Автор Тема: Кісінжер всьо.  (Прочитано 1198 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Кісінжер всьо.
« : Листопада 30, 2023, 04:41:37 04:41 »
Ой.

PS. Яка там у цього флюгера була остання позиція стосовно України у НАТО? А то я не встигав слідкувати: то він був проти, потім за, потім нібито знов його на пілігавори і сасу-сасу-сасущєствованіє потягнуло... 🤡

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17490
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #1 : Листопада 30, 2023, 06:35:16 06:35 »
— Вы еврей?
— Нет, я русский!
— Тогда я — американский.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #2 : Листопада 30, 2023, 06:52:33 18:52 »
Лучше всего отреагировал Миротворець.
.......
Зараз в Україні почнеться масове лицемірство з приводу смерті людини, яка закликала українців у 2022 році підкоритися і здатися ординцям, поступитися суверенітетом та територіальною цілісністю країни. Так, колись він був розумною людиною і блискучим дипломатом, але похилі роки забрали це все в нього. Вони завжди це забирають майже у всіх, залишаючи деменцію та інші хвороби.
І покидьками як раз є саме ті тварини, які витягнули Кісінджера на політичні майданчики у 100-річному віці щоб, прикриваючись його авторитетом у минулі роки, розіграти українську карту на користь російських фашистів.
А ми - просто статисти, які фіксують всіх, хто діє на шкоду України. Виключень не робимо. З нами важко домовитися і тому нас багато хто не любить. Але то таке.
.......
No money No honey

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #3 : Листопада 30, 2023, 06:57:27 18:57 »
Лучше всего отреагировал Миротворець.
.......
Зараз в Україні почнеться масове лицемірство з приводу смерті людини, яка закликала українців у 2022 році підкоритися і здатися ординцям, поступитися суверенітетом та територіальною цілісністю країни. Так, колись він був розумною людиною і блискучим дипломатом, але похилі роки забрали це все в нього. Вони завжди це забирають майже у всіх, залишаючи деменцію та інші хвороби.
І покидьками як раз є саме ті тварини, які витягнули Кісінджера на політичні майданчики у 100-річному віці щоб, прикриваючись його авторитетом у минулі роки, розіграти українську карту на користь російських фашистів.
А ми - просто статисти, які фіксують всіх, хто діє на шкоду України. Виключень не робимо. З нами важко домовитися і тому нас багато хто не любить. Але то таке.
.......

Він створив більше проблем, ніж розвʼязав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46772
  • Never give in!
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #4 : Листопада 30, 2023, 07:02:11 19:02 »
Він мав здохнути ще в утробі.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6578
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #5 : Листопада 30, 2023, 08:38:46 20:38 »
Вніс, мабуть, найбільший особистий вклад в ту систему, котру ми тут зараз називаємо "дебільною стратегією".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #6 : Грудня 01, 2023, 07:40:21 19:40 »
Адмірал Зумвальт (командувач флота часів В'єтнамської війни) згадує про геніальні позиції Кісінджера на перемовинах із совком:

Цитувати
Я запросив Кісінджера приєднатися до тусовки ВМФ на футбольному матчі армія-флот, який мав відбутися 28 листопада у Філадельфії, і він прийняв запрошення. [...] Нотатки, які я написав від руки відразу після закінчення цієї розмови, є найкращим свідченням про його зміст:

[...]

3) К. не згоден із президентом у тому, що американський народ можна воскресити. Він рішуче заявляє, що президент неправильно оцінює людей. К. вважає, що США, як і багато попередніх цивілізацій, пройшли свою найвищу історичну точку. Він вважає, що США переживають спад і не можуть бути воскресені політичними викликами. Він заявляє, що його робота полягає в тому, щоб переконати росіян запропонувати нам найкращу угоду, яку ми ще можемо отримати, з урахуванням того, що історичні сили сприяють росіянам.

Він каже, що усвідомлює, що буде визнаний історією одним із тих, хто вів переговори про умови, вигідні Совєтам, але що американський народ повинен звинувачувати тільки себе, тому що йому не вистачає стійкості, щоб продовжувати курс проти росіян, які представляю «Спарту проти наших Афін».

Я рішуче заперечив йому, заявивши, що не можу погодитися з тим, що рішення про надання Радянському Союзу переважаючих можливостей у стратегічних чи звичайних сферах має прийматися без публічного обговорення цього питання перед народом.

К. сказав: «Нікого не переоберуть на пост президента на платформі, яка визнає, що ви відстали. Натомість ви говорите про велике партнерство в ім'я світу, досягнуте за ваш термін». Він поставив низку питань про ймовірності, які були доведені до відома президента у серпні та на Шостому флоті. Він сказав, що вважає це найінтелектуальнішим брифінгом, який президент колись отримував від Пентагону, але це той тип фактичної інформації, яку необхідно приховувати від громадськості, поки ми ведемо переговори про кращу угоду, яку ми можемо отримати.

...

Наступного ранку, повернувшись до будинку адмірала, я зробив такі записи:

1. До. також наголошує, що, на його думку, РГЧ та ПРО неминуче пов'язані в ОСВ і що ми маємо заморозити РГЧ, якщо хочемо заморозити ПРО. (це при тому, що у царині ПРО совок відставав на десятирічча -- АЖ)

2. У серпні минулого року К. знову заявив про своє задоволення від того, що йому вдалося пересилити бюрократію та зберегти ОСВ. Я вказав, що неважко досягти успіху в переговорах з росіянами, якщо перейти на їхні позиції. Він усміхнувся і сказав: "Тільки три чверті шляху". Я закликав до того, щоб ми обговорювали кожен пункт із радянськими довше і не діяли надто швидко. К. сказав: "Вам легко говорити, вам не потрібно балотуватися на переобрання".

Це, блядь, навіть не знамените "встрєтіцца пасєрєдінє"тм  :fp2

Цитувати
Нижче я наводжу повністю і без редагування запису, які я зробив від руки на задньому сидінні мого лімузина 7 травня 1972:

К.: Я вважаю, що американському народу не вистачає волі робити необхідне для досягнення стратегічного паритету та збереження переваги на морі.  :Sho_za: Я вважаю, що ми повинні укласти найкращу угоду, яку тільки можемо, на наших переговорах, перш ніж Совєти та Сполучені Штати зрозуміють, що відбулися ці зміни у балансі. До того моменту, коли ці уявлення співпадуть і обидві сторони зрозуміють, що Сполучені Штати стали нижчими за СРСР :Sho_za:, ми повинні укласти найвигіднішу угоду, яку тільки можемо. Американці не надто зрадіють тому, що я погодився на друге місце, але буде надто пізно.

З.: Чому б не винести це перед народом? Він не погодиться стати другим, поки наш ВНП вдвічі більше, ніж у СРСР.

К.: Це питання судження. Я вважаю, що ми не отримаємо підтримки народу, і якщо ми шукатимемо її і повідомлятимемо факти так, як для цього доведеться, ми втратимо важелі впливу на переговорах з Совєтами.

З.: Але хіба це не є найвищою аморальністю у демократії — приймати рішення такої важливості для народу, не порадившись із ним?

К.: Можливо, але я сумніваюся, що знайдеться мільйон людей, які зможуть взагалі розібратися в цих питаннях.

З.: Навіть якщо це припущення вірне, цей мільйон може вплинути на думку більшості людей. Я вважаю за свій обов'язок піти іншим шляхом.


К.: Стережіться, щоб ваші слова не призвели до скорочення бюджету ВМФ. Існують тонкі види відплати.

На тлі цього грандівозного дипломута з його "тілько на 3/4 шишечки" наша бубачька прям Талєйран. :pooh_lol:
« Останнє редагування: Грудня 01, 2023, 08:12:36 20:12 від Адам Жоржович »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6578
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #7 : Грудня 01, 2023, 08:41:33 20:41 »
Це, блядь, навіть не знамените "встрєтіцца пасєрєдінє"тм  :fp2

На тлі цього грандівозного дипломута з його "тілько на 3/4 шишечки" наша бубачька прям Талєйран. :pooh_lol:
Мудрому американському наріду дуже, дуже, ДУЖЕ пощастило, що їхнє розташування, ресурси й все інше було настільки сприятливим, що навіть такі генії не змогли просрати це за своє, невиправдано довге, життя.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33502
  • Стать: Чоловіча
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #8 : Грудня 01, 2023, 09:07:59 21:07 »
Умєр Максім, да і х... с нім  :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #9 : Грудня 01, 2023, 09:47:37 21:47 »
Умєр Максім, да і х... с нім  :smilie7:

Максим-то помер, але пташенят його гнізда у діпстейті - як блох.  :smilie9:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6578
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #10 : Грудня 01, 2023, 09:48:27 21:48 »
Умєр Максім, да і х... с нім  :smilie7:2
Нє нє. По-перше земля йому скловатою, а по-друге не забуваємо йому дякувати кожного разу, коли наприклад Байден несе ротом люту хрінь про "мумльо-мумльо, ескалаційо, не можна до нато, 180 км ракети потім якось, якщо нам на черговій двосторонній зустрічі совсєм неофіційной дипломутії кацапи дозволять". Бо це його спадок.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8678
  • Стать: Чоловіча
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #11 : Грудня 02, 2023, 07:18:38 19:18 »
Хуйлу пріготовіццо
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Кісінжер всьо.
« Reply #12 : Грудня 02, 2023, 07:43:44 19:43 »
Хуйлу пріготовіццо


Котрому з 8ми?  :gigi: