Автор Тема: Чергове випробування для стєрхового о4ка  (Прочитано 967 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6442
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/braziliya-ne-zaareshtovuvatime-putina-50379790.html
Цитувати
Бразилія, ймовірно, не заарештує російського диктатора Володимира Путіна, незважаючи на те, що країна є підписантом Римського статуту, заявив глава МЗС Мауро Вієйра.
Цитувати
У коментарі бразильській службі BBC він заявив, що Путіна запрошують на саміт G20, який пройде 2024 року в Бразилії, оскільки Росія є членом цієї організації.

«Ми повинні розглядати це в кожному конкретному випадку. Завжди, навіть у правилах МКС, є режим для глав держав, який ми повинні вивчити. Якщо він (Путін — ред.) (хуйло - ком.) захоче приїхати, ми будемо дуже раді його присутності на зустрічах у Бразилії», — додав міністр.
Цитувати
Його також попросили прокоментувати, чи існує можливість арешту Путіна, якщо він приїде до Бразилії.
Цитувати
«Я не знаю. :gigi: Не думаю, :lol: що це можливо. Я також сподіваюся, що ні. :weep: Ми не будемо проявляти жодної ініціативи, щоб це сталося», — відповів Вієйра.
Цитувати
Він розповів, що для такого кроку «має бути наказ». Але який саме — чиновник не уточнив. (від Топаза - ком.)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Чергове випробування для стєрхового о4ка
« Reply #1 : Грудня 27, 2023, 11:21:09 23:21 »
Не поїде.  :eyes: