Автор Тема: Насправді, в історичному контексті Україна не є жертвою. Ми співучасники іперії  (Прочитано 3718 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Забаньте кацапського підарка! :Ganba:

давай первіримо чи правий я:

соціал треба відмінити до майже нульового ріня лише повністю неспроможним

ціни на газ та все інше на мають регулюватись

держава не має виплачувати пенсії

...

згоден?

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Це те, про що я вас попереджав.
Кияші байдуже, що пишуть інші, байдуже що чорне, а що біле.
Головне, щоб його навіть найдурніші тези ніхто не спростував, і жодні доводи не мають значення.
У нього усі винні, а він такий сенсей, з німбом і білими крилами за спиною.

 :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Це те, про що я вас попереджав.
Кияші байдуже, що пишуть інші, байдуже що чорне, а що біле.
Головне, щоб його навіть найдурніші тези ніхто не спростував, і жодні доводи не мають значення.
У нього усі винні, а він такий сенсей, з німбом і білими крилами за спиною.

 :at

да чувак -я ваш Бабченко

росіяне обісцяли та викинули на смітник єдину людину яка їм пояснювала та намагалась відвернути від катастрофи

я меньш сміливий ніж він тому не можу собі дозволити поставити все життя на кон .. тому я анонімний.
а ле сть питання така сама - я вам повідомляю де і чому ви ідіоти іі де і як ваш ідіотизм куди вас приведе


і це так само працює зі мною як і з ним ... бо ти як і середньостатистичний расіянини - адіннарод з совка .. тому у вас однакові базові цінності

і тому однакові реакції на правду

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
я вам повідомляю де і чому ви ідіоти іі де і як ваш ідіотизм куди вас приведе
Ми надзвичайно вдячні вам за цю вашу роботу. Особливо розуміючи наскільки вам складно доводиться все це робити не привертаючи уваги санітарів.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
хароший узкий никак не угомонится
кияшка это продукт трускавецкой эпохи
ничем от безуглой не отличается

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
хароший узкий никак не угомонится
кияшка это продукт трускавецкой эпохи
ничем от безуглой не отличается

Це вже плагіат! :Vedy_sebe:
Я перший сказав що Кияша як Манька Безумна!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Це вже плагіат! :Vedy_sebe:
Я перший сказав що Кияша як Манька Безумна!

сорри за нарушение авторских прав :smilie5:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
вибачайте - але російськи народ створив одн з найбільших імперій чка жива й досі і досі є загрозою безпеки людству.

не ви .. не український народ

результат на табло

це росіяне систематично та регулярно пермагали українців а не навпаки ..

Шо-шо? Кияша ти рашист або погано знаєш історію.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
  Якраз є, основні елементи зовнішньої і внутрішньої політики зовсім не змінилися

Та думаю, що методи і зовнішньої і внутрішньої політики зовсім не такі, які були в Рос. імперії.
Принаймі цар якось турбувався про свій народ, а не знищував його систематично. Систему знищення іншодумців та систему концтаборів придумала якраз совєтська рашка. Дознищувались вже до ручки. Та й у зовнішній політиці рос. імперія діяла зовсім не методами залякування й тотальної пропаганди, як це роблять нащадки більшовиків.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Шо-шо? Кияша ти рашист або погано знаєш історію.

український наролд був матеріалом .. українська еліта дала їм поштовх але всі бонуси з цього взяли кацапи .. це факт

і зараз продуктом імпері користуються росіянці .. а українці з радістю позбавились тго продукту наприклад у вигляді ЯО .. чи армії ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Та думаю, що методи і зовнішньої і внутрішньої політики зовсім не такі, які були в Рос. імперії.
Принаймі цар якось турбувався про свій народ, а не знищував його систематично. Систему знищення іншодумців та систему концтаборів придумала якраз совєтська рашка. Дознищувались вже до ручки. Та й у зовнішній політиці рос. імперія діяла зовсім не методами залякування й тотальної пропаганди, як це роблять нащадки більшовиків.
Совіти ті методи не з голови взяли, вони і при царях існували але вони їх модернізували і вивели на інший рівень

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
український наролд був матеріалом .. українська еліта дала їм поштовх але всі бонуси з цього взяли кацапи .. це факт

і зараз продуктом імпері користуються росіянці .. а українці з радістю позбавились тго продукту наприклад у вигляді ЯО .. чи армії ..
Української еліти як такої не було, були якісь залишки. Вектор розвитку Московії і до того  був відомий, православ'я засліплювало мозок

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Вы не забывайте что когда пишете про православие в Московии что это не то же православие что у нас
Наши то и поехали туда что бы привести то чудовищное мракобесие что называлось у них православием хоть в какуюто удобоваримую цивилизованную форму

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Совіти ті методи не з голови взяли, вони і при царях існували але вони їх модернізували і вивели на інший рівень

Тану...при царю з політичними просто панькались. На поселення куди-небудь подалі від царських очей. Де вони спокійненько собі поживали. Зате про совєтах - або концтабор, або на той світ.
Та й концтаборів не було. Були тюрми різних режимів, але такого масового знущання над людьми не було.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Вы не забывайте что когда пишете про православие в Московии что это не то же православие что у нас
Наши то и поехали туда что бы привести то чудовищное мракобесие что называлось у них православием хоть в какуюто удобоваримую цивилизованную форму

так - українці гнобили православних загнавши їх у тайгу  ))) .. так звані старовєри це те православя яке знищила українська духовна еліта захопивши вищі щаблі у російській ієрархії.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.