Автор Тема: Автосервіс БМВ  (Прочитано 1216 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 282
Автосервіс БМВ
« : Лютого 21, 2023, 03:52:40 15:52 »
Маєте перевірений автосервіс БМВ? Мені б зробити ТО авто

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Автосервіс БМВ
« Reply #1 : Лютого 22, 2023, 10:56:43 10:56 »
Ось перевірена часом мережа автосервісів БМВ https://zolotoygarage.com.ua/ тут широкий спектр послуг пропонують, до того ж працюють справжні профі, які дійсно знаються на справі. Мені подобається те, що коли до них приїжджаєш з проблемою, то завжди все роз'яснюють, показують, це дуже важливо для мене, як для жінки. Свою автівку довіряю тільки їм. На сервісі приємні ціни, автозапчастини у наявності.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Стать: Чоловіча
Re: Автосервіс БМВ
« Reply #2 : Березня 03, 2023, 12:32:55 12:32 »
Інколи в такому СТО авто затримується надовго.....
« Останнє редагування: Березня 04, 2023, 10:53:25 10:53 від Saterkaf »

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Стать: Чоловіча
Re: Автосервіс БМВ
« Reply #3 : Березня 04, 2023, 10:55:34 10:55 »
В мене зараз така ситуація. Замовили деталі на авто і їх більше тижня потрібно буде очікувати. Без авто по місту їздити зовсім немає в мене звички, тому у себе в Івано-Франківську орендую малолітражку https://7cars.com.ua/ua/cat-auto/prokat-ivano-frankivsk-uk/ . Краще так, аніж на міському транспорті.... згодні зі мною?

Offline lemm

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Стать: Чоловіча
Re: Автосервіс БМВ
« Reply #4 : Жовтня 27, 2023, 03:02:44 15:02 »
Маєте перевірений автосервіс БМВ? Мені б зробити ТО авто
Я хочу поділитися своїми враженнями про TD Service, автосервіс з ремонту БМВ https://td-service.kyiv.ua. У мене виникла проблема з трансмісією, і я був дуже стурбований. Звернувшись до TD Service, я отримав не лише ремонт, а й креативний підхід до вирішення проблеми. Майстри уважно вислухали мене та запропонували нестандартне рішення, яке дало відмінні результати. До того ж важливо відзначити, що ціни в цьому автосервісі виявилися дуже розумними. Я отримав якісний ремонт за адекватною вартістю. Якщо у вас є BMW і виникли складнощі, сміливо звертайтеся до TD Service. Вони вирішать будь-яку проблему з креативним підходом та уважністю до клієнтів.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
Re: Автосервіс БМВ
« Reply #5 : Листопада 10, 2023, 05:47:35 17:47 »
Интересует ремонт турбин

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Re: Автосервіс БМВ
« Reply #6 : Листопада 10, 2023, 08:28:53 20:28 »
Когда нужен ремонт турбин авто я всегда советую обращаться в Турбосервис. Тут занимаются ремонтом, восстановлением и подбирают турбины на авто всех марок. Подробности на сайте смотрите. Будьте уверены, что тут вы получите наивысшее качество обслуживания и качественно проделанную работу. Компания на рынке предоставления таких услуг работает 20 лет.