Автор Тема: Новини економіки  (Прочитано 1095 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Новини економіки
« : Квітня 28, 2023, 10:39:54 22:39 »
@ods16ukr
·
2h
"Україна отримала  $1,25 млрд грантової допомоги від США"
Кошти від США буде спрямовано на забезпечення пенсійних виплат, виплати ВПО, зарплати працівників охорони здоров’я та співробітників ДСНС.

Коротко про економіку.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15817
Re: Новини економіки
« Reply #1 : Квітня 29, 2023, 07:01:50 07:01 »
 Тут є і один плюс: ніяка диктатура нам не світить, доведеться виконувати усі побажання колективного Заходу

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Новини економіки
« Reply #2 : Квітня 29, 2023, 08:33:24 08:33 »
Світить, світить!
Зелену мразоту треба усіма засобами множити на нуль, поки не пізно.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #3 : Квітня 29, 2023, 10:54:29 10:54 »
Яка економіка? Про що ви базікаєте? Далі буде життя за грантівські гроші, тим хто не виїде звідси.

Це станеться навіть незалежно від того, з яким результатом закінчиться сьогоднішня війна.

Закінчиться війна і на території, яку контролюватиме Україна(100% території, чи 80%, не має значення), почнуться найрадикальніші реформи, які призведуть до такого ж відтоку народонаселення, як і під час цієї війни.
Ніякої хоч трохи серйозної промисловості вже не буде. Тобто економікою буде айтішництво, сільське господарство і така-сяка сфера послуг.
Буде ще транспорт, медицина й деяка освіта.
Ні науки, ні наукоємних галузей вже не буде.

Тому в сабжі все сказано правильно.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6261
Re: Новини економіки
« Reply #4 : Квітня 29, 2023, 12:12:47 12:12 »
Яка економіка? Про що ви базікаєте?
(...)
Тобто економікою буде айтішництво, сільське господарство і така-сяка сфера послуг.
Головне що будь-які люмпен-комуністи, з юльками на чолі, абсолютно щиро вважають що це вони вмалювали картину пекельних борошн  :gigi:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #5 : Квітня 29, 2023, 04:57:30 16:57 »
Головне що будь-які люмпен-комуністи, з юльками на чолі, абсолютно щиро вважають що це вони вмалювали картину пекельних борошн :gigi:

"Картина пекельних борошн" - що то за штуковина ???   :smilie11:

Бо моєї освіти, життєвого досвіду й інтелекту геть не вистачає, щоб зрозуміти, яке змістовне навантаження містить в собі отой вислів.
...................................
Але я все ж таки не про це.
А про те, що молоді українці, щоб не стати люмпенами змушені емігрувати або опановувати айтішництво й працювати тут.
І при цьому наша країна повноцінно не розвивається, а перетворюється на сировинний придаток інших країн.

Такий був тренд до повномасштабної війни ( до 2014 р.) і цей же тренд ще з більшою силою продовжиться й після неї, незалежно від наслідків цієї війни.

Комашки в нас нема ніяких "пекельних борошн", в нас просто скорочується населення знищуються залишки совєцької індустріалізації, тобто, Україна готується до суттєвої зміни етно-расового та етно-культурного складу населення.
Або як зараз модно казати : "Все буде Україна"  :smilie2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #6 : Квітня 29, 2023, 05:26:17 17:26 »
І вкуснєйшего савєцкого пломбіраТМ вже не знайдемо  :Ganba:


Online Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4225
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6261
Re: Новини економіки
« Reply #8 : Квітня 29, 2023, 09:24:04 21:24 »
"Картина пекельних борошн" - що то за штуковина ???   :smilie11:

Бо моєї освіти, життєвого досвіду й інтелекту геть не вистачає, щоб зрозуміти, яке змістовне навантаження містить в собі отой вислів.
...................................
Але я все ж таки не про це.
А про те, що молоді українці, щоб не стати люмпенами змушені емігрувати або опановувати айтішництво й працювати тут.
І при цьому наша країна повноцінно не розвивається, а перетворюється на сировинний придаток інших країн.

Такий був тренд до повномасштабної війни ( до 2014 р.) і цей же тренд ще з більшою силою продовжиться й після неї, незалежно від наслідків цієї війни.

Комашки в нас нема ніяких "пекельних борошн", в нас просто скорочується населення знищуються залишки совєцької індустріалізації, тобто, Україна готується до суттєвої зміни етно-расового та етно-культурного складу населення.
Або як зараз модно казати : "Все буде Україна"  :smilie2:
Вислів зараз поясню, нуль проблемо.
Аби "завалити шоколадного Пєтю" в українському інфопросторі, окрім використання юльків, кацапи використовували ботів. Тексти ботам писали кацапською, й використовували автоматичний переклад. Оскільки тоді він був досить поганим, й контексту не розумів, інколи ставалися прикрі випадки. Сидять наприклад в коментарях риги, юльки й кацапські боти - тобто весь антипорошенківський та антиукраїнський фронт - й тут боти зненацька починають нести повну хрінь.
Наприклад, оператор ботів пише "нет мочи терпеть єти адскіє мукі!", працює автопереклад, й всі боти пишуть "немає сечі терпіти ці пекельні борошна". Неправильно перекладені слова виділено відповідно. Юлькам та ригам здебільшого геть не вистачало освіти, життєвого досвіду й інтелекту аби віддуплити що коїться з їхніми співбесідниками та братанами по антипорошенківству, тому особливих проблем той дефектний перекладач кацапам не робив.

Щодо смерті смачнючої й кайфової радянської індустріалізації щиро співчуваю - тепер, вочевидь, молодь буде змушена ставати педикуватими айтівцями, й тицяти проклятого компуктєра за неабиякий бабулєс замість того, щоб пекти чугуній за сто гривень в чотири зміни на класному радянському заводі, в чотири горла споживаючи дужо дешевий та вигідний кацапський газік за переможними контрактами Джулії Водорослєвни.
Також поділяю занепокоєння щодо того, що від зайняття програмізмом в них буде змінюватися етно-расовий склад крові, й вони стануть неграми. Але от, скажу я вам, якби не противсіхствували - то щас би з кацапами флотамі дружилі, й жодного танку нізвідки не віїхало, а не отето всьо.
Клятий Ющенко, коротше.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #9 : Квітня 29, 2023, 09:54:52 21:54 »
https://gas.ua/uk/home/news/tsina-na-gaz-dlya-pobutovikh-kliientiv-zalishaietsya-nezminnoyu---oleksiy-chernishov

Пох, бюджет (тобто всі ми, в кінцевому рахунку) доплатимо.

А так да, ціна залишається незмінною  :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #10 : Квітня 30, 2023, 01:28:01 01:28 »
Вислів зараз поясню, нуль проблемо.
Аби "завалити шоколадного Пєтю" в українському інфопросторі, окрім використання юльків, кацапи використовували ботів. Тексти ботам писали кацапською, й використовували автоматичний переклад. Оскільки тоді він був досить поганим, й контексту не розумів, інколи ставалися прикрі випадки. Сидять наприклад в коментарях риги, юльки й кацапські боти - тобто весь антипорошенківський та антиукраїнський фронт - й тут боти зненацька починають нести повну хрінь.
Наприклад, оператор ботів пише "нет мочи терпеть єти адскіє мукі!", працює автопереклад, й всі боти пишуть "немає сечі терпіти ці пекельні борошна". Неправильно перекладені слова виділено відповідно. Юлькам та ригам здебільшого геть не вистачало освіти, життєвого досвіду й інтелекту аби віддуплити що коїться з їхніми співбесідниками та братанами по антипорошенківству, тому особливих проблем той дефектний перекладач кацапам не робив.

