Автор Тема: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)  (Прочитано 1850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« : Листопада 03, 2023, 09:49:30 21:49 »
Командувач ССО Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ, подання Залужний не робив

: "Причини особисто не знаю. Скажу так, дізнався про це із засобів масової інформації. Спілкувався з головнокомандувачем (Валерієм Залужним), який також пояснити мені цього не зміг.

Главком мав робити відповідне подання, але він мені відповів, що такого не робив. Не розумію, що сталося".

Деталі: Хоренко зазначив, що Залужний викликав його нині та питав, чи він в курсі ситуації. Генерал-майор відповів заперечно.

Стосовно подальшої своєї долі Хоренко також не знає. Він запевнив лише, що "робитиме все, для перемоги України".

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #1 : Листопада 03, 2023, 09:51:06 21:51 »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #2 : Листопада 04, 2023, 08:47:56 08:47 »
Це взагалі повний пиздець! :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #3 : Листопада 04, 2023, 12:06:15 12:06 »
Пока не озвучена причина обсуждать особо нечего.
Даже для Зели должна была быть какаято причина

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #4 : Листопада 04, 2023, 12:13:06 12:13 »
Є версія, що це помста Залужному за статтю.
Навіть як що ні, то зе-скот!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #5 : Листопада 04, 2023, 12:33:03 12:33 »
Є версія, що це помста Залужному за статтю.
Навіть як що ні, то зе-скот!

???

Откуда такое высосано?
Залужный в своей статье Зеленского не то что не упоминал, а даже не намекал на что то.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #6 : Листопада 04, 2023, 12:35:39 12:35 »
Повторно просмотрел статью и даже попытался найти упоминание Зеленского или когото из АП поиском - ноль, чисто технический текст. Даже генштаб не упоминается вроде.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #7 : Листопада 04, 2023, 12:40:20 12:40 »
???

Откуда такое высосано?
"Люди кажуть" (тм)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #8 : Листопада 04, 2023, 01:40:46 13:40 »
Я кажется понял откуда растут ноги

https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/4/7427182/

Заголовок - В Офісі президента порадили Залужному не виносити на публіку ситуацію на фронті

Текст -
Цитувати
Жовква в ефірі телемарафону у відповідь на прохання прокоментувати публікацію Залужного: "На місці військових я б, напевно, найменше, що робив би – це б коментував для преси, для відкритої публіки те, що відбувається на фронті, те, що може відбутися на фронті, якісь варіанти.
Тому що ми ж тоді полегшуємо роботу агресору. Я впевнений, що все дуже уважно прочитано, занотовано, зроблено висновки.
Якщо ми так якимось чином досягнемо успіхів – можливо, це дуже глибокий стратегічний задум. Але мені дуже дивно".

Я думаю в комментарих не нуждается

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #9 : Листопада 04, 2023, 01:41:51 13:41 »
Цитувати
В Офісі президента заявляють, що Володимир Зеленський звільнив командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Віктора Хоренка за поданням міністра оборони Рустема Умєрова.

Джерело: заступник керівника Офісу президента Роман Машовець у коментарі "Українській правді"

Дослівно: "Згідно з законом України про національну безпеку, командувачі видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України призначаються на посаду і звільняються з посади президентом України за поданням міністра оборони України.

Таке подання було отримано Офісом президента згідно з чинним законодавством".
https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/4/7427177/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #10 : Листопада 04, 2023, 01:47:48 13:47 »
Цитувати
Бутусов припускає, що це не перше кадрове рішення в обхід главкома ЗСУ.
"Зеленський боїться Залужного як можливого конкурента на майбутніх виборах. Зміна командувача ССО без погодження з самим головнокомандувачем може бути попередженням про кадрові рішення як по інших вищих керівниках армії, так і по самому Залужному", - переконаний він.
Цього тижня, крім Times, широкий резонанс у суспільстві також викликала колонка Валерія Залужного для The Economist.
Там Залужний публічно озвучив те, про що довго говорили в Україні та світі - літній наступ завершився і перейшов у форму позиційної окопної боротьби, де ЗСУ звільняють територію у важких боях за кожну посадку і кожен метр.
Залужний відверто каже про причини, чому так сталось і чому ЗСУ не вдалось реалізувати стратегію прориву та виходу до Криму та Азовського моря.
Деякі експерти припустили, що та колонка може бути "криком душі" перед потенційним звільненням.
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cz725848ngko

