Автор Тема: Автомобіль за донат  (Прочитано 1595 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Автомобіль за донат
« : Листопада 10, 2023, 07:13:01 19:13 »
Я знаю, що багато людей зараз заохочують усіляко донатити. Чула, що можна навіть виграти авто, це так? Що можете сказати на цей рахунок?
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Автомобіль за донат
« Reply #1 : Листопада 11, 2023, 02:11:27 14:11 »
 Сьогодні хочу поділитися з вами чудовою можливістю не лише підтримати наших військових, але й отримати шанс виграти неймовірні призи. Я вирішила приєднатися до розіграшу, організованого для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. І ось чому я вас до цього закликаю. В першу чергу, ваш внесок - це ваша допомога тим, хто ризикує своїми життями заради нашої безпеки. А ще, ви маєте можливість виграти неймовірні призи, такі як три автомобілі та один мільйон гривень. Це може стати реальністю для кожного, хто приймає участь.
Для деталей я вам раджу переглянути відео прем'єра Розіграшу 3-Х АВТО та ОДНОГО МІЛЬЙОНА за донат 300 грн https://www.yоutube.cоm/watch?v=CEeLwMEX2sA  тут ви знайдете всю необхідну інформацію про умови розіграшу та як зробити донат. Не втрачайте шансу допомогти та виграти неймовірні призи!

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 237
  • Стать: Чоловіча
Re: Автомобіль за донат
« Reply #2 : Березня 19, 2024, 11:15:36 11:15 »
Цього відео вже нема.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 150
Re: Автомобіль за донат
« Reply #3 : Березня 23, 2024, 07:52:47 19:52 »
А вы покупать автомобиль собираетесь? Смотрите, можно поступить так, если нет всей суммы на покупку. Обращайтесь в компанию Ulf , где вам подберут выгодные условия по кредиту или для покупки машины в лизинг. Я думаю, что это будет лучшим решением. В каталоге можете посмотреть все автомобили в наличии.