply #53 : Лютого 09, 2023, 06:26:51 18:26 »
на западе хватит денег
мы для запада миниатюрная финансовая проблема

вспомните сколько бабла влили в Грецию
а тут мы воюем за весь Запад

Да неужели. Ты реально думаешь что имеешь право говорить от имени Запада? Трамписты например с тобой категорически не согласны.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: очень плохие новости
« Reply #54 : Лютого 09, 2023, 06:32:32 18:32 »
...
Я скажу чесно, я не знаю як це без мату коментувати. Тому мабуть просто не буду. Єдине зауважу. Якщо народ не хоче кормити власну армію навіть під час війни, то такий народ мабуть приречений кормити чужу армію.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #55 : Лютого 09, 2023, 07:00:01 19:00 »
Да неужели. Ты реально думаешь что имеешь право говорить от имени Запада? Трамписты например с тобой категорически не согласны.
безусловно
ты не понимаешь какой сейчам вызов перед западом и насколько с помощью наших солдат они мимиминизируют риски
а там еще т Тайвань подвис

ты думаешь нас поддерживает так называемый золотой миллиард за красивые глазки слуг народа???

на кону будущее всего Запада

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #56 : Лютого 09, 2023, 07:04:12 19:04 »


с удивлением встретил на форумах тех кто позавидовал солдатским окладам
двери военкоматов открыты

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27028
Re: очень плохие новости
« Reply #57 : Лютого 09, 2023, 07:11:45 19:11 »
безусловно
ты не понимаешь какой сейчам вызов перед западом и насколько с помощью наших солдат они мимиминизируют риски
а там еще т Тайвань подвис

ты думаешь нас поддерживает так называемый золотой миллиард за красивые глазки слуг народа???

на кону будущее всего Запада

Ну и я того же мнения, и что?
Мнение Запада как бы от наших не зависит


с удивлением встретил на форумах тех кто позавидовал солдатским окладам

двери военкоматов открыты

Если бы ты прочитал мной написаное то не написал бы подобной хуйни.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20835
Re: очень плохие новости
« Reply #58 : Лютого 09, 2023, 07:40:04 19:40 »
Ну и я того же мнения, и что?
Мнение Запада как бы от наших не зависит

Если бы ты прочитал мной написаное то не написал бы подобной хуйни.

не тобой
там выше мудак рисовался
вижу и на фупе таких

солдатам во все времена и везде хорошо платили вс гражданский во время воин

даже при сталине  при всеобщей нищете тсолдат был  относительно сыт и одет во время войны вс гражданские
кстати с помощью америки





Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27028
Re: очень плохие новости
« Reply #59 : Лютого 09, 2023, 08:10:31 20:10 »
не тобой
там выше мудак рисовался
вижу и на фупе таких

солдатам во все времена и везде хорошо платили вс гражданский во время воин

даже при сталине  при всеобщей нищете тсолдат был  относительно сыт и одет во время войны вс гражданские
кстати с помощью америки

Ну извини.