Автор Тема: Зелена падаль провокує знов  (Прочитано 1975 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Зелена падаль провокує знов
« : Липня 01, 2023, 07:51:39 19:51 »
Цього разу з мовою дубляжу фільмів.
Тварюки. Хочуть змусити людей читати англійські титри замість слухати українську.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #1 : Липня 01, 2023, 09:33:59 21:33 »
украинские титры

но смысл поддерживаю

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7122
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #2 : Липня 01, 2023, 10:40:04 22:40 »
Хочуть змусити людей читати
Здається, вони просто хочуть змусити людей щось обговорювати.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #3 : Липня 01, 2023, 10:48:58 22:48 »
Здається, вони просто хочуть змусити людей щось обговорювати.

Не ищите злого умысла в том что можно объяснить обычной глупостью (с)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7122
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #4 : Липня 01, 2023, 11:16:56 23:16 »
Не ищите злого умысла в том что можно объяснить обычной глупостью (с)
Я й не шукаю, просто це цілковито вкладається в їхню область компетентності.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #5 : Липня 02, 2023, 01:25:12 01:25 »

Анатолій Штефан (Штірліц)
@Shtirlitz53
В столиці 20 чоловік виходять в кафе проти 3 людей які зробили зауваження на пісню лєпса.  На захист упиря малороса і його дівок.

І одночасно ти дізнаєшся про смерть побратима, якого нагороджував пару днів тому перед штурмом.

Реальність сьогодення.

Прикра реальність,яка мені нагадує 2015 рік.

Мізки відмовляються її сприймати
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #6 : Липня 02, 2023, 06:52:17 06:52 »
Тепер ще й Ригованов.

Зелені довбойоби доведуть країну!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #7 : Липня 02, 2023, 11:53:54 23:53 »
Не ищите злого умысла в том что можно объяснить обычной глупостью (с)

Ну...народ завівся від цієї глупості.

https://www.youtube.com/channel/UCosCGr1KThCBOXjeKUO7WmQ/community?lb=UgkxYU8dYTTiz7gn1Qlp6hbJMlm5B32JJ-b4


Дмитро Чекалкін

Печера Дракона:

Мінкульт видав пояснення своїй ініціативі щодо дубляжу фільмів у кінотеатрах. Так-так, нам всі не здалося. Мінкульт правді має намір ПРИБРАТИ український дубляж з кіно. (https://itc.ua/ua/novini/ukrayinskyj-...)

Тобто ви зрозуміли? Виходить я вже більше року воюю, за те аби в Україні поширення українськї мови було звужене - українська має зникнути в кінотеатрах. Мене за це ледь не убили біля Вугледару, правда?

Вони хочуть, аби люди знали англійську? Вони планують мотиваційні ролики по тебебаченню? Вони створюють мережу безкоштовних курсів? Вони створюють розмовні клуби, де бажаючі говорити англійською можуть зібратися і здобути мовну практику? Вони коштом держави влаштовують в кінотеатрах покази фільмів, що сприяють вивченню англійської?

НІ. Вони прибирають з кінотеатрів українську. Чому? Певно тому, що НІКОЛИ Зеленський не знімав українських фільмів. Він знімав кіно для російського ринку. Українська йому не потрібна.

Скажу так. Нешановна зелена влада. Я й раніше тебе не любив. Я казав і кажу, що зелені - збиговисько дилетантів, чия бездумна політика довела Україну до ворожого повномасштабного вторгнення. Я казав і кажу, що зелені гроблять українське виробництво, зупинені виробництва "Богдана" - приклад. Я казав і кажу, що зелені знищили українців більше, ніж чимало ворогів, одна лише смертність по два Іловайська на день під час пандемії КОВІД - показник.

Але тепер зелені подарували мені залізобетонний мотив боротися з їхньою владою. Вони зазіхнули на українську мову.

Чули? Панове зелені, які періодично пишуть мені "на поговорити". Коли напишете вкотре - не дивуйтеся, що я мовчатиму. Це я англійською посилатиму вас за російським воєнним кораблем. А ви читайте субтитри.

Всі тексти доступні для копіювання на моєму телеграм-каналі Дмитро Чекалкин


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #8 : Липня 05, 2023, 05:02:55 17:02 »
Олексій Балов

Трохі про гроші.
Вирішили дегенерати відмовитись від налічкі в державі. Кажуть, ми будемо перша держава в світі, без грошей. І це все з сурьйозними пиками вони таке кажуть.
     А я стесняюсь спитати, а ви реформатори блять, в бандюків дозвіл отримали, як вони общак держати будуть??! В ПриватБанку??!!
    А як оті рекетмени харчуватися будуть, ви в них спиталися? А сутенери з путанами? А мусора як наркотоу двігать будуть?? Закачають собі приложеніє в смартфон мобільного терміналу і наркалигі їм з своїх мастер карт туди скідати будуть????
     А як судді… судді блять як коляди приймати будуть? Чі ви йх вирішили голодом зморити?? Так ООН бистро на вас стурбовано обуриця, що з ссука ссуддів знущаєтесь. А таможня, а лікарі, …. ви за них подумали??
    А якщо світло блять знов погасите віялово … то нам, громадянам що блять взагалі не їсти… ?!..бо ваши супермакети на карандаш як в селі обслуговувать не будуть.
    І шо характерно, шо зеленський тут нідочого. Він ссука молодец. Він зовнішній політикою займаєця,… нема йому часу на таку хуйню як народні гроші.  То все безугла воду коломутить. А що з неї взяти? Вона дітя природи.
    —————————————————————————
Доки я це писав, вже сказали, що гроші залишуть нам. Мабуть мусора з прастітутками вопрос ребром поставили перед владою.
    Тож усіх обняв приподняв. Мусорам, рекетірам, прастітуикам, суддям з таможнею, низький уклін. Відбили нас від влади. Бо ми тільки розбагатіти зібралися, а тут то цукор скінчився, то резинка на труселях репнула.
      ЗСУ слава. Аллах над нами.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9816
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #9 : Липня 05, 2023, 10:54:05 22:54 »
Олексій Балов

Трохі про гроші.
Вирішили дегенерати відмовитись від налічкі в державі. Кажуть, ми будемо перша держава в світі, без грошей. І це все з сурьйозними пиками вони таке кажуть.
     А я стесняюсь спитати, а ви реформатори блять, в бандюків дозвіл отримали, як вони общак держати будуть??! В ПриватБанку??!!
    А як оті рекетмени харчуватися будуть, ви в них спиталися? А сутенери з путанами? А мусора як наркотоу двігать будуть?? Закачають собі приложеніє в смартфон мобільного терміналу і наркалигі їм з своїх мастер карт туди скідати будуть????
     А як судді… судді блять як коляди приймати будуть? Чі ви йх вирішили голодом зморити?? Так ООН бистро на вас стурбовано обуриця, що з ссука ссуддів знущаєтесь. А таможня, а лікарі, …. ви за них подумали??
    А якщо світло блять знов погасите віялово … то нам, громадянам що блять взагалі не їсти… ?!..бо ваши супермакети на карандаш як в селі обслуговувать не будуть.
    І шо характерно, шо зеленський тут нідочого. Він ссука молодец. Він зовнішній політикою займаєця,… нема йому часу на таку хуйню як народні гроші.  То все безугла воду коломутить. А що з неї взяти? Вона дітя природи.
    —————————————————————————
Доки я це писав, вже сказали, що гроші залишуть нам. Мабуть мусора з прастітутками вопрос ребром поставили перед владою.
    Тож усіх обняв приподняв. Мусорам, рекетірам, прастітуикам, суддям з таможнею, низький уклін. Відбили нас від влади. Бо ми тільки розбагатіти зібралися, а тут то цукор скінчився, то резинка на труселях репнула.
      ЗСУ слава. Аллах над нами.

Та це ні до чого. Цих, блін, рехворматорів, війна нічого не навчила. Де будуть їхні електоронні гроші, якщо не дай Бог, хтось влучить в якісь банківські сервери, що координують роботу банків, а заодно й розбомбить електропідстанції. :smilie9:

Таке враження складається, що там у владі взагалі сьогодні народились, й геть нічого не знають і не розуміють.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7122
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #10 : Липня 05, 2023, 11:12:51 23:12 »
Де будуть їхні електоронні гроші, якщо не дай Бог, хтось влучить в якісь банківські сервери, що координують роботу банків, а заодно й розбомбить електропідстанції. :smilie9:
За таких умов, боюся, паперові будуть в тому ж місці :(

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #11 : Липня 05, 2023, 11:51:05 23:51 »
Сегодня Безуглая и Макарова открыли свои поганые рты даже пересказывать противно

Слуги Хуйла

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8620
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #12 : Липня 08, 2023, 11:36:43 23:36 »
  зелені - партія рігіонів
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34343
  • Стать: Чоловіча
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #13 : Липня 09, 2023, 01:38:31 01:38 »
 :smilie7:


Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21644
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #14 : Липня 09, 2023, 12:15:11 12:15 »
Сегодня Безуглая и Макарова открыли свои поганые рты даже пересказывать противно

Слуги Хуйла

сорри не Макарова
а эта которая алина бенина

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Зелена падаль провокує знов
« Reply #15 : Липня 10, 2023, 10:06:18 22:06 »
...
If you are going through hell, keep going.