Автор Тема: Практичне питання для борцунів з коррупцією  (Прочитано 965 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Кількість щамінованих территорій в Україні найбільша в світі.

Немає в усьому світі стільки спеціалістів аби розмінувати те в хоч якісь розумні терміни.

Тож розміновувати будуть за визначеним держакою планом.

Але. Власники полів захочуть щоб їх поле розмінували швидше за сусіда бо то гроші які принесе новий вровай. Тож почнуть давати хабарі за це.

Питання - як запобігти коррупції у цьому випадку?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #1 : Березня 05, 2023, 01:48:41 13:48 »
Так бачу.
80-річна бабуся Василина з глухого села на Херсонщині, власниця 3-х гектарів землі, в хату прилетів 152, тому живе у погрібі, чоловіка вбили буряти, село спалене градами, з жителів залишилось лише 5-ро, з яких Василина наймолодша, колишній орендар землі поїхав у поляки, його сільськогосподарську техніку чечени вивезли в Грозний, усі його робітники хто загинув, хто виїхав, хто в ЗСУ, кожен день над головою літають снаряди, в селі з ознак цивілізації залишився лише наполовину обдертий бігборд "Россоссиссия тут навсегда" з  під якого виглядає інший - "Весна прийде - саджати будемо", дає хабар псу Патрону у вигляді пів-кілограмового ще довоєнного шмата сала, за те щоб той розмінував її земельний пай раніше за поле 86-річної бабусі Марії.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #2 : Березня 05, 2023, 01:54:04 13:54 »
Так бачу.
80-річна бабуся Василина з глухого села на Херсонщині, власниця 3-х гектарів землі, в хату прилетів 152, тому живе у погрібі, чоловіка вбили буряти, село спалене градами, з жителів залишилось лише 5-ро, з яких Василина наймолодша, колишній орендар землі поїхав у поляки, його сільськогосподарську техніку чечени вивезли в Грозний, усі його робітники хто загинув, хто виїхав, хто в ЗСУ, кожен день над головою літають снаряди, в селі з ознак цивілізації залишився лише наполовину обдертий бігборд "Россоссиссия тут навсегда" з  під якого виглядає інший - "Весна прийде - саджати будемо", дає хабар псу Патрону у вигляді пів-кілограмового ще довоєнного шмата сала, за те щоб той розмінував її земельний пай раніше за поле 86-річної бабусі Марії.

у снігурівці є один з найбільших консолідованих українських земельних активів компанії верес наприклад.

компанія дасть хабар без вагань аби її землі розмінували швидше.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #3 : Березня 05, 2023, 01:55:20 13:55 »
а біля нової каховки тисячі гектарів що так яи накше керуються компанією Чумак

і вони теж не будуть ловити гав
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #4 : Березня 05, 2023, 01:55:56 13:55 »
і в тому ж регіоні земельний банк у сандори
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #5 : Березня 05, 2023, 02:05:38 14:05 »
у снігурівці є один з найбільших консолідованих українських земельних активів компанії верес наприклад.

компанія дасть хабар без вагань аби її землі розмінували швидше.
Для чого? Щоб що? Орати і збирати врожай вручну бо техніка вивезена в Крим та Чечню? Щоб потім зібране викинути в поле, бо елеватори і переробка згоріли? Чи може щоб продати дешевше собівартості під "Зернову угоду"? Я уже мовчу що якщо є гроші і є необхідність, то просто наймаєш спеціалістів, навіть закордоном, які тобі швидко все розмінують.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #6 : Березня 05, 2023, 02:25:14 14:25 »
Взагалі я розумію тих хто стверджує що корупція в якихось об'ємах присутня в усіх суспільствах і країнах. Бо це дійсно так. Десь більше, десь менше. Я також розумію тих хто стверджує що корупція не є найбільшою проблемою України. Бо я думаю аналогічно - найбільшою проблемою України є сусідство з Мордором, ватність і інфантилізм більшої частини населення, та популізм і мізантропія еліти. А корупція є лише похідною від цих речей. Але агресивно стверджувати що корупція це щось позитивне, і захищати її від "борцунів з корупцією" це щось уже за межею мого розуміння.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #7 : Березня 05, 2023, 02:30:38 14:30 »
Але агресивно стверджувати що корупція це щось позитивне, і захищати її від "борцунів з корупцією" це щось уже за межею мого розуміння.

де ви таке побачили?

я навпаки пропоную знищити корцпцію .. це ви не зочете і її захищаєте.

у цьому випадку ви солідарні з мудрим українським народом що на публіку бідкається на корупцію але в РЕАЛЬНОСТІ є замовником корупційної системи .. наприклад на ринку газу бо саме запит мудрого народу на газпопіісят створив всю корупційнуу вертикаль на цьому ринку бо без адвміністративно-командних мір що відмінять ринкуову ціну і стіорять комвортну народу ціну  такий фінт неможливий

а адміністративно-командні міри напряму ведцть до коррупції ..

так нврод є замовником корупційної системи.

і це лише приклад один.

+/- те саме відбувається в усіх інших випадках
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #8 : Березня 05, 2023, 02:36:00 14:36 »
я навпаки пропоную знищити корцпцію .. це ви не зочете і її захищаєте.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #9 : Березня 05, 2023, 04:16:05 16:16 »
Питання - як запобігти коррупції у цьому випадку?
Тупо викласти публічно план розмінувань; для дігіталізації та запобігання мутним редагуванням зробити його на блокчейні  :gigi:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #10 : Березня 05, 2023, 04:19:21 16:19 »
Тупо викласти публічно план розмінувань; для дігіталізації та запобігання мутним редагуванням зробити його на блокчейні  :gigi:

чудово!

що заважає тим компаніям дати хабар, щоб план відповідав їх інтересам ??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #11 : Березня 05, 2023, 06:23:27 18:23 »
если скрестить арестрвича и безуглу выйдет кияшка

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #12 : Березня 05, 2023, 07:28:05 19:28 »
Тупо викласти публічно план розмінувань; для дігіталізації та запобігання мутним редагуванням зробити його на блокчейні  :gigi:
кожній міні свій унікальний хеш, блокі на солані. випустить під кожен хеш НФТ та продавать  :super:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #13 : Березня 06, 2023, 10:07:51 10:07 »
чудово!

що заважає тим компаніям дати хабар, щоб план відповідав їх інтересам ??
Цейтнот та ментальна акробатика. В США таким чином каналізували значну частину корупційного складнику, перетворивши його на інститут лоббізму  :gigi: коли вся мутна двіжуха проходить в умовах стислого часового проміжку, й виключно ДО, а не після прийняття закону - то це типу вже й не корупсьйон.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #14 : Березня 06, 2023, 12:04:32 12:04 »
Цейтнот та ментальна акробатика. В США таким чином каналізували значну частину корупційного складнику, перетворивши його на інститут лоббізму  :gigi: коли вся мутна двіжуха проходить в умовах стислого часового проміжку, й виключно ДО, а не після прийняття закону - то це типу вже й не корупсьйон.

ок, спробу зараховано
але лоббізм то трохи інше.
лоббізм все ж таки не пердбачає прямого сприянню діяльності конкретної кампанії там все ж таки мають бутизагальні правила які при застосуванні рівно для всіх призводять тим не меньше до виграшу лоббіста бо він з якихось причин до того більш підготований


тут лоббізм не вийде по тут пряма фінансова вигода
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #15 : Березня 06, 2023, 02:24:17 14:24 »
кияшка прокомментируй

Резніков розповів, скільки Міноборони "заощадило" через зміну у виплатах військовим
ПОНЕДІЛОК, 6 БЕРЕЗНЯ 2023, 13:55 - ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА
2186 ПЕРЕГЛЯДІВ 3


 
Міністр оборони Олексій Резніков
GETTY IMAGES
Із переглядом порядку виплат надбавок у 30 тисяч грн для військових, які не задіяні у виконанні бойових завдань, Міноборони "заощадило" близько 100 млрд грн, які необхідні для забезпечення ЗСУ.

Про це міністр оборони Олексій Резніков розповів в інтерв’ю Liga.net.

Заощадження, заявив він, був другим фактором в ухваленні рішення про зміну умов для виплати військовослужбовцям надбавок у 30 тисяч грн. Головним фактором була справедливість, переконує міністр. За його словами, Міноборони отримували сигнали від бійців про те, що військові, які ризикують життям на "нулі" отримують надбавку 100 тис грн, при цьому сили забезпечення, які за 20-40 км від лінії фронту і не ризикують так своїм життям – теж отримують 100 тис грн, що не є несправедливим.

Відтак, вважає він, була потрібна модернізація:.

"Ти хочеш отримати більше грошей, в тебе є мотивація – будь ласка, можеш рапорт подати. Навіть якщо ти не на "нулі" – тебе переведуть на лінію зіткнення. Ти вважаєш, що потребуєш ротації та відпочинку, але можеш виконувати менш ризиковане бойове завдання, – отримуй 30 000 грн плюс грошове забезпечення. Якщо ні – просто грошове забезпечення".

Після цього йде "заощадження" за різними факторами. "Це близько 100 млрд грн", – уточнив міністр та наголосив, що війна триває, і у лавах Сил оборони є втрати. Родинам загиблих потрібно заплатити по 15 млн грн, також є виплати пораненим.

"Це серйозне навантаження на бюджет, маємо бути до цього готовими. Оте "заощадження" – це ресурс, який дозволяє нам забезпечити живу тканину сектору безпеки. ЗСУ – найбільший роботодавець в країні. Роботодавець має розуміти свій ресурс. Ми ж не заробляємо, а тільки витрачаємо".

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #16 : Березня 06, 2023, 03:35:05 15:35 »
кияшка прокомментируй


спам
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #17 : Березня 06, 2023, 04:29:29 16:29 »
спам

это коррупционеры на крови солдат бабло экономят кияшка

оптимизируют свои доходы
а ты блядь им в задницы заглядаешь
а может и сам такая блядь

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #18 : Березня 06, 2023, 04:32:23 16:32 »
кияшка ничем от зелени не отличается
ну как можно тратить бабло на армию когда можно дороги строить

это же экономика :fp2

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #19 : Квітня 07, 2023, 09:47:37 09:47 »

а я ще коли попереджав:



Українським фермерам пропонують платити хабар за розмінування полів

https://glavcom.ua/economics/business/ukrajinskim-fermeram-proponujut-platiti-khabar-za-rozminuvannja-poliv-shcho-vidomo-919171.html
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16956
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #20 : Квітня 07, 2023, 11:34:16 11:34 »
де ви таке побачили?

я навпаки пропоную знищити корцпцію ..

Що Кіяша, всрався!
Скільки тебе пам'ятаю, ти казав що алігархи, то гарно, а без корупції Україна існувати не може.

 :punish:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #21 : Квітня 07, 2023, 01:10:14 13:10 »
 У нас зелена команда розкрадає десятками мільярдів, а Кіяші чомусь муляє фермер. Скільки той фермер може дати хабаря? Максимум десятки тисяч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #22 : Квітня 07, 2023, 03:15:16 15:15 »
У нас зелена команда розкрадає десятками мільярдів, а Кіяші чомусь муляє фермер. Скільки той фермер може дати хабаря? Максимум десятки тисяч

Та мы давно в курсе что шоколадка секретарше то не коррупция  :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #23 : Квітня 07, 2023, 03:20:28 15:20 »
Та мы давно в курсе что шоколадка секретарше то не коррупция  :smilie5:
Ні, не корупція, бо вона не є службовою особою

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #24 : Квітня 07, 2023, 04:51:29 16:51 »
Ні, не корупція, бо вона не є службовою особою

Здрасте, а кто?
Она госслужащий без вариантов.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #25 : Квітня 07, 2023, 05:22:50 17:22 »
Здрасте, а кто?
Она госслужащий без вариантов.

Шукаємо, де у вас вказано  що вона держ.службовець


 
Та мы давно в курсе что шоколадка секретарше то не коррупция  :smilie5:

 Якщо у Гуглі набрати " суб'єкт службового злочину", то можна надибати, наприклад, на таке посилання, де досить детально розписано  чому шоколадка секретарші не є хабарем:
https://yurincom.com/legal_practice/analitychna_yurysprudentsiia/sluzhbova-osoba-iak-spetsialnyj-subiekt-zlochynu/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #26 : Квітня 07, 2023, 07:20:08 19:20 »
Шукаємо, де у вас вказано  що вона держ.службовець

???
Я не понял вопроса. ПОчему это должно быть сказано гдето "у меня"?

 
 Якщо у Гуглі набрати " суб'єкт службового злочину", то можна надибати, наприклад, на таке посилання, де досить детально розписано  чому шоколадка секретарші не є хабарем:
https://yurincom.com/legal_practice/analitychna_yurysprudentsiia/sluzhbova-osoba-iak-spetsialnyj-subiekt-zlochynu/
Это конечно очень занимательно, но ты же понимаешь что имеется ввиду что взятка является взяткой какого бы размера она не была

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #27 : Квітня 07, 2023, 09:19:09 21:19 »
???
Я не понял вопроса. ПОчему это должно быть сказано гдето "у меня"?
Это конечно очень занимательно, но ты же понимаешь что имеется ввиду что взятка является взяткой какого бы размера она не была
Мова не про розмір хабаря, а про те, що секретарка не може взяти особисто для себе хабаря, бо не є суб'єктом службових злочинів, бо не є службовою особою, відповідно і шоколодка не є хабарем.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Практичне питання для борцунів з коррупцією
« Reply #28 : Квітня 07, 2023, 09:25:40 21:25 »
Мова не про розмір хабаря, а про те, що секретарка не може взяти особисто для себе хабаря, бо не є суб'єктом службових злочинів, бо не є службовою особою, відповідно і шоколодка не є хабарем.

Не
Мова про тє шо зеленой команде нельзя, а фермеру можно патамушта " Скільки той фермер може дати хабаря? Максимум десятки тисяч"