Автор Тема: Громадянська війна після війни?  (Прочитано 2408 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46740
  • Never give in!
Громадянська війна після війни?
« : Червня 14, 2023, 12:33:50 00:33 »
Тараса Чорновола принизили і закинули к смітник.
Як би зараз не виправдовували цей вчинок (а виправдовувачів, як водиться, не бракує) мала місце розправа. Розправа за слова. Хтось вирішив що на слова відповідати можна не словами, а кулаками.
А це, скажу я вам, дуже заразна штука. Запам'ятайте мої слова. Ця розправа - не остання. Будуть інші. Затикати роти кулаком, то дуже захоплює. Це...
Знаєте? Я щось не пригадую аби Олег Гладковський влаштовував розправи над тими хто розніс побрехеньку про "свинарчуків". Я не пригадую розправ над тими хто хейтив Яресько, наприклад. Тощо й тощо.
Зате я пригадую як вата з ДНР заявляла: "Якої свободи слова тобі треба? Не кажи зайвого - і не потрапиш на підвал". Зрозуміли? Не кажи зайвого... Бо говорити право має лише той в кого сила. Для розправи.
Скажу так. Депутат Безугла заявила що "порохоботи мусять зникнути" - себто закликала до фізичних розправ над своїми політичними опонентами. І зразу ж стався напад на Тараса Чорновола.
В інтересах влади зробити так, аби напад на Тараса Чорновола був розслідуваний і нападники постали перед судом. Якщо цього не стнеться, владі буде дуже важно доказати, що напад на Чорновола і слова Безуглої не пов'язані.
А їй нагадають про все це. Не один раз.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46740
  • Never give in!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #1 : Червня 14, 2023, 12:34:58 00:34 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #2 : Червня 14, 2023, 01:06:55 01:06 »
Взвгалі не розумію, що там трапилось і з чого почалось. Якісь розборки скриті від загалу, і ось раптом.
Сподіваюсь, що Чорновіл подав заяву до поліції.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #3 : Червня 14, 2023, 11:45:06 11:45 »
Я не читал их переписку, но те кто буянил говорят что Черновол оскорбил вдову какогото бойца. Черновол говорит что той вдовы знать не знает и вообще то сообщение писал не ей, а комуто другому.
Пикантности ситуации добавляет то что вдова оказалась не бывшей женой, а сожительницей и судится сейчас за имущество и выплаты с родителями покойного. Да и лексикон у дамы что у той Монтян
Это все со слов людей которые интересовались вопросом.
В общем я понял так что Тарасик случайно или по дури влез в какуюто семейную склоку и этим воспользовались те политики кого он регулярно полоскал в СМИ.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #4 : Червня 14, 2023, 12:14:20 12:14 »
Я не читал их переписку, но те кто буянил говорят что Черновол оскорбил вдову какогото бойца. Черновол говорит что той вдовы знать не знает и вообще то сообщение писал не ей, а комуто другому.
Пикантности ситуации добавляет то что вдова оказалась не бывшей женой, а сожительницей и судится сейчас за имущество и выплаты с родителями покойного. Да и лексикон у дамы что у той Монтян
Это все со слов людей которые интересовались вопросом.
В общем я понял так что Тарасик случайно или по дури влез в какуюто семейную склоку и этим воспользовались те политики кого он регулярно полоскал в СМИ.

вдовой может быть жена
она не жена но хочет отсудить у родителей бойца квартиру и бабло

а вообще это были титушки ермака и очень странно что такие здоровые лбы косят от армии

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #5 : Червня 14, 2023, 12:16:38 12:16 »
вдовой может быть жена
она не жена но хочет отсудить у родителей бойца квартиру и бабло

а вообще это были титушки ермака и очень странно что такие здоровые лбы косят от армии

Блядь! Маджи! Ты в посте на который отвечаешь читаешь только первые пять слов?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #6 : Червня 14, 2023, 12:27:35 12:27 »
Блядь! Маджи! Ты в посте на который отвечаешь читаешь только первые пять слов?

сорри

но ситуация абсолютно мерзкая

уже западные издания это таскаяют со словами а чем они отличаются от кацапов

ермаки работают на хуйла не покладая рук
и вообще что это за зdавние такое - девушка героя
у нас жен героев уже десятки тысяч
мерзкое зрелище зескот отранизовал - еще и поюзал девицу ( очень надеюсь что она приличная и достойная, а не жадная и корысная)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #7 : Червня 14, 2023, 12:31:53 12:31 »
сорри

но ситуация абсолютно мерзкая


100%

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #8 : Червня 14, 2023, 01:51:51 13:51 »
вдовой может быть жена
она не жена но хочет отсудить у родителей бойца квартиру и бабло

а вообще это были титушки ермака и очень странно что такие здоровые лбы косят от армии

Тут вся справа в термінах їхнього спільного проживання. Громадянська дружина може бути прирівнена в правах до офіційної дружини, якщо вони проживали разом не менше 5 років.
Але вся справа якась дивна. Якщо родичі знали, що вони купували майно разом, тобто за їх спільні внески, то чому в пам'ять про сина вони не хочуть повернути ці внески жінці? Навіть якщо вони прожили менше 5 років.
Але ясно одне - ми не знаємо всіх обставин, тож нехай у цьому розбирається третя сторона. І з нападом на Чорновола також.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46740
  • Never give in!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #9 : Червня 14, 2023, 04:29:53 16:29 »
Єрмак, Татаров, Портнов і їхній небіж Зєлєнскій вже мають армію тітушок на повоєнний час. Ці тітушки охуєнні патріоти і пиздимуть непатріотів, тобто всіх тих, хто підніме голву проти Єрмака, Татарова, Портнова та їхнього небожа ЗЄлєнскоґо.

Як там Єдиний Марафон? Ще не каже, що напад на Чорновола організував особисто Порошенко, щоб дискредитувати істинно народного президента Єрмака?
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #10 : Червня 14, 2023, 05:06:06 17:06 »
Тут вся справа в термінах їхнього спільного проживання. Громадянська дружина може бути прирівнена в правах до офіційної дружини, якщо вони проживали разом не менше 5 років.
Але вся справа якась дивна. Якщо родичі знали, що вони купували майно разом, тобто за їх спільні внески, то чому в пам'ять про сина вони не хочуть повернути ці внески жінці? Навіть якщо вони прожили менше 5 років.
:smilie2:

Коли справа торкається нерухомості люди втрачають людську подобу і залишки мізків.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17408
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #11 : Червня 14, 2023, 05:37:36 17:37 »
А Бойка і Шуфріча не забижають!

А в гілці на цю тему на ФУПі усі покидьки повилазили.
І їх на жаль багато! :smiley23:

А Тарас порядна людина.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #12 : Червня 14, 2023, 05:39:15 17:39 »
оказывается все намного проще


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=784506990050804&id=100054745313941


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46740
  • Never give in!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #13 : Червня 15, 2023, 12:14:51 00:14 »
Андрій Смолій

Просто собі з жахом уявляю, що нас чекає після війни. Чи хоча б після завершення масштабної фази війни.
Це вже почалось.
Це вже стає реальністю.

Суспільство знов розхитане, розхристане, а головне - має величезні воєннні травми.
І не лише воєнні. 32 роки розбрату, яким користувались рашисти.
Єдиним виходом з цієї ситуація мала б стати побудова ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ та ПРОУКРАЇНСЬКОЇ в усіх проявах. З нульовим толеруванням корупції та беззаконня.
Що ж ми маємо на 10му році війни та 2му році кривавого вторгнення?
Корупційні скандали, повна безкарніть для окремих осіб, корупція та скандали.

У мене закономірно кілька запитань:
- що досі робить екс-ОПЗЖ у Верховній Раді?
- чому топові соратники медведчука/путіна не на лаві підсудних?
- що досі роблять «шаріївці», «опзжисти»  та інша 5та колона у місцевих радах?
Жодного з них я не закликаю бити чи кидати до смітників. Жодного. Вони мають бути звільнені від всіх займаних посад і сісти до вʼязниці за законними звинуваченнями. Або піти по обміну на наших Героїв, щоб більше і  їх духу не було в Україні.

Тепер про Чорновола.
Є люди з різними позиціями, різними думками.
Є люди, які поділяють його точку зору чи не поділяють. І це їхнє право, якщо воно не заперечує існування України та не загрожує національній безпеці.
Але всі мають зійтись на одному - в Україні має бути лише правова держава і правові інструменти дій. В цій ситуація також.
Інакше - крах, розбрат і чергова агресія/війна.
Все. Іншого шляху нормального розвитку не дано, якщо ми хочемо, щоб Україна збереглась у майбутньому.
Держава, влада - мали б сьогодні забезпечувати максимальну проукраїнську єдність, а не толерування арєстовічєй та бужанскіх, які вже попіднімали голови і «сичать» на все українське та знов просувають «русскую культуру».
Оце мало б бути завдання всіх - не допустити повернення русского міра. Навіть найменших проявів. Все.
Але бачу знов все йде традиційним шляхом…
І цей шлях матиме дуже і дуже погані наслідки…
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #14 : Червня 15, 2023, 01:36:12 01:36 »
Мені зараз абсолютно пох на політичні уподобання Коцюбайла та його дружини. ПіТарасіка відправили рівно туди, куди він заслужив. Якщо ти чоловік призовного віку, сидиш в тилу, то єдині слова які ти можеш сказати дівчині, яка з 2018 року на фронті, і яка там втратила коханого чоловіка, це "Дякую".
І якщо Тарасік, служка Януковича, для вас тут раптом став порядною людиною, то у мене для вас погані новини. Про повну втрату вами моральних орієнтрів. Щодо того що насправді є добром, що є порядністю, що є честю і що є гідністю.
Dixi.
« Останнє редагування: Червня 15, 2023, 01:51:08 01:51 від Outlander »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #15 : Червня 15, 2023, 04:23:13 04:23 »
Мені зараз абсолютно пох на політичні уподобання Коцюбайла та його дружини. ПіТарасіка відправили рівно туди, куди він заслужив. Якщо ти чоловік призовного віку, сидиш в тилу, то єдині слова які ти можеш сказати дівчині, яка з 2018 року на фронті, і яка там втратила коханого чоловіка, це "Дякую".
І якщо Тарасік, служка Януковича, для вас тут раптом став порядною людиною, то у мене для вас погані новини. Про повну втрату вами моральних орієнтрів. Щодо того що насправді є добром, що є порядністю, що є честю і що є гідністю.
Dixi.

окуеть
ты глянь на этих розовощеких бениных титушек
за них должен воевать 60 летний Тарасик?

мы ржали   кацапов что у них гонят на фронт дедов после 50, а чем мы лучше?

какой накуй солдат после 50??  ну разве водила или связист, ну или офицер , но даже не полевой
англичане в шоке от контингента который готовят , у них подготовка солдата возраст 18-20 лет

он в штатах недавно история с ветераном морской пехоты 24 года
а у нас комбаты сейчам по 26 лет , те кто кадровые

Тарасику 59 лет, а у нас на срочную отменили призыв

почему рассказать?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #16 : Червня 15, 2023, 04:29:36 04:29 »
то что бенины титушки исполнили , это будущее Украины
наворовавший на войне щескот будет нанимать розововощеких качков для физической расправы с любой оппозицией
с ветеранами они тоже разберуться, ибо они молодые и накаченный, а ветераны вернуться старые и с кучей болячек



Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17408
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #17 : Червня 15, 2023, 06:24:45 06:24 »
Мені зараз абсолютно пох на політичні уподобання Коцюбайла та його дружини. ПіТарасіка відправили рівно туди, куди він заслужив. Якщо ти чоловік призовного віку, сидиш в тилу, то єдині слова які ти можеш сказати дівчині, яка з 2018 року на фронті, і яка там втратила коханого чоловіка, це "Дякую".
І якщо Тарасік, служка Януковича, для вас тут раптом став порядною людиною, то у мене для вас погані новини. Про повну втрату вами моральних орієнтрів. Щодо того що насправді є добром, що є порядністю, що є честю і що є гідністю.
Dixi.

Буду краток - ти їбанувся!

ПиСи. Зрі в корень.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #18 : Червня 15, 2023, 06:49:03 06:49 »
я не верю в будущее Украины
зескот концентрирует в своих руках все финансовые ресурсы, титушки набираются протеином и здоровьемв спортзалах, журнашлюхи и артистишкиот продажности лопаются баблом и командировкам  по европам
на конституцию и законы слуги полностью щабили

уставшие и потерявшие здоровье  ветераны ничего не смогут противопоставить этому, часть из них купят

но даже до этого надо дожить
а зескот и сейчас никуево живет, даэже не так, окуено живет: бабло течет рекой , рестораны ночные работают, пропуски блатные на руках, выезд за кордон свободный

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17408
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #19 : Червня 15, 2023, 08:10:48 08:10 »
я не верю в будущее Украины


Даремно.
Ми не маємо упустити свій шанс.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #20 : Червня 15, 2023, 08:34:20 08:34 »
наукознавцям: Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців.

для скорого перегляду в пдф, можна напряму дивитись в цьому розділі:  ось тут.

хоча, самий правильний варіант (за невеликі гроші) лежить на yakaboo.ua

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4791
  • Стать: Чоловіча
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #21 : Червня 15, 2023, 08:45:12 08:45 »
Тарас правильний хлоп. емоційний, але правильний, з досвідом, з вмінням узагальнювати та робити висновки.
а публічне приниження його на камеру з обсмоктуванням події в публічному просторі, то лише лакмус. мав би можливість - потис би йому руку на знак підтримки.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8337
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #22 : Червня 15, 2023, 08:48:06 08:48 »
сорри

но ситуация абсолютно мерзкая

уже западные издания это таскаяют со словами а чем они отличаются от кацапов

ермаки работают на хуйла не покладая рук
и вообще что это за зdавние такое - девушка героя
у нас жен героев уже десятки тысяч
мерзкое зрелище зескот отранизовал - еще и поюзал девицу ( очень надеюсь что она приличная и достойная, а не жадная и корысная)

+1000
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #23 : Червня 15, 2023, 11:46:52 11:46 »
ох и писдец


Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #24 : Червня 15, 2023, 11:53:27 11:53 »
а кто это?


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9411
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #25 : Червня 15, 2023, 12:30:30 12:30 »
Мені зараз абсолютно пох на політичні уподобання Коцюбайла та його дружини. ПіТарасіка відправили рівно туди, куди він заслужив. Якщо ти чоловік призовного віку, сидиш в тилу, то єдині слова які ти можеш сказати дівчині, яка з 2018 року на фронті, і яка там втратила коханого чоловіка, це "Дякую".
І якщо Тарасік, служка Януковича, для вас тут раптом став порядною людиною, то у мене для вас погані новини. Про повну втрату вами моральних орієнтрів. Щодо того що насправді є добром, що є порядністю, що є честю і що є гідністю.
Dixi.


Шановний, не перетворюйтесь на екстреміста. Тарас Чорновіл не може бути на фронті хоча би за станом здоров'я. Від Януковича він пішов задовго до Майдану. І перш ніж судити когось добре розберіться в ситуації. Бо Аліна Михайлова схоже ще та квіточка й не зовсім безневинна дівчинка - подружка Коломойського.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46740
  • Never give in!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #26 : Червня 15, 2023, 04:51:47 16:51 »
Мені зараз абсолютно пох на політичні уподобання Коцюбайла та його дружини. ПіТарасіка відправили рівно туди, куди він заслужив. Якщо ти чоловік призовного віку, сидиш в тилу, то єдині слова які ти можеш сказати дівчині, яка з 2018 року на фронті, і яка там втратила коханого чоловіка, це "Дякую".
І якщо Тарасік, служка Януковича, для вас тут раптом став порядною людиною, то у мене для вас погані новини. Про повну втрату вами моральних орієнтрів. Щодо того що насправді є добром, що є порядністю, що є честю і що є гідністю.
Dixi.

Гарно закрутив. Єрмаки аплодують стоячи. Збережи цей пост на всяк випадок. Покажеш беніним тітушкам якщо випадково тебе у сміттєвий бак захочуть запхати. Можливо допоможе...
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #27 : Червня 15, 2023, 06:16:09 18:16 »
Гарно закрутив. Єрмаки аплодують стоячи. Збережи цей пост на всяк випадок. Покажеш беніним тітушкам якщо випадково тебе у сміттєвий бак захочуть запхати. Можливо допоможе...

Та да. И это Аут
Я се представляю что за мысли вертятся в головах у зеленой шелупони

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17408
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #28 : Червня 15, 2023, 06:54:38 18:54 »
Ткач теж їбанувся! :smilie2:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20793
Re: Громадянська війна після війни?
« Reply #29 : Червня 15, 2023, 07:16:35 19:16 »
Ткач теж їбанувся! :smilie2:

ткач это втрой лещенко
ты видел его на фронте?неа он пострянно в монако и испании строчит постную куйю на которую насрать нынешней владе