Автор Тема: русня занадто показово ниє про контранступ ЗСУ  (Прочитано 2630 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
таке враження що хочуть показати свою слабість там де її немає .. чи хз .. не розумію ситуації

алогіні дії пропаганди в цьому питанні
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
где почитать что ноют?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
где почитать что ноют?

тебе в інтеренеті забанили?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
тебе в інтеренеті забанили?

я не читаю советских газет

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1175
Я бачу що в нас чути про "контрнаступ" з кожного кутка та каструлі
Особливо від горе-блогерів та горе-експертів
Це так має бути по плану я розумію ?
Чи я не так розумію ?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Я бачу що в нас чути про "контрнаступ" з кожного кутка та каструлі
Особливо від горе-блогерів та горе-експертів
Це так має бути по плану я розумію ?
Чи я не так розумію ?

то взагалі якась діч

то кацапи розповідали про київ за три дні перд нападом

а тепер ми про контрнаступ у такому ж стилі ...

таке враження ми місцями помінялись
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Контрнаступ? А хто про нього говорить? Блогери? Хайпують на війні?

Блогери, яких варто слухать, нічого не кажуть про контрнаступ, а якщо і кажуть - то буде він дуже обмеженим з непередбачуваним результатом.

І що? А самому подумать? Вже дали відповідну зброю у відповідній кількості щоб проривати заміновані в дохуліард рядів лінії оборони? Чи всі 163 західні танки не бояться мін?

Он керовані авіабомби які нам обіцяли "союзнички" пів року назад..., масово почали застосовувати....кацапи.




Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


Он керовані авіабомби які нам обіцяли "союзнички" пів року назад..., масово почали застосовувати....кацапи.

Йолопе!
У нас такі бомби давно вже є, і ми їх застосовуємо. JDAM називаються. США.
А ще у нас є MAM-L та MAM-C, для Байрактарів.
https://www.unian.ua/weapons/v-vozdushnyh-silah-podtverdili-chto-uzhe-ispolzuyut-upravlyaemye-aviabomby-jdam-12200358.html

А ще нам ...
Ладно, то бісер.

Тебе не навідувала думка, що ми чимось дістаємо до Мелітополя, Маріуполя, Бердянську?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
JDAM-ER - 72 км.
І на відміну від кацапських вони влучають куди поцілили, а не в посадку за півтора кілометри від цілі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095


оцінює операцію з оборони кацапнею херсону та опреацію відступу з херсону на 5+

говорить що якщо так буде зараз то ніякого контранступу ми не зробимо
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969


оцінює операцію з оборони кацапнею херсону та опреацію відступу з херсону на 5+

говорить що якщо так буде зараз то ніякого контранступу ми не зробимо


А ніхто зброї на контрнаступ і не давав. Який нахєр контурнаступ без авіації? 163 танка?  :fp2


Дайбог щоб зупинить кацапів на тому, що є.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095

А ніхто зброї на контрнаступ і не давав.

брехня
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Який нахєр контурнаступ без авіації?
Вас вже тикали носом в контрнаступ на Харківщині - але ніт, робимо вигляд ніби не тикали, продовжуємо камлання "всьо плоха, успакаівайтє міня".
Сподіваюся, швидко підете до наступного бану.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Вас вже тикали носом в контрнаступ на Харківщині - але ніт, робимо вигляд ніби не тикали, продовжуємо камлання "всьо плоха, успакаівайтє міня".
Сподіваюся, швидко підете до наступного бану.


 :fp2


Рожеві окуляри - наше "всьо"  :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058

 :fp2


Рожеві окуляри - наше "всьо"  :fp2
Це, до речі, окремий момент, котрий мені подобається в наріді. Ходять, туплять, демонструють повне невідбиття дупля навіть по максимально примітивних питаннях (як коли ви притягли зрадоньку про поведінку союзнічка, а під союзнічком мали на увазі угорщину), але потім... зненацька починають поводити себе так, ніби типу розумні, й бачать де там які окуляри  :lol:
Нє-нє, так ні пайдьот. Ви собі обрали рольову модель прастєцково дяді котрий молиться на відосікі зі зрадою - то от в ній залишитеся. А ця модель - вона не передбачає менторської позиції. Вона передбачає питання до спільноти типу як правильно писати слово "окуляри".

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34278
  • Стать: Чоловіча
Контрнаступ? А хто про нього говорить? Блогери? Хайпують на війні?

Блогери, яких варто слухать, нічого не кажуть про контрнаступ, а якщо і кажуть - то буде він дуже обмеженим з непередбачуваним результатом.

І що? А самому подумать? Вже дали відповідну зброю у відповідній кількості щоб проривати заміновані в дохуліард рядів лінії оборони? Чи всі 163 західні танки не бояться мін?

Он керовані авіабомби які нам обіцяли "союзнички" пів року назад..., масово почали застосовувати....кацапи.

Гопля, ти ж 100% до 24.02.22 тулив на упячці про 'сойтісь посєрєдінє', 'шашлики в травні' і подібну куйню.

Так що за зброєю пистуй тепер до опаришів, яких ти привів до корита.

А от Захід цілком має право заявити 'я вам нічєво нє должен' і послати тебе нахер   :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
А от Захід цілком має право заявити 'я вам нічєво нє должен'
Ніт, не має. :) Це сто разів обговорювалося. Не набридло?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34278
  • Стать: Чоловіча
Ніт, не має. :) Це сто разів обговорювалося. Не набридло?

Ми своїми обговореннями позбавили їх цього права ?  :smilie8:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
какая накуй зброя до 24.02.2022  если на сбу сидит кацапский агент и в оп сидит кацапский агент??

гранатометы и стингеры давали исключительно под народное сопротивление

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Ми своїми обговореннями позбавили їх цього права ?  :smilie8:
Ну, якщо справа лише в тому, що ви плутаєте право з можливістю - тоді ок :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
какая накуй зброя до 24.02.2022  если на сбу сидит кацапский агент и в оп сидит кацапский агент??

гранатометы и стингеры давали исключительно под народное сопротивление
Звичайна. "Агента", до речі, мадам йобановіч - посполіта посліца США - водила посольством знайомиися з дорослими дядями восени 2018. Під "народний спротив" давали бо були (й лишаються звісно ж) тупорилими віслюками, які нажерлися в три горляри кацапського лайна про "кійов за трі дня".

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Пишаюся, до речі, норвезькими ікспєрдами з генштабу. Вони десь на третьому чи четвертому місяці повномасштабної війни на питання преси чесно відповіли "йой, власне ми тута відкрили мапу України, й... чесно кажучи, просимо пробачення за всю ту куіту що верзли перед тим".
Гадаю, що від ікспердів Пентагону їх відрізняє дві речі: що визнали неадекватність, й що мапу відкрили.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Гопля, ти ж 100% до 24.02.22 тулив на упячці про 'сойтісь посєрєдінє', 'шашлики в травні' і подібну куйню.

Так що за зброєю пистуй тепер до опаришів, яких ти привів до корита.

А от Захід цілком має право заявити 'я вам нічєво нє должен' і послати тебе нахер   :smilie7:

Може покажеш мені де і коли я ото що ти видумав "тулив"?

А поки не покажеш - то ти брехун. І від мене повний ігнор. Або вибачення за брехню.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
какая накуй зброя до 24.02.2022  если на сбу сидит кацапский агент и в оп сидит кацапский агент??

гранатометы и стингеры давали исключительно под народное сопротивление

А зараз не дають під яке сопротівлєніє....ой...під контрнаступ. Ой..дають...31 абрамс..у грудні... Тоді мабуть і буде якесь контрсопротівлєніє :fp2

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18273
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Може покажеш мені де і коли я ото що ти видумав "тулив"?


Гопік!
Ти весь час скиглиш!
Скиглиш так, начеб то кацапи взяли тебе в полон.
Гидко слухати!

Не хочеш в полон, йди в армію, а як що пенс, стули пельку.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Гопік!
Ти весь час скиглиш!
Скиглиш так, начеб то кацапи взяли тебе в полон.
Гидко слухати!

Не хочеш в полон, йди в армію, а як що пенс, стули пельку.


А якщо так?  :smilie2:


https://www.washingtonpost.com/national-security/2023/04/10/leaked-documents-ukraine-counteroffensive/


... The prospect of pouring billions of dollars into a military stalemate with only incremental gains in one direction or another could weaken the resolve of Kyiv’s backers in Europe and in the United States, possibly sharpening calls for negotiations between Kyiv and Moscow.But opening talks with Russian President Vladimir Putin could be risky for Ukraine’s leader, President Volodymyr Zelensky, given the acute animosity toward the Kremlin among the Ukrainian people, who have suffered extraordinary levels of violence and hardship during the conflict yet have held together with the promise of achieving a total victory. ...

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Там ще пишуть, що таки зброї дають недостатньо і самі це розуміють, що дають недостатньо..


ПС: Абромси тільки в грудні  :fp2


А ФУП вже надрочує на Ф16  :fp2

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Мою позицію ти знаєш, що робить...


Країна повинна починати готуватися в повний зріст по серйозному. Задіюючи всі механізми самозахисту, в тому числі через "Якщо нам тут не жить, то ніхто тут жить не буде"... В разі остаточного киждка України  (а процес на мою думку вже 100% йде)... дати світу знать, що окупована територія буде вся схожа на Чорнобиль в 10-ти кратному розмірі. І готуватися до цього. В тому числі і чорнобильську станцію. Там ще досі 3 енергоблоки можуть працювать. Вона просто зупинена

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Американці не вірять в успіх українського контрнаступу.Американська розвідка вважає, що проблеми України з накопиченням військ, боєприпасів і техніки можуть призвести до того, що її військові "значно відстануть" від початкових цілей Києва щодо очікуваного контрнаступу.Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє The Washington Post з посиланням на один з секретних військових документів США, які потрапили в мережу.Похмура оцінка з грифом "цілком таємно", датована початком лютого, попереджає про значні "недоліки у формуванні та підтримці сил", а також про ймовірність того, що така операція призведе лише до "скромних територіальних здобутків". Це помітний відхід від публічних заяв адміністрації Байдена про боєздатність української армії.Документ, який раніше не розголошувався, є одним з багатьох матеріалів про національну безпеку США, виявлених минулого тижня у мережі.Документ, який прогнозує лише скромний успіх у майбутньому контрнаступі України, вказує на те, що стратегія Києва полягає у відвоюванні територій на сході і просуванні на південь з метою розірвати сухопутний міст Росії до Криму. Потужні російські оборонні укріплення в поєднанні з "постійними недоліками в підготовці та постачанні боєприпасів з боку України, ймовірно, ускладнять просування вперед і призведуть до збільшення кількості жертв під час наступу", йдеться в документі.

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
Маркування документа вказує на те, що інформація була отримана за допомогою агентурної та радіотехнічної розвідки, ймовірно, із застосуванням секретних методів, що використовуються ЦРУ та Агентством національної безпеки. Офіс директора національної розвідки, який, як видається, підготував цей документ, відмовився від коментарів, так само як і Рада національної безпеки.Окрім злитого в мережу документа, американські офіційні особи заявили, що перспективи скромного результату весняного наступу також підкріплені засекреченою оцінкою Національної ради з розвідки. Ця оцінка, з якою нещодавно ознайомили вузьке коло осіб на Капітолійському пагорбі, показала, що Україна навряд чи зможе відвоювати стільки ж території, скільки Київ відвоював минулої осені під час приголомшливого прориву на сході і півдні країни, кажуть люди, знайомі з цим питанням.За кілька тижнів після описаного у злитому документі періоду американські чиновники провели переговори з українською стороною, щоб переконатися, що амбіції Києва щодо наступу відповідають його можливостям, повідомили американські посадовці на умовах анонімності.Обмін думками на вищому рівні відбувся в середині березня під час телефонної розмови між генералом Марком А. Міллі, головою Об'єднаного комітету начальників штабів, Джейком Салліваном, радником президента з національної безпеки, міністром оборони Ллойдом Остіном та їхніми українськими колегами.За словами американських посадовців, усі сторони вийшли з цих розмов з відчуттям, що Україна починає розуміти обмеження того, чого вона може досягти в наступі, і готується відповідно до цього. Хоча розрив сухопутного мосту навряд чи станеться, сказали співрозмовники, Сполучені Штати сподіваються, що поступові успіхи можуть принаймні поставити під загрозу вільний рух російської техніки і особового складу в коридорі, який був рятівним для сил вторгнення.