Автор Тема: хорошие новости  (Прочитано 1525 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
хорошие новости
« : Квітня 10, 2023, 07:10:44 19:10 »
АНБ прослушивает всех клоунов поголовно, даже в сортире :laugh:

 

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18269
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: хорошие новости
« Reply #1 : Квітня 10, 2023, 07:35:39 19:35 »
АНБ прослушивает всех клоунов поголовно, даже в сортире :laugh:

Я би їм ще срати заборони у сортирі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: хорошие новости
« Reply #2 : Квітня 11, 2023, 01:07:17 13:07 »
а ведь штаты имеют записи всего писдежа ермака

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: хорошие новости
« Reply #3 : Квітня 11, 2023, 05:27:49 17:27 »
Це найкраща новина на сьогодні.
І це багато в чому пояснює затримки поставок і відмови по деяким видам.
НМД вашингтонський обком не проти патєрять клована :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: хорошие новости
« Reply #4 : Квітня 11, 2023, 05:42:38 17:42 »
США: обсираються по-повній, публічно, не вперше, в плані сібєрсєсуріті.
СУП: ой добра новина, ой добре як, ой правильно поставки зброї затримують, ой каєф що потрібну зброю не надають, ой молодці.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: хорошие новости
« Reply #5 : Квітня 11, 2023, 06:14:17 18:14 »
США: обсираються по-повній, публічно, не вперше, в плані сібєрсєсуріті.
СУП: ой добра новина, ой добре як, ой правильно поставки зброї затримують, ой каєф що потрібну зброю не надають, ой молодці.

игры разведок могут иметь и два и три  и четыре  дна
напомню что перед харьковским наступлением все ждали и мусировали херсонское

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: хорошие новости
« Reply #6 : Квітня 11, 2023, 06:29:49 18:29 »
игры разведок могут иметь и два и три  и четыре  дна
напомню что перед харьковским наступлением все ждали и мусировали херсонское
Так-так, можуть. В уявному світі, де всі типу розумні такі, й доводиться оце перегравати один одного в такий хитрий манер.
В світі де я живу, єдина можливість таких "ігріщ" полягає в тому, що Залужний подав діпстейту одні плани, а потім в результаті вдарить в іншому місці й по-іншому, виправдовуючись як за попередній контрнаступ - типу а шо, ну ми побачили можливість та й спробували швиденько, а так ніт-ніт, звісно що з вами всіма планами ділимося.  :gigi:
P.S.
Нагадаю, що перед харківським наступом чогось чекали та жували не "всі", а відосні ікспєрди та споживачі їхніх відось. В нормальної людини все поділяється на очевидно можливі вектори атаки, й очевидно невідому комплексну інфу логістика-тактика-ресурси-тощо.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: хорошие новости
« Reply #7 : Квітня 11, 2023, 07:52:35 19:52 »
Так-так, можуть. В уявному світі, де всі типу розумні такі, й доводиться оце перегравати один одного в такий хитрий манер.
В світі де я живу, єдина можливість таких "ігріщ" полягає в тому, що Залужний подав діпстейту одні плани, а потім в результаті вдарить в іншому місці й по-іншому, виправдовуючись як за попередній контрнаступ - типу а шо, ну ми побачили можливість та й спробували швиденько, а так ніт-ніт, звісно що з вами всіма планами ділимося.  :gigi:
P.S.
Нагадаю, що перед харківським наступом чогось чекали та жували не "всі", а відосні ікспєрди та споживачі їхніх відось. В нормальної людини все поділяється на очевидно можливі вектори атаки, й очевидно невідому комплексну інфу логістика-тактика-ресурси-тощо.

І охота ото так розумно писати ? Нам по простому треба все пальцем показати, а не якісь вектори-ресурси   :smilie7:


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: хорошие новости
« Reply #8 : Квітня 11, 2023, 08:15:46 20:15 »
І охота ото так розумно писати ? Нам по простому треба все пальцем показати, а не якісь вектори-ресурси   :smilie7:
Так це не по-розумному, а трохи навпаки. Я не знаю, як це називають військові, тож використовую термінологію сіберсєсуріті  :gigi: За розумно писаним вам до Брандта, чи хто там з сурйозним фейсом рахує щільність ракет на квадратний сантиметр

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: хорошие новости
« Reply #9 : Квітня 11, 2023, 08:37:28 20:37 »
я уверен, если бы штаты не прослушали клоунов, нам бы был пидец, вы думаете почему Бориска в Киев прилетел в марте? уже со многих источников слышал, что Бориска вел разговоры с черчилем удалив накуй ермака

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27303
Re: хорошие новости
« Reply #10 : Квітня 11, 2023, 09:16:00 21:16 »
я уверен, если бы штаты не прослушали клоунов, нам бы был пидец, вы думаете почему Бориска в Киев прилетел в марте? уже со многих источников слышал, что Бориска вел разговоры с черчилем удалив накуй ермака

100%

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: хорошие новости
« Reply #11 : Квітня 11, 2023, 11:08:46 23:08 »
я уверен, если бы штаты не прослушали клоунов, нам бы был пидец, вы думаете почему Бориска в Киев прилетел в марте? уже со многих источников слышал, что Бориска вел разговоры с черчилем удалив накуй ермака
Нажаль, не маю певності що розумію про що ви конкретно.
Також нажаль, але США з хорошим русскім єрмачком проводять офіційні зустрічі на якихось рівнях.
Таким чином фантазії про те, як США жжжжжжахнуть єрмачка, мали б скінчитися вже давненько. США для цього реально мають 100500 методів, жоден з котрих не задіяно. Таким чином можна констатувати, що США з хорошим русскім єрмачком будуть розмовляти й далі. А хтось і далі буде ще рік викладати інфу з багатьох джерел, кожне з котрих тримало свічку під час закритих розмов Джонсонюка з Зеленським.
Причому тут нуль натяків на те, що єрмачок хороший. Тут якраз той випадок, коли без супутникових шпигунських лазерів ЦРУ ясно, що таке єрмачок.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: хорошие новости
« Reply #12 : Квітня 11, 2023, 11:09:11 23:09 »
представляю какое сейчас ипало у ермака и ко, может и хорошо что слили инфу
а может и специальной слили

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: хорошие новости
« Reply #13 : Квітня 11, 2023, 11:10:34 23:10 »
Нажаль, не маю певності що розумію про що ви конкретно.
Також нажаль, але США з хорошим русскім єрмачком проводять офіційні зустрічі на якихось рівнях.
Таким чином фантазії про те, як США жжжжжжахнуть єрмачка, мали б скінчитися вже давненько. США для цього реально мають 100500 методів, жоден з котрих не задіяно. Таким чином можна констатувати, що США з хорошим русскім єрмачком будуть розмовляти й далі. А хтось і далі буде ще рік викладати інфу з багатьох джерел, кожне з котрих тримало свічку під час закритих розмов Джонсонюка з Зеленським.
Причому тут нуль натяків на те, що єрмачок хороший. Тут якраз той випадок, коли без супутникових шпигунських лазерів ЦРУ ясно, що таке єрмачок.

это не ваше
 не перемайтесь



Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: хорошие новости
« Reply #14 : Квітня 11, 2023, 11:12:32 23:12 »
представляю какое сейчас ипало у ермака и ко, может и хорошо что слили инфу
а может и специальной слили
Я теж уявляю. Їм до дупи.
От якби злили інфу що русскій єрмачок насправді суперагент та 100500 разів надурив кацапів дезою, прикидаючись хорошим русскім - тоді так, може знову б обісрався як минулого лютого, коли та гніда невідомо де тишком сиділа й не висовувалася  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7058
Re: хорошие новости
« Reply #15 : Квітня 11, 2023, 11:15:23 23:15 »
это не ваше
 не перемайтесь
Та я й не переймаюся. Що там до речі чутно по ваших джерелах у Женеві (чи Брюсселі?), де там Лукашенка готували аби він кацапів кинув? Як справи, як статус?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: хорошие новости
« Reply #16 : Квітня 11, 2023, 11:22:41 23:22 »
Та я й не переймаюся. Що там до речі чутно по ваших джерелах у Женеві (чи Брюсселі?), де там Лукашенка готували аби він кацапів кинув? Як справи, як статус?

І заодно, можно прямо в тому ж псто, апдейтик про вояж ісмінцадоналдкук у чорне-чорне море.  :alen

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: хорошие новости
« Reply #17 : Квітня 12, 2023, 06:47:07 18:47 »
я только могк прелставить что американцы насоушали перед войной