Автор Тема: Гардероб  (Прочитано 1629 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Liudmila

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 153
Гардероб
« : Лютого 10, 2023, 03:15:51 15:15 »
Я досить схудла за зиму, зараз кинулася перебирати гардероб на весну - так все велике. Ні, я звичайно цьому шалено рада, але з потепліннями хочеться підкреслити свої форми, а на мені все висить, як мішок. Дайте будь ласка поради, які вибирати базові речі та як підкреслити свої переваги?

Offline Ксения Фирсова

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: Гардероб
« Reply #1 : Лютого 10, 2023, 03:21:07 15:21 »
Немає нічого кращого, ніж маленька чорна сукня, підійде для будь-якої урочистої або офіційної події, залежно від того, які аксесуари ви підберете! А так, прикупіть джинси та штани, які будуть чудово сидіти і пару сорочок та футболок!

Offline Орхидейка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Re: Гардероб
« Reply #2 : Лютого 10, 2023, 03:25:16 15:25 »
Однозначно вам потрібно купити кілька суконь та спідниць, це дуже жіночно і як ніщо інше підкреслить вашу фігуру. Звичайно брючки теж повинні бути в гардеробі, але наголошуйте на жіночності!

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Re: Гардероб
« Reply #3 : Лютого 10, 2023, 03:31:39 15:31 »
Від себе можу дати пораду, щоб одяг сидів ідеально, головне підібрати правильну нижню білизну, яка якраз і підкреслить те, що потрібно. Ще в гардеробі повинні бути пара джинсов, чорні і світлі. Зараз в моді на висовій посадці.  Купити жіночі джинси за найкращою ціною млжно в магазині Numéro.   А ще вам потрібно бути впевною у собі.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Стать: Чоловіча
Re: Гардероб
« Reply #4 : Лютого 11, 2023, 12:55:16 12:55 »
Спортивний одяг теж завжди має бути у гардеробі.

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 147
Re: Гардероб
« Reply #5 : Лютого 11, 2023, 02:26:16 14:26 »
Звичайно, спортивний одяг має бути в гардеробі не лише для спортзалу, а й для повсякденного носіння. Я вже купив собі декілька пар спортивних чоловічих штанів https://ua.puma.com/uk/sportivnye-tovary-dlja-muzhchin/odezhda/sportivnye-shtany.html на весну у фірмовому магазині PUMA .Тут виключно оригінальний одяг та взуття бренду продають. Є асортимент для чоловіків, жінок та дітей. При онлайн оплаті картою знижка 5% та безкоштовна доставка по Україні. Тут є також розмірні сітки, рекомендації по догляду та повний опис кожного товару с фото.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Стать: Чоловіча
Re: Гардероб
« Reply #6 : Березня 08, 2023, 11:21:13 11:21 »
Круто, подивлюсь. Дякую.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Re: Гардероб
« Reply #7 : Березня 09, 2023, 02:51:33 14:51 »
Дівчата, гарний асортимент жіночого одягу є від нашого українського бренду SOLMAR. Я вже собі футболки https://solmar.com.ua/catalog/futbolki_i_mayki/ замовила, та джинси нові. В каталозі ви ще знайдете класні кофти, джемпера, плаття, костюми та інше, вибір дуже гарний у багатій кольоровій гаммі. Тут можна замовити все необхідне для того, щоб зібрати гардероб на будь-який сезон.