Автор Тема: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.  (Прочитано 3359 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #30 : Березня 25, 2023, 09:22:10 09:22 »
Хе-хе  :weep:

У Росії почалися проблеми з отриманням товарів з Китаю: найбільша китайська логістична компанія OOCL Logistics відмовилася відвантажувати зі своїх складів одяг до Владивостока, пославшись на дію західних санкцій щодо Москви.

Китай почав блокувати відвантаження товарів до Росії після візиту Сі Цзіньпіна до Москви

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18378
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #31 : Березня 25, 2023, 09:51:33 09:51 »
Та нікуди Китай не подінеться, борг 58 млрд. доларів, це важливий фактор.
Будуть або нейтральними, або стануть на бік цивілізованого людства.
А кацапи відсмокчуть, і зазнають радощі васалітету.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #32 : Березня 25, 2023, 11:43:40 11:43 »
Та нікуди Китай не подінеться, борг 58 млрд. доларів, це важливий фактор.
Будуть або нейтральними, або стануть на бік цивілізованого людства.
А кацапи відсмокчуть, і зазнають радощі васалітету.

А звідки цифра ? Бо щось малувато, для Китаю з його оборотами це фігня.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #33 : Березня 25, 2023, 12:14:48 12:14 »
Китай не експортує базові продукти харчування, які на світовому ринку швидко не замінити (за рік-два наростити з якогось регіону експортні об'єми пшениці чи кукурудзи буде важкувато, а негри їсти хочуть постійно).

А залізяччя чи ширпотреб повезуть з інших місць аж бігом. Знову ж таки, якась пауза в їх постачанні не буде дуже критичною.
Китай експортує до біса всього. Без цього "до біса всього" світову економіку скрутить судомами. Жодної країни, здатної на гарячому підхваті замінити Китай - навіть якщо під "гарячим підхватом" мається на увазі десять років - немає. Фантазувати щось інше - дуже тяжка наркоманія, а-ля "Київ за 3 дні". Коли в людей ще перед очима приклад рашинькі, котру - нагадаю - з 2014 року офіційненько душать-душать санкціями, душать-душать санкціями, й з 2022 року навіть трохи справді почали вводити санкції; й після всього цього ні про яке повне ембарго товарообігу навіть мови не йде...
Все це не означає що Китай непереможний, та його неможливо нахилити. Все це означає, що це не може бути зроблено казковими методами зупинки економічних зв'язків.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #34 : Березня 25, 2023, 12:16:37 12:16 »
Та нікуди Китай не подінеться, борг 58 млрд. доларів, це важливий фактор.
Хіба що на рівні радянських кухонних диспутів про "США розвалиться, ви бачили який там держборг?" :)

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #35 : Березня 25, 2023, 10:51:04 22:51 »
Китай експортує до біса всього. Без цього "до біса всього" світову економіку скрутить судомами. Жодної країни, здатної на гарячому підхваті замінити Китай - навіть якщо під "гарячим підхватом" мається на увазі десять років - немає. Фантазувати щось інше - дуже тяжка наркоманія, а-ля "Київ за 3 дні". Коли в людей ще перед очима приклад рашинькі, котру - нагадаю - з 2014 року офіційненько душать-душать санкціями, душать-душать санкціями, й з 2022 року навіть трохи справді почали вводити санкції; й після всього цього ні про яке повне ембарго товарообігу навіть мови не йде...
Все це не означає що Китай непереможний, та його неможливо нахилити. Все це означає, що це не може бути зроблено казковими методами зупинки економічних зв'язків.

Китай дійсно експортує до фіга й трохи продукції. Але це означає також, що він абсолютно залежить від свого експорту. І тому щодо них зовсім немає необхідності якось тотально все блокувати - досить просто обмежити пару якихось товарних груп і торговий баланс піде по писті.

А щодо кацапів - тут якраз показовий приклад. Вони спробували своїм газом Європу нагнути, ну й обісрались майже миттєво. А газ дійсно значно важче було замінити, ніж якісь китайські залізяки чи там сімейні труселі. Нових постачальників знайти, зовсім іншу логістику організувати,ті ж термінали побудувати бігом-бігом. І нічого, справились  :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27324
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #36 : Березня 25, 2023, 11:56:05 23:56 »
Есть два момента
1 - В современном мире организовать промышленное производство чего либо при наличии достаточного финансирование тривиальная задача. Финансирования на Западе выше крыши. Вопрос исключительно в желании и в марже. Понятное дело что производители Айфонов предпочтут их собирать за еду в Китае , а не за грубое бабло де нибудь в Минесоте
2 - Я не финансист, но у Китая проблемы не долгом насколько я понимаю, а с кредитным пузырем который надо както финансировать. А если не надувать его дальше то прийдется его лопать с непонятным результатом

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #37 : Березня 26, 2023, 04:57:06 04:57 »
А щодо кацапів - тут якраз показовий приклад. Вони спробували своїм газом Європу нагнути, ну й обісрались майже миттєво.
Так, показовий. Гнули роками, творили повну дичину - й аж бігом за ними бігала Європка будувати ПП2. Реакція якась пішла тільки після повномасштабної війни в центрі Європи, а точніше, й то є важливий момент - тільки після того, як вона там почала отримувати пізди від українців. Перед тим були Іловайськи, підвали по всьому Донецьку, окупація Криму - хееей, дрюжба жувашка. Мовчу про Сирію.
Тобто так, я сподіваюся що коли Китай буде, ну наприклад, бомбити Нову Зеландію - то принаймі британська співдружність перестане там скуплятися.
Якщо у кацапів, ну просто от звідкись, візьметься не те що електроніка, а конкретно зброя китайська (це окрім поставок з північної Кореї) - всі по-вашому побіжуть розривати економічні стосунки з Китаєм? Ну круто. Може ще кацапів по дорозі розбомблять, щоб два рази не вставати.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #38 : Березня 26, 2023, 04:55:03 16:55 »
Так, показовий. Гнули роками, творили повну дичину - й аж бігом за ними бігала Європка будувати ПП2. Реакція якась пішла тільки після повномасштабної війни в центрі Європи, а точніше, й то є важливий момент - тільки після того, як вона там почала отримувати пізди від українців. Перед тим були Іловайськи, підвали по всьому Донецьку, окупація Криму - хееей, дрюжба жувашка. Мовчу про Сирію.
Тобто так, я сподіваюся що коли Китай буде, ну наприклад, бомбити Нову Зеландію - то принаймі британська співдружність перестане там скуплятися.
Якщо у кацапів, ну просто от звідкись, візьметься не те що електроніка, а конкретно зброя китайська (це окрім поставок з північної Кореї) - всі по-вашому побіжуть розривати економічні стосунки з Китаєм? Ну круто. Може ще кацапів по дорозі розбомблять, щоб два рази не вставати.

Я якось втратив нитку обговорення   :eyes:

Наскільки я розумію, справа йшла про те, чи китайці в принципі можуть бикувати і серйозно допомагати Хуйлу, не звертаючи ні на кого увагу. Я висловив свою думку ( і такі-сякі аргументи), що ні.

Тепер розмова раптом пішла про те, а що там хтось захоче чи не захоче в них купувати. Не зовсім зрозуміло, яким це боком до того, що може зробити сам Китай  :smilie11:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18378
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #39 : Березня 26, 2023, 06:08:49 18:08 »
А звідки цифра ? Бо щось малувато, для Китаю з його оборотами це фігня.

Хтось з експертів казав, тиждень тому.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #40 : Березня 26, 2023, 08:31:46 20:31 »
Хтось з експертів казав, тиждень тому.

А, іксперди  :fp2

Там тільки вікі дає цифру 13 трильйонів. І десь недавно проскакувало, що ще понад 5 знайшли приниканих  :smilie8: :smilie8: :smilie8:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18378
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #41 : Березня 26, 2023, 09:10:17 21:10 »
Ок. Мабуть я щось не те почув, чи сплутав.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #42 : Березня 26, 2023, 10:34:05 22:34 »
Я якось втратив нитку обговорення   :eyes:

Наскільки я розумію, справа йшла про те, чи китайці в принципі можуть бикувати і серйозно допомагати Хуйлу, не звертаючи ні на кого увагу. Я висловив свою думку ( і такі-сякі аргументи), що ні.

