Автор Тема: Самый лучший текст Портникова,  (Прочитано 461 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Самый лучший текст Портникова,
« : Березня 16, 2023, 11:00:23 23:00 »
"Вітаю, друзі, я Віталій Портников" — під ці слова я прокидаюся майже кожного ранку.

Весь 2022 рік, з початком повномасштабної війни, я слухала ютуб Віталія майже кожного дня. А його інтерв'ю, лекції для студентів журналістів та ефіри на Еспресо, де він дає волю еспресії та ретельно підготовленій імпровізації — як окремий вид насолоди для мене.

Неймовірно талановита, глибока, професійна людина. З блискучим і гострим розумом, широким баченням, знанням історії, розумінням геополітики, вмінням прораховувати майбутнє та підбирати найточніші слова і формулювання.

Віталій Портников став лауреатом премії у номінації "Публіцистика, журналістика" — за публіцистичні статті та виступи останніх років.

Як симптоматично: лауреатом головної державної національної премії країни в гуманітарній сфері стає журналіст, який працює на каналі, що його з іншими опозиційними каналами держава вимкнула з цифрового ефіру на початку повномасштабної війни. Цей канал не є частиною всеукраїнського марафону, а отже більша частина населення України не має змоги бачити і чути Віталія Портникова з екранів телебачення.

Бо Віталій Портников говорить не завжди приємні речі. Він говорить правду і ставить незручні, гострі питання. Він не розважає і не заспокоює. Він не карвалол і не гідазепам.
Він — високопрофесійний журналіст, який чесно і гідно робить свою роботу, поважаючи себе і своїх глядачів/читачів.

Саме таким журналістам мають давати інтерв'ю президенти, міністри та інші офіційні особи, а не дилетанським кишеньковим лізоблюдам, які створюють теплу ванну та мімікрують під потреби діючої влади, працюючи на кон'юнктуру.
Так має бути в демократичній вільній державі, так має бути в Україні.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Самый лучший текст Портникова,
« Reply #1 : Березня 16, 2023, 11:04:55 23:04 »
у нас страна ломится от настояшей проукраинской элиты ,  не только этнических украинцев

но нарид голосует за емеля 95
а потом кровью и потом исправляет ошибки
ну и емелям надо напомнить, что каждые 10 лет нарид просыпается на Майдане

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Самый лучший текст Портникова,
« Reply #2 : Березня 16, 2023, 11:24:18 23:24 »
А где текст то?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Самый лучший текст Портникова,
« Reply #3 : Березня 16, 2023, 11:28:45 23:28 »
А где текст то?
:smiley15: :gigi:
Це був "клікбейт", донецькою "замануха"

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Самый лучший текст Портникова,
« Reply #4 : Березня 17, 2023, 09:31:14 21:31 »
А где текст то?

"Гдє-гдє.... в піздє!"(с)