Автор Тема: Території в обмін на НАТО  (Прочитано 10910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9480
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #150 : Серпня 19, 2023, 12:42:50 00:42 »
Щодо  продажних чиновників. Навіть агенти із ФБР продаються.

https://www.holosameryky.com/a/7227690.html?nocache=1

 Ексагент ФБР визнав провину у порушенні санкцій проти Росії і у відмиванні грошей, отриманих від наближеного до Путіна олігарха Дерипаски


Агент ФБР, якому було доручено вести розслідування проти російських олігархів, визнав себе винним у відмиванні грошей, отриманих від Олега Дерипаски в обмін на розслідування проти його конкурентів. Про це повідомляє видання The Hill з посиланням на Міністерство юстиції у вівторок.

Чарльз Макгонігал, колишній спеціальний агент ФБР, керував відділом контррозвідки ФБР у Нью-Йорку та вів розслідування щодо російських олігархів, щоб визначити, чи можуть вони підпадати під санкції США.

«Чарльз Макгонігал порушив свою присягу захищати Конституцію та не виконав свого обов’язку захищати американський народ через власну жадібність, працюючи на російського олігарха, який перебуває під санкціями», — сказала Сюзанна Тернер, помічниця директора Відділу контррозвідки ФБР.

За даними федеральних прокурорів, Макгонігал отримав від Олега Дерипаски, статки якого складають понад 3 мільярди доларів, 17,5 тисяч доларів. Дерипаска перебуває під санкціями США з 2018 року і вважається одним із найближчих довірених осіб Путіна. Санкції були введені у зв’язку з незаконною спробою анексії Криму у 2014 році. Велика Британія ввела санкції проти Дерипаски у 2022 році у зв’язку із повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

Міністерство юстиції заявило, що в обмін на гроші Макгонігал провів розслідування проти олігарха-конкурента на прохання Дерипаски. Кошти надійшли з Газпром банку в Росії на Кіпр, відтак на банківський рахунок компанії в Нью-Джерсі, а потім - на приватний рахунок Макгонігал.

Як повідомляє канал MSNBC, Макгонігал визнав, що брав гроші від Дерипаски, щоб зібрати з відкритих джерел принизливу інформацію про його конкурента Володимира Потаніна і міг отримати понад 650 000 доларів, якби він успішно знайшов і оприлюднив інформацію про приховані активи Потаніна на 500 мільйонів доларів. Потанін, віцепрем'єр-міністр часів президентства Бориса Єльцина в 1990-х роках, мав кілька широковідомих бізнес-суперечок з Дерипаскою. У 2022 році уряд США ввів проти нього санкції.

Макконігал заявив, що «глибоко розкаюється», бере на себе «повну відповідальність» і ніколи не збирався завдати шкоди США, ФБР або його родині.

«Після свого перебування на посаді високопоставленого чиновника ФБР, який наглядав і брав участь у розслідуваннях російських олігархів, Чарльз Макгонігал тепер визнав, що він погодився ухилитися від санкцій США, надаючи послуги одному з цих олігархів, Олегу Дерипасці», — заявив федеральний прокурор Деміан Вільямс і додав, що його офіс «продовжуватиме притягувати до відповідальності тих, хто порушує санкції США заради власної фінансової вигоди».

Дерипаска також мав зв’язки з колишнім президентом Трампом через його колишнього старшого радника Пола Манафорта і був об'єктом розслідування Роберта Мюллера щодо кампанії Трампа у 2019 році. Розслідування виявило, що Манафорт нібито пропонував Дерипасці ексклюзивну інформацію про кампанію через посередника.

Вирок Макгонігал буде винесений 14 грудня з максимальним можливим ув'язненням до п'яти років. Він погодився повернути 17 з половиною тисяч доларів уряду США.

В матеріалі використані джерела The Hill та MSNBC.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #151 : Серпня 19, 2023, 01:15:43 01:15 »
Я є кажу, найкращим виправданням оцих всіх неадекватних мумлєній та щольцуванєй є отакі дискусії, де хтось (я щиро сподівюся, що хоча б "по сінєвє") на повному серйозі типу "віддає донбаси оком не блимнувши".
Якщо українці здатні на... якому там, дев'ятому році війни оцю хрінь нести, то які питання до ковбоїв та бюргерів. Тупо рівень нумби-йумби, принесення жертви аби задобрити злих духів  :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #152 : Серпня 19, 2023, 02:41:17 02:41 »
Фінляндія в свій час віддавала території аж гай шумів...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #153 : Серпня 19, 2023, 02:47:33 02:47 »

это ненарративчик
это стратегия хуйла

Ні, це лякалка для лякливих. Як попередня "якщо вони не стануть раком, я знищу українську державу".

ему покуйосинусовать 10млн крысян если он отменусует столько же украинцев

Щоб вивести в поле і угандошити 10 лімонів кацап'я з хочаб мінімальним вихлопом треба дохуя всього від порток до танків, плюс їх треба ще назбирати і протаскати через систему, котра пропускає на більше 300 тисяч за пів-року. Жодного шансу голим москалям вбивати "стілько ж" українців не світить і будуть вони чим дальше, тим голіші і тому співвідношення буде чим дальше, тим більш нерівне. До речі, вбивання голих москалів об ЗСУ навіть з вищезгаданими темпами займе 16 років, котрих у них немає. Вся ця хвиля про "дагаварівацца, но нада дать кацапам шмат", котру підняли на кацап-тіві,  француз-тіві і ротами консервів в Європі і Штатах не просто так піднялася, а від розуміння вищеозначених калькуляцій.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #154 : Серпня 19, 2023, 03:12:48 03:12 »
Я є кажу, найкращим виправданням оцих всіх неадекватних мумлєній та щольцуванєй є отакі дискусії, де хтось (я щиро сподівюся, що хоча б "по сінєвє") на повному серйозі типу "віддає донбаси оком не блимнувши".
Якщо українці здатні на... якому там, дев'ятому році війни оцю хрінь нести, то які питання до ковбоїв та бюргерів. Тупо рівень нумби-йумби, принесення жертви аби задобрити злих духів  :fp2

"Майстер спорта з шахів Іванов, прогулюючися ввечері з дружиною у парку, зустрів хуліганів і миттєво прийняв стратегічне рішення пожертвувати королевою заради темпу"  :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #155 : Серпня 19, 2023, 03:15:26 03:15 »
Фінляндія в свій час віддавала території аж гай шумів...

Фінляндія пішла на це будучи повністю кинутою саюзничками і на грані повного воєнного колапсу. Якби сралін знав, в якому вони були стані, він б хуй з ними щось підписав.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33614
  • Стать: Чоловіча
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #156 : Серпня 19, 2023, 09:43:05 09:43 »
...
Вся ця хвиля про "дагаварівацца, но нада дать кацапам шмат", котру підняли на кацап-тіві,  француз-тіві і ротами консервів в Європі і Штатах не просто так піднялася, а від розуміння вищеозначених калькуляцій.

Так тут кажуть, що кацапи ніхуя не розуміють і всьо прапало  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #157 : Серпня 19, 2023, 10:31:44 10:31 »
"Майстер спорта з шахів Іванов, прогулюючися ввечері з дружиною у парку, зустрів хуліганів і миттєво прийняв стратегічне рішення пожертвувати королевою заради темпу"  :gigi:

 :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #158 : Серпня 19, 2023, 10:50:15 10:50 »
 Жоржович я никуя с твоих дописив не понял

ты возвращаешься в Украину и идешь добровольцем?

или будешь пиздеть что мы тут злякалися и жонглировать судьбами людей которые вотличие от тебя в Украине?


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #159 : Серпня 19, 2023, 10:55:46 10:55 »
с каждым годом войны население Украинв будет уменьшпться на миллионы

матери несовешеннолетних пацанов будут вывозить их с Украины , это 100%

рождаемость упадет до минимума, мужчины ко орые сейчас за кордоном уже не вернкться никогда

у погибщих не родятся дети

нас уже 30 млн
колбасники хватит писдеть, возврашайтесь в Украину

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #160 : Серпня 19, 2023, 11:01:23 11:01 »
для тупорылых еще раз повторю
главная задача вступит ь Украине в НАТО
хуйлу не нужен дамбас, хуйлу нужналибо вся Украина, либо вся  Украина на подобии Афганистана


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #161 : Серпня 19, 2023, 11:08:36 11:08 »
Фінляндія пішла на це будучи повністю кинутою саюзничками і на грані повного воєнного колапсу. Якби сралін знав, в якому вони були стані, він б хуй з ними щось підписав.

