Автор Тема: Насправді, в історичному контексті Україна не є жертвою. Ми співучасники іперії  (Прочитано 3690 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
російська імперія створена як європеська потуга українською елітою яка як усяляки прокоповичі ломанулась у здичавілу та відсталу московію стоврювати там державу... це наша еліта яка вирішили 300 років тому що "какая разніца" задравши портки побігла під москву бо там отримала все те за що воювала століття -землю, владу .. але за це треба було заплатити відмовою від українського проекту .. і вони заплатитли.

а тих, кому було не яка разніца вони знищили спільними зусиллями з московою.

мазепу не підтримали саме українці в першу чергу а не московія тоді була така сильна.

росіська імперія це спільний продукт україхни та росії - продукт створений нами і ми століття вважали що знищення самих себе заради цієї імперії то було ок...

так - вперше ми отямились 100 років тому але знову ті кому какая разніца перемогли:



«Україна буде або соціалістична, або ніяка!» (с) Вінниченко


цей лозунг українці втілюють у життя з 1917 року - сторіччя україна не створювала іншого національного концепту іншого ніж соціялізм

СТОРІЧЧЯ БЛЯДЬ!!!

це співмірно з зусиллями Китаю ... та навіть первершує його!

хоча соціялізм як такий є концептом олюднення диктатури

українці сторіччя знищували власні можливості розвитку в цьому світі приносячі їх у жертву побудові системи цінносстей що знову штовхає нас до обійм москви та китаю

тож ми не жертви ми співучаники та ідіоти.

якщо ми хочемо вийти з цієї війни нарешті - ми маємо змінити все .. змінити цінності докорінно! перестати жити російськими, китасько-соціалістично-московськими цінностями...

Україна насправді може бути або капіталістична або ніяка.. або наші цінності будуть докорінно відрізняітись від цінностей орди або ми туди гулькнемо з головою не зараз так через 100 років.


це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Щоб не коментувати чергові мари, можна просто зазначити що саме поточна війна вчергове доводить, що українці не є співучасниками російських лайноімперських злочинів.
Й саме відсутність чогось окрім 86% одобрямсу від населення кацапської федерації доводить, що вони якраз співучасники.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Щоб не коментувати чергові мари, можна просто зазначити що саме поточна війна вчергове доводить, що українці не є співучасниками російських лайноімперських злочинів.
Й саме відсутність чогось окрім 86% одобрямсу від населення кацапської федерації доводить, що вони якраз співучасники.


сучасна війна наслідок роздвоєння особистості у сучаних українців які хотіли жити як європейці але при цьому будувати свою країну як кацапи.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885

сучасна війна наслідок роздвоєння особистості у сучаних українців які хотіли жити як європейці але при цьому будувати свою країну як кацапи.
Ну так лікуйте вже свої проблеми з особистістю, щоб почати хоча б бити дупля в базових питаннях типу "будування в окупації".

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Ну так лікуйте вже свої проблеми з особистістю, щоб почати хоча б бити дупля в базових питаннях типу "будування в окупації".

окупація була в херсоні та є в донецьку а в іншій частині україни так звану окупацію українці будували самостійно - за вланим покликом

тойсамий садовий з фельдманом не під дулом автомата співробітничає досі!! і просуває російські інетерси через максимально типу українські партії

і тягнибоку кремля бабки брав теж не через примус.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
кияшка этнический кацап
на этом можно ставить точку в обсуждении его высеров

национальная состовляющая есть ключевой фактор  и даже в штатах он имеет место

ржачно читать про фридмана , да насрать евреям на империи и тд
даже на израиль часто насрать и его рассматривают лишь как гавань убежище на соучай шухера

сделал ли украинский, которым кияшка владеет неполноценно, с него украинца?
сомневаюсь

это ЮАР я на твой упрек про мои дописи на русском.
владеет ли фридман или там зять трампа ивритом?
да куй там
Портников прав что надо переходить на украинскую мову 100% и прав что Киев и Днепр перейдет на него , но не мгновенно

но еще есть момент мимикрии
стал ли кияшка украинцем? куй там

украинец  это минимум один прадед родился в Украине и не в городе, а селе

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999


украинец  это минимум один прадед родился в Украине и не в городе, а селе


ну то у мене для тебе неприємні новини - коли ламали стару хату то зі стріхи випала проржавіла сабля діда яку він взяв сказав що то вже не тре сам зламав та викинув ... з дитинства ця картинка запамяталась ))

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Ти Гени Друзенка наслухався?  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
кстати про евреев
Польша тоже была частью РИ
и финны тоже

 :laugh:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Шобля?

Мені Кияша нагадує знаєте кого?
Маньку Безуглу!
Амбіций дохуа, а, а більше нічого!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
если чо
Густав Маннергейм успешный имперский офицер

но швед



Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Мені Кияша нагадує знаєте кого?
Маньку Безуглу!
Амбіций дохуа, а, а більше нічого!

а вот маньки уже наша этническая беда
безугла, тищенко, куча коллаборантов
интересно что боььшая часть из них реальные идиоты , но жадные

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
и штаты и британия граждан из этноса основного противника во время второй мировой изолировали, аж до перемоги

ясное дело что не все были потенциальными предателями, но война и надо было обезопасить тыл
это сейчас хорошо понятно на примере кучикацапов ватников в германии, которые за куйла

с этническими итальянцами тоже были проблемы, но меньше , типа белорусы сейчас


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
писи
в молдове сегодня ввели державным руминский :rotate:

опять же по теме кияшки, молдоване часть империи ссср?
там молдоване совки еще те
и куча в москве на заробитках была

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
 РІ ніколи не була європейською потугою ні по суті, ні по географії. І створена РІ була не українськими елітами, а кацапами за участі представників еліт багатьох народів, і РІ не етнічне утворення, і визначальним було не походження, а вірність імперії.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
РІ ніколи не була європейською потугою ні по суті, ні по географії. І створена РІ була не українськими елітами, а кацапами за участі представників еліт багатьох народів, і РІ не етнічне утворення, і визначальним було не походження, а вірність імперії.

до 17 правили немцы
после 17 евреи

но украиецы таки поучастврвали в создании ри с самых истоков, так как изначально это были украинские колонии в малозаселенных болотах с диким населеним

кстати этот самый русский язык это суржик болгарского, украинского, татарского и в меньшей степени  немецкого, французского


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
кияшка мне напоминает хороших русских, в комплексе с маниловым

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
кияшка мне напоминает хороших русских, в комплексе с маниловым

Кияша в данном случае прав. По крайней мере прав тот кого он процитировал

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
до 17 правили немцы
после 17 евреи

но украиецы таки поучастврвали в создании ри с самых истоков, так как изначально это были украинские колонии в малозаселенных болотах с диким населеним

кстати этот самый русский язык это суржик болгарского, украинского, татарского и в меньшей степени  немецкого, французского


Ще один знавець історії. Править еліта, а не її представник на найвищій посаді. Що бува, коли цей представник не влаштовує еліти, історія не тільки кацапської держави може розповісти.
 Сталін єврей? Брежнєв єврей? Горбачов єврей? Іван Грозний німець?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Кияша в данном случае прав. По крайней мере прав тот кого он процитировал
У чому саме?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
У чому саме?

В том что украинцы до сих пор всегда жертвовали национальным строительством в пользу "социальной справедливости"
И не вопрос не пожертвуют ли опять

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Мені Кияша нагадує знаєте кого?
Маньку Безуглу!
Амбіций дохуа, а, а більше нічого!
Кияша схоже не знав, або підзабув відомий єврейський анекдот, про те як в аеропорту "Бен-Гуріон" висить величезний плакат «Не думай, що ти найрозумніший. ТУТ УСІ - ЄВРЕЇ !». Оці його висєри, могли б прокатити на УПячці (хоча його ніби і там хуєсосять). Але прийти до "порохоботів" з такими накидами на вентилятор і сподіватись залишитись  в "білому пальті" це занадто самонадіяно. Особливо коли більшість з присутніх чудово пам'ятають що топікстартер - типовий малорос, який попередні 30 років жив "рускім міром", пишався тим що не платить податки і розповідав "'этим смешным хохлам" про те наскільки вони всі відстали від "старшего брата". Навіть на ламану українську мову зі свинособачої перейшов трішки раніше за Чепушиліна, але трішки пізніше Дубинянського. Так що тема ця я є нічим іншим, як тим що дуже люблять робити москалі - звинувачувати інших в тому що робиш сам.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


это ЮАР я на твой упрек про мои дописи на русском.


Це був не закид.
Це було побажання і порада.
Я вже казав, я 62-63 роки розмовляв російською.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Кияша схоже не знав, або підзабув відомий єврейський анекдот, про те як в аеропорту "Бен-Гуріон" висить величезний плакат «Не думай, що ти найрозумніший. ТУТ УСІ - ЄВРЕЇ !». Оці його висєри, могли б прокатити на УПячці (хоча його ніби і там хуєсосять). Але прийти до "порохоботів" з такими накидами на вентилятор і сподіватись залишитись  в "білому пальті" це занадто самонадіяно. Особливо коли більшість з присутніх чудово пам'ятають що топікстартер - типовий малорос, який попередні 30 років жив "рускім міром", пишався тим що не платить податки і розповідав "'этим смешным хохлам" про те наскільки вони всі відстали від "старшего брата". Навіть на ламану українську мову зі свинособачої перейшов трішки раніше за Чепушиліна, але трішки пізніше Дубинянського. Так що тема ця я є нічим іншим, як тим що дуже люблять робити москалі - звинувачувати інших в тому що робиш сам.

100%  :smiley24:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


но украиецы таки поучастврвали в создании ри с самых истоков, так как изначально это были украинские колонии в малозаселенных болотах с диким населеним


Абсолютно не згоден.
Я з цього приводу можу запропонувати одну книжку кацапського письменника (з польським корінням).
Вячеслав П'єцух "Заколдованная страна".

Ну і звісно же Володимира Білінського.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Це я про колонії на болотах.
П'єцух як раз дуже смачно описує, як кацапів загнали на болота.
« Останнє редагування: Березня 16, 2023, 07:18:44 19:18 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Але добре що є хоч щось незмінне в цьому житті. Переглянув кілька тем Кияши за попередні роки на УПячці. Стабільний українофобський дебілізм.  :gigi: Ось наприклад:

украинские скрепы - чем они лучше российских?? - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=965401.0

Цитувати
вопрос-  почему российские скрепы и фетиши  это зашквар и бред а украинские скрепы это хорошо и отлично??

россия = 40% совка + 60% импреиализма. украина = 80% совка + 20% рагулизма - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991370.0

Цитувати
исходи их этой формулы росссия более жизнеспособна чем укарина и на длинной дистанции победит украину при равных условиях ...

 украинский народ неподражаем в своей тупости  - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=835427.10

В москве все не так плохо - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=889310.0

Цитувати
Отчет из первых рук.. мама там жила месяц последний.. говорит цены на товары первой необходимости даже нижемчем в киеве., картошка там.. масло.. мясо

Колбасы - да значительно дороже но если покупать саму курицу то дешевле чем в киеве.

В целом кризис чувствуется.. чурки посвпливали с москвы .. кругом увольнения и сокращения.. но как говорится пока толстый усохнет...

Взагалі практичну кожну тему Кияши візьми - там такий пірдуха, що аж закачаєшся.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos