Автор Тема: Що втратили львів'яни через перемогу противсіхства-2010. (і це серйозно)  (Прочитано 2695 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Противсіхство-2010, по суті, це була була електоральна "мулька", розроблена політтехнологами на замовлення олігархічних кланів як  і тих, які орієнтувались на Захід (інтереси світвого єврейства), так і тих, котрі орієнтувались на Схід (руський мір-ФСБ РФ).

В 2009-2010 р.р. різноманітним олігархічним кланам було важливо не допустити до влади в Україні таких політиків, котрі зупинять відтік фінансових ресурсів з України.
Це все з метою, щоб не дати українському світові розвиватись як самостійна цивілізаційна одиниця.

Зрозуміло, щоб і ніякі інфраструктурні проекти не створювались в самій Україні, бо це не потрібно ні Заходу, ні Сходу.
.............................................
Пояснення  Пройшло від тоді 9(дев'ять) років і противсіхнутий електорат-2010 трансформувався, ще більше отупів і перетік в зеленський електорат.
( хоча перед цим був проміжний трансформаційно-електоральний етап: "Я президент миру, а не війни!", "Я закінчу АТО за дві години!",  ну й всяка інша хуєтєнь).

« Останнє редагування: Липня 11, 2023, 11:25:50 11:25 від Бумеранг »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Був вибір між двома сортами лайна.
І дякувати Богові, що тоді виграв Хам.
Воно було тупе, ссикливе і нінащо не здатне.
І саме тому Майдан переміг.

Як би була хижа потвора Юлька, вона би тричі наїбала оту тупу частину нації, яка 73%, і ми би вже давно були провінцією росії (або війна почалася ще раніше, при значно гірших для нас умовах).

 :love: Сука!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
ПиСи Ролик не дивився.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча

І дякувати Богові, що тоді виграв Хам.
СЕРЙОЗНО ???
 Ахуєть :fp2 :fp2 :fp2
Воно було тупе, ссикливе і нінащо не здатне.



На що був здатен Хам - то спробуй сьогодні хоча б з"їздити в Крим ( якщо любиш екстрім).
Або згадай Небесну Сотню.
...
Продовжуй радуватись перемозі Хама-2010.
Все те що в Україні є сьогодні - то є логічне продовження тієї перемоги.

ЗІ: Бажаю щоб в твій дім не прилитіла ракета чи дрон. І щоб тобі не довелось зі свого дому евакуюватись.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Продовжуй радуватись перемозі Хама-2010.


Дурко!
Я не радію, я пояснюю тобі, недолугому, що часи твоєї Юльки пішли у небуття.
Вона вже ніколи і ніким не буде.
Бобік здох!
« Останнє редагування: Липня 11, 2023, 01:07:06 13:07 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
СЕРЙОЗНО ???
 Ахуєть
Завжди було цікаво, чому юльки так нервово реагують на визнання того факту, що Юлька була розумніша, й відповідно небезпечніша за хама.
Хоча це є очевидним фактом, й навіть саме існування юльків у 2023 році про це каже.
Недурна, цинічна й самозакохана злодійка, здатна продавати Україну так, що проукраїнська (!!!) частина її електорату радісно плескала в долоні - що може бути небезпечніше?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Дурко!
Я не радію, я пояснюю тобі, недолугому, що часи твоєї Юльки пішли у небуття.
Вона вже ніколи і ніким не буде.
Бобік здох!

Пройде зовсім небагато часу і тобі, і всім нам (пояснять з Заходу, а не зі Сходу!), що, якщо Україна хоче  хоча б зберегтися як суверенна  країна, то має відати РФ значну частину своєї території.

Запорізька область може опинитись там, де зараз Крим і Донбас, тобто, серед пропонованих для поступки РФ українських територій, для встановлення миру.
« Останнє редагування: Липня 11, 2023, 01:56:35 13:56 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Завжди було цікаво, чому юльки так нервово реагують на визнання того факту, що Юлька була розумніша, й відповідно небезпечніша за хама.
Хоча це є очевидним фактом, й навіть саме існування юльків у 2023 році про це каже.
Недурна, цинічна й самозакохана злодійка, здатна продавати Україну так, що проукраїнська (!!!) частина її електорату радісно плескала в долоні - що може бути небезпечніше?

Розумніша - це зрозуміло. Але в чому небезпека?

Я оцінюю всіх політиків не по словах, а по результат їхньої діяльності.
І оцінюю давно, ще з кінця 80-х років.

Хто не має пам"яті чи не вміє співставляти й аналізувати - то я їм всім не доктор.

Їм всім тепер хуйло доктор.
« Останнє редагування: Липня 11, 2023, 01:55:36 13:55 від Бумеранг »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!


Хто не має пам"яті чи не вміє співставляти й аналізувати - то я їм всім не доктор.



Пам'ять маємо.
Пам'ятаємо як часто Юлька брехала, і відмову від НАТО пам'ятаємо, пам'ятаємо таємні домовленості з Януковичем, пам'ятаємо як срала на кожному кроці Ющенку, пам'ятаємо і кабальний газовий контракт, і флотам бути ..., і жоден так не має ..., і батальйон Батьківщина, і банкет на весілля доньки під час війни, все-все пам'ятаємо! 
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Такий завзятий той Бумеранг, може то Немиря, який разом з курвою залишився за бортом???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27060
Такий завзятий той Бумеранг, може то Немиря, який разом з курвою залишився за бортом???

Я тя умоляю. Немыря  :laugh:
Сё какойто заштатный партеец на подножном корме. У Немыри, как и у самой Люли, все в шоколаде

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я тя умоляю. Немыря  :laugh:


Дай пацану насолодитися величчу! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8384
Був вибір між двома сортами лайна.
І дякувати Богові, що тоді виграв Хам.
Воно було тупе, ссикливе і нінащо не здатне.
І саме тому Майдан переміг.

Як би була хижа потвора Юлька, вона би тричі наїбала оту тупу частину нації, яка 73%, і ми би вже давно були провінцією росії (або війна почалася ще раніше, при значно гірших для нас умовах).

 :love: Сука!

Все правильно, хижа сука в тисячі разів страшніша за Янука, бо брехала тупим одне, а працювала на хуйла (скритий ворог) :smilie9:

як Лепенша
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Розумніша - це зрозуміло. Але в чому небезпека?

Я оцінюю всіх політиків не по словах, а по результат їхньої діяльності.
І оцінюю давно, ще з кінця 80-х років.
Небезпека - в усіх інших словах, котрі ви проігнорували. Цитую, - "цинічна й самозакохана злодійка, здатна продавати Україну так, що проукраїнська (!!!) частина її електорату радісно плескала в долоні".
Свою здібність до оцінки чогось, що стосується БЮТ, ви продемонстрували просто на цьому форумі відвертим "не бачу нічого такого" у відповідь на цитати підтримки рашинькі в її нападі на Грузію.
Якось так

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Небезпека - в усіх інших словах, котрі ви проігнорували. Цитую, - "цинічна й самозакохана злодійка, здатна продавати Україну так, що проукраїнська (!!!) частина її електорату радісно плескала в долоні".
Свою здібність до оцінки чогось, що стосується БЮТ, ви продемонстрували просто на цьому форумі відвертим "не бачу нічого такого" у відповідь на цитати підтримки рашинькі в її нападі на Грузію.
Якось так

Я не бачив в ній ніколи жодного цинізму.
Якоїсь самозакоханості не бачив теж. Хоча це - лише риси характеру.

Газовий контракт 2009 не був фактом продажу України.
Це було лише розрулювання наслідків всього того в газовой сфері, що натворив Ющенко в січні 2006 року (руками Єханурова), щоб зруйнувати пряму схему закупки російського  газу без посередників  РАО ГАзпром - Нафтогаз України.

Ющенко відверто валяв дурника, в той час коли діяв ще кучмівський газовий контракт ( мав діяти до 31.12.2009 року).
Ющенко зробив все, щоб розірвати той прямий контракт, щоб всунути туди фірташевську посередницьку конторку РОСУКРЕНРЕГО.
Ну й від цього Ющенкові своя доляха щомісяця теж перепадала.

Коли в 2009 р. 18 січня   був укладений прямий контракт між Газпромом і Нафтогазом без тієї фірташевської конторки, то Ющенко чуть на стіну не поліз, Ющенко тоді кричав буквально благим матом, але зробити нічого вже не зміг.

Таку поведінку Ющенка тоді я б навіть не назвав би цинізмом. Його поведінка була тоді наче в злодія, якого схопили за руку на гарячому А напротязі 2009 року, ближче до виборів Ющенко геть сказився.

Тоді Тетяна Коробова, журналістка, дуже весело описквала його поведінку ( в мене живіт болів від сміху).

І ще одне. В серпні 2008 року Юля не давала жодних оцінок всім учасникам тих подій. ( війна в Грузії)
Чому? Бо то була не її прерогатива і повноваження.
Для цього були Президент і Верховна Рада, а не Кабмін і Прем'єр-міністр.
......................................
Я можу довго й бвгвто розповідати про роки правління Ющенка і про той нещасний рік його прем"єрства, де він проявив себе як мокра курка. Якби тоді не Юля на посаді віце-прем'єра то він як прем'єр запам"ятався б як Кінах чи як Пустовойтенко.
Можу розповідати що коли і як відбувалося при яких політичних обставинах ну і т.д.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
УВАГА!
Ця тема відкрита не для того, щоб обговорювати Юлю,  а для того, щоб обговорити те, що для того щоб розвивалась нормально інфраструктура в великих містах (зокрема у Львові) то треба щоб з Кабміну поступали постійно добрі гроші, і щоб були на місцях такі чиновники, які керували процесом і контролювали б хід будівництва і витрат.

Львів був добрим різноплановим міістом, і промисловим і культурним, але за роки починаючи з 1991 року у Львові почався інфраструктурний застій, особливо в галузі розвитку громадського транспорту.
Там відкривались відтоді тільки кнайпи, церкви та базари.
По вузеньких вуличках їздять маршрутки та авто, ледве розминаються та лише коптять у всі боки.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Комашки.

Якщо маєте інтерес, то почитайте ось тут, трохи просвітіться й розвеселіться  :smilie5:

https://censor.net/ru/forum/2385975/yuschenko_beznadejen_tatyana_korobova_quotnash_sukin_syn__eto_vovse_ne_nash_sukin_syn_a_prosto_sukin

і ось тут:

https://nasha-versiya.com.ua/tatyana-korobova-o-pete-poroshenko-i-otkuda-sho-vzyalos/
https://news.pn/ru/politics/13004

ЮЩЕНКО БЕЗНАДЕЖЕН? Татьяна Коробова: "«Наш сукин сын» — это вовсе не наш сукин сын, а просто сукин сын. Что для многих стало оглушительным открытием"

"...И Ющенко должен знать уже сегодня, что на нем поставлен жирный крест. Не только потому, что лжив, корыстен, непорядочен, неблагодарен и архи-аморален.

И не только потому, что подозрительно неадекватен, абсолютно несостоятелен и крайне бездарен.

А потому, что в своем упертом непонимании того, что именно он, в первую очередь, угробил шанс Украины, который дается не каждому поколению, именно он, в первую очередь, убил надежду, которая способна поднять народ не в каждом столетии, — в этом дубовом непонимании он не просто бесполезен, он опасен для Украины и её будущего.

Гораздо более опасен, чем даже какой-нибудь бульдозер, чьи откровенные действия вызовут откровенное сопротивление, взломают застывшую в душах обреченность, всколыхнут мозги и эмоции, сплотят лучшие силы нации...

Мы, чай, не Россия, слава те, Господи. Не Россия по определению! Начнём все сначала.

А нет — так нет. Значит, такая нация, которой как не было, так и нет. И всё по-честному. Лучшего не заслужили" Источник:
Источник: https://censor.net/ru/f2385975


« Останнє редагування: Липня 11, 2023, 11:10:50 23:10 від Бумеранг »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Комашки.

Якщо маєте інтерес
До Ющенка?
Зараз? :)
Чи до шансів України (що б під цим не розуміли недорогенькі тих часів)?
До речі, напівособисте питання: я пам'ятаю, що на вас справив дууууже глибоке враження той вечір підрахунку голосів у 2019, коли ви були в комісії. Насмілюся припустити, що ви в той вечір щось дізналися таке, чого раніше не помічали. Якщо це так, питання наступне: ви ретроспективно поглядів на "шанси" в часи 1991-2014 не змінили?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

Це було лише розрулювання наслідків всього того в газовой сфері, що натворив Ющенко

То Ющенко вписав в контракт з Газпромом пункт, згідно з яким Україна мала кожен рік сплачувати за 52 мільярда кубів газу, навіть як що його не брала?
І це при реальній потребі 26 млрд. кубів.

 :bd

Ми теж все пам'ятаємо.
Тільки ти пам'ятаєш казочки і побрехеньки, а ми пам'ятаємо факти.
« Останнє редагування: Липня 12, 2023, 08:16:54 08:16 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Читаю гілку про податкову на ФУПі.
Зустрів цитату, ніхто не заперечує:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Нагадую і з Ющенко і з Порошенко у блядіщі Юльки були жорсткі конфлікти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33612
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Макакій фонтанує старими опусами кацапки Коробової   :moskali:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1024
Тут має діяти Єдине Правило:

Бачиш жулькоскот ? - одразу бий по пиці,
опісля чого додай ногами

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
До Ющенка?
Зараз? :)
Чи до шансів України (що б під цим не розуміли недорогенькі тих часів)?
До речі, напівособисте питання: я пам'ятаю, що на вас справив дууууже глибоке враження той вечір підрахунку голосів у 2019, коли ви були в комісії. Насмілюся припустити, що ви в той вечір щось дізналися таке, чого раніше не помічали. Якщо це так, питання наступне: ви ретроспективно поглядів на "шанси" в часи 1991-2014 не змінили?

В ніч підрахунку голосів виборів-2019, бачивши, який контингент приходив на дільницю голосувати (студентська молодь переважно), я зрозумів, що країну чекає велика біда. Можливо - втрата суверенітету ( принаймні на частині території).
Якщо молодь масово голосує за клоуна - то майбутнього в країні вже нема (Зеля там набрав близько 55%, другий був Петя, четверта Юля).
Однак 24.02.2022 року ще знайшлось немало патріотів, завдяки яким вдалось відстояти Київ і вибити кацапів з півночі і з північно-придніпровських регіонів.
Це менша частина громадян, але це найкраща їх частина. Я бачив кавалькади авто, скільки в 1-2 день тікало з Києва.
....................
Поглядів на шанси держави України в 1991-2014 р.р.? Ви це мали на увазі ?
Скажу. В цілому не змінював. Але були такі моменти, коли поведінка широких електоральних мас в мене викликала великий подив. Це:    1.Голосування( масове галичан на виборах 1999 р. за Кучму ( В 1-МУ турі !!!!!!).
2. Байдужість широкого загалу до можливості обрання Януковича (2010).
3. Радісне (2019 р.) на межі колективного божевілля обрання Зеленського. А потім і в той же рік фантастична перемога"слуг" до ВР.
Тоді я зрозумів, що наша країна довго втриматись скоро незможе.
Врешті решт так би воно й сталось дуже швидко, якби нас не підтримали американці й західні країни, поставляючи нам зброю.
Хай американці мають і свої інтереси, але все одно, це було нам тільки на користь. Та нам не було чого й думати, бо вибору в нас і не було і немає.
І якщо американці з якихось причин, не дай Боже припинять нас підтримувати, то я навіть не хочу уявляти, де може пройти нова лінія розмежування, чи навіть новий українсько-російський кордон.
.......
Була в моєму житті двічі така здогадка, що буде втрата суверенітету (принаймні на частині територій). Перший раз в 2010 році. Тоді вилилось початком війни в 2014 році.
А другий раз - в 2019 році. Невдовзі це вилилось повномасштабним вторгненняи кацапів. І майбутнього результату цієї війни, якщо чесно, я сам собі навіть не уявляю.
« Останнє редагування: Липня 12, 2023, 11:37:55 23:37 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
RиGайло, доводжу до твого відома, якщо ти не в курсах.

Журналістка Тетяна Коробова не кацапка, а жидівка.
Причому чистопородиста, а не така як Юля чи Петя Порошенко.( Така як Зеля чи Сєня Яйценюх).

Хоч вона й російськомовна але ні грама не руськомірна. Причому як журналістка принесла не мало користі. Вона ще проживаючи в Сімферополі на початку 90-х, воювала з ублюдком Мєшковим (пам"ятаєш такого? "Пєрвий Прєпиздєнт Рєспіблікі Крим").
Потім живучи в Києві воювала з Кучмою та олігархічним кучмоболотом. Потім в 1999 р. підтримувала Марчука, працюючи в газеті День.
А як тільки виявилось, що Марчук не генерал, а "гнида в лампасах", вона зразу з ним порвала звільнившись з газети День.
З Ющенком вона воювала дуже мало, майже не воювала, тільки в кінці його каденції ( і дуже шкода).

Але де тобі про все це знати? Ти в своєму житті взагалі не дохуя знаєш. Бо ти в ті часи лише своєю дупою по польських базарах ялозив.
« Останнє редагування: Липня 12, 2023, 11:55:17 23:55 від Бумеранг »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Цитувати
Лично меня как-то настораживает тот факт, что вопрос «Куда делась Коробова?«, забитый в поисковики, ведет… в никуда. То есть с таким же успехом можно тупо выйти на улицу и постучать в рельсу. Странно как-то всё это.



:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17573
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Альо!
То де твоя Коробова?

Де, де?
Я тобі скажу де - в пизде!
Нема ніякої журналістки Коробової. Нема журналіста Лещенко. Не здивуюсь, як що не стане журналіста Ткача.
Як не буде і Юлькі, бо суспільству вони не потрібні.
« Останнє редагування: Липня 13, 2023, 07:19:31 07:19 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6673
Поглядів на шанси держави України в 1991-2014 р.р.? Ви це мали на увазі ?
Скажу. В цілому не змінював. Але були такі моменти, коли поведінка широких електоральних мас в мене викликала великий подив.
Просто це й дивно. Ну, погодьтеся, якщо модель не б'ється з реальністю (що викликає відчуття подиву), то логічним виглядало б її корегування.
Я пам'ятаю, як тому ж Ющенку закидали відсутність "жосткості", типу треба було йуууууй, всіх посаджати, а як ніт, то значить шанси втрачено. Це йому закидалося досить широко. Я не думаю, що сам Ющенко реально міг би таке робити навіть за готовності наріду (тому, серед іншого, мій голос був за нього). Але справа в тому, що нарід готовим не був аж ніяк.
Навіть більше скажу, попри прискорене гартування жахами війни, нарід й зараз не особливо готовий до чогось подібного.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Був вибір між двома сортами лайна.
І дякувати Богові, що тоді виграв Хам.
Воно було тупе, ссикливе і нінащо не здатне.
І саме тому Майдан переміг.

Як би була хижа потвора Юлька, вона би тричі наїбала оту тупу частину нації, яка 73%, і ми би вже давно були провінцією росії (або війна почалася ще раніше, при значно гірших для нас умовах).

 :love: Сука!
:smiley24: Все що відбулося .це робота божественної адміністрації(не ермаковського кагалу) і освячена самим шефом(у білих одежах.а не зеленій футболці). Амінь.