Автор Тема: Гениблять!  (Прочитано 729 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Гениблять!
« : Травня 18, 2023, 05:44:12 05:44 »
Отец Илона Маска Эррол: «Нам промывают мозги, чтобы нам сказали, что Украина — это хорошо, а Россия — это плохо, и тем не менее они обнаружили в Украине несколько лабораторий по биологическому оружию, принадлежащих Соединенным Штатам…

...Украиной руководит стендап-комик, ставший президентом", что он считает "крайне странным...

Он повторяет мнение своего сына о Джо Байдене, говоря, что «он явно не управляет Соединенными Штатами… Мне кажется, что Соединенными Штатами управляет кучка неудачников, которые мстят за то, что с ними обошлись». как неудачники с годами».
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Гениблять!
« Reply #1 : Травня 18, 2023, 05:57:36 05:57 »
Я хочу вам розповісти історію про гени, яку мені розповіла донька головного персонажа. Вона жінка мого однокласника.

Так от - її маму привезли із росії в Україну, коли їй був 1 (один) рік.
З тих пір вона за 86 років (вже померла) свого життя жодного разу не була в росії.
Вона все життя ненавиділа Україну. Вона не читала Українських газет, не слухала передачі Українською, ну і звісно жодного Українського слова своєю кацапською щелепою не вимовила.

До речі її донька усе це лайно здолала (я думаю завдяки чоловіку, який мав західне коріння, і чудово розмовляв Українською).

 
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Гениблять!
« Reply #2 : Травня 18, 2023, 06:07:01 06:07 »
Ще одна історія.
Ще один мій однокласник.
Його батьки приїхали із Іваново.
Його мама була нашою вчителькою географії.
Батьки були завзятими українофобами. України ніколи не було, мови ніколи не було, ГУЛАГу не було, голодомору не було, ...
Їхні сини (один мешкає все життя в кацапії), а от мій однокласник, завзятий українофоб.
Те саме - України ніколи не було, мови ніколи не було, ГУЛАГу не було, голодомору не було, ...
Його син і донька українофоби.
І я майже впевнений, онуки його виростуть українофобами.
 :smiley23: :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: