Автор Тема: Таваріщь Шустер...  (Прочитано 1844 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Таваріщь Шустер...
« : Січня 23, 2024, 09:52:09 21:52 »
... тот, которий Саймон і ходіл на одін унітаз с Бубой в ОПє...

щось трохи не те каже (с)   :smilie11:




Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #1 : Січня 23, 2024, 09:55:53 21:55 »
Невже підкацапний щолкопьор все видумав ?   :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #2 : Січня 24, 2024, 12:48:57 00:48 »
Невже підкацапний щолкопьор все видумав ?   :smilie8:
Ви шо, серйозно кушаєтє підкацапні висери, й не менш серйозно гадаєте що хтось складе вам компанію за такою вечерею?  :smilie10:
ні, смачнова звичайно. потім ще сходіть перевірте, шо там на каналє дошдь. все видумали, чи не все, чи як на смак  :super:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #3 : Січня 24, 2024, 12:57:27 00:57 »
Ви шо, серйозно кушаєтє підкацапні висери, й не менш серйозно гадаєте що хтось складе вам компанію за такою вечерею?  :smilie10:
ні, смачнова звичайно. потім ще сходіть перевірте, шо там на каналє дошдь. все видумали, чи не все, чи як на смак  :super:

все что там написано - правда на 120%
или вы считаете это не правда? :fp2

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #4 : Січня 24, 2024, 04:55:54 04:55 »
Ви шо, серйозно кушаєтє підкацапні висери, й не менш серйозно гадаєте що хтось складе вам компанію за такою вечерею?  :smilie10:
ні, смачнова звичайно. потім ще сходіть перевірте, шо там на каналє дошдь. все видумали, чи не все, чи як на смак  :super:

От ви злопихаєте, а дослідники етавосамаго таки знайшли у посліді шустерів щось, обсмоктали і визнали майже родзинкою. :pooh_lol:


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #5 : Січня 24, 2024, 07:51:18 07:51 »
все что там написано - правда на 120%
или вы считаете это не правда? :fp2
Я вважаю, що в деяких людей є великі проблеми з самоповагою та клепочкою.
Вам, до речі, не попадалися десь в районі 2017 року йульки, котрі бігали й цитували жириновського (ну, їм здавалося що там насрано на Порошенка, й тому це смачненько)?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18415
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #6 : Січня 24, 2024, 08:07:21 08:07 »
Ви шо, серйозно кушаєтє підкацапні висери, й не менш серйозно гадаєте що хтось складе вам компанію за такою вечерею?  :smilie10:


Я складу кампанію.
Кацапи тут ні до чого, це пише придворний письменник Зеленського, їм і призначений.
Єдиний з журналістів, який був допущений до ліжка президентського кабінету, президентського вагона, який супроводжував Бубочку крізь.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #7 : Січня 24, 2024, 03:16:22 15:16 »
От ви злопихаєте, а дослідники етавосамаго таки знайшли у посліді шустерів щось, обсмоктали і визнали майже родзинкою. :pooh_lol:



я вообще считал что ты трамповский отсос
а ты строчишь по заданию ирмака :fp2

какое ничтожное явление на нашем форуме
даже местный юлек на порядок более достойный дописувач чем ты
ты сам себе не противен?  :fp2  с дуругой стороны как для кацапа ты работаешь виртуозно и в ленинграде безусловно не зря тебе щи наливают


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #8 : Січня 24, 2024, 08:36:13 20:36 »
Я складу кампанію.
Це, нажаль, не те щоб новина.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #9 : Січня 24, 2024, 08:57:11 20:57 »
То що, Буба хотів і рвався готуватись до війни ?

Бо він на днях кричав, що то західні товаріщі його всіляко відмовляли від цього  :smilie11:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #10 : Січня 24, 2024, 09:18:01 21:18 »
То що, Буба хотів і рвався готуватись до війни ?
Чисто для сміху, погляньте на те, що ви робите, трохи відсторонено. Опишу в загальних рисах.
На форумі є загальноприйнятою думка, що бубачька у себе в голові війну закінчив, й перші пару років рвався там кудись "домовлятися" та "зходитися посередині", що вилилося в доведений вагнергейт, й недоведений, але достатньо очевидний, чонгаргейт. Все виглядає так, що зебіл вирішив, ніби домовився з хуйлом на "сухопутний калідор до русково криму", й люто обхезався, зрозумівши що домовився лише собі за щоку, й кацапи пруть на Київ зі зрозумілими цілями. Потім там йому сталеві яйці затиснув Залужний, чи Кривоніс Жуляни олією змастив, чи що - нє суть. Головне, що всі дописувачі форуму, які хоча б інколи демонструють притомний стан, з такою оцінкою ситуації згодні. Я там не рахую гастролерів типу Гоплі.
Так? Так.
Йдемо далі.
Ви цю, люто нову й революційну думку, вирішили донести до тих, хто має таку саму.
Й щоб це зробити, не знайшли нічого кращого як приперти на "почітать" підкацапного кондома.
Так?
Так.
Отака, дітки, казочка

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #11 : Січня 24, 2024, 10:04:55 22:04 »
Чисто для сміху, погляньте на те, що ви робите, трохи відсторонено. Опишу в загальних рисах.
На форумі є загальноприйнятою думка, що бубачька у себе в голові війну закінчив, й перші пару років рвався там кудись "домовлятися" та "зходитися посередині", що вилилося в доведений вагнергейт, й недоведений, але достатньо очевидний, чонгаргейт. Все виглядає так, що зебіл вирішив, ніби домовився з хуйлом на "сухопутний калідор до русково криму", й люто обхезався, зрозумівши що домовився лише собі за щоку, й кацапи пруть на Київ зі зрозумілими цілями. Потім там йому сталеві яйці затиснув Залужний, чи Кривоніс Жуляни олією змастив, чи що - нє суть. Головне, що всі дописувачі форуму, які хоча б інколи демонструють притомний стан, з такою оцінкою ситуації згодні. Я там не рахую гастролерів типу Гоплі.
Так? Так.
Йдемо далі.
Ви цю, люто нову й революційну думку, вирішили донести до тих, хто має таку саму.
Й щоб це зробити, не знайшли нічого кращого як приперти на "почітать" підкацапного кондома.
Так?
Так.
Отака, дітки, казочка

Мій давно покійний дід,  царство йому небесне, коли хтось казав якусь банальщину, часто любив примовляти 'так-так, а нога коло сраки грубіша'   :smilie1:

Пояснюю ще в загальніших рисах:  зараз мені вже якось похер, що там патякав і навіть робив Буба до вторгнення кацапів в лютому 22 року. Але мені далеко не похер, що він і його камарилья меле і робить зараз, в найбільш критичний для країни час.

Можливо десь там, за межами країни воно виглядає якось все трохи по інакшому (мається на увазі керівництво зеленими країною), але тут на місці срака насправді вимальовується дуже рельєфно.  І в даному випадку немає чого репетувати 'це всьо кацапи', бо кацапи ворог зовнішній, а тут йдеться про внутрішню дезорганізацію в країні завдяки 'видатному керівництву' шобли малокомпетентних аферистів.   

Крики про кацапськість Шустера виглядають трохи смішно, якщо брати до уваги його стосунки з найвеличнішим лідером. І в своїй книженції він дійсно глорифікує Бубу, при цьому зливаючи речі, які з його точки зору виглядають малозначущими (ну подумаєш, повністю проіпав напад на свою країну і якась там кількість аборигенів через це загинула від рук агресора).   

Блін, як дохера тексту наваяв  :smilie8:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #12 : Січня 24, 2024, 10:26:23 22:26 »
надо таки разобраться
или Бубочка держал в ставке кацапа или он не кацап и написал немного правды

что хуже ? 

