Автор Тема: накормить маска ухой пожирнее  (Прочитано 1169 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20834
накормить маска ухой пожирнее
« : Жовтня 25, 2023, 02:08:58 14:08 »
надо активизировать движение сопротивление на юге Украины
плюс активнее поширбвати новости об акциях партизан на английском

например эту сегодня
В окупованому Бердянську підірвали авто із російським військовим

https://www.pravda.com.ua/news/2023/10/25/7425653/

вот где коту и жоржу поработать не на хуйлатрампа а на Украину надо
если они не боты

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20834
Re: накормить маска ухой пожирнее
« Reply #1 : Жовтня 25, 2023, 02:12:57 14:12 »
 Так званий "слідчий комітет" окупантів повідомив, що невстановлена особа заклала саморобну бомбу під автомобіль військовослужбовця 23 жовтня. "Машина була припаркована біля будинку на вулиці Мічуріна. Коли військовий сів у автомобіль, бомба спрацювала, машина загорілася. Від отриманих травм він помер на місці", - пише РБК.


такие акции даже в Париже при немцах были крайне редкие
а тут чуть ли не каждый день

х-иплана надо заспамит в твиттере

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6569
Re: накормить маска ухой пожирнее
« Reply #2 : Жовтня 25, 2023, 03:02:29 15:02 »
х-иплана надо заспамит в твиттере
Я знов-таки не хочу нікого ображати, справді. Але звідки беруться ідеї типу заспамити маска в твіторі, сукєрбєрга в фейсбуці, казльону на фупі, й так далі?
Ну, серйозно. Твітор - соціяльна платформа, всі ті платформи створені з можливістю "контролювати тренди" тим чи іншим чином. Всі користувачі платформи - це тим чи іншим чином хом'ячки, що бігають та стрибають під сопілочку власника мережі. Це навіть нашого форуму стосується, просто що адміністрація поділяє наші погляди, й модерує-керує обережно, без глобальних планів робити з нас хом'ячків.
Шо то за постійні намагання бурудьби на полі ворога...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20834
Re: накормить маска ухой пожирнее
« Reply #3 : Жовтня 25, 2023, 04:32:47 16:32 »
Я знов-таки не хочу нікого ображати, справді. Але звідки беруться ідеї типу заспамити маска в твіторі, сукєрбєрга в фейсбуці, казльону на фупі, й так далі?
Ну, серйозно. Твітор - соціяльна платформа, всі ті платформи створені з можливістю "контролювати тренди" тим чи іншим чином. Всі користувачі платформи - це тим чи іншим чином хом'ячки, що бігають та стрибають під сопілочку власника мережі. Це навіть нашого форуму стосується, просто що адміністрація поділяє наші погляди, й модерує-керує обережно, без глобальних планів робити з нас хом'ячків.
Шо то за постійні намагання бурудьби на полі ворога...

быстро разносимые подобные новости на всех платформах выбьют стул нарративов этого прохуйла про типа раз нет сопротивления- отдать хуйлу

пусть эта твать поинтересуется про уровень сопротивления гитлеру от франции до чехии
а он поначалу вообще был почти нулевым

а у нас с тех территроий еще и выехало огромное количество людей и прошли массовые зачистки рашистким гестапом патриотов, атошников и тд

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6569
Re: накормить маска ухой пожирнее
« Reply #4 : Жовтня 26, 2023, 12:02:27 00:02 »
быстро разносимые подобные новости на всех платформах выбьют стул
Я до того, що йому достатньо просто захотіти, й натиснути кнопку "знизити тренд". Все, ці новини нікому в мобілку не потраплять, а потрапить відосік з птічкой.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20834
Re: накормить маска ухой пожирнее
« Reply #5 : Жовтня 26, 2023, 09:43:34 09:43 »
Я до того, що йому достатньо просто захотіти, й натиснути кнопку "знизити тренд". Все, ці новини нікому в мобілку не потраплять, а потрапить відосік з птічкой.

когда новость появится на СНН уже срать на такие кнопки
главное гавножуй который возомнил себя великим политиков заткнется и будет лететь на марс если не усрется

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20834
Re: накормить маска ухой пожирнее
« Reply #6 : Жовтня 26, 2023, 11:08:41 11:08 »


"Переполох у Бердянську: рух опору продовжує нищити окупантів. 23 жовтня в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області шляхом підриву було знищено автомобіль, у якому перебували четверо представників російської ФСБ".

Деталі: У ГУР підрив авто навали "акцією помсти", яку провели представники українського руху опору.

Подія сталася на вулиці Мічуріна поблизу готелю Jasmin Guest-House, який представники ФСБ перетворили на свою схованку. 

ГУР не вказує, чи всі окупанти загинули, але зазначає, що "серед ліквідованих… − російський воєнний злочинець, який вчиняв звірські катування місцевих громадян України".