Автор Тема: де сантис подставил плечо хуйлу  (Прочитано 1241 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
де сантис подставил плечо хуйлу
« : Березня 16, 2023, 09:27:10 21:27 »
своей заявой
теперь хуйло и его шайка будет кровь из носа тянуть до выборов в штатах

ну это типа заявить , британия не является важной для штатов в 44 , ипитесь с гитлером без нас




Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #1 : Березня 16, 2023, 09:32:43 21:32 »
Поживемо-побачимо.

Поки що в Україні Портников сказав про ДеСантіса те що кажу я. І я вважаю що він правий.  :smilie7:

If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #2 : Березня 16, 2023, 09:55:53 21:55 »
Шо значить "тягнути"? Він вже землю захватив і заспокоївся. Питання тепер чи зможе Україна ту землю відібрати.
вибори будуть у листопаді 2024. ще майже два роки. я не зовсім розумію - це всі будуть чекати ці два роки з контрнаступом чи як?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #3 : Березня 16, 2023, 10:05:45 22:05 »
Шо значить "тягнути"? Він вже землю захватив і заспокоївся. Питання тепер чи зможе Україна ту землю відібрати.
вибори будуть у листопаді 2024. ще майже два роки. я не зовсім розумію - це всі будуть чекати ці два роки з контрнаступом чи як?

У тебя какоето странное впечатление о процессе

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #4 : Березня 16, 2023, 10:12:52 22:12 »
У тебя какоето странное впечатление о процессе
можливо. воно коли  об'явило минулого року про приєднання земель то всьо була точка у процесі. якби він хотів захапати усьо то робив би то...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #5 : Березня 16, 2023, 10:36:32 22:36 »
своей заявой
теперь хуйло и его шайка будет кровь из носа тянуть до выборов в штатах

ну это типа заявить , британия не является важной для штатов в 44 , ипитесь с гитлером без нас

Як це у хуйла вийде залежить далеко не від десантіса. А від тих, хто цілий рік війни блокували, скажимо, постачання польських МіГів. І постійно наполягає на тому, що хуярити західною зброєю по "расіющькє, вєлікой і прєкрасной" - це а-я-яй і тому, про всяк випадок, мумить з атакамсами :fp2 Причому якщо про ф-16 чи патріоти ще можна сказати "вам ще пів-року вчитися", то атакамс це, блядь, просто дальній снаряд для хаймарса.

Але винні у тому всьому десантіс і какер тарлсон, котрі подають хуйлу надію.  :smilie8: Типу камлання "нідайбоже буде іскалація" йому надій не подають.  :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #6 : Березня 16, 2023, 10:38:17 22:38 »
можливо. воно коли  об'явило минулого року про приєднання земель то всьо була точка у процесі. якби він хотів захапати усьо то робив би то...

Воно і робило (і робить), але отримало по захапалці від ЗСУ мішалкою.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #7 : Березня 16, 2023, 10:49:31 22:49 »
Воно і робило (і робить), але отримало по захапалці від ЗСУ мішалкою.
воно відкусило скілько могло. зараз йому треба стратегічний передих років на 5. тому важливо не дати йому той передих а відібрати землі. бо через 5 років там буде як з кримом - одні кацапи і світ буде вважати то кацапською землею. Є рік оцей щоб випиздити їх звідти. може ще наступний потім все. Чого вони звертають увагу на того Десантіса не зрозуміло. Вважають що війна має йти 10 років?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #8 : Березня 16, 2023, 10:50:46 22:50 »
Шо значить "тягнути"? Він вже землю захватив і заспокоївся. Питання тепер чи зможе Україна ту землю відібрати.
вибори будуть у листопаді 2024. ще майже два роки. я не зовсім розумію - це всі будуть чекати ці два роки з контрнаступом чи як?


у тебя на исходе р,есурс , ты знаешь что три года против коалиции ты хуй прояниш

и тут появояется долпоеп которвй обьявляет ч о коалиция накуй не нужна и ипись оно все конем
в кремле пьют шампанское

про быблана я вообще молчу

то есть у хуйла появился шанс на победу

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #9 : Березня 16, 2023, 10:51:01 22:51 »
воно відкусило скілько могло. зараз йому треба стратегічний передих років на 5. тому важливо не дати йому той передих а відібрати землі. бо через 5 років там буде як з кримом - одні кацапи і світ буде вважати то кацапською землею. Є рік оцей щоб випиздити їх звідти. може ще наступний потім все. Чого вони звертають увагу на того Десантіса не зрозуміло. Вважають що війна має йти 10 років?

Згадки про десантіса - це звичайний вотебаутізм. "А у вас зато нєгров лінчуют!"(с)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #10 : Березня 16, 2023, 10:55:57 22:55 »

у тебя на исходе р,есурс , ты знаешь что три года против коалиции ты хуй прояниш

и тут появояется долпоеп которвй обьявляет ч о коалиция накуй не нужна и ипись оно все конем
в кремле пьют шампанское

про быблана я вообще молчу

то есть у хуйла появился шанс на победу

У хуйла з'явився шанс на перемогу, бо якийсь хуй з флорідської області, котрий чи то влізе на табурет аж у 2025, чи ні, щось спизданув "уміротворітєльноє", але лякливі зойки діючого президета про "ми баїмся іскаляційо" - це так, білий шум? "Бабьор, видихай", "у тєбя ус атклєілся".

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #11 : Березня 16, 2023, 11:12:32 23:12 »

у тебя на исходе р,есурс , ты знаешь что три года против коалиции ты хуй прояниш

и тут появояется долпоеп которвй обьявляет ч о коалиция накуй не нужна и ипись оно все конем
в кремле пьют шампанское

про быблана я вообще молчу

то есть у хуйла появился шанс на победу
по поводу шампанського до речі я памятаю як жирік пив шампанське коли трампа вибрали. але Україну тоді чогось ніхто не займав.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #12 : Березня 17, 2023, 12:00:23 00:00 »
Портников похож на Кощея, мне не нравится, работает как кацап, все время пропагандирует пессимизм, наверное завербованній раша агент.. :smilie9:..

и фамилия у него как у портнова
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #13 : Березня 17, 2023, 12:01:00 00:01 »
Згадки про десантіса - це звичайний вотебаутізм. "А у вас зато нєгров лінчуют!"(с)

Не треба тобі косити під дурачка, Гєоргієвічь.

Десантіс своїм пиздіжем впливає на велику частину суспільства (прореспівський лохотрат) і по суті зміщує думку того суспільства в напрямку 'договарівацца посрєдінє', навіть коли на даний час  це особливо не приносить ефектів. Якщо ще й бидлана риторику додати, яка теж на всіляких долбойобів діє, то тренд завдається хуйовий.

Тому нахер з пляжу, що він, що бидлан.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #14 : Березня 17, 2023, 12:56:54 00:56 »
по поводу шампанського до речі я памятаю як жирік пив шампанське коли трампа вибрали. але Україну тоді чогось ніхто не займав.


так и при меркель никто не займав

писи
хуйло ждал быдлана на второц сррк ,ты де соышал план быдлана на сейчас

а был бы второй срок сдал бы Украину по Ужглрод, а ужглрод дружку орбану

и у нас бы вообще не было шансов
от слова совсем
как у чехов в 38

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #15 : Березня 17, 2023, 07:50:26 07:50 »
Не треба тобі косити під дурачка, Гєоргієвічь.

Десантіс своїм пиздіжем впливає на велику частину суспільства (прореспівський лохотрат) і по суті зміщує думку того суспільства в напрямку 'договарівацца посрєдінє', навіть коли на даний час  це особливо не приносить ефектів. Якщо ще й бидлана риторику додати, яка теж на всіляких долбойобів діє, то тренд завдається хуйовий.

Тому нахер з пляжу, що він, що бидлан.


Не впливає, а навпаки, намагається винюхати і підладнатися під базу, щоб виграти партійні праймеріз.  Але то до пизди, бо один хуй вожжі в руках не у нього. Ви з марухою зараз займаєтесь еквівалентом гавкання на якого-небудь Філатова за корупцію в МО.  Тобто хуйнею. Але з вас в принципі користі ніякої в цій царині, а ось той ж хуюсь, котрий нібито в Штатах тусується, замість довбити носом, міг би і подзванювати дєдужкє єблану і висловлюватись, як виборець, за прискорення і підсилення допомоги. Якщо не знає що казати - на сайті Razom є скрипт.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 698
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #16 : Березня 17, 2023, 12:22:44 12:22 »
Кацапські пропагандончики рвуть дупу за чергового довбойоба і кацапську підстилку ДеСантіса.  :an

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #17 : Березня 17, 2023, 09:33:01 21:33 »
Кацапські пропагандончики рвуть дупу за чергового довбойоба і кацапську підстилку ДеСантіса.  :an

Цитувати
День народження дятлів – п'ятниця.


PS. Хуюсь, ти подзвонив хоч раз сьогодні дєдужкє до Чорного бараку і висловив свої побажання стосовно надання атакамсів?

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 698
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #18 : Березня 17, 2023, 10:35:48 22:35 »
Рвуться пукани у кацапських пропагандонів, коли їх товчуть мордами в лайно.  :gigi: :ae :fuck:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #19 : Березня 17, 2023, 10:43:49 22:43 »
Рвуться пукани у кацапських пропагандонів, коли їх товчуть мордами в лайно.  :gigi: :ae :fuck:

Цитувати
Доза, що переноситься дятлом, - 250 децибелів, або 40 рентген, або 150 вольт, або 4 стусани.

PS. Хуюсь, ти сьогодні подзвонив дєдужкє, попросив ф-16? Або хочаб листа надіслав? Чи нема 50 центів на марочку? Ну хоча б по імейлу подовбив? А сенатора свого демокрацького?  :smilie8:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 698
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #20 : Березня 18, 2023, 12:41:42 12:41 »
Кацапські пропагандончики, де обіцяна вами допомога від трампанзів, за яких ви рвали дупи перед виборами?  :punish:

Два з половиною місяці у респів більшість в палаті представників, а жодного закону про виділення допомоги Україні так і не прийняли і навіть не внесли на розгляд.  :smiley23:
Єдине досягнення трампанзів - це резолюцію про "втому від України".  :at :Ganba: :moskali:

Вся допомога що йде Україні - це завдяки законам, які прийняли демократи в минулому році.  :ay :usa

Саме тому кацапські пропагандончики жоржович, алі, ферал кет ненавидять демократів, бо ті допомагають Україні.
І саме тому ті самі пропагандончики жоржович, алі, ферал кет так люблять трампанзів, бо ті на боці кацапів.  :at :Ganba: :moskali:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #21 : Березня 24, 2023, 12:27:20 00:27 »
Зараз у хуюся сотоваріщі вибомбить ділди  у вигляді б'юсту трампа з манкіпоксних гузен.  :pooh_lol:

Цитувати
Florida Gov. Ron DeSantis (R) offered a harsh rebuke of Russian President Vladimir Putin, calling him a “war criminal” days after earlier comments about the Russian-Ukrainian war sparked controversy.

“I think he is a war criminal,” DeSantis said during an interview with Fox Nation’s “Piers Morgan Uncensored.”

“I do think that he should be held accountable,” DeSantis added.

The criticism of Putin comes just after the Florida governor and potential Republican presidential candidate faced sharp backlash from inside his own party for asserting last week that the war in Ukraine is a “territorial dispute” and saying support of the war was not in the U.S.’s “vital national interest.”

Republicans like Sen. Lindsey Graham (S.C.), for example, said that if someone did not understand the threat posed by Russia then they “have seriously miscalculated one of the most obvious nexuses in the world.”

In the new interview, DeSantis took sharper aim at Putin, telling Morgan the Russian president has “grand ambitions” without the military capability to fully realize them.

“I think he’s got grand ambitions. I think he’s hostile to the United States,” DeSantis said. “But I think the thing that we’ve seen is he doesn’t have the conventional capability to realize his ambitions. And so he’s basically a gas station with a bunch of nuclear weapons.”

Цитувати
Губернатор штату Флорида Рон ДеСантіс (респ.) різко дорікнув президенту Росії Володимиру Путіну, назвавши його «військовим злочинцем» через кілька днів після того, як попередні коментарі про російсько-українську війну викликали суперечки.

«Я думаю, що він військовий злочинець», — сказав ДеСантіс під час інтерв’ю телеканалу Fox Nation «Пірс Морган без цензури».

«Я вважаю, що він повинен бути притягнутий до відповідальності», — додав ДеСантіс.

Критика на адресу Путіна прозвучала одразу після того, як губернатор Флориди та потенційний кандидат у президенти від Республіканської партії зіткнувся з різкою негативною реакцією з боку власної партії за заяву минулого тижня, що війна в Україні є «територіальною суперечкою», і заявив, що підтримка війни не в США». s «життєво важливі національні інтереси».

Наприклад, такі республіканці, як сенатор Ліндсі Грем (S.C.), сказав, що якщо хтось не розуміє загрози, яку становить Росія, то вони «серйозно прорахували одну з найбільш очевидних зв’язків у світі».

У новому інтерв’ю ДеСантіс різкіше націлився на Путіна, сказавши Моргану, що російський президент має «грандіозні амбіції» без військового потенціалу для їх повної реалізації.

«Я думаю, що у нього великі амбіції. Я думаю, що він ворожий до Сполучених Штатів", - сказав ДеСантіс. «Але я думаю, що ми побачили те, що він не має звичайних можливостей реалізувати свої амбіції. І тому він фактично бензоколонка з купою ядерної зброї».


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #22 : Березня 24, 2023, 12:42:44 00:42 »
Зараз у хуюся сотоваріщі вибомбить ділди  у вигляді б'юсту трампа з манкіпоксних гузен.  :pooh_lol:
:smiley24:
Татуся корчить від цього....

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 698
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #23 : Березня 25, 2023, 01:07:42 13:07 »
Кацапські пропагандони все намагаються знайти "хорошого" трампіста.  :weep:

Тут довбойобу ДеСантісу навіть консерватори напихали фуїв за пазуху

Цитувати
That’s as if Hitler’s demand for Czechoslovakia’s Sudetenland was only a “territorial dispute.” Was North Korea’s invasion of the South just a “territorial dispute?” Was it a “territorial dispute” when Saddam Hussein invaded Kuwait?

A column in the conservative National Review said the invasion of Ukraine is a “‘dispute’ over territory in the same way that a bank robber and depositor have a ‘dispute’ over money.”

А ще цікаво, що кацапські пропагандони Алі та Жоржович продовжують облизувати довбоцоба ДеСантіса навіть після цього.

І при цьому люто ненавидять Байдена за поставки зброї та допомоги Україні.
Кацапські пропагандончики-трампанзі, скажіть прямо чому ви так ненавидите Україну?


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #24 : Березня 25, 2023, 03:53:39 15:53 »
справедливости ради я думаю десантис срать хотел на трампа

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #25 : Березня 25, 2023, 11:02:53 23:02 »
справедливости ради я думаю десантис срать хотел на трампа

Швидше всього, просто хотів, скажемо так, зіграти з лохотратом Бидлана 'на його полі' .

Але вийшло не дуже, тому вирішили здати взад  :smilie7: 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #26 : Березня 26, 2023, 12:07:53 00:07 »
Швидше всього, просто хотів, скажемо так, зіграти з лохотратом Бидлана 'на його полі' .

Але вийшло не дуже, тому вирішили здати взад  :smilie7:

я больше про то что он никакой не поклонник быдлана
типа как у нас юльки
он типа ляшка :laugh:

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 698
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #27 : Березня 26, 2023, 12:43:04 00:43 »
я больше про то что он никакой не поклонник быдлана
типа как у нас юльки
он типа ляшка :laugh:

Вони однакові, але жодна країна не може вмістити два Трампа, тому Трамп так і визвірився на ДеСантіса.
ДеСантісу поки доводиться бути обережнішим з критикою Трампа, щоб не відвернути упоротих прихильників Трампа, бо вони товчуться на одному електоральному полі.

Але як не крути, а ДеСантіс цетака само наволоч як і Трамп. Для України перемога будь-кого із них це дуже погано.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #28 : Березня 26, 2023, 12:53:37 00:53 »
я больше про то что он никакой не поклонник быдлана
типа как у нас юльки
он типа ляшка :laugh:
нє він реально керівник штату. вберіг штат від ковідобісся за це народ його любить.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 698
Re: де сантис подставил плечо хуйлу
« Reply #29 : Березня 26, 2023, 01:40:41 13:40 »
нє він реально керівник штату. вберіг штат від ковідобісся за це народ його любить.

Твій кумир і "найкращий" президент США Тамп заявляє, що ДеСантіс повне лайно як губернатор штату.  :fuck:

І що тепер упоротим трампанзям  :take_example: робити, на кого рівнятись?  :weep: :bu