Щодо смерті смачнючої й кайфової радянської індустріалізації щиро співчуваю - тепер, вочевидь, молодь буде змушена ставати педикуватими айтівцями, й тицяти проклятого компуктєра за неабиякий бабулєс замість того, щоб пекти чугуній за сто гривень в чотири зміни на класному радянському заводі, в чотири горла споживаючи дужо дешевий та вигідний кацапський газік за переможними контрактами Джулії Водорослєвни.
Також поділяю занепокоєння щодо того, що від зайняття програмізмом в них буде змінюватися етно-расовий склад крові, й вони стануть неграми. Але от, скажу я вам, якби не противсіхствували - то щас би з кацапами флотамі дружилі, й жодного танку нізвідки не віїхало, а не отето всьо.
Клятий Ющенко, коротше.

Комашки.

Щодо першої частини Вашого посту.

Я сам особисто не порохобот але й до антипорошенківського фронту я теж не належу. Мені Порошенко став байдужий і не цікавий десь так з 02.04.2019 р., тоді, коли були оприлюднені результати 1-го туру Презид. виборів - 2019. Я навіть голосував за Порошенка в 2-му турі-2019, про що я й повідомив тут не форумі:
https://ukrpravda.net/index.php?topic=51571.msg1286920#msg1286920
Рішення про це я прийняв моментально, 02.04.2019р., навіть довго не роздумуючи.

І зараз я своє ставлення до Петі не змінив. Я не вважаю його своїм особистим ворогом, однак вважаю, що такі політики Україні й не були потрібні. І в майбутньому не будуть потрібні. Я завжди вважав, що Україні потрібні прямі й принципові політики, не боягузливі й дієві. Наприклад, такі як Юлія Тимошенко або Олександр Турчинов.

За всіх інших, тих хто ворогує сьогодні з Порошенком і реально, і віртуально я не відповідаю.
.........
Щодо другої частини Вашого посту.
Там по замісту - всього намішано. Ця мішанина свідчить лише про те, що Ви є достатньо молода особа, котра життя при СРСР чи в пеші постсовєцькі роки не пам"ятає або й зовсім не знає. Ні 90-ті роки, ні 2000-тисячні.( не кажучи вже про 80-ті).

Совєцька індустрія не була смачною й кайфовою, але вона, однак, була і була важливою складовою соціально-економічного життя і громадян і всієї нашої країни загалом.
Зараз індустрії вже нема ніякої. Зараз є тільки айтішництво і виїзд за кордон(для молоді), а для старшого покоління вже нема нічого.
"Неабиякий бабулєс " на айтішництві можуть заробляти далеко не всі. Значній частині наших громадян достойної роботи і перспектив життя  на території України вже не буде ніколи. Старшим - буде доживання при вже наявній матерільній базі, а більшості молодих - тільки за кодон ( або життя на маргінесі в Україні).

Від роботи на комп"ютері расовий склад крові в чинних мешканців не зміниться, однак їх, українських корінних  мешканців, ставатиме все менше, а в Україну все більше приїжджатимуть і розселятимуться представники інших расово-культурних спільнот.
Бо бізнес буде налаштовано саме так. Бо для цього всі ці рехворми нам і нав"язуються.
Ну й т.д., т.д., й т.д.

Якщо Ви, Комашки, "громадянка світу", то це Ваша особиста справа, але я був і є лише українець. Я - не громадянин світу.

Раніше я ніколи не вважав перебування України в складі СРСР якимось позитивом і зараз теж  абсолютно не вважаю позитивом поступ України до так званого "Європейського майбутнього". Так, я розумію, сьогодні в нас нема вибору. Але побачите які процеси й події почнуться в Україні після закінчення війни (повторюю: навіть не важливо з яким територіальним для нас підсумком).
Процеси - такі, що вестимуть до збереження України лише за назвою, однак перетворення її в зовсім іншу державу за своїм внутрішнім змістом.

І останнє.
 Якби Ви не противсіхствували в 2010 році - то й Крим і Донбас були б на місці, не було б війни, не було б антиукраїнського закону про мову, прийнятого в 2012 році з подачі Януковича-Табачника( а фактично ФСБ РФ), не було б обов"язковості вивчання російської мови школярами, не було б на посту Міністра освіти Дмитра Табачника ( чи Вам відома ця особа???). Також,  не було б в Державних органах ( перш за все силових міністерств) представників донецької банди (абсолютно прокремлівської!), котра не тільки набивала собі кишені, а й роззброювала українську армію, що потім, в 2014 році , в березні, , танки й БМП не могли навіть з боксів вивести.