писи
уже дотсали эти визги про ИПСО
кацапы просто не в стостоянии создать всю ту куйню которую продуцируют зеленую






Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #13 : Січня 24, 2024, 11:12:37 23:12 »
Крики про кацапськість Шустера виглядають трохи смішно, якщо брати до уваги його стосунки з найвеличнішим лідером.
Оце от можете пояснити? А то не перший раз читаю, але не розумію, що саме під капотом цієї потужної тези.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #14 : Січня 24, 2024, 11:15:40 23:15 »
Оце от можете пояснити? А то не перший раз читаю, але не розумію, що саме під капотом цієї потужної тези.

ет вы поясните
Шустер кацап? написал ипсо ? 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #15 : Січня 24, 2024, 11:20:02 23:20 »
Мій давно покійний дід,  царство йому небесне, коли хтось казав якусь банальщину, часто любив примовляти 'так-так, а нога коло сраки грубіша'   :smilie1:

Пояснюю ще в загальніших рисах:  зараз мені вже якось похер, що там патякав і навіть робив Буба до вторгнення кацапів в лютому 22 року. Але мені далеко не похер, що він і його камарилья меле і робить зараз, в найбільш критичний для країни час.

Можливо десь там, за межами країни воно виглядає якось все трохи по інакшому (мається на увазі керівництво зеленими країною), але тут на місці срака насправді вимальовується дуже рельєфно.  І в даному випадку немає чого репетувати 'це всьо кацапи', бо кацапи ворог зовнішній, а тут йдеться про внутрішню дезорганізацію в країні завдяки 'видатному керівництву' шобли малокомпетентних аферистів.   

Крики про кацапськість Шустера виглядають трохи смішно, якщо брати до уваги його стосунки з найвеличнішим лідером. І в своїй книженції він дійсно глорифікує Бубу, при цьому зливаючи речі, які з його точки зору виглядають малозначущими (ну подумаєш, повністю проіпав напад на свою країну і якась там кількість аборигенів через це загинула від рук агресора).   

Блін, як дохера тексту наваяв  :smilie8:


ситуация в том что есть достаточно большая часть беженцев которая получила прямой профит от войны

до войны у многих не было никакого шанса перебраться в сытые старны зарубежья на таких комфортных условиях
очень многие не имеют никакого отношения к термину беженец ( например которые чухнули из Ужгорода) и тд

им насрать на то что происходит в Украине главное что бы бубуочку и их вместе с ним принимали и ласкали

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #16 : Січня 24, 2024, 11:21:29 23:21 »
надо таки разобраться
или Бубочка держал в ставке кацапа
Окі, зайдемо з іншого боку. Ви шо, зебіл? :) Голоснули за зе, й у вас зараз шок від того, що бубє теж не чужд перегляд штірліца, канала "дошдь" та інша кацапська смакота? Ні?
Чи може РГ в нас зебіл, й знаходиться десь між стадією, де розуміє що буба дружит з підкацапниками, але ще не здогадується за єрмачка?
А може це div в нас зебіл? Чи Ліна? Може я?
Хто конкретно, сцуко, має в нас постійно РОЗБИРАТИСЯ в шокуючих історіях про те, що буба не просто закликав до шашличков, але й сам в них вірив та збирався їсти, зійшовшись на середині Херсону?
ну хоча про що я, скоро мабуть чергова серія РОЗБИРАТІЛЬСТВ по шокуючий й новій ситуації на ФУПі  :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #17 : Січня 24, 2024, 11:24:24 23:24 »
ет вы поясните
Шустер кацап? написал ипсо ?
шустер пригодований підкацапник, звісно що ціль його існування - періодичне просування тез, тим чи іншим чином вигідних кацапам на тому чи іншому етапі.
Якщо чесно, я думаю що всі відвідувачі гілки, включно з вами, це прекрасно розуміють. Хоча, звісно, є деякі ризики що й справді вже не дуже

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #18 : Січня 24, 2024, 11:31:06 23:31 »
Цитувати
аймон Шустер (англ. Simon Shuster; нар. 1983, Москва, СРСР) — американський журналіст, кореспондент журналу «Тайм» з 2013 року.

Життєпис
Народився в 1983 році в Москві[2]. У 1989 році емігрував разом з сім'єю до США[3].

Зростав у Сан-Франциско. Закінчив Стенфордський університет[4]. Був редактором студентської газети The Stanford Daily[en][5].

У 2006 році повернувся до Москви. Протягом семи років працював політичним журналістом, писав для таких видань як The Moscow Times[en], Ассошіейтед Прес, Рейтер[6].

У 2013 році почав писати для «Тайм».
я пєрдолю.
й оцього підкацапника ви їсте ТІЛЬКИ, ВИКЛЮЧНО через те, що він - як я розумію - щось погане там сказав на бубачьку.
ну хоча тут вже тюхали про якихось, формально євреїв, що засідають на "ехє маскви" але їх дуже треба читати та вивчати, бо вони євреї, а зовсім-зовсім-зовсім не лапті.
Тобто все ж ситуація не безнадійна, споживання лайна поки що проходить принаймі напівсвідомо, якщо так жваво йде процес відмазування  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #19 : Січня 25, 2024, 12:09:34 00:09 »
шустер пригодований підкацапник, звісно що ціль його існування - періодичне просування тез, тим чи іншим чином вигідних кацапам на тому чи іншому етапі.
Якщо чесно, я думаю що всі відвідувачі гілки, включно з вами, це прекрасно розуміють. Хоча, звісно, є деякі ризики що й справді вже не дуже

в ставке зиленского пригодованный кацап??  и кто же виноват? снова Пушкин ? :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #20 : Січня 25, 2024, 07:34:32 07:34 »
Щось в нашої дописувачки з логікою туго.

Бубочка ні в чьом нє віноват і це все вигадки підкацапника, який підступно проник в ОПу за його ж запрошенням  :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18415
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #21 : Січня 25, 2024, 07:46:56 07:46 »
Хочу нагадати.
Він єдиний кого допустили бути при тілі найвеличнішого.
Він єдиний, хто був у бункері в перші дні війни.
Він єдиний, кого пустили в президентський вагон.
Це його Опариш нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня».
Які блять заслуги?

А опонентка просто затята суперечниця.
Їй байдуже тема і правота. Баба Яга проти!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #22 : Січня 25, 2024, 09:31:10 21:31 »
Коротше гілочка про те, що таваріщь шустєр совсєм не підкацапнів, й дуже смачний, в не зашкварно його їстоньки, тихенько перекваліфікувалася в гілочку, де тріо виборців Джо Байдена  :gigi: роблять вигляд ніби хтось з ними розмовляв про бубачьку ;)
Але ніт, шановні, з вами розмовляють про те, що ви не маєте їсти кацапьске лайно, навіть якщо там написано що бубачька мудак.
А саму шокуючу новину про те, що бубачька, виявляється, мудак, можна спокійно обговорювати до зелених чортів у відповідних гілках, й без братської допомоги іпаной русні. Тримаю в курсі  :Prapor2:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #23 : Січня 25, 2024, 09:43:15 21:43 »
Коротше гілочка про те, що таваріщь шустєр совсєм не підкацапнів, й дуже смачний, в не зашкварно його їстоньки, тихенько перекваліфікувалася в гілочку, де тріо виборців Джо Байдена  :gigi: роблять вигляд ніби хтось з ними розмовляв про бубачьку ;)
Але ніт, шановні, з вами розмовляють про те, що ви не маєте їсти кацапьске лайно, навіть якщо там написано що бубачька мудак.
А саму шокуючу новину про те, що бубачька, виявляється, мудак, можна спокійно обговорювати до зелених чортів у відповідних гілках, й без братської допомоги іпаной русні. Тримаю в курсі  :Prapor2:

все же обьясни
как таварищ шустер стал единственным журналистом в ставке клоуна

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7125
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #24 : Січня 25, 2024, 09:57:49 21:57 »
все же обьясни
как таварищ шустер стал единственным журналистом в ставке клоуна
Ну вам як пояснити, на загальному рівні й на пальцях, типу "почнемо з того, що бубачька - тупий пересічний рускаязичний українець, відносно бикуватий, з манєчкою величі; відповідно навкруги нього або його дружбані з кварталу, або ставлєнічкі бородатих бабушек, або аферисти"?
Й головне навіщо, ви ж ніби з Дніпра, а не з Андромеди?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #25 : Січня 26, 2024, 08:56:58 20:56 »
Ну вам як пояснити, на загальному рівні й на пальцях, типу "почнемо з того, що бубачька - тупий пересічний рускаязичний українець, відносно бикуватий, з манєчкою величі; відповідно навкруги нього або його дружбані з кварталу, або ставлєнічкі бородатих бабушек, або аферисти"?
Й головне навіщо, ви ж ніби з Дніпра, а не з Андромеди?

Так а я що кажу про бубу, щось інакше  :weep:

Щаз Гєоргієвічь прибіжить і скаже, що не треба розганяти кацапське іпсо про найвеличнішого лідера   :Ganba:


 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #26 : Січня 26, 2024, 09:09:25 21:09 »
Ну вам як пояснити, на загальному рівні й на пальцях, типу "почнемо з того, що бубачька - тупий пересічний рускаязичний українець, відносно бикуватий, з манєчкою величі; відповідно навкруги нього або його дружбані з кварталу, або ставлєнічкі бородатих бабушек, або аферисти"?
Й головне навіщо, ви ж ніби з Дніпра, а не з Андромеди?

нихера не понял
я с Киева
Днепр по работе

но скажу и за элиту Днепра -  она зиленского не переваривает
даже те которые были в так называемом квн (в Днепре они были из университетских математиков а не рагулей КР)

и вообще в Днепре жителей кривогорога - короче снобизм к ним серьезный

писи
я так и не понял кто же умный и крсивый щустер или бубочка?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #27 : Січня 26, 2024, 09:16:51 21:16 »
А щодо Шустера, то він не ідейний підкацапник і любітєль не рузкого міра, а бабла. Як виходець з виїхавших совкових жидів, ставши дорослим приїхав на Мацкву вже типу як амєріканєц, щоб косити це бабло.

Давала кацапська гебня замовлення, то він їх брав в роботу. Запропонував Бубочька підзаробити восхвалянням його геніальності - чому би й тут не підняти копійчину.

З цього й треба виходити, а не здіймати вереск, що це кацапи наслали агента, щоб імідж найвеличнішого 'шатать'

Можна звичайно допустити, що той Шустер штатний фсбшник. Тоді вже виходить, що Буба запустив до себе ворога в той час, коли вся ОПа героїчно воювала з ворогом в котлі на Банковій, доїдаючи там в оточенні останню мівіну і його треба судити за співпрацю з ворогом   :smilie7: 


 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21647
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #28 : Січня 26, 2024, 09:51:39 21:51 »
я думаю все что написал шустер в его понимании комплимент зиленскому
разве это не комплимент разминирование и строительство дорог ?  у нас 73%  считают это главным успехом зиленкага


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18415
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Таваріщь Шустер...
« Reply #29 : Січня 26, 2024, 09:52:45 21:52 »
Дурні дебати.
Шустера вибрав Зеленський.
Те що Бубочка ідіот, це 100%.
Підкацапник Шустер, чи ні, мав розбиратись роботодавець.

Як що десь Шустер бреше, хай Зеленський подає в суд, доводить брехню, а Шустер потім буде повзати на колінках і спростовувати.
Як що не подасть,значить все правда.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: