Автор Тема: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?  (Прочитано 2438 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« : Серпня 14, 2023, 06:39:45 18:39 »
Ірина Москаленко-Андрухова

Після проведеного часу в Європі я зрозуміла декілька важливих речей.
Я в жодному разі не хочу образити чужу культуру і вдячна за все,за тепле ставлення до українців,але будьмо чесними.
Такого сервісу як в Україні немає ніде. Такого рівня б'юті-індустрії та фахівців в галузі косметології.
Стоматологи- найкращі в Україні,клініки та процедури?
Тільки у нас!
Вибір продуктів,вибір магазинів,вибір найсмачніших ресторанів. А якою популярною та якісною у нас стає фермерська індустрія.
Продовжимо?
Найдешевший мобільний зв'язок,домашній інтернет,найдешевше таксі, найдешевша почта,цілодобові аптеки та магазини,які працюють за графіком а не коли їм заманеться.
Найулюбленіше: В нас до лікаря можна потрапити сьогодні-завтра а не з липня по грудень.
Банківська система яку можна порівняти лише з американською налаштована онлайн без тисячі папірців,черг та тижневих очікувань. І всі наші документи від паспорта до ковід сертифікату- в одному додатку!
І ще багато іншого...
А ми цього навіть не усвідомлювали,приймали як належне,не цінували.
І поспішали робити все як у Європі, хоча були на п'ять кроків попереду.
Україна під час війни працює на багато швидше ніж Німеччина, Італія чи інші країни без воєнних дій.
Я точно знаю що колись настане той день,коли кожна європейська країна,дивлячись на нас скаже:
Ми хочемо жити як в Україні💙💛
Автор: Даша Квіткова
----------------------------------------------------------------------------

Від себе додам:
Після чвері століття життя в США, мушу з нею погодитися.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #1 : Серпня 14, 2023, 06:42:27 18:42 »
Вона не пише про safety, crime, law and order.
Скажу вам чесно побувавши в Сіетлі та послухавши про "жахи" того місця - Оболонські двори набагато більш небезпечні ніж найлютіший крайм район США.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #2 : Серпня 14, 2023, 06:44:17 18:44 »
Стоматологія- як повезе. Є гарні стоматоги Є пагані в Україні. Проблема з захистом користувача. В Україні ти сам на сам з бізнесом. В США якщо щось не так серьозно - тобі повезло і ти мільонер.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #3 : Серпня 14, 2023, 06:51:50 18:51 »
Просто люди що пожили в комфорті забувають про такі речі... як відчуття безпеки, порядку та організованості. Їм здається що це даність.
Потім відношення між людьми... Особливо це стосується жінок. Позавчора бухали в компанії пост-СНГ міхед з деякими Американцями. Один казах набухався в усмерть. почав душити дружину. потім бити молодшого брата. його викинули з клубу. він дав джеб охоронцю. вмовити не викликати поліцію.
інша дівчина-хлопець з М'янми набухалася до синеви й почала цілуватися з тим казахом при дружині... потім в неї/нього почалися галюни її теж викинули.

я це до чого я бачив бухих амерів - але в жодного такого скотської поведінки.

далі що мене більше всього вразило інші казахи не звертали на то уваги- тіпо да всьо ок. це з ними не перший раз...

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #4 : Серпня 14, 2023, 06:57:42 18:57 »
Ну тільки є нюанс, що кайфувати з того - з тих, хто ніколи не крав - могли переважно айтівці. А так взагалі-то я давно кажу, що враховуючи наші умови - українцями збудовано крутезну державність з крутезною державою.
Тому я відверто не люблю заспів про небесний ЄС, котрий буде там довбаних украйонців прутнем по вухах вчити антикорупції, й загони про найгіршу країну в світі де в Бучі після масакри в людей було чим зайнятися перш ніж МП ФСБ витурити.
Заспіви про поганий захід де ніхто не чекає (я пердолю звідки взагалі такі думки, чекають когось зазвичай хіба що бандити по провулках) я теж не люблю, бо треба до речей ставитися тверезо. Нам до ЄС треба не щоб якась паризька хрінь повчила украйонців як треба столицю від бліцкрігу боронити, а банально тому що це ринок, бабло, безпека та інший commonwealth. При цьому Україні тому commonwealth теж, мʼяко кажучи, є що дати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #5 : Серпня 14, 2023, 07:03:20 19:03 »
Вона не пише про safety, crime, law and order.
Скажу вам чесно побувавши в Сіетлі та послухавши про "жахи" того місця - Оболонські двори набагато більш небезпечні ніж найлютіший крайм район США.
Не знаю, мені через американські гетто проїздити не сподобалося. Шо то, шо сьо - вуличний кримінал розвинених країн зі своєю специфікою. Принципову різницю людина відчуває або якщо їде кудись де взагалі криміналу справжнього нема (як Норвегія), або кудись де справжня жость (райони кацапстану).

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #6 : Серпня 14, 2023, 07:10:47 19:10 »
Мне транзит по негритянском кварталу в ФортВорте сильно напомнил 90е годы
Особенно когда продавцы в Маке чуть не подрались

Но мадам Андрухова сильно оптимистична. Она просто не сталкивалась вплотную с отечественной медициной

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #7 : Серпня 14, 2023, 07:19:58 19:19 »
Мне транзит по негритянском кварталу в ФортВорте сильно напомнил 90е годы
Особенно когда продавцы в Маке чуть не подрались

Но мадам Андрухова сильно оптимистична. Она просто не сталкивалась вплотную с отечественной медициной
З медициною в багатьох біженців шок полягає в двох типових для всієї європи речах. Довга черга на візит до лікаря, й... назвемо це "культурними особливостями", коли багато чого тупо відмовляються лікувати, принаймі спочатку. Ну типу там, не знаю, в боці в людини закололо. В Україні там буде пальпація-узд-ще щось, в ЄС запросто можуть запропонувати грілочку в ноги класти перед сном, й до лісу сходити нерви заспокоїти.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #8 : Серпня 14, 2023, 07:32:12 19:32 »
З медициною в багатьох біженців шок полягає в двох типових для всієї європи речах. Довга черга на візит до лікаря, й... назвемо це "культурними особливостями", коли багато чого тупо відмовляються лікувати, принаймі спочатку. Ну типу там, не знаю, в боці в людини закололо. В Україні там буде пальпація-узд-ще щось, в ЄС запросто можуть запропонувати грілочку в ноги класти перед сном, й до лісу сходити нерви заспокоїти.
розказати вам про мою бабусю що була прикріплена до Поліклініки #2 ДУС та ходила /звонила туди майже кожен день бо їй нема чого робити було а поговорити вона любила шалено?
це я до грілочки в ноги й копняка...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #9 : Серпня 14, 2023, 07:34:33 19:34 »
Мне транзит по негритянском кварталу в ФортВорте сильно напомнил 90е годы
Особенно когда продавцы в Маке чуть не подрались

Но мадам Андрухова сильно оптимистична. Она просто не сталкивалась вплотную с отечественной медициной
ну туди до особливо небезпечних районів можна просто не їздити а п'яний махач біля Оболонської наливайки у дворі через дорогу відбувався регулярно. враховуючи квартири по 200 тис та через дорогу панельки з алконавтами.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #10 : Серпня 14, 2023, 07:46:49 19:46 »
З медициною в багатьох біженців шок полягає в двох типових для всієї європи речах. Довга черга на візит до лікаря, й... назвемо це "культурними особливостями", коли багато чого тупо відмовляються лікувати, принаймі спочатку. Ну типу там, не знаю, в боці в людини закололо. В Україні там буде пальпація-узд-ще щось, в ЄС запросто можуть запропонувати грілочку в ноги класти перед сном, й до лісу сходити нерви заспокоїти.

Я ж про ногу свою здесь рассказывал. Примерно ситуация как раз "с грелочкой" была

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #11 : Серпня 14, 2023, 07:49:15 19:49 »
ну туди до особливо небезпечних районів можна просто не їздити а п'яний махач біля Оболонської наливайки у дворі через дорогу відбувався регулярно. враховуючи квартири по 200 тис та через дорогу панельки з алконавтами.

Утверждать конечно не берусь, но думаю такая ситуация (можно не ездить) характерна исключительно для США с их пространственной сегрегацией. Хотя мне говорили что там пытаются с этим бороться. А в Европе наверно характерна как раз такая же ситуация как и у нас - перемежение богатой/бедной застройки. Ну в основном конечно

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #12 : Серпня 14, 2023, 07:51:57 19:51 »
Утверждать конечно не берусь, но думаю такая ситуация (можно не ездить) характерна исключительно для США с их пространственной сегрегацией. Хотя мне говорили что там пытаются с этим бороться. А в Европе наверно характерна как раз такая же ситуация как и у нас - перемежение богатой/бедной застройки. Ну в основном конечно
в США воно більш розподілено у просторі. В Україні перемішано. В принципі така сегрегація є нормальною просто треба трохи часу. І так на ВДРЗ десь влітку уночі шансів шо тебе йопнуть не меньше ніж десь у Детройті...

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #13 : Серпня 14, 2023, 08:45:28 20:45 »
розказати вам про мою бабусю що була прикріплена до Поліклініки #2 ДУС та ходила /звонила туди майже кожен день бо їй нема чого робити було а поговорити вона любила шалено?
це я до грілочки в ноги й копняка...
Ну я теж можу розповісти як на моїх очах до лісу відправили місцевого чувака з навпіл розрізаною долонею :) а коли він за годину повернувся спитати чи правильно перев'язав бо кров все ллється, та хто його відправила гепнулася на підлогу (тоді для мене це було двома відкриттями: що та краля взагалі не медичний персонал, й що вона в перший раз тупо не дивилася навіть на того, кого відправила).
Який сенс в цих аксіомах екзобара?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #14 : Серпня 14, 2023, 08:54:03 20:54 »
Я ж про ногу свою здесь рассказывал. Примерно ситуация как раз "с грелочкой" была
В мене в Україні - коли вже гроші були - було навпаки десь. Звертаюся з чимось мінорним, там сто мульйонів досліджень, якісь професора консультують, дуже розумні діягнози, толку при цьому нуль, типу безсила тута медицина  :gigi: потім звісно все це нормально лікувалося власноруч.
Тобто бурна імітація діяльності без якогось вихлопу.
По серйозних речах - складалося враження, що коли щось в принципі лікується наявними в Україні методами, то якість буде на дуже високому рівні (ну, якщо звісно без якихось прикрих виключень).
При цьому, звісно, якщо той самий рак - то скоріш за все дупа, бо якщо там вже потрібні гроші, то таких немає й у айтівців.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #15 : Серпня 14, 2023, 08:58:07 20:58 »
Ну я теж можу розповісти як на моїх очах до лісу відправили місцевого чувака з навпіл розрізаною долонею :) а коли він за годину повернувся спитати чи правильно перев'язав бо кров все ллється, та хто його відправила гепнулася на підлогу (тоді для мене це було двома відкриттями: що та краля взагалі не медичний персонал, й що вона в перший раз тупо не дивилася навіть на того, кого відправила).
Який сенс в цих аксіомах екзобара?
і там і там безкоштовна медицина що має свої гримаси і тупо працює пагано. я до того що якщо на все звертати увагу - то грошей то підтримувати не хватить.

сама справедлива система - платна бо у відношеннях продавець - клієнт з'являється сервіс.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #16 : Серпня 14, 2023, 09:11:05 21:11 »
В мене в Україні - коли вже гроші були - було навпаки десь. Звертаюся з чимось мінорним, там сто мульйонів досліджень, якісь професора консультують, дуже розумні діягнози, толку при цьому нуль, типу безсила тута медицина  :gigi: потім звісно все це нормально лікувалося власноруч.
Тобто бурна імітація діяльності без якогось вихлопу.
По серйозних речах - складалося враження, що коли щось в принципі лікується наявними в Україні методами, то якість буде на дуже високому рівні (ну, якщо звісно без якихось прикрих виключень).
При цьому, звісно, якщо той самий рак - то скоріш за все дупа, бо якщо там вже потрібні гроші, то таких немає й у айтівців.

Та такое тоже есть естественно. Думаю в каких то частных клиниках в США тоже :)
У нас с этим проще 1) не показывать что у тебя есть деньги, 2) все проверять самому (это без вариантов в любых вариантах) 3) не вестись на разводы врачей (Ну это типа когда тебе говорят какуюто общую фразу, например "куда же вы раньше смотрели", и замолчав внимательно ожидают твоей реакции. Не дай бог в это время начать рвать на себе волосы с воплями "Что же делать, доктор, помогите", все, ты попал)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #17 : Серпня 14, 2023, 09:13:08 21:13 »
і там і там безкоштовна медицина що має свої гримаси і тупо працює пагано. я до того що якщо на все звертати увагу - то грошей то підтримувати не хватить.

сама справедлива система - платна бо у відношеннях продавець - клієнт з'являється сервіс.

Это пока ты здоров можно так рассуждать.
Прикол медицины в том что доходы любого достаточно серьезного больного резко падают, а расходы возрастают в космической прогрессии

Offline brolisviking

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 63
  • Стать: Чоловіча
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #18 : Серпня 14, 2023, 09:27:42 21:27 »
ми колись жили в одному маленькому містечку, там реально був випадок

дитина довго кашляла, дохтур послав на ренген.
прийшла мама до лікаря за результатом.
лікар каже - в мене для вас погана новина - в вашої дитини серце з другої сторони і показує знимок - дійсно серце з другої сторони. мама в шоці...
зібралась ВСЯ РІДНЯ, сімпозіюм, вирішили везти дитину в Осло до професорів, але треба чекати пів року.
щоби якось скоротити час, записались до лікаря, але вже в більшому місті.
поїхали з дитиною - показують знимку - лікар подивився і почав ржати як кінь....

там де робили знимок, банально позначили неправильно сторони (просто тупо повернули на 180 градусів)......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #19 : Серпня 14, 2023, 09:33:40 21:33 »
Та такое тоже есть естественно. Думаю в каких то частных клиниках в США тоже :)
У нас с этим проще 1) не показывать что у тебя есть деньги, 2) все проверять самому (это без вариантов в любых вариантах) 3) не вестись на разводы врачей (Ну это типа когда тебе говорят какуюто общую фразу, например "куда же вы раньше смотрели", и замолчав внимательно ожидают твоей реакции. Не дай бог в это время начать рвать на себе волосы с воплями "Что же делать, доктор, помогите", все, ты попал)
саме для цього існує страхова медицина ціна на яку різко падає в залежності від доходу. і страховики знають як розмовляти з госпіталями.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #20 : Серпня 14, 2023, 09:34:29 21:34 »
Это пока ты здоров можно так рассуждать.
Прикол медицины в том что доходы любого достаточно серьезного больного резко падают, а расходы возрастают в космической прогрессии
я думаю це правда буде в будь якій країні

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #21 : Серпня 14, 2023, 09:56:09 21:56 »
і там і там безкоштовна медицина що має свої гримаси і тупо працює пагано. я до того що якщо на все звертати увагу - то грошей то підтримувати не хватить.

сама справедлива система - платна бо у відношеннях продавець - клієнт з'являється сервіс.
Не знаю, в Норвегії обовʼязкова страхова. В питаннях здоровʼя краще за неї нічого не вигадано ще. Здебільшого через такі речі як ото рак.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #22 : Серпня 14, 2023, 10:01:06 22:01 »
Та такое тоже есть естественно. Думаю в каких то частных клиниках в США тоже :)
У нас с этим проще 1) не показывать что у тебя есть деньги, 2) все проверять самому (это без вариантов в любых вариантах) 3) не вестись на разводы врачей (Ну это типа когда тебе говорят какуюто общую фразу, например "куда же вы раньше смотрели", и замолчав внимательно ожидают твоей реакции. Не дай бог в это время начать рвать на себе волосы с воплями "Что же делать, доктор, помогите", все, ты попал)
Та воно-то так :) мене просто конкретно з медициною пердолить постійно, що реально все треба не те що перевіряти, а практично за лікарів робити, а їм тільки в форматі "або роби що кажу, або пиши й підписуйся що я це кажу а ти відмовляєш" вказувати. Я вважаю що от де-де, а там я маю прийти, хліборізку свою стулити, слухати шо вумні дяді кажуть, й так робити. Нажаль, це працює тільки з дантистами або вже в реанімаціях  :gigi:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #23 : Серпня 14, 2023, 10:22:08 22:22 »
Та воно-то так :) мене просто конкретно з медициною пердолить постійно, що реально все треба не те що перевіряти, а практично за лікарів робити, а їм тільки в форматі "або роби що кажу, або пиши й підписуйся що я це кажу а ти відмовляєш" вказувати. Я вважаю що от де-де, а там я маю прийти, хліборізку свою стулити, слухати шо вумні дяді кажуть, й так робити. Нажаль, це працює тільки з дантистами або вже в реанімаціях  :gigi:

 :laugh: 100%

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #24 : Серпня 14, 2023, 10:23:25 22:23 »
саме для цього існує страхова медицина ціна на яку різко падає в залежності від доходу. і страховики знають як розмовляти з госпіталями.

Во во.
А ты говоришь про платную медицину. Я то же за страховую. Пациент ничего не должен платить врачу, это принципиально.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #25 : Серпня 14, 2023, 10:54:55 22:54 »
Во во.
А ты говоришь про платную медицину. Я то же за страховую. Пациент ничего не должен платить врачу, это принципиально.

Страхова медицина не є безкоштовною. Це по-перше. Я плачУ 570 доларів на місяць за цю страховкуь Ще 570 платить роботодавець. Страхові компанії обставляють провайдерів (лікарів) купою прапорців. Провайдери (лікарі, лабораторії, шпиталі) немилосердно завищують вартість своїх послуг і часто призначають абсолютно непотрібні тести і процедури, якщо страховка їх оплачує. Знайти толкового лікаря терапевта дуже велика проблема. Мені пощастило лише кілька років мати такого, потім він пішов на пенсію. Більшість - доволі таки тупі і не вміють думати нестандартно. Мій одеський дільничий терапевт Микола Біденко тут був би на вагу золота.  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #26 : Серпня 14, 2023, 10:58:37 22:58 »
Не знаю, в Норвегії обовʼязкова страхова. В питаннях здоровʼя краще за неї нічого не вигадано ще. Здебільшого через такі речі як ото рак.
в США теж є страховка. так шо.... питання дедактібла і податків.
треба зрівняти і всьо. але я скажу порівняння не буде на користь Норвегії

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #27 : Серпня 14, 2023, 10:59:32 22:59 »
Во во.
А ты говоришь про платную медицину. Я то же за страховую. Пациент ничего не должен платить врачу, это принципиально.
я мав на увазі модель як в сша . коли страховки приватні а не державні та опціональні.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #28 : Серпня 14, 2023, 11:02:32 23:02 »
Та воно-то так :) мене просто конкретно з медициною пердолить постійно, що реально все треба не те що перевіряти, а практично за лікарів робити, а їм тільки в форматі "або роби що кажу, або пиши й підписуйся що я це кажу а ти відмовляєш" вказувати. Я вважаю що от де-де, а там я маю прийти, хліборізку свою стулити, слухати шо вумні дяді кажуть, й так робити. Нажаль, це працює тільки з дантистами або вже в реанімаціях  :gigi:

дантистами  :smilie5: тут у США вам "умні дяді" дантисти зразу всю щелепу будуть пропонувати і дивитися хитрими очима схавали ви чи ні. з дантистами тут треба бути 100500 разів обережним. і чітко дотримуватись того що вам треба. трохи те саме відбувається в салоні продажу авто...

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6678
Re: Яку країну просрали! А ви як гадаєте?
« Reply #29 : Серпня 14, 2023, 11:50:36 23:50 »
в США теж є страховка. так шо.... питання дедактібла і податків.
треба зрівняти і всьо. але я скажу порівняння не буде на користь Норвегії
в якому сенсі? :)