І ще, Комашки, багато чого не було б, якби Ви й такі як Ви не противсіхствували б в 2010-му році.
Але тепер, в черговий раз знову "маємо те що маємо".

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6261
Re: Новини економіки
« Reply #11 : Квітня 30, 2023, 11:54:32 11:54 »
Звичайно ви втратили цікавість у 2019, ви ж з вашими дружбанями-юльками вже зробили свій внесок в антиукраїнську справу допомоги кацапам в поваленні проукраїнського президента. Юлькам не вперше, корисні люди.
Маєчню про небоягузливу юлю будете розповідати комусь ще, хоча вам знов-таки не вперше - в своїй неадекватності по всьому, що стосується БЮТ, ви розписалися знов-таки на цьому форумі, де "не бачили нічо таково" в БЮТних заявах щодо кацапської агресії до Грузії.
Втім круто, що ви розумієте що совєцька індустрія є застарілим лайном, котре просто не може хоч якось ефективно працювати в українських умовах. Власне, вона не під них й була побудована.
"Неабиякий бабулєс" на айтівстви можуть заробляти абсолютно всі. В цьому, власне, полягає єдиний сенс ним займатися. Бо це не залежить від самих айтівців. Це банальний світовий ринок праці, дефіцит кадрів, й дуже проста процедура доставки продукту до замовника від виробника. Піти займатися айті, й не заробляти на цьому середньосвітову айтішну ставку - це треба бути дебілом. Середньосвітова ставка є суттєво вищою за середньоукраїнську внутрішню по більшості занятть приблизно того ж рівня складності, що айтівство. Все дуже просто.
Таким чином ідея використовувати два своїх головних активи - сільгосподарство та мізки - то взагалі-то розумна ідея, принаймі набагато більш розумна ніж робити чугуній на кацапському газіку, сплачуючи переможні юліни контракти всією країною.
Позіхання про те, що оце б круто було аби Україна мала окрему планету й сама там жила, не коментую - бо так, круто, але в нас окремої планети нема.
І останнє - якби ви й такі як ви не були б юльками, в котрих тупо відключається критичне мислення коли йуля косою махне, то вами б не маніпулювали десятками років, ви б не наробили такої шкоди для України. Могло б не бути ситуації з синячим ревашнем, та й загалом багато чого. Але, нажаль, "маємо те що маємо".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46518
  • Never give in!
Re: Новини економіки
« Reply #12 : Квітня 30, 2023, 04:16:00 16:16 »
@ods16ukr
·
2h
"Україна отримала  $1,25 млрд грантової допомоги від США"
Кошти від США буде спрямовано на забезпечення пенсійних виплат, виплати ВПО, зарплати працівників охорони здоров’я та співробітників ДСНС.

Коротко про економіку.


Тобто пенсії вашим суддям та прокурорам маємо платити ми.
А потім ви дивуєтеся звідки беруться Такери та Марджорі.....
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33130
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #13 : Квітня 30, 2023, 06:30:45 18:30 »
Тобто пенсії вашим суддям та прокурорам маємо платити ми.
А потім ви дивуєтеся звідки беруться Такери та Марджорі.....

Витягуй бабло і не патякай  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #14 : Травня 01, 2023, 01:02:33 13:02 »
Звичайно ви втратили цікавість у 2019, ви ж з вашими дружбанями-юльками вже зробили свій внесок в антиукраїнську справу допомоги кацапам в поваленні проукраїнського президента. Юлькам не вперше, корисні люди.
Маєчню про небоягузливу юлю будете розповідати комусь ще, хоча вам знов-таки не вперше - в своїй неадекватності по всьому, що стосується БЮТ, ви розписалися знов-таки на цьому форумі, де "не бачили нічо таково" в БЮТних заявах щодо кацапської агресії до Грузії.
Втім круто, що ви розумієте що совєцька індустрія є застарілим лайном, котре просто не може хоч якось ефективно працювати в українських умовах. Власне, вона не під них й була побудована.
"Неабиякий бабулєс" на айтівстви можуть заробляти абсолютно всі. В цьому, власне, полягає єдиний сенс ним займатися. Бо це не залежить від самих айтівців. Це банальний світовий ринок праці, дефіцит кадрів, й дуже проста процедура доставки продукту до замовника від виробника. Піти займатися айті, й не заробляти на цьому середньосвітову айтішну ставку - це треба бути дебілом. Середньосвітова ставка є суттєво вищою за середньоукраїнську внутрішню по більшості занятть приблизно того ж рівня складності, що айтівство. Все дуже просто.
Таким чином ідея використовувати два своїх головних активи - сільгосподарство та мізки - то взагалі-то розумна ідея, принаймі набагато більш розумна ніж робити чугуній на кацапському газіку, сплачуючи переможні юліни контракти всією країною.
Позіхання про те, що оце б круто було аби Україна мала окрему планету й сама там жила, не коментую - бо так, круто, але в нас окремої планети нема.
І останнє - якби ви й такі як ви не були б юльками, в котрих тупо відключається критичне мислення коли йуля косою махне, то вами б не маніпулювали десятками років, ви б не наробили такої шкоди для України. Могло б не бути ситуації з синячим ревашнем, та й загалом багато чого. Але, нажаль, "маємо те що маємо".

Комашки, дякую за відповідь.

Однак цю дискусію не варто продовжувати. Бо ми все одно не дійдемо до якогось "спільного знаменника".
Я міг би дати Вам відповіді й роз"яснення по ваших висновках і узагальненнях в вашому останньому пості, але тоді дискусія не буде все одно вичерпана й перетворитьсь в "Тисячу й одну ніч Шахерезади".

Але що хочу Вам сказати.
Якщо більшість наших громадян мають такі само стійкі уявлення про життя як Ви (ніяка важка промисловість не потрібна, бо то совок, захисники соціальних інтересів пересічних громадян - то кляті комуняки, жити можно прекрасно й легко ставши айтішниками, якщо не здатен стати айтішником - то будь сільгосп.працівником і т.д., і т.д.), то маю Вам сказати, що Хуйло й Кремль мають на теренах України велечезні перспективи для недалекої майбутньої окупації і колонізації.

Я так розумію, що такий світогляд( як Ваш) мають більшість молодих і достатньо молодих українських громадян.
Тобто, це загальна біда. Бо це - російська окупація і втрата суверенітету відкладені на недалеку перспективу.

Чому я так кажу? Тому що все тече, все зміннюється. Але Україна не Америка і навіть не східноєвропейська країна.
Бо Україна має такі геополітичні дані, які має і завжди матиме. Бо завжди буде поруч Кацапстан. Такий, який він був завжди, який він є, яким буди завжди доки не здохне, або доки його китайці не з'їдять.
Все тече все міняється але українці мають звичку "втомлюватись від політики"
І тоді приходить Кремль, котрий завжди слідкує за станом життя в Україні 24/7 в режимі он-лайн.
І тоді починається те що було не раз ( наприклад, 1932-1933 роки, або те, що почалось 24.02.2012 року).
........
Отже. Коротше.
Якщо Україна не буде розвиватись повномасштабно (в промисло-економічному плані і в соціальному плані), то ніяке айтішництво, вирощування зерна на чорноземах і його експорт, виїзд на заробітки за кордон, отримання американських грантів і кредитів МВФ т.п., суверенітет України втримати не допоможуть.

Бо все тече, все міняється. А життя в тих рамках про яке я сказав щойно(і як його собі бачить нове молоде покоління) - це лише шлях до нової бездержавності.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6261
Re: Новини економіки
« Reply #15 : Травня 01, 2023, 02:04:46 14:04 »
Насправді, можна дискутувати відносно продуктивно, якщо просто не страждати дурнею на тему БЮТ та Юлі. Особисто мені страждання дурнею на тему БЮТ та Юлі малоцікаві, й робиться це виключно в якості реверансу на всі закиди про клятих противсіхов та аналогічної маєчні. Якщо можете без них жити - велкам, якщо не можете - знову велкам.
Тезово про помилки в вашому дописі.
 - "ніяка важка промисловість не потрібна, бо то совок" - це неправильно. Правильно: потрібна така промисловість, яка є оптимальною за перетворенням ресурсів на бабло.
Вся наявна важка примословість, навіть якби не було війни що її розбила, такою бути просто не могла, бо робилася під використання в рамках економічної системи СРСР.
Відповідно, можна звісно створити нову - і її буде створено. Але основний бабулєс буде йти від двох вищеозначених галузей, бо в українських умовах вони є більш оптимальними.
 - "жити можно прекрасно й легко ставши айтішниками" - ніт, можна просто заробляти середньопланетарну айтішну ставку, яка є високою. Це тупо факт. Ну й в цьому весь сенс айтівництва, ноги моєї в ньому не буде коли це зміниться  :gigi:
 - "не здатен стати айтішником" - так просто не буває, бо айтівство є досить примітивною галуззю. Тобто для молодої людини, яка незадоволена зарплатнею, це абсолютно завжди варіант - "войті в айті", й отримувати більше. Якщо людина не хоче цим займатися - це інша справа. Для літньої людини... ну, можна було б сказати що "дааа, там важко", але за фактом  :gigi: якщо це розумна літня людина, то їй те айтівство як раз плюнути.
 - "маю Вам сказати, що Хуйло й Кремль мають на теренах України велечезні перспективи для недалекої майбутньої окупації і колонізації" - це капець яка новина, дякую.
 - "завжди буде поруч Кацапстан. Такий, який він був завжди, який він є, яким буди завжди доки не здохне" - виділене тут головне. Ну й так, Україна й кацапстан це взаємовиключні поняття, мутрий нарід це не дуже петрає, але на цьому форумі ніби всі в курсі.
 - "Якщо Україна не буде розвиватись повномасштабно..." - це власне головна теза, коло якої має точитися дискусія.
Наскільки я розумію, ваша думка полягає в тому, що Україна типу має ПОВНОМАСШТАБНО розвиватися, й від цього залежить втримання суверенітету.
Моя думка полягає в тому, що втримання суверенітету залежить виключно від питання інтеграції до системи колективної безпеки, тобто НАТО або союзний договір на кшталт Південної Кореї (але за фактом таки НАТО).
В тому випадку, якщо питання інтеграції буде вирішено на нашу користь, поточний рух планети до повної дестабілізації та третьої світової буде значно сповільнено, або зупинено. Й далі буде вирішуватися вторинне питання економіки, яке відразу стане первинним.
В протилежному випадку дестабілізацію буде продовжено.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26920
Re: Новини економіки
« Reply #16 : Травня 01, 2023, 03:56:18 15:56 »
Пипец каки Комашки вумни  :smiley16:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #17 : Травня 01, 2023, 08:02:53 20:02 »
Добре, Комашки, Ви людина достойна  й дискутабельна, тому ще раз дам Вам відповідь.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Новини економіки
« Reply #18 : Травня 01, 2023, 08:33:27 20:33 »
Насправді, можна дискутувати відносно продуктивно, якщо просто не страждати дурнею на тему БЮТ та Юлі. Особисто мені страждання дурнею на тему БЮТ та Юлі малоцікаві, й робиться це виключно в якості реверансу на всі закиди про клятих противсіхов та аналогічної маєчні. Якщо можете без них жити - велкам, якщо не можете - знову велкам.
Тезово про помилки в вашому дописі.
Скажіть чому Ви постійно згадуєте Юлю і БЮТ? Я ж про неї в цій темі не заводив розмову й дискусію. Юля з 03.03.2010-го руку не займає жодної держ. посади і її партія вкрай малочисельна і сама вона вже не буде ні Прем"єром ні Президентом. Але прихильники в неї були й будуть завжди, бо люди пам"ятають все,що вона доброго робила для них.
Врешті досить про неї. Зараз в політиці дуже багато молодих політичних облич от і любуйтесь ними. (Он тільки Єрмак, Рєзніков і Ляшко-охорона здоров"я чого варті)

 - "ніяка важка промисловість не потрібна, бо то совок" - це неправильно. Правильно: потрібна така промисловість, яка є оптимальною за перетворенням ресурсів на бабло.
То тоді такою промисловістю є лікеро-горілчана і вирощування опіумного маку - там дуже достойна рентабельність. А ще - проституція.
Вся наявна важка примословість, навіть якби не було війни що її розбила, такою бути просто не могла, бо робилася під використання в рамках економічної системи СРСР.
За десятиліття Незалежності щось можна було зберегти, щось переналаштувати. Але цим треба було хотіти займатися. Але як могли хотіти цим займатися Кравчук і Кучма, котрих обирав наш глибокомудрий лохторат? Чи Ющенко, який як управлінець виявився 0,00. ?
Відповідно, можна звісно створити нову - і її буде створено. Але основний бабулєс буде йти від двох вищеозначених галузей, бо в українських умовах вони є більш оптимальними.
 - "жити можно прекрасно й легко ставши айтішниками" - ніт, можна просто заробляти середньопланетарну айтішну ставку, яка є високою. Це тупо факт. Ну й в цьому весь сенс айтівництва, ноги моєї в ньому не буде коли це зміниться  :gigi:
 - "не здатен стати айтішником" - так просто не буває, бо айтівство є досить примітивною галуззю. Тобто для молодої людини, яка незадоволена зарплатнею, це абсолютно завжди варіант - "войті в айті", й отримувати більше. Якщо людина не хоче цим займатися - це інша справа. Для літньої людини... ну, можна було б сказати що "дааа, там важко", але за фактом  :gigi: якщо це розумна літня людина, то їй те айтівство як раз плюнути.
Скажіть, чому в нас після 2014 року почався великий відтік населення за кордон, Що, не можна було засвоїти айтішництво, жити вдома й заробляти хороший бабулес?
 - "маю Вам сказати, що Хуйло й Кремль мають на теренах України велечезні перспективи для недалекої майбутньої окупації і колонізації" - це капець яка новина, дякую.
 - "завжди буде поруч Кацапстан. Такий, який він був завжди, який він є, яким буди завжди доки не здохне" - виділене тут головне. Ну й так, Україна й кацапстан це взаємовиключні поняття, мутрий нарід це не дуже петрає, але на цьому форумі ніби всі в курсі.
 - "Якщо Україна не буде розвиватись повномасштабно..." - це власне головна теза, коло якої має точитися дискусія.
Наскільки я розумію, ваша думка полягає в тому, що Україна типу має ПОВНОМАСШТАБНО розвиватися, й від цього залежить втримання суверенітету.
Не тільки від цього. А й від того, що цей розвиток має бути гармонійний (в СРСР для цього був Держплан. Значить зараз мали б бути аналогічні організації при Кабміні. В 2014 році окупували Луганськ де був єдиний патронний завод і до 2022 року наші "нові молоді проєвропейські політичні обличчя так і не відновили це виробництво в іншому безпечнішому місці.
Моя думка полягає в тому, що втримання суверенітету залежить виключно від питання інтеграції до системи колективної безпеки, тобто НАТО або союзний договір на кшталт Південної Кореї (але за фактом таки НАТО).
А якщо питання інтеграції до ситеми колективної безпеки вирішено не буде, то нам що тоді робити? Подихати? Чи емігрувати?
Повірте мені, в осяжному майбутньому членство в НАТО Україні не світить Чому? Не буду казати чому, бо це питання дуже високих політичних матерій. Але Ви ще згадаєте ці мої слова.
В тому випадку, якщо питання інтеграції буде вирішено на нашу користь, поточний рух планети до повної дестабілізації та третьої світової буде значно сповільнено, або зупинено. Й далі буде вирішуватися вторинне питання економіки, яке відразу стане первинним.
В протилежному випадку дестабілізацію буде продовжено.
« Останнє редагування: Травня 01, 2023, 08:37:09 20:37 від Бумеранг »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6261
Re: Новини економіки
« Reply #19 : Травня 01, 2023, 10:36:38 22:36 »
З Юлею все просто: ви маєте звичку інколи заходити на форум, аби лишити стандартний коментар-примітку про те, що в усьому на світі винні противсіхи. Я це особливо розумною поведінкою не вважаю, але підозрюю що ви так розважаєтеся: типу, коли є настрій на серйозну бесіду, то будете вести серйозну, а коли нема - то типу "їжте щодо противсіхов, а я пішов". Аби ця розвага працювала не так однобічно, я типу її підтримую. Якщо теж вважаєте, що це виглядає досить дурнувато, можете просто ніде не тулити фігню про БЮТо-противсіхство, й відповідно ніде не читати симетричну дурню від мене.

Лікеро-горілчана галузь є класною, якщо ви маєте ринок збуту на всю планету. Те саме по будь-якій іншій. Таким чином, питання здебільшого до вас - як ви рахуєте рентабельність та вихлоп від галузі як такої. Я наприклад абсолютно позитивно ставлюся до легалізації проституції, але при цьому не вважаю її чимось надприбутковим, й не знаю жодної країни, котра на цьому заробляла б щось більше за бонус до туризму.

За десятиліття Незалежності неможна сісти, й народити власне джерело дурнякової енергії. Взагалі-то "Метінвест" так би мовити зберіг й переналаштував все, що тільки можна було. В тому числі в позитивному сенсі. Але магії не буває. Зміниться ситуація з енергією - а таке може бути з тими чи іншими технологіями в майбутньому - зміниться й ситуація з важкою промисловістю. На відміну від декого :) в мене немає "поганих" та "смачнючих" індустрій, в мене є тільки те що можна ефективно розгорнути/підтримувати, й те що неможна. Сільгоспсектор, наприклад, в українських умовах можна відносно швидко поставити на ноги попри шкоду, нанесену фермерам. Важку промисловість - ні, принаймі не в радянському стилі.

Після 2014 року відток населення за кордон по-перше не почався, а продовжився. По-друге, саме тому що є купа наріду, котрий буде окрім жартів скоріш копирсатися в лайні, аніж в проклятих кампуктєрах. Здебільшого це людська дурь, котру я не поважаю; інколи це принципи, котрі я поважаю. Так чи інакше, це не змінює факту що найгірша кар'єра в айті принесла б більшості з них більше грошей. А також того факту, що переїзд з воюючої країни за кордон - це не так щоб завжди про гроші. Ви з чимось конкретно не згодні?

Про гармонійність мені, чесно кажучи, незрозуміло. Ви ніяк й ніяку промисловість не розтикаєте по країні так, аби вона була невразливою для ракетних ударів країни нєпобідімово бидла - й нічого в неї інвестувати не будуть, поки об українські фортеці щодня розбивається броньовано-м'ясний кацапський кулак. Тому "гармонійність" в питанні втримання суверенітету до лампади, хоча сама по собі штука крута.

Якщо питання колективної безпеки вирішено не буде, то давайте таку ситуацію вималюємо детальніше. Але якщо ви мене питаєте, що вам робити у випадку окупації України кацапстаном - то так, вас або відфільтрують та вб'ють, або встигнете емігрувати з перспективами продовження в найближчому майбутньому. Це знов-таки не мої фантазії, а як завжди факт, базований на багатьох історичних прецедентах. Для більш позитивної нотки - жоден з тих історичних прецедентів Україну не вбив.

Вірити вам, або ще комусь я абсолютно не збираюся - для таких речей є религія й таке подібне. З людьми я спілкуюся не в пошуках пророків, а суто для обговорення речей з тими, кому є що сказати. Так що, типу, без образ :)