Автор Тема: Питання до свободівців  (Прочитано 14950 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34290
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #150 : Травня 05, 2014, 01:48:10 01:48 »
Ще хочу порадити:
1. Терміново зробити реформу партії і по всім каналам це крутити! Щоб люди знали. Вибачитися перед виборцями, пояснити, що "було страшно", "не змогли" і т.д. Люди простять, але не мовчати!!!
2. Показувати і крутити результати роботи по захисту України! Робота Махніцького, робота депутатів і т.д. Є ще шанс, але часу мало. Перевибори будуть вже восени, ніхто від них нікуди не дінеться.

Зараз на це не звернуть особливої уваги, не та ситуація в країні.

Але робити якусь 'перєстройку' мусять, а то згинуть 'аки обри'. 

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Питання до свободівців
« Reply #151 : Травня 05, 2014, 02:06:26 02:06 »
Ще хочу порадити:
1. Терміново зробити реформу партії і по всім каналам це крутити! Щоб люди знали. Вибачитися перед виборцями, пояснити, що "було страшно", "не змогли" і т.д. Люди простять, але не мовчати!!!
2. Показувати і крутити результати роботи по захисту України! Робота Махніцького, робота депутатів і т.д. Є ще шанс, але часу мало. Перевибори будуть вже восени, ніхто від них нікуди не дінеться.

Зараз на це не звернуть особливої уваги, не та ситуація в країні.

Але робити якусь 'перєстройку' мусять, а то згинуть 'аки обри'.
[/quote

І слава Богу. Створювались якимись ляльководами явно з орієнтацією на маргіналів. Очевидно, що партія, яка у 21-му столітті намагається впровадути ідеологію 30-х років 20-го не може стати впливовою просто з об'єктивних причин: бо не може ідеологія епохи індустриалізації дати відповіді на проблеми пост-індустріального розвитку.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #152 : Травня 05, 2014, 02:13:56 02:13 »
Свобода це нац лівацька партія орієнтована на голоту яка  проукраїнська-економічна прграма їхня це повна хана-не дай боже їм прийти до влади,а поведінка Тягнибока на Майдані(пяні соплі після візиту до Овоча)вбили решти авторитету.Рядові члени настроєні патріотично але це була напевно ціль Свободи від початку-зібрати проукраїнські сили  під одним дахом щоб було зручно контролювати
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34290
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #153 : Травня 05, 2014, 02:14:58 02:14 »
Ще хочу порадити:
1. Терміново зробити реформу партії і по всім каналам це крутити! Щоб люди знали. Вибачитися перед виборцями, пояснити, що "було страшно", "не змогли" і т.д. Люди простять, але не мовчати!!!
2. Показувати і крутити результати роботи по захисту України! Робота Махніцького, робота депутатів і т.д. Є ще шанс, але часу мало. Перевибори будуть вже восени, ніхто від них нікуди не дінеться.

Зараз на це не звернуть особливої уваги, не та ситуація в країні.

Але робити якусь 'перєстройку' мусять, а то згинуть 'аки обри'.

І слава Богу. Створювались якимись ляльководами явно з орієнтацією на маргіналів. Очевидно, що партія, яка у 21-му столітті намагається впровадути ідеологію 30-х років 20-го не може стати впливовою просто з об'єктивних причин: бо не може ідеологія епохи індустриалізації дати відповіді на проблеми пост-індустріального розвитку.

Ну так і відімруть, якщо не знайдуть в собі сил на трансформацію. На радикально-патріотичній фразеології вже не виїдеш, тим більше, що з'явились конкуренти. Зрозумілої економічної програми, чи хоча би ясної концепції теж не видно, в основному якийсь анархо-соціалізм.

Ну але побачимо, життя все розставить по місцях.  :smilie7:
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 10:38:22 10:38 від RG »

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #154 : Травня 05, 2014, 12:23:06 12:23 »
Ще хочу порадити:
1. Терміново зробити реформу партії і по всім каналам це крутити! Щоб люди знали. Вибачитися перед виборцями, пояснити, що "було страшно", "не змогли" і т.д. Люди простять, але не мовчати!!!
2. Показувати і крутити результати роботи по захисту України! Робота Махніцького, робота депутатів і т.д. Є ще шанс, але часу мало. Перевибори будуть вже восени, ніхто від них нікуди не дінеться.

Зараз на це не звернуть особливої уваги, не та ситуація в країні.

Але робити якусь 'перєстройку' мусять, а то згинуть 'аки обри'.

І слава Богу. Створювались якимись ляльководами явно з орієнтацією на маргіналів. Очевидно, що партія, яка у 21-му столітті намагається впровадути ідеологію 30-х років 20-го не може стати впливовою просто з об'єктивних причин: бо не може ідеологія епохи індустриалізації дати відповіді на проблеми пост-індустріального розвитку.

Ну так і відімруть, якщо не знайдуть в собі сил на трансформацію. На радикально-патріотичній фразеології вже не виїдеш, тим більше, що з'явились конкуренти. Зрозумілої економічної програми, чи хоча би ясної концепції теж не видно, в основному якийсь анархо-соціалізм.

Ну але побачимо, життя все розставить по місцях.  :smilie7:
Свобода ще й антизахідна, антиєвропейська партія.
Як вони збирались та збираються проти путєнського рашизму воювати? Словесно, грізно щоки надуваючи?

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #155 : Травня 05, 2014, 12:29:02 12:29 »
панове "доброзичливці"! "Антизахідна, антиєврропейська, лівацька, ..." і т.п. - це класичні штампи ВСІХ попередніх олігархічних режимів. Міняйте методички... або перестаньте фігню городити!
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #156 : Травня 05, 2014, 12:41:31 12:41 »
Свобода це нац лівацька партія орієнтована на голоту

Шикарне визначення нинішнього майнового стану українців. А має бути орієнтована на олігархів?


Цитувати
проукраїнська-економічна прграма їхня це повна хана-не дай боже їм прийти до влади,

Дай Боже їм прийти до влади. Програма - то лише тези.

Цитувати
а поведінка Тягнибока на Майдані(пяні соплі після візиту до Овоча)вбили решти авторитету.

Навпаки - Тягнибок робив все для того, щоб вберегти українців. Але косата сучка хотіла якомога більше трупів, що бвискочити з буцегарні. Що й сталося-таки - ціною життів тих же свободівців :(

Цитувати
Рядові члени настроєні патріотично але це була напевно ціль Свободи від початку-зібрати проукраїнські сили  під одним дахом щоб було зручно контролювати

Саме так - і Тягнибок правильно і розумно їх контролює. І я його саме за це поважаю. В Свободі навіть приказка є "Всі найкращі люди мають бути у Свободі"., і цю приказку наполегливо втілюють.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #157 : Травня 05, 2014, 01:24:00 13:24 »
панове "доброзичливці"! "Антизахідна, антиєврропейська, лівацька, ..." і т.п. - це класичні штампи ВСІХ попередніх олігархічних режимів. Міняйте методички... або перестаньте фігню городити!
Левандович, то у Вас програма автовідповідача кажись зависла  :gigi:
На скільки я пам"ятаю, Свобода завжди була проти вступу України до НАТО та ЄС... Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.
Ви що, зараз змінили свою позицію?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #158 : Травня 05, 2014, 01:25:48 13:25 »
Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.


А я називаю таку позицію україноцентричною. А ви мені нагадуєте москалів "За что ви нас не любіте" :(

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #159 : Травня 05, 2014, 01:40:33 13:40 »
Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.


А я називаю таку позицію україноцентричною. А ви мені нагадуєте москалів "За что ви нас не любіте" :(
Вія, не придурюйся дурнішою, ніж ти є.
Зараз (та й учора, рік, п"ять-десять років тому) абсолютно зрозуміло, що без підтримки Заходу, без прикриття натівських сил Україна буде доволі легко окупована Росією.
Удаваний україноцентризм є відвертою державною зрадою. Усі кремляді надягають на себе маску україноцентристів, починаючи від Медведчука та ВОНЮльою закінчуючи.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #160 : Травня 05, 2014, 01:42:21 13:42 »
Зараз (та й учора, рік, п"ять-десять років тому) абсолютно зрозуміло, що без підтримки Заходу, без прикриття натівських сил Україна буде доволі легко окупована Росією.