Финляндия до 1991 года была страной типа нынешней Грузии, полностью под контролем Москвы , только без социализма

и только теперь вступила в НАТО
но у них был существенный плюс, полное различие в языках с кацапами и останкино там не могло вести пропаганду, хотя учебники истории таки рецензировались в москве

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #162 : Серпня 19, 2023, 11:29:59 11:29 »
для тупорылых еще раз повторю
главная задача вступит ь Украине в НАТО
хуйлу не нужен дамбас
А тупорилим скільки не повторюй, їх все одно чомусь тягне поплямкати як вони там бамбаси віддають та в когось на щось міняють.
Добре що хоч в польоті перевзуватися стали

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #163 : Серпня 19, 2023, 11:35:25 11:35 »
https://site.ua/alexander.kovalenko/voina-v-ukraine-perepiset-vse-ucebniki-po-voennomu-delu-iygm893

Цитувати
Российское командование понимало, что Запорожская область может стать главным театром боевых действий, а потому и лихорадочно готовило линии обороны, но полностью штатно укомплектовать группу войск так и не смогло. А всё почему? А всё потому, что такой возможности у их ВПК нет.
 
Они с трудом сейчас вытягивают в активной фазе боевых действий 50% компенсации потерь по, например, артиллерии, могут компенсировать в месяц до 20%-30% потери ПВО, не говоря уже о полной штатной комплектации подразделений, особенно ново-сформированных.
 
Это лишний раз доказывает то, что российская армия утратила наступательный потенциал и может выполнять и то, довольно посредственно, оборонный функционал. А потому, когда я слышу от кого-то про готовящееся масштабное наступление россии, то могу только... 🤦♂️

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5452
  • Стать: Чоловіча
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #164 : Серпня 19, 2023, 11:49:23 11:49 »
До теми: для розуміння контекстів та загальної картини

ПІОНТКОВСЬКИЙ: Вашингтон ВИЗНАЧИВСЯ! Секретні переговори з рф ВИКРИТО, план путіна ЗІРВАНИЙ
Телеканал Прямий

Відео довге: 41 хв.



Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #165 : Серпня 19, 2023, 11:55:13 11:55 »
А тупорилим скільки не повторюй, їх все одно чомусь тягне поплямкати як вони там бамбаси віддають та в когось на щось міняють.
Добре що хоч в польоті перевзуватися стали

слушай уважаемый не тупорылый

расскажи что для тебя будет победа

если очко не дрогнет

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #167 : Серпня 19, 2023, 11:57:05 11:57 »
https://site.ua/alexander.kovalenko/voina-v-ukraine-perepiset-vse-ucebniki-po-voennomu-delu-iygm893
Вони могли б планувати якісь наступи на китайській техніці, питання просто в тому що якось не видно прямого мотиву для Китаю їм таку надати.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #168 : Серпня 19, 2023, 11:58:38 11:58 »
вот запад скажет
все
технику и бабло больше не даем
что будем делать ?

так в истории Израиля было

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #169 : Серпня 19, 2023, 12:09:54 12:09 »
слушай уважаемый не тупорылый

расскажи что для тебя будет победа

если очко не дрогнет
Для початку, в мене в теплі в Норвегії нічого нікуди не здригнеться навіть якщо я буду верзти щось про осаду москви силами ЗСУ.
Далі, перемога для мене це збереження української держави.
Гарантованого збереження української держави я без знищення кацапської держави не бачу.
Ще питання якісь? Нічого, що немає пункту про те що я оком не блимнувши твердою рукою віддаю Дніпро чи Запоріжжя на підвальні фільтрації заради пес зна чого?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #170 : Серпня 19, 2023, 12:12:31 12:12 »
вот запад скажет
все
технику и бабло больше не даем
что будем делать ?

так в истории Израиля было
От захід скаже - всьо, або віддавайте Маджесті кацапам, або я не знаю. Що будемо робити?  :smilie11: Пропоную якісь превентивні плани розробляти, або принаймі дискутувати це питання люто. Ну шоб оце, в общєм, перебувати у готовності до важких рішень (тм)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #171 : Серпня 19, 2023, 12:12:37 12:12 »
Для початку, в мене в теплі в Норвегії нічого нікуди не здригнеться навіть якщо я буду верзти щось про осаду москви силами ЗСУ.
Далі, перемога для мене це збереження української держави.
Гарантованого збереження української держави я без знищення кацапської держави не бачу.
Ще питання якісь? Нічого, що немає пункту про те що я оком не блимнувши твердою рукою віддаю Дніпро чи Запоріжжя на підвальні фільтрації заради пес зна чого?

аааа
сцуко
вопросов не имею
херой колбасный

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #172 : Серпня 19, 2023, 12:13:24 12:13 »
От захід скаже - всьо, або віддавайте Маджесті кацапам, або я не знаю. Що будемо робити?  :smilie11: Пропоную якісь превентивні плани розробляти, або принаймі дискутувати це питання люто. Ну шоб оце, в общєм, перебувати у готовності до важких рішень (тм)

иди нахуй колбасник\
время тратить на твои сопли нет

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #173 : Серпня 19, 2023, 12:19:11 12:19 »
вот запад скажет
все
технику и бабло больше не даем
что будем делать ?

так в истории Израиля было

Вот когда скажет тогда и будешь киздеть
А пока ты плавно съехал с "сотен тысяч потерь ЗСУ" до "а если Запад перестанет давать оружие"

Или ты думаешь что один такой умный и узрел это "если" как деву Марию и спешишь поделиться со всем миром сим божим откровением?
Так у меня для тебя новость, это не так. Это понимают даже тупые зебилоиды чем и была вызвана такая реакция Зеленского на вильнюском саммите

Харе истерить. НАТО за нас воевать не будет, а как только почуют с нашей стороны слабину так тут же и начнут прикручивать даже то что дают сейчас потому как "Украина согласилась "все простить"". И кстати "обещать принять в НАТО" и "принять в НАТО" это две большие разницы. Удивляюсь что такую элементарщину требуется озвучивать взрослым людям

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #174 : Серпня 19, 2023, 12:20:31 12:20 »
иди нахуй колбасник\
время тратить на твои сопли нет
Про свій цінний час будете розповідати десь ще, в проміжках між інтелектуальними фантазіями про синагогу та науковими дослідженнями про те, що на упячці антиукраїнська адміністрація ;) ви давайте краще по темі. Що сталося? Чому вас так попердоліло від власної фантазії, підкорегованої аби вона чіпляла особисто пана Маджесті?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6674
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #175 : Серпня 19, 2023, 12:22:58 12:22 »
аааа
сцуко
вопросов не имею
херой колбасный
Ну, я можу тільки нагадати про те, що це питання періодично підіймається, і я чомусь можу озвучити те що вважаю перемогою - а ви свої аналогічні думки озвучити чомусь не могли ані раніше, ані зараз.
Що саме демонструє ваша нездатність публічно озвучити ваші критерії перемоги - то питання до вас.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #176 : Серпня 19, 2023, 12:26:40 12:26 »
Вот когда скажет тогда и будешь киздеть
А пока ты плавно съехал с "сотен тысяч потерь ЗСУ" до "а если Запад перестанет давать оружие"

Или ты думаешь что один такой умный и узрел это "если" как деву Марию и спешишь поделиться со всем миром сим божим откровением?
Так у меня для тебя новость, это не так. Это понимают даже тупые зебилоиды чем и была вызвана такая реакция Зеленского на вильнюском саммите

Харе истерить. НАТО за нас воевать не будет, а как только почуют с нашей стороны слабину так тут же и начнут прикручивать даже то что дают сейчас потому как "Украина согласилась "все простить"". И кстати "обещать принять в НАТО" и "принять в НАТО" это две большие разницы. Удивляюсь что такую элементарщину требуется озвучивать взрослым людям

когда скажет позлно дорогуша будет

все через сраку опять будем делать?
  есть военная наука по которой элементарно  прикинуть потери

никак не могу понять для чего ты сам себя обманываешь?

и снова не понимание что такое НАТО
у тебя есть пример что кто то против нато воевал?  есть?


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #177 : Серпня 19, 2023, 12:28:06 12:28 »
Ну, я можу тільки нагадати про те, що це питання періодично підіймається, і я чомусь можу озвучити те що вважаю перемогою - а ви свої аналогічні думки озвучити чомусь не могли ані раніше, ані зараз.
Що саме демонструє ваша нездатність публічно озвучити ваші критерії перемоги - то питання до вас.

приезжай пополнишь мобрезерв
сцуко  москву они собрались брать
сталины обосранные

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20938
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #178 : Серпня 19, 2023, 12:32:45 12:32 »
еще раз советую послушать Портникова
он не только получил  премию Шевченко  от жюри в котором неглупые люди

он отлично знает всю верхушку раши и металитет кацапов
плюс как еврей отлично знает историю еврейского народа - а там было все

опять же как еврей проводит расеты без всяких эмоций и оглядок на туфту эдыного канала

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27061
Re: Території в обмін на НАТО
« Reply #179 : Серпня 19, 2023, 12:35:30 12:35 »
когда скажет позлно дорогуша будет

все через сраку опять будем делать?
  есть военная наука по которой элементарно  прикинуть потери

никак не могу понять для чего ты сам себя обманываешь?

и снова не понимание что такое НАТО
у тебя есть пример что кто то против нато воевал?  есть?

Просто некоторые по военной науке чото там прикидуют, а некоторые ее пишут

А против НАТО воевать никто и не будет
Зачем, будут против нас воевать