Тепер розмова раптом пішла про те, а що там хтось захоче чи не захоче в них купувати. Не зовсім зрозуміло, яким це боком до того, що може зробити сам Китай  :smilie11:
Ну, нитка проста.
Спершу мова, з мого боку, йшла про те, що Китай буде допомагати кацапнє в межах власних інтересів: тобто прутнем по русєнькому щячлу стосовно всіх кацапських наддержавних партнерських суперпрожектів, але при цьому кроки на зберігання рашинькі, бо НМД Китай наразі вважає вигідним для себе існування цього лайна. Прикладом такого кроку може бути постачання кацапам новітньої зброї. Бикування з афішуванням такого постачання не буде, або принаймі я не розумію нащо Китаю афішування.
Мені були наведені контраргументи типу "Китаю все до лампади, аби гроші йшли" та "Китай рипнеться - захід тупо за три дні перестане скуплятися в Китаї, й почне в Індії".
Від мене пішло зауваження, що обмежувати мотиви Китаю грошима - це занадто примітизувати, а подібні економічні рухи за складністю та наслідками... маловирогідні.
Ну й далі ви сказали що типу рашка та її нафта то непоганий приклад рішучості заходу, а від мене була відповідь що взагалі-то це дуже поганий приклад рішучості заходу, й особливо в контексті розмови про Китай.
Таким чином, якщо мій погляд на речі більш відповідає реальності, то Китай не так щоб особливо чимось ризикує, якщо дасть кацапам новітню зброю - а для нас це буде серйозною проблемою.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #43 : Березня 26, 2023, 11:39:47 23:39 »
Ну, нитка проста.
Спершу мова, з мого боку, йшла про те, що Китай буде допомагати кацапнє в межах власних інтересів: тобто прутнем по русєнькому щячлу стосовно всіх кацапських наддержавних партнерських суперпрожектів, але при цьому кроки на зберігання рашинькі, бо НМД Китай наразі вважає вигідним для себе існування цього лайна. Прикладом такого кроку може бути постачання кацапам новітньої зброї. Бикування з афішуванням такого постачання не буде, або принаймі я не розумію нащо Китаю афішування.
Мені були наведені контраргументи типу "Китаю все до лампади, аби гроші йшли" та "Китай рипнеться - захід тупо за три дні перестане скуплятися в Китаї, й почне в Індії".
Від мене пішло зауваження, що обмежувати мотиви Китаю грошима - це занадто примітизувати, а подібні економічні рухи за складністю та наслідками... маловирогідні.
Ну й далі ви сказали що типу рашка та її нафта то непоганий приклад рішучості заходу, а від мене була відповідь що взагалі-то це дуже поганий приклад рішучості заходу, й особливо в контексті розмови про Китай.
Таким чином, якщо мій погляд на речі більш відповідає реальності, то Китай не так щоб особливо чимось ризикує, якщо дасть кацапам новітню зброю - а для нас це буде серйозною проблемою.

Хе-хе, так тут якраз як в тій приказці - коли не знаєш, про що йдеться, то йдеться про гроші   :smilie5:

І цікаво, як же Китай буде зберігати Кацапію ? Ставити Хуйлу цілющі клізми, щоб не віддав кінці ?   :weep:

А взагалі то ми тут знову за рибу гроші. Новітня зброя - це і є бикувати, що китайози робити не збираються.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #44 : Березня 27, 2023, 10:08:15 10:08 »
Хе-хе, так тут якраз як в тій приказці - коли не знаєш, про що йдеться, то йдеться про гроші   :smilie5:

І цікаво, як же Китай буде зберігати Кацапію ? Ставити Хуйлу цілющі клізми, щоб не віддав кінці ?   :weep:

А взагалі то ми тут знову за рибу гроші. Новітня зброя - це і є бикувати, що китайози робити не збираються.
Один з найпростіших методів збереження кацапстану - саме надання зброї.
А якщо за рибу гроші, то я так бачу що ви підхопили втрачену нитку? Ну от тоді повернемося до мого передостаннього допису, де на прикладі кацапстану демонструється, що таке "бикувати" для Заходу, тобто - коли саме він починає якось помітно реагувати.
Щоб допис не переписувати, захід почав бодай щось робити по економічних санкціях не просто після того, як кацапи влаштували пекло по всій Україні абсолютно відкрито й під власним прапором - а після того, як українці дали їм потужну відсіч.
Якщо проводити пряму аналогію з Китаєм, то "бикувати" це тупо послати ті літаки, котрими лякають Тайвань, побомбити Одесу.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #45 : Квітня 13, 2023, 08:01:32 20:01 »
https://babel.ua/news/92743-wp-vitik-dokumentiv-pentagonu-svidchit-shcho-kitay-pogodivsya-postachati-rosiji-letalnu-zbroyu
Цитувати
У злитих документах Пентагону вказується, що на початку року Китай ухвалив рішення про поставки летальної зброї росії. Але там намагаються зберегти це в таємниці.

Про це пише The Washington Post із посиланням на злиті документи.

Там вказано, що Китай планував поставки техніки, замаскувавши їх під цивільні предмети.

У документах зазначається, що відповідну інформацію там отримали завдяки прослуховуванню Служби зовнішньої розвідки росії. СВР нібито повідомила, що Центральна військова комісія схвалила такі поставки.

Але наразі у США не бачать ознак того, щоб така допомога надавалася.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #46 : Квітня 13, 2023, 09:28:35 21:28 »
А між тим макарон з'їздив до чайника і публічно відлизав вініпуху мін'єта, відкритим текстом проголосивши, що тайвань на його думку - це така собі кємска волосць, котра європідарів не цукавить.   :fp2


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #47 : Квітня 13, 2023, 09:31:05 21:31 »
А між тим макарон з'їздив до чайника і публічно відлизав вініпуху мін'єта, відкритим текстом проголосивши, що тайвань на його думку - це така собі кємска волосць, котра європідарів не цукавить.   :fp2
Ну треба ж було якось потужно відповісти Шольцу. Німеччина он на всіх парах готується стати стратегічним лідором ойропи - ну й Франція вирішила не відставати.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #48 : Квітня 13, 2023, 09:32:25 21:32 »
А між тим макарон з'їздив до чайника і публічно відлизав вініпуху мін'єта, відкритим текстом проголосивши, що тайвань на його думку - це така собі кємска волосць, котра європідарів не цукавить.   :fp2

Найобує китайця   :smilie5:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #49 : Квітня 13, 2023, 09:33:01 21:33 »
Найобує китайця   :smilie5:

Ога, заманює в аналконду.  :gigi:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #50 : Квітня 13, 2023, 09:59:10 21:59 »
Ога, заманює в аналконду.  :gigi:

Конхветою Тузік ...   :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #51 : Квітня 13, 2023, 10:39:40 22:39 »
Конхветою Тузік ...   :smilie1:

Більш схоже на:

"Блядь, хтиво вихиляючись сракою, залазить до сфiнксового лiгва. За нею лiзе Павлiк Морозов, чіпляючись сфiнксовими цицьками за вхiд."(с)

 :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #52 : Квітня 14, 2023, 07:04:34 19:04 »
.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34324
  • Стать: Чоловіча
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #53 : Квітня 14, 2023, 09:41:13 21:41 »
Портніков останньо в якесь графоманство вдарився (чи відосикоманство, не знаю як в даній ситуації і назвати). З досить кваліфікованої аналітики перейшов на  заковиристе вангування. 

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9798
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #54 : Квітня 15, 2023, 12:29:33 00:29 »
Портніков останньо в якесь графоманство вдарився (чи відосикоманство, не знаю як в даній ситуації і назвати). З досить кваліфікованої аналітики перейшов на  заковиристе вангування.

Він, здається, занадто нервується останнім часом.Мабуть, боїться, щоб не сталося нічого поганого. :smilie11:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27324
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #55 : Квітня 15, 2023, 03:22:23 15:22 »
Та не. Он давно такой дерганый, еще с начала войны
Особенно это видно по коротким роликам. Ему кто то сказал про максимальное время ролика и он пытается "утоптать" все в 10 минут. Поэтому еще и спешит

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #56 : Квітня 15, 2023, 03:32:27 15:32 »
Портніков останньо в якесь графоманство вдарився (чи відосикоманство, не знаю як в даній ситуації і назвати). З досить кваліфікованої аналітики перейшов на  заковиристе вангування.
Мабуть здогадався, що його кваліфікована аналітика нікому задарма не всралася, в той час як можна тупо тулити наріду в пащу з лопати про якісь анаконди та сіфіліс хуйла, й нарід аж плямкає.
Але при цьому народжувати вангування зі стелі не вміє, й тому виходить заковиристо  :gigi:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8619
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #57 : Квітня 15, 2023, 05:21:31 17:21 »
он кажуть, що 23 лютого 2023 Китай прийняв рішення постачати кацам літальну зброю.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7109
Re: Я думаю Хуйлу гайки. Китайські.
« Reply #58 : Квітня 15, 2023, 06:09:57 18:09 »
он кажуть, що 23 лютого 2023 Китай прийняв рішення постачати кацам літальну зброю.
:smilie10: