Автор Тема: Напад на Ізраїль  (Прочитано 6671 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Напад на Ізраїль
« : Жовтня 07, 2023, 01:37:57 13:37 »
 Інфи, фото, відео повно на ресурсах: знищення танку, розстріли мирних мешканців, полонені і т.д.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #1 : Жовтня 07, 2023, 01:39:18 13:39 »
 Раніше якось було покуй, а зараз виника відчуття дежавю, співчуття, жалю, злості

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #2 : Жовтня 07, 2023, 01:50:14 13:50 »
Да

Интересно сколько кацапы забашляли ХАМАСовцам за это действо

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #3 : Жовтня 07, 2023, 03:48:49 15:48 »
Байден слабкий президент. Увесь світ у вогні ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46499
  • Never give in!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #4 : Жовтня 07, 2023, 04:13:43 16:13 »
Зараз Залізний Джо всім покаже!! :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #5 : Жовтня 07, 2023, 05:22:29 17:22 »
 Загиблі, знущання:

https://t.me/c/1381533598/69270

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #6 : Жовтня 07, 2023, 06:26:19 18:26 »
Наші бидланівці і тут перднули в калюжу  :fp2

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #7 : Жовтня 07, 2023, 06:50:27 18:50 »
Наші бидланівці і тут перднули в калюжу  :fp2

а тим часом Байден виділяє Ізраїлю 8 ярдів. зразу. день в день. і ніякі респи не потрібні ...

А Україна ... есклація..

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #8 : Жовтня 07, 2023, 07:08:51 19:08 »
Це про уєбанів ФУПу.


Хочется запитати Адрушу з Харкова - А звідки прийшли євреї???
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #9 : Жовтня 07, 2023, 07:14:46 19:14 »
"Проїбали"(с)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #10 : Жовтня 07, 2023, 07:23:45 19:23 »
Маю ще ряд запитань:

Де цар Соломон збудував Перший Єрусалимський храм? (просто нагадаю це 960 років до нашої ери)?
Де в цей час були палестинці?

А де Кір Великий збудував (почав будувати) Другий Єрусалимський храм? (просто нагадаю це 540 років до нашої ери)?
Де в цей час були палестинці?

Я можу продовжувати і про Третій Храм, про першу Юдейську війну, про римлян, про Тіта, про народження Христа, про Тамплієрів, але нема сенсу.
І я скажу чому, тому що ніяких палестинців на цих землях ніколи не було. Палестинці кочівники (бедуїни), і де вони вешталися історія не знає.
« Останнє редагування: Жовтня 08, 2023, 06:43:49 06:43 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46499
  • Never give in!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #11 : Жовтня 07, 2023, 07:34:19 19:34 »
Mark Levin

@marklevinshow

Trump cut off funds to the Palestinians, unleashed unprecedented peace initiatives in the Abraham Accords, killed the Iran deal, was starving the Iranian regime of resources with crushing sanctions, and Biden not only reversed it all, including funding the Palestinians and Iran, but undermined Netanyahu at every turn, refused to meet with him, demanded that Israel make more concessions to the Palestinians. Appeasement and worse has consequences.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #12 : Жовтня 07, 2023, 07:42:08 19:42 »
Нетаньяху гандон і друг Хуйла. Навіщо з ним зустрічатися?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19091
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #13 : Жовтня 07, 2023, 07:45:49 19:45 »
Нетаньяху гандон і друг Хуйла. Навіщо з ним зустрічатися?

І зброї не давав, пиздячи про "непростий район, дє вони живуть, і де у будь-який момент може статися іскаляційо" (що перекладається як "ніззя ссоріцца с хуйлом")  :smilie8: І що, допомогли тобі, синку, твої ляхи?  :pooh_lol:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #14 : Жовтня 07, 2023, 08:32:55 20:32 »
Байден: США готові запропонувати Ізраїлю всі засоби підтримки. Тероризм ніколи не буває виправданий
Сьогодні, 19:00

Байден: Моя команда і я уважно стежимо за цією ситуацією в Ізраїлі

У розмові з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху президент США Джо Байден висловив підтримку Ізраїлю в його протистоянні з терористичним палестинським угрупованням ХАМАС, яке напало на Ізраїль 7 жовтня. Заяву Байдена опублікував сайт Білого дому.

Він назвав напад "жахливим".

"Я ясно дав зрозуміти прем'єр-міністру Нетаньяху, що ми готові запропонувати всі відповідні засоби підтримки уряду та народу Ізраїлю. Тероризм ніколи не буває виправданий. Ізраїль має право захищати себе і свій народ. Сполучені Штати застерігають проти будь-якої іншої ворожої Ізраїлю сторони, яка прагне здобути перевагу в цій ситуації. Підтримка моєю адміністрацією безпеки Ізраїлю є твердою і непохитною, – заявив Байден.

Він зазначив, що разом із дружиною Джилл молиться "за всі сім'ї, які постраждали від цього насильства", і "вбиті горем" через те, що відбувається в Ізраїлі.

"Моя команда і я уважно стежимо за цією ситуацією, і я підтримуватиму тісний контакт із прем'єр-міністром Нетаньяху", – наголосив Байден.

У телефонній розмові, яка відбулася 7 жовтня, Нетаньяху "дав зрозуміти" Байдену, що "знадобиться тривала і потужна кампанія, в якій Ізраїль здобуде перемогу".

Раніше сьогодні США висловили готовність забезпечити Ізраїль усім необхідним для самооборони. Міністр оборони Ллойд Остін заявив, що Пентагон уважно стежить за подіями в Ізраїлі, підтримує право Ізраїлю на самооборону і найближчими днями "працюватиме над тим, щоб Ізраїль мав усе необхідне для самооборони і захисту цивільного населення від невибіркового насильства і тероризму".

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #15 : Жовтня 07, 2023, 08:48:35 20:48 »
Ізраїльтяни зарано розслабились. В Газу / з Газу був транспорт. В самій країні арабів дофіга в трохи. Бібі - підхуйлятня.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #16 : Жовтня 07, 2023, 08:57:55 20:57 »
Ізраїльтяни зарано розслабились. В Газу / з Газу був транспорт. В самій країні арабів дофіга в трохи. Бібі - підхуйлятня.

Українці - Каланчак - Верещук - Опариш-підхуйлятник.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #17 : Жовтня 07, 2023, 09:21:25 21:21 »
Сподіваюся, що весь той сектор просто перестане існувати як автономія, чи як цей місцевий днр себе позиціонує.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #18 : Жовтня 07, 2023, 09:29:43 21:29 »
Це про уєбанів ФУПу.
Хочется запитати Адрушу з Харкова - А звідки прийшли євреї???

ФУП я смотрю превратился просто в заповедник отборного идиотизма. Сообщите ему что в мире уже давно существует википедия откуда можно почерпнуть множество общеизвестных фактов
Например
Цитувати
К числу современных семитских народов относят арабов, евреев, мальтийцев, ливанцев, ассирийцев, потомков древних представителей южной подгруппы южных семитов в Южной Аравии (махри[en], шахри, сокотрийцев и др.), амхара, тигре, тиграи и ряд других народностей Эфиопии[1].

Наші бидланівці і тут перднули в калюжу  :fp2

???

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #19 : Жовтня 07, 2023, 09:33:06 21:33 »
А де ті хвалені моссади, що цілковито проїпали напад ?

Напевне, хамасівці якось готувались до всієї цієї херні, причому не один день ?

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #20 : Жовтня 07, 2023, 09:35:20 21:35 »
???

Ну так клятий Бідон же винен. Проіпав напад, шоніясна  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17211
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #21 : Жовтня 07, 2023, 09:37:41 21:37 »
Сообщите ему что в мире уже давно существует википедия откуда можно почерпнуть множество общеизвестных фактов


Більш того, є науковці, і їх багато, які стверджують, що ніяких палестинців взагалі не існує. Звичайні арабські понаєхі.
А ще є вчені, які стверджують, що палестинці і євреї генетично дуже схожі. Брати! :smilie5:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #22 : Жовтня 07, 2023, 09:40:19 21:40 »
Більш того, є науковці, і їх багато, які стверджують, що ніяких палестинців взагалі не існує. Звичайні арабські понаєхі.
А ще є вчені, які стверджують, що палестинці і євреї генетично дуже схожі. Брати! :smilie5:

'Браццкіє народи'(с)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #23 : Жовтня 07, 2023, 09:43:37 21:43 »
Я никогда не интересовался степенью родства арабов и евреев, знаю только два момента, первое - это народы одной языковой группы и второе - малознакомый с арабами украинец хрен отличит типичного араба от типичного еврея

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #24 : Жовтня 07, 2023, 09:47:37 21:47 »
Ну так клятий Бідон же винен. Проіпав напад, шоніясна  :smilie7:
Ну, взагалі-то якщо Ізраїль союзник США (а він союзник), то не попередити його про напад США можуть в двох з половиною випадках.
Перший - навмисно, що свідчить про дивне розуміння Білого дому поняття союзника (закінчується наїздом на Байдена)
Другий - самі не знали, що свідчить про якість розвідки навіть за межами того плінтусу, де я його зазвичай тримаю
Половинка - конспірологія, згідно якої євреї це все навмисно дозволили аби розкатати Газу до біса, скориставшись атакою як приводом. Особисто я такі конспірології не підтримую бо системно не розумію, кому там що треба доводити, робити якісь приводи, тощо.
Інша справа, що обговорення США тут в гілці має бути в десяту чергу, але то така специфіка форуму

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #25 : Жовтня 07, 2023, 09:48:10 21:48 »
Я никогда не интересовался степенью родства арабов и евреев, знаю только два момента, первое - это народы одной языковой группы и второе - малознакомый с арабами украинец хрен отличит типичного араба от типичного еврея
славянє семіти

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #26 : Жовтня 07, 2023, 09:49:39 21:49 »
Більш того, є науковці, і їх багато, які стверджують, що ніяких палестинців взагалі не існує. Звичайні арабські понаєхі.
А ще є вчені, які стверджують, що палестинці і євреї генетично дуже схожі. Брати! :smilie5:
Тут науковцем бути не треба, Андреас колись давно ще пропонував простий тест. Взяти будь-якого "палестинця", й поцікавитися, звідки його дід. З єгипту, чи з персіі, чи звідки саме  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6234
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #27 : Жовтня 07, 2023, 09:53:10 21:53 »
І зброї не давав, пиздячи про "непростий район, дє вони живуть, і де у будь-який момент може статися іскаляційо" (що перекладається як "ніззя ссоріцца с хуйлом")  :smilie8: І що, допомогли тобі, синку, твої ляхи?  :pooh_lol:
Мені що в цьому плані цікаво: як саме все це в голові політиків проходить? Ну, просто якщо брати тупо факти, то будь-яка країна, керманич котрої не бздить зайвий раз послати хуйло в сраку й робити що заманеться, нормально себе чухає. Будь-яка країна, котра боіццо ескаляції чи ще там якось лизнула хуйлу дупу, отримала від нього якісь проблеми чи підстави. Що треба мати в башці, щоб далі про всяк випадок робити хуйлу масаж простати

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #28 : Жовтня 07, 2023, 10:00:44 22:00 »
Ну так клятий Бідон же винен. Проіпав напад, шоніясна  :smilie7:

Та меня чото переклинило и я решил что ты наших зеленских имеешь ввиду

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Напад на Ізраїль
« Reply #29 : Жовтня 07, 2023, 10:03:25 22:03 »
Тут науковцем бути не треба, Андреас колись давно ще пропонував простий тест. Взяти будь-якого "палестинця", й поцікавитися, звідки його дід. З єгипту, чи з персіі, чи звідки саме  :gigi:

Ну, тут і в самих ізраїльських жидів така ж проблема. Причому географія дідів буде значно обширнішою  :smilie8: