Автор Тема: Ведмеччук, нам ще доведеться дізнатися чий він агент  (Прочитано 947 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Чий він агент, ФСБ, ЦРУ, чи СБУ.
Медведчук отримав по лінії ФСБ з 2014 по 2022 роки  5 000 000 000 доларів
З метою знищення України політично-агентурним шляхом підготовкою потужної масової п'ятої колони
На ці бабоси він благополучно затарився яхтами, віллами, шубами, трусами, айфонами, плазмами,
І всякого роду бранзулетками. Зняв фільм "Паломниця" з звіздою супружницею "в главнай ролі". Де вона на Х5 і з чемоданами Луї Віттон (зараза передалася від Тімашонки) їздила "па духовим скрєпам".
 Рапортуючи по витраченим коштам, підарас докладував в ФСБ що "всьо на мазі", що їх будуть чекати з квітами, салом і якісним бухлом, а "отдєльниє очагі нацистів" вони подавлять за тиждень росгвардією і кадирівцями
Ну і вони пішли. Пішли колонами  довжиною по 60 кп, і наші хлібосольні люди хуярили їх по 1000 на день.
На це дійство спостерігав цілий світ онлайн. І охуївав. Охуївали всі, і в Кремлі і в Вашингтоні, і в Брюсселі, і в Пекіні...
 Масштаб діяльності "кума хуйла" істинно доведеться оцінити згодом, в дослідженнях та монографіях, Гг..)
І на питання "А чий він блять агент ?"  Може бути дуже несподівана відповідь, Гг..
Такої ганьби в історії аналоговнєт

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Об'єктивно, чувак дійсно досить ефективно просирав всі кацапські прожекти в Україні, до яких мав стосунок  :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Об'єктивно, чувак дійсно досить ефективно просирав всі кацапські прожекти в Україні, до яких мав стосунок  :smilie7:

Об'єктивно, вони - Медведчук та інші -  ніби живуть на іншій планеті. Він і зараз марить, що створить в Україні чергову прокацапську партію та буде виступати за Союз з рашкою. Німа сцена....й взагалі для чого його обміняли? :smilie11:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Обʼєктивно, кацапька картина світу буквально виключає існування українців в кількості більшій за 40к мішків для трупів. Відповідно, кацапи ефективно шкодять Україні по всіх питаннях, де розуміння хибності цієї тези не є принциповим для успіху. Й обсираються там, де це принципово.
Я це повторюю багато років, й на ту саму тезу опосередковано вийшла британо-українська аналітика перших місяців повномасштабного вторгнення. Скоріш за все існують (мають існувати) медіаперсони, котрі теж таке кажуть - я просто не знаю, бо не дивлюся й дуже рідко читаю.
Але, обʼєктивно, нарід ліпше зхряпає чергову анаконду, та буде сидіти й чекати сенсацій щодо посади мєртвєтчука у мі-6  :fp2

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Комашки я не дуже зрозумів де-які нюанси в вашому тексті. (Проте головна думка зрозуміла...Гг..)
Не могли б ви пояснити

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Комашки я не дуже зрозумів де-які нюанси в вашому тексті. (Проте головна думка зрозуміла...Гг..)
Не могли б ви пояснити
Можу звісно, просто скажіть які саме. Просто дурнувато вийде, якщо я півгодини писатиму те, що вам й без мене очевидно :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Комашки взагалі часто дуже вумно пишуть, нам посполитим буває важко осягнути  :smilie8:

Хоча тут ще може бути й інший варіант. Один мій професор-викладач в універі (а він був одним з провідних в світі у своїй галузі, декілька років тому помер), завжди казав, що коли ти не можеш просто і доступно пояснити тему іншим, значить ти сам її до кінця не розумієш. Слухаючи його лекції, завжди думалось - та це ж просто все, як двері, те що він розповідає.  А потім, коли сам сідав штудіювати підручника, то процесор в голові частенько перегрівався, поки розбирався в темі. Предмет - функції комплексної змінної, якщо що   :shuffle:

Нічого особистого, просто чомусь пригадалось  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Комашки взагалі часто дуже вумно пишуть, нам посполитим буває важко осягнути  :smilie8:

Хоча тут ще може бути й інший варіант. Один мій професор-викладач в універі (а він був одним з провідних в світі у своїй галузі, декілька років тому помер), завжди казав, що коли ти не можеш просто і доступно пояснити тему іншим, значить ти сам її до кінця не розумієш. Слухаючи його лекції, завжди думалось - та це ж просто все, як двері, те що він розповідає.  А потім, коли сам сідав штудіювати підручника, то процесор в голові частенько перегрівався, поки розбирався в темі. Предмет - функції комплексної змінної, якщо що   :shuffle:

Нічого особистого, просто чомусь пригадалось  :smilie7:
Тут ще може бути такий варіант, що я своїх співбесідників на форумі не сприймаю в якості студентів-лошпєдов, котрих маю чомусь вчити  :laugh: і якось щось на пальцях пояснювати, коли мова йде про політику, ідеологію й таке інше. Ну й оскільки тут за (моїм) визначенням точиться дискусія поміж людьми, котрі розбираються в питанні та мають власні погляди - то викладати думки можна як завгодно, а на пояснення або докладний розбір тез час витрачати тільки коли це комусь цікаво.
Мені коли щось з ваших дописів цікаво, але не до кінця зрозуміло, то я зазвичай спокійно питаю :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Тут ще може бути такий варіант, що я своїх співбесідників на форумі не сприймаю в якості студентів-лошпєдов, котрих маю чомусь вчити  :laugh: і якось щось на пальцях пояснювати, коли мова йде про політику, ідеологію й таке інше. Ну й оскільки тут за (моїм) визначенням точиться дискусія поміж людьми, котрі розбираються в питанні та мають власні погляди - то викладати думки можна як завгодно, а на пояснення або докладний розбір тез час витрачати тільки коли це комусь цікаво.
Мені коли щось з ваших дописів цікаво, але не до кінця зрозуміло, то я зазвичай спокійно питаю :)

Та вчити нас чомусь новому вже пізно, народ зіпсований життям до неможливості   :)

А пояснювати народу треба таки простіше. Бо часом дивишся хворум в телефон на роботі під час наради якоїсь довжелезної, а там ще мудріше написано, ніж занудний доповідач тулить в своїй вумній презентації   ???   

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Та вчити нас чомусь новому вже пізно, народ зіпсований життям до неможливості   :)

А пояснювати народу треба таки простіше. Бо часом дивишся хворум в телефон на роботі під час наради якоїсь довжелезної, а там ще мудріше написано, ніж занудний доповідач тулить в своїй вумній презентації   ???   
Наріду я й пояснюю простіше :) плюс, для цього є відосікі й Президент Зеленський, майстер простих пояснень  :gigi:
а тут в мене не нарід, а співбесідники  :smilie7:
Чесно кажучи, конкретно тут я взагалі не бачу якогось особливого підгрунтя для пред'яв за софістику, та й співвідношення тексту з сенсом ніби не як в Себастіана.