Короче. Бутусов опять взялся кал разбрасывать

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #11 : Листопада 04, 2023, 02:33:53 14:33 »
В мене взагалі є підозра, що Залужного перевели в статус аналітика. Бо він

не приймає кадрових рішень
не вирішує напрямки дій військ на фронті. Виявляється, це не його парафія. Якісь геніальні ідеї подає генерал Сирський. Дивимось з 6.50



Читає якісь застарілі книжки рашистів часів 2-ї світової про взяття укріплень під час війни з фінами. Проте, це можливо тролінг для рашистів.

Але всіх собак за провал контрнаступу вішають на нього. План якого так і не був прийнятий очевидно в Генштабі.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #12 : Листопада 04, 2023, 02:44:49 14:44 »
В мене взагалі є підозра, що Залужного перевели в статус аналітика. Бо він

не приймає кадрових рішень
не вирішує напрямки дій військ на фронті. Виявляється, це не його парафія. Якісь геніальні ідеї подає генерал Сирський. Дивимось з 6.50



Читає якісь застарілі книжки рашистів часів 2-ї світової про взяття укріплень під час війни з фінами. Проте, це можливо тролінг для рашистів.

Але всіх собак за провал контрнаступу вішають на нього. План якого так і не був прийнятий очевидно в Генштабі.

Лина, ты давно таскаешь сюда этого кадра. Мне пох, но ты начала делать на основе его трепа какието выводы.
Не надо этого делать. Это клон Арестовича. Пиздобол

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #13 : Листопада 04, 2023, 04:13:32 16:13 »
Учора за моїм поданням, як це передбачено законодавством, було ухвалено кадрове рішення щодо командувача Силами спеціальних операцій ЗСУ. Генерал-майор Хоренко зараз потрібен на певному напрямку, він продовжить службу в Міністерстві оборони України", - написав Умєров на своїй сторінці в Facebook.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #14 : Листопада 04, 2023, 05:04:22 17:04 »
???

Откуда такое высосано?


Давай будемо коректним, бо я теж багато різних термінів знаю.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #15 : Листопада 04, 2023, 09:21:24 21:21 »
Лина, ты давно таскаешь сюда этого кадра. Мне пох, но ты начала делать на основе его трепа какието выводы.
Не надо этого делать. Это клон Арестовича. Пиздобол

Вибач, але ти помиляєшся. І пам'ятай, що раз на рік і курка кукурікає :smilie5:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #16 : Листопада 04, 2023, 09:31:26 21:31 »
Гм... Хорненка звільнив Умеров. От питається питання - звідки Умеров, який тільки-но з'явився на посаду МО, а до того був на цивільній посаді, настільки добре розбирається в справах на фронті, що аж з ходу звільняє бойового генерала під час війни? Це замість того, щоби забезпечувати армію. А там багато чого потрібно й нині.

https://censor.net/ua/news/3453586/zelenskyyi_zvilnyv_komanduvacha_sso_horenka_za_podannyam_umyerova_op/sortby/tree/order/desc/page/1#comments


Зеленський звільнив командувача ССО Хоренка за поданням Умєрова, - ОП
Новини Цензор.НЕТ Війна в Україні


В Офісі Президента стверджують, що глава держави Володимир Зеленський звільнив командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Віктора Хоренка за поданням міністра оборони Рустема Умєрова.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Роман Машовець у коментарі "Українській правді", інформує Цензор.НЕТ.

"Згідно з законом України про національну безпеку, командувачі видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України призначаються на посаду і звільняються з посади президентом України за поданням міністра оборони України. Таке подання було отримано Офісом президента згідно з чинним законодавством", - зазначив він.

Відповідне формулювання міститься в пункті 5 статті 16 закону "Про національну безпеку України".

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Зеленський звільнив командувача ССО без узгодження із Залужним.

Нагадуємо, Хоренко був призначений на посаду командувача Сил спецоперацій 25 липня 2022 року.

Автор: Ірина Дашківська Джерело: https://censor.net/ua/n3453586

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #17 : Листопада 04, 2023, 09:47:45 21:47 »
Вибач, але ти помиляєшся. І пам'ятай, що раз на рік і курка кукурікає :smilie5:

Ага
Так же когда еще в 2004 говорил что Арестович пиздобол и мудак

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #18 : Листопада 04, 2023, 09:59:36 21:59 »
Ага
Так же когда еще в 2004 говорил что Арестович пиздобол и мудак

Ні, ну до чого тут 2004 рік до цього каналу? Ведучий знаходиться десь в Прибалтиці, на всю волонтерить для ЗСУ і досить грамотно розбирає всілякі ситуації та технічні характеристики зброї. І де тут Арестович? Чи Бабченко теж його людина, бо сидить теж десь там? Й займається тим же.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #19 : Листопада 04, 2023, 10:03:45 22:03 »
Ні, ну до чого тут 2004 рік до цього каналу? Ведучий знаходиться десь в Прибалтиці, на всю волонтерить для ЗСУ і досить грамотно розбирає всілякі ситуації та технічні характеристики зброї. І де тут Арестович? Чи Бабченко теж його людина, бо сидить теж десь там? Й займається тим же.

Это тебе так кажется

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #20 : Листопада 04, 2023, 10:08:27 22:08 »
Щодо ситуації з цим звільненням - звільнення  та недопуск до війни успішних бойових генералів з досвідом роботи - це явна праця на ворога та на здачу України. І пояснити це простою дурістю вже не можна.
Бо це вже ввійшло в систему. І їм вже давно пояснили, що так робити не можна. Але вони продовжують, і не знаю, на що сподіваються.
А Умеров просто пішак в руках цих зрадників. Ним пожертвують без жалю, бо він нікому особливо не потрібен. :smilie9:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #21 : Листопада 04, 2023, 10:09:28 22:09 »
Это тебе так кажется

Може й здається, а може й ні. І шо? Як ти знаєш?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #22 : Листопада 04, 2023, 10:14:48 22:14 »
Оттуда что я его слушал

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #23 : Листопада 05, 2023, 07:42:26 07:42 »
Щодо ситуації з цим звільненням - звільнення  та недопуск до війни успішних бойових генералів з досвідом роботи - це явна праця на ворога та на здачу України. І пояснити це простою дурістю вже не можна.
Бо це вже ввійшло в систему. І їм вже давно пояснили, що так робити не можна. Але вони продовжують, і не знаю, на що сподіваються.
А Умеров просто пішак в руках цих зрадників. Ним пожертвують без жалю, бо він нікому особливо не потрібен. :smilie9:

Просто нагадаю - Свого часу був звільнений майор Ковальов, який негарно висловився про Опариша.
Зараз Ковальов поновився і успішно воює за Україну.
Генерали Павловський і Марченко по брехливим обвинуваченням були посаджені в буцегарню. Обидва і досі перебувають під заставою, яку до речі вніс Порошенко.
Наступним був генерал Кривонос. До речі теж командуючий ССО, але призначений Порошенком, чого Опариш стерпіти не міг.
А ще був Бурба, якого теж звільнили, а потім звинуватили ОП, що він ховається від війни в Еміратах. Як з'ясувалося, Бурба теж на фронті.

Тепер от Хорненко.


« Останнє редагування: Листопада 05, 2023, 09:16:22 09:16 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #24 : Листопада 05, 2023, 07:52:11 07:52 »
Ще трохи. Ковальов виграв усі суди, звинувачення були зняті, зараз він вже підполковник.



Генерал Павловський, теж виграв справу у ЄСПЛ, і тепер Україна йому ще гроші має сплатити.

Справа проти генерала Марченко і досі не закрита і він під заставою.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #25 : Листопада 06, 2023, 01:18:26 01:18 »

https://censor.net/ua/news/3453735/kolyshniyi_komanduvach_sso_horenko_pro_scho_ya_moju_jalkuvaty_tak_tilky_pro_te_scho_ya_ne_zavershyv


Колишній командувач ССО Хоренко: Про що я можу жалкувати - так тільки про те, що я не завершив спланованих операцій. ВIДЕО
Новини Цензор.НЕТ Війна в Україні

Нещодавно звільнений з посади командувача ССО генерал Віктор Хоренко називає сенсом свого життя помсту ворогам України та шкодує лише про те, що не завершив спланованих операцій.

Про це йдеться у дописі на телеграм-каналі Сил спеціальних операцій ЗС України "7 тез бойового генерала Віктора Хоренка", повідомляє Цензор.НЕТ.

Наведено такі тези Хоренка:

1. Є багато непоганих керівників в кабінетах. Але військами з кабінетів не командують. Не командують без досвіду.
2. Щоб зрозуміти, як долати ворога - треба вбити принаймні одного особисто. Я вбив багатьох.
3. Основна моя мета - боротися з ворогами України. Я не знаю чи ви почуєте щось про мою боротьбу, адже я ніколи не робив цього показово. Та я боротимуся.
4.Я не публічний, в політику не граю. Сенс мого життя - помста ворогам України.
5. Головне для мене - бути чесним. Я завжди був чесним і відкритим перед своїми військовослужбовцями. Це основне - вміти висловлювати одне одному власну думку, вміти дослухатися.
6. Про що я можу жалкувати - так тільки про те, що я не завершив спланованих операцій, не підтримав тих, хто на мене сподівався. Та це залежить не від мене, хоча я не можу не відчувати відповідальності за своїх людей.
7. Важко будучи вожаком покидати свою зграю. Та вовк може полювати і наодинці. Головне, що завжди є на кого, ворогів у нас вистачає.
Джерело: https://censor.net/ua/n3453735

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #27 : Листопада 06, 2023, 07:51:20 19:51 »
Karl Volokh
Stnsropedo6h00il3081a9m05h90lu19t0i86a7h408h0u7i7miu8481411g  ·
Суспільство серйозно дискутує на тему, наважиться чи не наважиться президент усунути Залужного. Я не буду аналізувати сутнісний аспект (хто з них правий у суперечці, котра стала публічною), бо для адекватної людини тут  питань немає. І прогнозувати, наскільки відставка талановитого і авторитетного генерала буде мати негативні наслідки для країни, теж не буду - не можу компетентно оцінити ступінь драматичності. Зупинюся лише на катастрофічності політичних наслідків для самого Зеленського.
1. Армія гарантовано не зрозуміє такого кроку Верховного, тим паче, що нікого й близького до Залужного за авторитетністю їй не запропонують (його просто немає). Що це означає для влади в нинішніх умовах, домисліть самі.
2. Західні партнери, від яких ми залежимо трохи більше, ніж повністю, також цієї відставки гарантовано не зрозуміють.
3. Суто політтехнологічно звільнення Залужного - мегадурість. Він піде, «забравши з собою» весь позитив від перемог попереднього періоду війни. А от майбутній негатив (а він неминучий - К.В.) для Зеленського посилиться в рази.   
4. Залужний, наскільки можна зрозуміти від його оточення, ще не прийняв рішення про похід у політику після завершення бойових дій. Звільнення ж і неминуча образа заштовхнуть його туди автоматично. 
5. Це буде поганою новиною для Зеленського як у середньостроковій, так і в найближчій перспективі (про дальню не кажу - там його на мапі немає). Навіть весняні президентські вибори він уже виграти не зможе (поки що шанси непогані - К.В.)
Ну, а тепер, якщо ви все це прочитали й погодилися, забудьте. Бо Верховний головнокомандувач у нас настільки тупий і капризний самодур (а його радники настільки бояться сказати слово поперек), що він цілком здатний всі ці раціональні мотиви проігнорувати
If you are going through hell, keep going.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #28 : Листопада 06, 2023, 08:05:00 20:05 »
уволить Залужного, это похоронить любые надежды на второй срок
хотя они и так призрачные


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Ирмак уволил генерала Хорненко (ССО)
« Reply #29 : Листопада 07, 2023, 01:46:40 01:46 »
???

Откуда такое высосано?

З ануса абдристовича.