Автор Тема: Треба порада  (Прочитано 3861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Треба порада
« Reply #30 : Березня 10, 2023, 12:09:41 12:09 »

 Не знадобиться, бо як наберуть людей, то відправлять на навчання, злагодження, а звідти на фронт, а після фронту на відновлення, злагодження і знову на фронт і так по колу. На ППД зазвичай не повертаються, надто небезпечно і ніколи
сорри это фигня полная
видимо вы видите ситупцию с низового уровня и все свое ношу с собой

писи
про деньги согласен полностью
скоты и пиларасы, слов нет

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #31 : Березня 10, 2023, 12:19:34 12:19 »
Взагалі мають повертатись. По-перше частина підрозділу має бути завжди на ППД, його має хтось охороняти і нести там службу. Потім саме на ППД мають повертатись підрозділи на відновлення після виконання бойових завданнь, там має проходити декомпресія, частина ОС може піти у відпустки, там проходять додаткові навчання і тд. Злагодження - це виїзд на полігон, як правило на тиждень-два, потім знову повернення на ППД, або виїзд по БРці. В реальності у всіх по різному і це все ще й динамічно змінюється.
Ні, не мають. Зараз налагоджена зовсім інша система розташування о/с ніж до 24.02 саме у зв'язку з ураженнями ППД. На ППД тільки наряд залишається, можуть ще бути косарі, важкохворі, як варіант запасна рота. У бойових частинах навчаються або за  місцем розташування частини або в учебки направляють, бо більшу частину часу вони воюють. Хоча, дійсно, у всіх по різному.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Треба порада
« Reply #32 : Березня 10, 2023, 12:25:58 12:25 »
Ні, не мають. Зараз налагоджена зовсім інша система розташування о/с ніж до 24.02 саме у зв'язку з ураженнями ППД. На ППД тільки наряд залишається, можуть ще бути косарі, важкохворі, як варіант запасна рота. У бойових частинах навчаються або за  місцем розташування частини або в учебки направляють, бо більшу частину часу вони воюють. Хоча, дійсно, у всіх по різному.

в центральной Украине наверно больше полу года не было ни одного прилета в расположение каких либо частей
ну наверно кроме аэродромов
да и система предупреждения сейчас на высоком уровне для неприфронтовых районов

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #33 : Березня 10, 2023, 12:29:35 12:29 »
в центральной Украине наверно больше полу года не было ни одного прилета в расположение каких либо частей
ну наверно кроме аэродромов
да и система предупреждения сейчас на высоком уровне для неприфронтовых районов
Так, там може бути по іншому

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #34 : Березня 10, 2023, 12:51:35 12:51 »
У ЗМІ викладалася табличка
Ну якщо у ЗМІ, тоді звісно.  :gigi:

Ні, не мають. Зараз налагоджена зовсім інша система розташування о/с ніж до 24.02 саме у зв'язку з ураженнями ППД. На ППД тільки наряд залишається, можуть ще бути косарі, важкохворі, як варіант запасна рота. У бойових частинах навчаються або за  місцем розташування частини або в учебки направляють, бо більшу частину часу вони воюють. Хоча, дійсно, у всіх по різному.
Я не знаю з яких даних ви це пишете. Я можу розписати як в це в частині, ситуацію в якій я знаю особисто. Київська ТрО. Батальйон двічі був під Бахмутом. Весною - влітку поротно. Восени-взимку повністю разом зі штабом. Зараз виведений на ППД. Хоча батальйон саме з Києва, ППД йому нарізали в глушині 200 км від Києва (глибокий тил). 30-ку в цьому місяці ніхто ще не отримав (за минулий) і поки все мутно. Розповідають що треба буде якісь нові рапорти писати, і тоді може дадуть. Але загальний настрій що ніхуя не дадуть.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #35 : Березня 10, 2023, 12:58:09 12:58 »
Ну якщо у ЗМІ, тоді звісно.  :gigi:
Я не знаю з яких даних ви це пишете. Я можу розписати як в це в частині, ситуацію в якій я знаю особисто. Київська ТрО. Батальйон двічі був під Бахмутом. Весною - влітку поротно. Восени-взимку повністю разом зі штабом. Зараз виведений на ППД. Хоча батальйон саме з Києва, ППД йому нарізали в глушині 200 км від Києва (глибокий тил).
Прикордонні бойові частини у досяжності артилерії. Як з'ясувалося дослідним шляхом, на ППД не те, що краще не з'являтися, а навіть ознак життя краще не показувати

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #36 : Березня 10, 2023, 01:06:39 13:06 »
30-ку в цьому місяці ніхто ще не отримав (за минулий) і поки все мутно. Розповідають що треба буде якісь нові рапорти писати, і тоді може дадуть. Але загальний настрій що ніхуя не дадуть.
Діловод вашого підрозділу повинен готувати відомості на виплати. Якщо йому дали команду, то він готував і на 30. Можна ще у начфіна і у стройовиків спитати. Платню, в усякому разі, більшу дали.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #37 : Березня 10, 2023, 07:12:09 19:12 »
Рівень нового-старого грошового забезпечення є тут (картинками наприкінці), мабуть, мова про них була.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #38 : Березня 10, 2023, 09:25:08 21:25 »
Ну якщо у ЗМІ, тоді звісно.  :gigi:
Я не знаю з яких даних ви це пишете. Я можу розписати як в це в частині, ситуацію в якій я знаю особисто. Київська ТрО. Батальйон двічі був під Бахмутом. Весною - влітку поротно. Восени-взимку повністю разом зі штабом. Зараз виведений на ППД. Хоча батальйон саме з Києва, ППД йому нарізали в глушині 200 км від Києва (глибокий тил). 30-ку в цьому місяці ніхто ще не отримав (за минулий) і поки все мутно. Розповідають що треба буде якісь нові рапорти писати, і тоді може дадуть. Але загальний настрій що ніхуя не дадуть.
Може, я про ТРОшників не дуже щось знаю. А як у вас справи з УБДшками і формами 28(6)?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Треба порада
« Reply #39 : Березня 10, 2023, 09:40:14 21:40 »
если Кабс на уровне обеспечения всей части
надо таки рулить в соцсети и двигать это по друзьям и тд тп
сейчас люди помогают только знакомым
ну и чем дальше тем не так активнее

знаю примеры собирают таким образом  неплохо
есть конечно нюансы типа легче бабло собрать для ППО чем для пехоты
легче собрать под известность типа николаевский ванек чем под еще не такой известный кабитан кабс

конечно хорошо иметь связи с местным бизнесом
но я так понимаю Кабс там понаехавший

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #40 : Березня 10, 2023, 11:20:59 23:20 »
А як у вас справи з УБДшками
В процесі. Поки що навіть ті що в травні були, ще не отримали.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Треба порада
« Reply #41 : Березня 17, 2023, 04:09:49 16:09 »
ЮАР там на фупе кабс прочит роутеров для надежного интернета глобально для всех

ты его поконсультируй а это они там наворотят вайфай

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Треба порада
« Reply #42 : Березня 17, 2023, 04:48:30 16:48 »
ЮАР там на фупе кабс прочит роутеров для надежного интернета глобально для всех

ты его поконсультируй а это они там наворотят вайфай

У мене бан до серпня.
Але у Кабса є мій телефон.

А взагалі як що треба дешево, то ASUS RT-N12 D1 ~700 грн. (дешеві TP-Link не можна брати, вони підвисають, коли багато користувачів)
А от більш коштовні, 1500 грн. і вище усі нормальні навіть ТіПіЛінки.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Треба порада
« Reply #43 : Березня 17, 2023, 07:02:53 19:02 »
У мене бан до серпня.
Але у Кабса є мій телефон.

А взагалі як що треба дешево, то ASUS RT-N12 D1 ~700 грн. (дешеві TP-Link не можна брати, вони підвисають, коли багато користувачів)
А от більш коштовні, 1500 грн. і вище усі нормальні навіть ТіПіЛінки.

ему там какие то бу наобещалт
считаю только новые
слишком быстро растут скорости в этой сфере

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Треба порада
« Reply #44 : Березня 17, 2023, 07:10:15 19:10 »
ЮАР твое мнение
кацапы могут слушать нашу мобильную связь в глубине краиеы?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Треба порада
« Reply #45 : Березня 17, 2023, 07:18:28 19:18 »
ЮАР твое мнение
кацапы могут слушать нашу мобильную связь в глубине краиеы?

ХЗ.
Але я впевнений що ні тебе ні мене слухати не будуть. І 39,9 млн. громадян теж не будуть.
А ті, кого будуть, впевнений про це знають.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Треба порада
« Reply #46 : Березня 19, 2023, 12:11:36 12:11 »


Ці хлопці почали виробляти мобільні лазні. Там же і пральня.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
Re: Треба порада
« Reply #47 : Березня 19, 2023, 02:19:11 14:19 »
Вітаю Кабса з поверненням до ЗСУ! які війська?
Відносно бані, то вчиться у стародавніх римлян. Якщо є джерело води то підігрів нескладно зліпити, а якщо нема то треба будувати акводаг.
Місце сортиру визначайте по напрямку вітра. :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 19, 2023, 02:23:58 14:23 від Ostap.L »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #48 : Березня 21, 2023, 06:56:01 18:56 »
Ні, не такі. У ЗМІ викладалася табличка, скільки до цього отримували, а скільки після будуть отримувати і там зверніть увагу на особоивості отриманнч 30 і 70 тисяч. В обох випадках потрібна БРка але 30 тисяч будуть платити за фактом її наявності, а 70, якщо зона виконання завдань у БРці співпадатиме з зоною ведення бойових дій у наказі Головнокомандувача. От вся суть цієї економії по 70 тисячам якраз у цьому наказі, якщо у вас є можливість, то порівняйте наказ за лютий з попередніми наказами і все зрозумієте. По 30 тисячам економлять на міліції, РТЦК, ротам охорони при РТЦК та іншому подібному, а на бойову в/ч можуть видати БРку, якщо вона на злагодженні і вона 30 отрима, а от хто виїжджа за кордон на навчання, мабуть, болт.
Отже, як описувавв по 30 і 70 так і насправді платять

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #49 : Березня 21, 2023, 06:57:40 18:57 »
 Також не оплачують  старлінки. Можливо всі, а може баг конкретного підрозділу, таке й раніше бувало

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #50 : Квітня 17, 2023, 02:51:20 14:51 »
з останніх поїздок до Краматорська, потреби:
сітки маскувальні, каримати (різні без ліміту), вологі серветки, шампуні, сухий душ, станки, протигрибкові засоби (можна клотримазол 20-25г).
вологі серветки бажані не на спиртовій основі. зараз пішла зелнка, тому актуальними стають репеленти. маємо збирати на черговий виїзд.
цигарки, шкарпетки, білизну беруть завжди охоче й теж без ліміту, хоча й не просять окремо. авторезина - під замовлення.

їжа з круп-закаток-макаронів не потрібна. максимум - енергетичні батончики, шоколад. в бік часів-яру не пускають вже давно, кожна поїздка бусом обходиться у 12-15тис грн, бо пальне.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #51 : Квітня 17, 2023, 10:10:24 22:10 »
з останніх поїздок до Краматорська, потреби:
сітки маскувальні, каримати (різні без ліміту), вологі серветки, шампуні, сухий душ, станки, протигрибкові засоби (можна клотримазол 20-25г).
вологі серветки бажані не на спиртовій основі. зараз пішла зелнка, тому актуальними стають репеленти. маємо збирати на черговий виїзд.
цигарки, шкарпетки, білизну беруть завжди охоче й теж без ліміту, хоча й не просять окремо. авторезина - під замовлення.

їжа з круп-закаток-макаронів не потрібна. максимум - енергетичні батончики, шоколад. в бік часів-яру не пускають вже давно, кожна поїздка бусом обходиться у 12-15тис грн, бо пальне.

Скинь номер рахунку, можна трохи скинутись

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #52 : Квітня 17, 2023, 10:18:07 22:18 »
 Ремарка про невиплату 30 і 70 тисяч військовим: спілкувався з бойовим медиком (це така посада), так казала, що держава їм видала з ліків куй і некуя, лікуються або волонтеркою, або за свої

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #53 : Квітня 18, 2023, 11:18:00 11:18 »
Скинь номер рахунку, можна трохи скинутись
красно дякую, це мала волонтерка з цільовою допомогою від спонсорів, тому поки не потребує окремих грошей.
але, як буде скрутно я маякну. написане вище - лише ілюстрація буденності. фіксація в часі. дякую ще раз.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #54 : Травня 08, 2023, 12:42:51 12:42 »
останнім часом до краматорська прилітає все більше (маю на увазі калібр). колеса-колеса-колеса багато і завжди, травень забитий зявками. нескінченно. хвала Аллаху, поки є можливість і хлопці привозять - два дні вдома, два-три дні на виїзд. по 12-14 годин на добу важкувато за баранкою, але нічого, не скиглять.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #55 : Травня 08, 2023, 09:51:43 21:51 »
останнім часом до краматорська прилітає все більше (маю на увазі калібр). колеса-колеса-колеса багато і завжди, травень забитий зявками. нескінченно. хвала Аллаху, поки є можливість і хлопці привозять - два дні вдома, два-три дні на виїзд. по 12-14 годин на добу важкувато за баранкою, але нічого, не скиглять.
Щодо калібрів не знаю але по цій агломерації так і раніше лупили ракетами. Про С 300 точно знаю

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #56 : Травня 08, 2023, 11:40:51 23:40 »
вибач, Юрасе, то я мав на увазі калібр зброї, необережно написав.  :smilie8:
останні місяці якесь роздвоєння, може з того, що хлопці мої в різних місцях - один мотається волонтеркою, другий копає укріплення в лісі де нема зв'язку. таке.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #57 : Травня 09, 2023, 05:58:48 05:58 »
вибач, Юрасе, то я мав на увазі калібр зброї, необережно написав.  :smilie8:
останні місяці якесь роздвоєння, може з того, що хлопці мої в різних місцях - один мотається волонтеркою, другий копає укріплення в лісі де нема зв'язку. таке.
Та нічого, то таке. У мене по знайомим в тих краях намагалися С 300 влучити. А по усіляких гуртожитках/школах/заводах регулярно луплять авіацією і ОТРК.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Треба порада
« Reply #58 : Травня 09, 2023, 09:35:42 09:35 »
це так, особливо крамасі прилітало 5-го числа. до речі, дороги полатали непогано з києва у бік харкова, стало безпечніше їздити й часу менше витрачається.
біля ізюму розчистили теж. ще пів року тому - лише на блокпостах можна було взнати напрямок руху, бо самостійно заїздили в такі єбеня, що перед зірваними мостами доводилося розвертатися на одному колесі, так заміновано кругом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Треба порада
« Reply #59 : Травня 09, 2023, 12:59:32 12:59 »
це так, особливо крамасі прилітало 5-го числа. до речі, дороги полатали непогано з києва у бік харкова, стало безпечніше їздити й часу менше витрачається.
біля ізюму розчистили теж. ще пів року тому - лише на блокпостах можна було взнати напрямок руху, бо самостійно заїздили в такі єбеня, що перед зірваними мостами доводилося розвертатися на одному колесі, так заміновано кругом.
По Слов'янську теж три штуки прилетіло в тих числах, кажуть, що дуже низько летіли.
 Тільки по асфальту, навіть там, де всі їздять. Знайомий недавно підірвався, невдало на узбіччі розвернувся