Автор Тема: Надійний нотаріус у Харкові  (Прочитано 1886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Надійний нотаріус у Харкові
« : Грудня 03, 2023, 11:09:49 23:09 »
Вітаю, потрібен надійний нотаріус у Харкові. Моє питання щодо спадщини.  Як правильно визначити спадкоємців та поділити спадщину серед них? Які документи необхідно зібрати для оформлення спадщини? Які кроки слід вжити для максимально ефективного та швидкого вирішення цього питання?

Offline dalidaq

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
Re: Надійний нотаріус у Харкові
« Reply #1 : Грудня 03, 2023, 11:11:16 23:11 »
Щоб визначити спадкоємців, важливо зібрати родинні документи, такі як свідоцтва про народження та шлюб, а також розшукати завірені копії завідомо важливих документів особи, яка залишила спадок. Для поділу спадщини звертайтеся до нотаріуса з розрахунком на чітке виконання законодавства та справедливий розподіл майна.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Надійний нотаріус у Харкові
« Reply #2 : Грудня 03, 2023, 11:12:12 23:12 »
Для визначення спадкоємців потрібно поглиблено вивчити родинні зв'язки та взяти із собою усі необхідні документи, такі як паспорти, свідоцтва про народження та шлюб. Нотаріус вам надасть консультації щодо правового аспекту спадкування та вимог документів для його оформлення. Звернення до фахівця допоможе забезпечити ефективне та швидке вирішення питання спадщини. Звичайно, можуть бути проблеми, але це скоріш виключення, якщо все нормально)
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 285
Re: Надійний нотаріус у Харкові
« Reply #3 : Грудня 03, 2023, 11:16:41 23:16 »
Не можу не поділитися своїм позитивним досвідом роботи з нотаріусом Ральченко К.Ю. на Олексіївці у Харкові https://notarius-alekseevka.kh.ua/  вона виявилася  компетентним та відповідальним професіоналом, коли ми з жінкою звернулися до неї з питаннями спадщини. Надала нам вичерпні консультації, роз'яснила усі тонкощі процесу, і ми відчули себе впевнено на кожному етапі. З її допомогою ми швидко та успішно врегулювали усі правові питання. Я рекомендую цього спеціаліста як надійного і досвідченого нотаріуса, ціни на послуги адекватні, а головне ставлення, це дійсно той випадок, коли вашу проблему почують та зроблять усе для її вирішення.


Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Стать: Чоловіча
Re: Надійний нотаріус у Харкові
« Reply #4 : Березня 16, 2024, 08:47:11 08:47 »
У великих містах не проблема відшукати хорошого нотаріуса

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Стать: Чоловіча
Re: Надійний нотаріус у Харкові
« Reply #5 : Березня 18, 2024, 10:08:12 10:08 »
Я от свого часу швиденько зорієнтувався щодо нотаріуса в Києві . Мені потрібно було довіреність на авто робити. То Горбуров Кирил Євгенович в цьому питанні чудовим чином допоміг. Самі послуги нотаріуса не вартували надто дорого, я задоволений роботою та професіоналізмом цього фахівця