Угу-угу, прямо зараз ми спостерігаємо палку підтримку від Заходу. "Вони дуже стурбовані..."

Цитувати
Удаваний україноцентризм є відвертою державною зрадою. Усі кремляді надягають на себе маску україноцентристів, починаючи від Медведчука та ВОНЮльою закінчуючи.

Україноцентризм не може бути удаваним. А от державною зрадою є зміна одних окупантів на інших.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #161 : Травня 05, 2014, 01:47:32 13:47 »
Зараз (та й учора, рік, п"ять-десять років тому) абсолютно зрозуміло, що без підтримки Заходу, без прикриття натівських сил Україна буде доволі легко окупована Росією.

Угу-угу, прямо зараз ми спостерігаємо палку підтримку від Заходу. "Вони дуже стурбовані..."

Цитувати
Удаваний україноцентризм є відвертою державною зрадою. Усі кремляді надягають на себе маску україноцентристів, починаючи від Медведчука та ВОНЮльою закінчуючи.

Україноцентризм не може бути удаваним. А от державною зрадою є зміна одних окупантів на інших.
Взагалі-то Захід нам нічого не винен, усі наші останні уряди в один голос кричать, що в НАТО ми вступати не збираємось, будемо "дружіть с Расією" (с). То хто нам доктор.

Стосовно того, що україноцентризм не може бути удаваний, то ти явно включила дурку  :at. Настільки нахабну, що виникає питання чи не удаваний твій патріотизм.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #162 : Травня 05, 2014, 01:55:25 13:55 »
Взагалі-то Захід нам нічого не винен....

Ото і я про те саме. То про що ми сперечаємося, власне - про нашу антиєвпропейськість? Розберися сам із своїми думками.

Цитувати
Стосовно того, що україноцентризм не може бути удаваний, то ти явно включила дурку  :at. Настільки нахабну, що виникає питання чи не удаваний твій патріотизм.

Так, мій патріотизм удаваний, україноцентризм Свободи удаваний, всі українці москальські агенти , а Захід тебе прихистить, сподівайся надалі.
Ще питання будуть?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #163 : Травня 05, 2014, 02:27:54 14:27 »

Так, мій патріотизм удаваний, україноцентризм Свободи удаваний
Дякую за вичерпну відповідь. Тепер все стало зрозумілим.

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #164 : Травня 05, 2014, 02:45:40 14:45 »
панове "доброзичливці"! "Антизахідна, антиєврропейська, лівацька, ..." і т.п. - це класичні штампи ВСІХ попередніх олігархічних режимів. Міняйте методички... або перестаньте фігню городити!
Левандович, то у Вас програма автовідповідача кажись зависла  :gigi:
На скільки я пам"ятаю, Свобода завжди була проти вступу України до НАТО та ЄС... Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.
Ви що, зараз змінили свою позицію?

у вас погана пам*ять ((( Свобода НІКОЛИ не була ПРОТИ вступу України до НАТО та ЄС! Свобода ЗАВЖДИ закликала опиратись виключно на власні сили. А допомогу "союзників" розглядала лише як додатковий бонус
І не треба мені тут побрехеньки тиражувати  :smilie9:
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34290
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #165 : Травня 05, 2014, 05:44:57 17:44 »
Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.


А я називаю таку позицію україноцентричною. А ви мені нагадуєте москалів "За что ви нас не любіте" :(

Народну Джамахірію будете створювати.  ;D

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #166 : Травня 05, 2014, 05:49:03 17:49 »
Народну Джамахірію будете створювати.  ;D


Україну.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34290
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #167 : Травня 05, 2014, 05:53:39 17:53 »
Народну Джамахірію будете створювати.  ;D


Україну.

Та вона якби є. От тільки реальним змістом чомусь ніяк не наповнюється, а все більше якісь світоглядні абстракції.  :smilie2: 

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #168 : Травня 05, 2014, 06:01:49 18:01 »

Та вона якби є. От тільки реальним змістом чомусь ніяк не наповнюється, а все більше якісь світоглядні абстракції.  :smilie2:

Бо всі ж очікують, що воно саме з неба впаде.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34290
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #169 : Травня 05, 2014, 06:09:27 18:09 »

Та вона якби є. От тільки реальним змістом чомусь ніяк не наповнюється, а все більше якісь світоглядні абстракції.  :smilie2:

Бо всі ж очікують, що воно саме з неба впаде.

Занадто усладнюють концепції. І з особистим прикладом від керманичів щось не дуже складається.

Як там казав Фідель Кастро: "Ідеї та приклади вбити неможливо".  :smilie3:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Питання до свободівців
« Reply #170 : Травня 05, 2014, 06:12:17 18:12 »
Занадто усладнюють концепції.


Я розжую в манну кашу, питай, якщо що :)

Цитувати
І з особистим прикладом від керманичів щось не дуже складається.

Складається - якраз Тягнибок завжди ходить на солі своєї армії, а не ховається в кущах.

Цитувати
Як там казав Фідель Кастро: "Ідеї та приклади вбити неможливо".  :smilie3:

Не чула, щоб він таке казав, але фраза вірна.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #171 : Травня 05, 2014, 06:16:31 18:16 »
панове "доброзичливці"! "Антизахідна, антиєврропейська, лівацька, ..." і т.п. - це класичні штампи ВСІХ попередніх олігархічних режимів. Міняйте методички... або перестаньте фігню городити!
Левандович, то у Вас програма автовідповідача кажись зависла  :gigi:
На скільки я пам"ятаю, Свобода завжди була проти вступу України до НАТО та ЄС... Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.
Ви що, зараз змінили свою позицію?

у вас погана пам*ять ((( Свобода НІКОЛИ не була ПРОТИ вступу України до НАТО та ЄС! Свобода ЗАВЖДИ закликала опиратись виключно на власні сили. А допомогу "союзників" розглядала лише як додатковий бонус
І не треба мені тут побрехеньки тиражувати  :smilie9:
А от Вія нібито признала, що Свобода проти вступу до НАТО.
Ви вже там визначтесь: Ви зараз "ЗА" чи "Проти"  :lol:

Бо раніше на конкретні питання про вступ до НАТО чільники Свободи звичайно морозились і видавали нерозбірливе, щось на кшталт: "Ми хочемо зробити, жеби Україна була такою моцною, жеби НАТО саме прохало Україну їм допомогти".
Це звичайно можна було розуміти по різному, але як на мій смак звучало як відмова від  вступу в НАТО.
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 07:18:46 19:18 від borderlander »

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #172 : Травня 05, 2014, 07:16:48 19:16 »
А якщо одним реченням, то враження таке: від Свободи люди очікували щось дуже незвичайного, щось особливого. Ставки були дуже високі, аж надто високі як до цієї партії. Ці ставки не підтвердилися, їх було дуже важко досягти. Виборці Свободи дуже думаючі люди, це не електорат БЮТиків, у яких стабільно 11% маргінальних бабусь. Погляньте на Ваші результати у м. Києві.
По факту, те що було зроблено Тягнибоком - явно недостатньо. Дуже погано, що Свобода контролювала трибуну на Майдані. Цим рейтинг Ви не зберегли. Злив Криму та Сходу БЮТом при пасивній участі Свободи - Ваші виборці не зрозуміють і навряд чи простять.
Іншими словами "захист українців" на практиці не спрацював.

Якщо одним реченням, то Вам вдалось самого себе заперечити в одному пості. :shuffle:

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Re: Питання до свободівців
« Reply #173 : Травня 05, 2014, 07:34:04 19:34 »
панове "доброзичливці"! "Антизахідна, антиєврропейська, лівацька, ..." і т.п. - це класичні штампи ВСІХ попередніх олігархічних режимів. Міняйте методички... або перестаньте фігню городити!
Левандович, то у Вас програма автовідповідача кажись зависла  :gigi:
На скільки я пам"ятаю, Свобода завжди була проти вступу України до НАТО та ЄС... Таку позицію я називаю антизахідною та антиєвропейською.
Ви що, зараз змінили свою позицію?

у вас погана пам*ять ((( Свобода НІКОЛИ не була ПРОТИ вступу України до НАТО та ЄС! Свобода ЗАВЖДИ закликала опиратись виключно на власні сили. А допомогу "союзників" розглядала лише як додатковий бонус
І не треба мені тут побрехеньки тиражувати  :smilie9:
А от Вія нібито признала, що Свобода проти вступу до НАТО.
Ви вже там визначтесь: Ви зараз "ЗА" чи "Проти"  :lol:

Бо раніше на конкретні питання про вступ до НАТО чільники Свободи звичайно морозились і видавали нерозбірливе, щось на кшталт: "Ми хочемо зробити, жеби Україна була такою моцною, жеби НАТО саме прохало Україну їм допомогти".
Це звичайно можна було розуміти по різному, але як на мій смак звучало як відмова від  вступу в НАТО.

це виключно ваше помилкове трактування.

з.і. ВІА не є в Свободі. Її думки далеко не завжди співпадають з позицією організації
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: Питання до свободівців
« Reply #174 : Травня 05, 2014, 08:38:14 20:38 »
Отак стати грудьми на захист начальства, яке явно просрало значну частину авторитету во "свобода", це героїзм, чи шо?

Шановні свободівці, будь ласка, не вподобляйтеся убюткам! Не робіть з людей, котрі критикують діяльність тягнибока, ворогів "свободи"! Не забувайте, що у вас немає монополії на національну ідею і на любов до України. Україна та українська національна ідея виживе й без во "свобода".
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #175 : Травня 05, 2014, 09:33:23 21:33 »
Все виглядає так що Свобода підтримує ворогів і зрадників, які захопили владу.

Виглядає так, що Свободу використали, і не один раз:
1) коли потрібна була масовість на Майдані (згадайте записи прихованою камерою приблизно річної давності, коли свободівців випитували, чи зможуть вони вивести людей на протести);
2)коли потрібно було в обхід закону звільнити Тимошенко та Маркова (для більшої зговірливості Свободи протягом Майдану тюрми запакували патріотами-заручниками);
3)коли потрібно було легітимізувати уряд (тут у ляльководів подвійний зиск, бо крім того, що прорахунки цього уряду можна повісити на Свободу, вони заразом сподіваються зачистити електоральне поле України від такої "незручної" партії і наполегливо над цим працюють, в тому числі й тут, на форумі).
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 11:03:07 23:03 від Fire Horse »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34290
  • Стать: Чоловіча
Re: Питання до свободівців
« Reply #176 : Травня 05, 2014, 09:38:46 21:38 »
Все виглядає так що Свобода підтримує ворогів і зрадників, які захопили владу.

Виглядає так, що Свободу використали, і не один раз:
1) коли потрібна була масовість на Майдані (згадайте записи прихованою камерою приблизно річної давності, коли свободівців випитували, чи зможуть вони вивести людей на протести);
2)коли потрібно було в обхід закону звільнити Тимошенко та Маркова (для більшої зговірливості Свободи протягом Майдану тюрми запакували патріотами-заручниками);
3)коли потрібно було легімітизувати уряд (тут у ляльководів подвійний зиск, бо крім того, що прорахунки цього уряду можна повісити на Свободу, вони заразом сподіваються зачистити електоральне поле України від такої "незручної" партії і наполегливо над цим працюють, в тому числі й тут, на форумі).

Хто ж їм лікар, принаймні по п. 3. Насильно в уряд заганяли, чи що ?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Питання до свободівців
« Reply #177 : Травня 05, 2014, 10:15:45 22:15 »
Все виглядає так що Свобода підтримує ворогів і зрадників, які захопили владу.

Виглядає так, що Свободу використали, і не один раз:
1) коли потрібна була масовість на Майдані (згадайте записи прихованою камерою приблизно річної давності, коли свободівців випитували, чи зможуть вони вивести людей на протести);
2)коли потрібно було в обхід закону звільнити Тимошенко та Маркова (для більшої зговірливості Свободи протягом Майдану тюрми запакували патріотами-заручниками);
3)коли потрібно було легімітизувати уряд (тут у ляльководів подвійний зиск, бо крім того, що прорахунки цього уряду можна повісити на Свободу, вони заразом сподіваються зачистити електоральне поле України від такої "незручної" партії і наполегливо над цим працюють, в тому числі й тут, на форумі).

Хто ж їм лікар, принаймні по п. 3. Насильно в уряд заганяли, чи що ?
Візьмемо ситуацію з колорадами в Одесі. Яких ось так "раптом" випустили.
Я більш, ніж упевнений, що випускали юльки. Купа фактів на це вказують:
- термінове звільнення головмента Одеси та призначення на цю посаду людини, яка всю катавасію й організовувала,
- давні зв"язки юльків з цією людиною.

А проте Аваков та Пашинський вискочили з заявою на випередження. Пред"ява: юльки не винні, винна прокуратура (читай Свобода).

Але по логіці Левандовича та Вії винні дописувачі, яким ця ситуація не подобається. Треба свято вірити, що все йде правильним курсом  :gigi:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Re: Питання до свободівців
« Reply #178 : Травня 05, 2014, 10:47:05 22:47 »
Хто ж їм лікар, принаймні по п. 3. Насильно в уряд заганяли, чи що ?

Крім суто медичних термінів, існують і такі поняття, як совість, відповідальність перед Батьківщиною, обов'язок перед власною сім'єю та  сім'ями загиблих і багато інших малозрозумілих для "швейцарців" понять.
Хоча малозрозумілість не заважає "швейцарцям" вдало використовувати ці звичайні людські почуття для спрямування подій у вигідне їм русло.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Питання до свободівців
« Reply #179 : Травня 05, 2014, 11:08:12 23:08 »
Візьмемо ситуацію з колорадами в Одесі. Яких ось так "раптом" випустили.
Я більш, ніж упевнений, що випускали юльки. Купа фактів на це вказують:
- термінове звільнення головмента Одеси та призначення на цю посаду людини, яка всю катавасію й організовувала,
- давні зв"язки юльків з цією людиною.

А проте Аваков та Пашинський вискочили з заявою на випередження. Пред"ява: юльки не винні, винна прокуратура (читай Свобода).

Але по логіці Левандовича та Вії винні дописувачі, яким ця ситуація не подобається. Треба свято вірити, що все йде правильним курсом  :gigi:

Ось і я про що. Щодо Криму БЮТики кричать, що там Міністр Оборони був від Свободи, а значить націоналіст і не могли по іншому зробити ніж як здати Крим.  Тобто Свобода легалізує злив Криму БЮТиками. І не тільки, прокурорський нагляд - це піпець!!! Прокуратура має функції і міліції, тобто Авакова можна і посилати нафіг. В крайньому випадку вирішувати питання порушення справ через СБУ. І що? Де якісь справи крім викрадених міфічних 100 млрд. доларів Януковичем які уже не повернути? Свобода зараз є "охоронцем корупційної системи". Кричали що юрист Швайка поламає корупцію у с/г. Де справи? Де суми які повернуто до бюджету? Уже 2,5 місяці пройшло? Як іде діло з рослідуванням смертей на Майдані? Когось уже посадили? Ні? Хто заважає?
Раджу стулити пельку і вибачитися перед нами за те, що ОБГРУНТОВАНО критикуємо, а Ви із-за ідіотизму чи то партійного квитка криєте таку "вдалу роботу на Україну".
« Останнє редагування: Травня 05, 2014, 11:10:03 23:10 від Kvant »