Автор Тема: Работа  (Прочитано 2572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tappyn

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 160
Работа
« : Червня 28, 2023, 02:24:28 14:24 »
Я задумываюсь о поиске работы в США, но слышал, что есть много нюансов, с которыми нужно быть осторожным. Можешь помочь разобраться, на что стоит обращать внимание?

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Работа
« Reply #1 : Червня 28, 2023, 02:50:36 14:50 »
 Да, поиск работы в США имеет свои особенности и нюансы. Один из главных моментов - это нужно иметь резюме, подходящее к американским стандартам. Не забудь указать свои достижения и навыки, которые могут быть ценными для работодателя. Также, стоит иметь в виду, что многие работодатели предпочитают провести собеседование через видео-конференцию, поэтому важно быть готовым к такому формату. Если тебе нужна работа в США , рекомендую заглянуть на сайт rusrek.com, там есть раздел, где ты сможешь найти много полезной информации и актуальные вакансии.

Offline lemm

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • Стать: Чоловіча
Re: Работа
« Reply #2 : Липня 31, 2023, 02:11:02 14:11 »
Як можна влаштуватися на роботу? Я вже багато років шукаю ідеальну вакансію, але нічого не виходить. Чи є якісь секрети, які допоможуть мені знайти роботу мрії?

Offline klink

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Re: Работа
« Reply #3 : Липня 31, 2023, 02:12:31 14:12 »
Якщо ти шукаєш якісні вакансії в успішній компанії, я рекомендую звернутися до сайту компанії Галактика https://galaktica.io/ . Тут ти знайдеш розмаїття вакансій, які однозначно тебе зацікавлять. Ця компанія відома своєю інноваційністю та високою якістю своїх проектів. На їхньому сайті вибирайте саме ті вакансії, які вас цікавлять і починайте свою кар'єру у сфері сучасних технологій. Не проґавте свій шанс!

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 237
  • Стать: Чоловіча
Re: Работа
« Reply #4 : Серпня 01, 2023, 06:25:40 18:25 »
Круто, дякую вам за ідеї.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 150
Re: Работа
« Reply #5 : Серпня 01, 2023, 10:02:23 22:02 »
А я от думаю, може варто пройти навчання та влаштуватися працювати в салон краси? Знайшла курси адміністратора салону краси https://ua.salonmarketing.pro/events/administrator-salona-krasoty-ot-1-do-100-audiotrenazher-po-prodazham-i-paket-standartov.html і мене вони дуже зацікавили. Думаю, що роботу завжди можна буде знайти маючи таку професію.  Та й про відкриття власного салону можна буде подумати.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 237
  • Стать: Чоловіча
Re: Работа
« Reply #6 : Жовтня 01, 2023, 03:29:21 15:29 »
Друзі, а може знаєте, чи реально зараз в охорону влаштуватися?

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Работа
« Reply #7 : Жовтня 01, 2023, 06:31:31 18:31 »
Сам цікавився цим питанням та знаю, що охоронна компанія «Охоронний Холдінг» набирає охоронців, ось про вакансії https://ohholding.com.ua/uk/jobs та умови працевлаштування почитайте. Якщо вам все підходить та ваші дані такі, як в побажаннях, звертайтесь. Тут ще є пропозиції цікаві, я хочу влаштуватись автослюсарем на СТО.