Автор Тема: ЮАР та інші... чи не час вам вибачитися перед мною?  (Прочитано 3691 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
А я вам расскажу за очень интересную тенденцию. Вот прямо сейчас очень много людей подняли головы и начали оглядываться. И задаются вопросом: "А как же Беларусь?" Почему она не на подвале? Почему страна целая? Почему нет стёртых городов? Почему нет полей свежих могил? Почему там люди живут, работают, строят планы на будущее? И да! У них есть все блага цивилизации в виде айфонов и гарганзол. И за границу они ездят.

Куда делась народная мудрость: "Ласкаве теля двох маток ссе".?
И таких всё больше и больше.
Что бы вы на это ответили?
Що вони трошки тупорилі, й не помітили як білорусів буцають ногами за червоно-білу шапку (й це норма), скільки в Білорусі сидить, скільки в Білорусі трошки зникло без вісті.
Оскільки там нема клепки бачити очевидне, то я вже мовчу про якесь навантаження на розум типу "а как же Казахстан, почєму нєт стьортих міст?" Мабуть, пля, тому що руснє дають піздов в Україні, й руснє нема коли окупувати той самий Казахстан й далі за планом.
Мені таких "людей" в Донецьку на все подальше житття вистачило з їхніми коров'ячими очима й святою вірою, ніби вони роздвинуть булки перед кацапами, й їх ніхто не чіпатиме.
А ви їм що відповідаєте, до речі? :)

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Не розумію, пардон. Кацапи залізобетонно, без варіантів, на нас поперли б з метою задушити на подвалє всіх "націоналістов", а інших просто пограбувати, погвалтувати, повбивати, а хто лишиться - під ружжо, й васстанавлівать варшавскій договорняк.
Так шо був оцей варіант, й варіант дати відсіч. Які партнери, які союзники, який "пропонували"?

Ну, как же!
Во времена благословленной "формали Штайнмайера". Помните? Статус-кво и всё такое...
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Що вони трошки тупорилі, й не помітили як білорусів буцають ногами за червоно-білу шапку (й це норма), скільки в Білорусі сидить, скільки в Білорусі трошки зникло без вісті.
Оскільки там нема клепки бачити очевидне, то я вже мовчу про якесь навантаження на розум типу "а как же Казахстан, почєму нєт стьортих міст?" Мабуть, пля, тому що руснє дають піздов в Україні, й руснє нема коли окупувати той самий Казахстан й далі за планом.
Мені таких "людей" в Донецьку на все подальше житття вистачило з їхніми коров'ячими очима й святою вірою, ніби вони роздвинуть булки перед кацапами, й їх ніхто не чіпатиме.
А ви їм що відповідаєте, до речі? :)

Этот разговор был на кладбище на 40 дней. Похоронили сослуживца моего погибшего брата. Я промолчал и ничего не ответил.
No money No honey

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
А я вам расскажу за очень интересную тенденцию. Вот прямо сейчас очень много людей подняли головы и начали оглядываться. И задаются вопросом: "А как же Беларусь?" Почему она не на подвале? Почему страна целая? Почему нет стёртых городов? Почему нет полей свежих могил? Почему там люди живут, работают, строят планы на будущее? И да! У них есть все блага цивилизации в виде айфонов и гарганзол. И за границу они ездят.

Куда делась народная мудрость: "Ласкаве теля двох маток ссе".?
И таких всё больше и больше.
Что бы вы на это ответили?

Та немає вже ніякої Біларусі. Є де-факто кілька областей в складі хуйлостану. Ну місце в ООН зберігається, але воно і при совку було. А те, що по ним не прилітає - то знов союзнички постаралися: скоріш за все є така настирлива рекомендація бульбоїдів не хуярити.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Ну, как же!
Во времена благословленной "формали Штайнмайера". Помните? Статус-кво и всё такое...
Я під "варіантами" маю на увазі реальні варіанти дій. Якщо ви маєте на увазі буквально будь-що, наприклад варіант аби Зеленський лазером з очей розвалив кацапстан навпіл - тоді, звісно, справа інша.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Та немає вже ніякої Біларусі. Є де-факто кілька областей в складі хуйлостану. Ну місце в ООН зберігається, але воно і при совку було. А те, що по ним не прилітає - то знов союзнички постаралися: скоріш за все є така настирлива рекомендація бульбоїдів не хуярити.
Тут ще важливо зауважити - ПОКИ ЩО не прилітає.
Бо нарід якось так сміливо екстраполює

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Тут ще важливо зауважити - ПОКИ ЩО не прилітає.
Бо нарід якось так сміливо екстраполює

Поки що не прилітає, поки що не мобілізують (хоча "прохвесіанали" на початку війни точно заходили через Чорнобиль), поки що туди нема рейдів ЗСУ. Але чим довше тягнеться хуємотина з допомогою, тим сильніше розвʼязуються руки у Генштаба, а там є люди, спроможні на креативні ідеї...

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Я під "варіантами" маю на увазі реальні варіанти дій. Якщо ви маєте на увазі буквально будь-що, наприклад варіант аби Зеленський лазером з очей розвалив кацапстан навпіл - тоді, звісно, справа інша.
Так это и был реальный вариант действий. Их у наших заботливых "партнёров" целый пучок был.
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
'Раздувают огонь войни'(с)кацапєрдянін :fp2

Під Кринками вже є задохлені бульбаші, по військових квитках вияснили.

На разі мабуть за бабло вербувались. Питання лише часу, коли почнуть гребти примусово і гнати в м'ясні атаки.   

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
'Раздувают огонь войни'(с)кацапєрдянін :fp2

Під Кринками вже є задохлені бульбаші, по військових квитках вияснили.

На разі мабуть за бабло вербувались. Питання лише часу, коли почнуть гребти примусово і гнати в м'ясні атаки.   

Ну, и?

Есть уже пленные непальцы и сомалийцы. Так что теперь?
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Ну, и?

Есть уже пленные непальцы и сомалийцы. Так что теперь?

Поженуть твоїх бульбашів впірьод на штурм, ніхто й питати не буде. Будуть Сувалкський коридор для  :moskali: м'ясом прогризати. 

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Поженуть твоїх бульбашів впірьод на штурм, ніхто й питати не буде. Будуть Сувалкський коридор для  :moskali: м'ясом прогризати.

Когда поженуть, тогда и будеш об этом говорить. Пока с ними активно торгуют как и с РФией.
No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Когда поженуть, тогда и будеш об этом говорить. Пока с ними активно торгуют как и с РФией.

Чим бля торгують, жувачки продають  :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Так это и был реальный вариант действий. Их у наших заботливых "партнёров" целый пучок был.
Так і лазер з очей теж реальний варіант. Й без партнерів таких можу навигадувати купу.
Ну а справжніх всього два, й обидва озвучено

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Так і лазер з очей теж реальний варіант. Й без партнерів таких можу навигадувати купу.
Ну а справжніх всього два, й обидва озвучено

Ну, партнёры сейчас нам задвигают не менее экзотические варианты.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Ну, партнёры сейчас нам задвигают не менее экзотические варианты.
Й це привід вигадувати самим якісь фейрітейлз про можливість пропітляти без війни та з горнонзолою?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Й це привід вигадувати самим якісь фейрітейлз про можливість пропітляти без війни та з горнонзолою?
Я не думаю, что у Зеленского хватит ума прекратить пихать непродаваемое на Западе фуфло в виде "формульі мира". Западу не надо то, что у них и так есть. При чем! Полностью за чужой счет.
Западу надо продавать,  то чого у них нет, но может бьіть. Формулу войньі.
Украина сможет вьіжить если загорится большой пожар. Хотя бьі на всю Европу.
Тогда да.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Украина сможет вьіжить если загорится большой пожар. Хотя бьі на всю Европу.
Тогда да.
Україна виживе в будь-якому випадку. Питання стоїть в тому, щоб вижити не так, як під час останньої великої пожежі в Європі.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Я не думаю, что у Зеленского хватит ума прекратить пихать непродаваемое на Западе фуфло в виде "формульі мира". Западу не надо то, что у них и так есть. При чем! Полностью за чужой счет.
Западу надо продавать,  то чого у них нет, но может бьіть. Формулу войньі.
Украина сможет вьіжить если загорится большой пожар. Хотя бьі на всю Европу.
Тогда да.

Які пропонуєте дії у цьому напрямку? Як реалізувати практично цю мудру стратагему?  popcorn1

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Україна виживе в будь-якому випадку. Питання стоїть в тому, щоб вижити не так, як під час останньої великої пожежі в Європі.

Так а я об чём?

Украине предложено выжить в качестве мемориала в виде обожённой "вхідної Брами Європи" над полями могил, которая стала на защите западных "ценностей" и "принципов". И то! Не в физическом виде, а в виде упоминания в учебниках по истории и на раздаточных рекламных материалах во время традиционного ежегодного автопробега в честь Украины.

А не пошли бы они нахуй?!

Надо думать над тем, как всё поджечь, самим отойти в сторону и наблюдать.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Які пропонуєте дії у цьому напрямку? Як реалізувати практично цю мудру стратагему?  popcorn1

В поэтому Украине необходим Китай!
У них спросить надо. Они знают.
No money No honey

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20321
что еще можно обсуждать на фоне плана зеиплана уволить Залужного?

что?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6208
Так а я об чём?

Украине предложено выжить в качестве мемориала в виде обожённой "вхідної Брами Європи" над полями могил, которая стала на защите западных "ценностей" и "принципов". И то! Не в физическом виде, а в виде упоминания в учебниках по истории и на раздаточных рекламных материалах во время традиционного ежегодного автопробега в честь Украины.

А не пошли бы они нахуй?!

Надо думать над тем, как всё поджечь, самим отойти в сторону и наблюдать.
Ну, оскільки країни в бік не відходять, а ми знаходимося на прямій лінії між агресором та його наступними цілями (а самі ми ціль нумер один), то я й гадки не маю, що ви пропонуєте. Як конкретику не спитаю - ви пишете, наприклад, про Китай "в ідеалі"; розмова про Китай в реалі в найкращому випадку виходить на той самий "ідеал", котрого ніколи не існувало в реалі.
В тому й прикол, що в України ніяких особливих можливостей для маневрів нема. Україна може або продовжувати давати відсіч, й сподіватися на зміни на краще, котрі від неї ніяк не залежать. Або вчинити колективне самогубство, ми так вже робили десь сто років тому.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Тваринко, де ти сховалося?
Міняй памперс, і йди сюди! :punish:

Ракети надали, бомби з моторчиком надали, про С-300 домовились, Урсула пообіцяла ще суттєво збільшити допомогу.
Гроші дали.

Скажи,чого ти ссалося і мазало шморклі по мармизі?

Йдинахуй, щоб я тебе тут не бачив, скотиняко! --------------------->

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Тваринко, де ти сховалося?
Міняй памперс, і йди сюди! :punish:

Ракети надали, бомби з моторчиком надали, про С-300 домовились, Урсула пообіцяла ще суттєво збільшити допомогу.
Гроші дали.

Скажи,чого ти ссалося і мазало шморклі по мармизі?

Йдинахуй, щоб я тебе тут не бачив, скотиняко! --------------------->


Загострення?  :fp2

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Ти не можеш почекати хочаб деякий коротенький період, щоб не "срати".... бо тобі буде соромно, і дуже скоро, і за своїх образи, і за тих, на кого ти покладаєш надії

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я покладаю надії виключно на ЗСУ і волонтерів.

А ти йди нахуй! --------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Я покладаю надії виключно на ЗСУ і волонтерів.

А ти йди нахуй! --------------------->


Всі покладають.


Але без допомоги зброєю - нам піздєц. І це відбувається прямо зараз. Союзнички нас підісрали.


І тоді нахуй підеш - ти (ну і я) тільки по справжньому.
А так на зараз твої оці образи виглядають по дитячому, або по дебільному.




Offline гей-гопп-ляляля

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 962
Доречі, раніше ти покладав надію на також союзничків .... .. а зараз вже всьо? - ну прогрес.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17204
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Тваринко, де ти сховалося?
Міняй памперс, і йди сюди! :punish:

Ракети надали, бомби з моторчиком надали, про С-300 домовились, Урсула пообіцяла ще суттєво збільшити допомогу.
Гроші дали.

Скажи,чого ти ссалося і мазало шморклі по мармизі?

Йдинахуй, щоб я тебе тут не бачив, скотиняко! --------------------->
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: