Автор Тема: А де Єгорій?  (Прочитано 2523 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
А де Єгорій?
« : Квітня 29, 2014, 09:45:59 21:45 »
Шось не бачу його артилерійських підготовок і кавалерійських атак.  :Sho_za:
Він живий-здоровий? :smilie11: :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: А де Єгорій?
« Reply #1 : Квітня 29, 2014, 09:48:07 21:48 »
моецца

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А де Єгорій?
« Reply #2 : Квітня 29, 2014, 09:48:37 21:48 »
If you are going through hell, keep going.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: А де Єгорій?
« Reply #3 : Квітня 29, 2014, 09:50:11 21:50 »
Він трохи відпочивае до завтра
Бо говорив паскудні речі

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #4 : Квітня 29, 2014, 09:50:13 21:50 »
Вчора помітив, що він зник "списку користувачів - він там тримав заслужене місце по кількості постів. Я не повірив очам, ввів його ім"я у пошук - "такого юзера не існує".  :consul

Сьогодні перевірив - він вже в списку знову з"явився.  Щось шифрується, мабуть перед вторгненням кацапів вчиться замітати сліді, щоб його кацапоюльки не вичислили по ІР  :smilie7:
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 09:53:07 21:53 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #5 : Квітня 29, 2014, 09:52:39 21:52 »
Він трохи відпочивае до завтра
Бо говорив паскудні речі

Так, я вчора встиг помітити, що він був якись трохи неадекватний - постив  одну і ту ж цитату одного з форумчан в усі існуючі гілки не залежно від теми, навіть у "котоветку" та "політанекдоти" закинув  :Sho_za: . Вона досі в "котоветці" висить...

Може п"яний був ?  :shuffle:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #6 : Квітня 29, 2014, 10:01:15 22:01 »
пьяные посты обычно со множеством грамматических ошибок, там все было в порядке.

По-перше, культурна людина павіть у нетерезому стані "може себе соблюдать!"  :gigi:

По-друге - йшлося про якусь явну неадекватність його дій, він чогось визвірився на одного з форумчан і став бігати з його цитатою по усім гілкам (що взагалі-то натуральний флуд !). Що цікаво - та цитата була у свою чергу лише цитуванням з інтернету, а не особистими словами другого форумчанина.


Якщо чесно, то я так і не вторпав, через що такі нерви почались...   :smilie8:
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 10:03:08 22:03 від Ronin »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Re: А де Єгорій?
« Reply #7 : Квітня 29, 2014, 10:05:03 22:05 »
Може і п'яний був... Але ж ми пробачимо, нє? ...Я його люблю і ціную. Він мо ло дець!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А де Єгорій?
« Reply #8 : Квітня 29, 2014, 10:08:26 22:08 »
це була моя цитата з фейсбуку Філатова, запощена у гілку про замах на Гепу. Потім виникла ще одна гілка про те, на чиєму ж боці був Гепа. Цю цитату було мною ж запощено і туди, що видавалося цілком логічним, бо у ній йшлося про дзвінки від Гепи до Філатова. Дуже оперативно дві гілки зклеїли, в результаті чого вийшов дабл-пост. Чомусь це Єгорія цей дабл-пост неймовірно вкурвив, він трохи втратив контроль на тим, що писав (мяко кажучи), і став постити цю цитату усюди. Ну а далі, певно модер відправив його трохи охолонути і помитися.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: А де Єгорій?
« Reply #9 : Квітня 29, 2014, 10:12:02 22:12 »
це була моя цитата з фейсбуку Філатова, запощена у гілку про замах на Гепу. Потім виникла ще одна гілка про те, на чиєму ж боці був Гепа. Цю цитату було мною ж запощено і туди, що видавалося цілком логічним, бо у ній йшлося про дзвінки від Гепи до Філатова. Дуже оперативно дві гілки зклеїли, в результаті чого вийшов дабл-пост. Чомусь це Єгорія цей дабл-пост неймовірно вкурвив, він трохи втратив контроль на тим, що писав (мяко кажучи), і став постити цю цитату усюди. Ну а далі, певно модер відправив його трохи охолонути і помитися.

Ні він створив гілку, щось типу:
Як ви кацапські виродки смієте ставити мені питання кацапською мовою, всі хто говорить кацапською є ворогами Украіни

Ну і там Остапа понесло(с) на мовному грунті  :smiley23:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А де Єгорій?
« Reply #10 : Квітня 29, 2014, 10:13:59 22:13 »
це була моя цитата з фейсбуку Філатова, запощена у гілку про замах на Гепу. Потім виникла ще одна гілка про те, на чиєму ж боці був Гепа. Цю цитату було мною ж запощено і туди, що видавалося цілком логічним, бо у ній йшлося про дзвінки від Гепи до Філатова. Дуже оперативно дві гілки зклеїли, в результаті чого вийшов дабл-пост. Чомусь це Єгорія цей дабл-пост неймовірно вкурвив, він трохи втратив контроль на тим, що писав (мяко кажучи), і став постити цю цитату усюди. Ну а далі, певно модер відправив його трохи охолонути і помитися.

Ні він створив гілку, щось типу:
Як ви кацапські виродки смієте ставити мені питання кацапською мовою, всі хто говорить кацапською є ворогами Украіни

Ну і там Остапа понесло(с) на мовному грунті  :smiley23:

і це теж, але вже трохи пізніше. Спочатку його понесло у гілці про Гепу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: А де Єгорій?
« Reply #11 : Квітня 29, 2014, 10:18:14 22:18 »
Так його треба розбанить. Ну погарячкував чоловік. Буває...
If you are going through hell, keep going.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #12 : Квітня 29, 2014, 10:20:26 22:20 »
Так його треба розбанить. Ну погарячкував чоловік. Буває...

Та сказали ж ніби  - завтра виходить.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А де Єгорій?
« Reply #13 : Квітня 29, 2014, 10:37:46 22:37 »
А де на СУПі можна подивиться БАН?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А де Єгорій?
« Reply #14 : Квітня 29, 2014, 11:02:50 23:02 »
Особисто моя думка, що Єгорій то проукраїнська інформаційна спец.служба, яка відповідно "вони балакають, а я працюю" та й їх там декілька, правда працюють непогано, хоч і однобоко судячи з відстоювання честі СБУ, Наливайченка, Пороха та Кличка... а бан та шаленість то так для правдоподібності...

Мені аби Єгорій спростував чи підвердив оту інфу про набір в МВС/СБУ нового формату, чомусь я думаю, що вони в курсє попса то чи ні...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А де Єгорій?
« Reply #15 : Квітня 29, 2014, 11:05:46 23:05 »
Особисто моя думка, що Єгорій то проукраїнська інформаційна спец.служба, яка відповідно "вони балакають, а я працюю" та й їх там декілька, правда працюють непогано, хоч і однобоко судячи з відстоювання честі СБУ, Наливайченка, Пороха та Кличка... а бан та шаленість то так для правдоподібності...

Мені аби Єгорій спростував чи підвердив оту інфу про набір в МВС/СБУ нового формату, чомусь я думаю, що вони в курсє попса то чи ні...

Geo ніби казав, що знає Єгорія.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #16 : Квітня 29, 2014, 11:06:03 23:06 »
А де на СУПі можна подивиться БАН?

Адміністративна частина в нас є - якщо ще хтось не знає.

http://ukrpravda.net/index.php?board=5.0

Тільки сам бан-лист там ніякий та вже ХЗ скільки часу не оновлювався. Модератори забили...  :gigi:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #17 : Квітня 29, 2014, 11:08:13 23:08 »
Особисто моя думка, що Єгорій то проукраїнська інформаційна спец.служба, яка відповідно "вони балакають, а я працюю" та й їх там декілька, правда працюють непогано, хоч і однобоко судячи з відстоювання честі СБУ, Наливайченка, Пороха та Кличка... а бан та шаленість то так для правдоподібності...

Мені аби Єгорій спростував чи підвердив оту інфу про набір в МВС/СБУ нового формату, чомусь я думаю, що вони в курсє попса то чи ні...

Geo ніби казав, що знає Єгорія.

Та звісно, що то реальна людина !  :lol:

Тіко, цуко, плодовитий, як той кроль (не Яценюк ! :gigi:)

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А де Єгорій?
« Reply #18 : Квітня 29, 2014, 11:09:46 23:09 »
Особисто моя думка, що Єгорій то проукраїнська інформаційна спец.служба, яка відповідно "вони балакають, а я працюю" та й їх там декілька, правда працюють непогано, хоч і однобоко судячи з відстоювання честі СБУ, Наливайченка, Пороха та Кличка... а бан та шаленість то так для правдоподібності...

Мені аби Єгорій спростував чи підвердив оту інфу про набір в МВС/СБУ нового формату, чомусь я думаю, що вони в курсє попса то чи ні...

Geo ніби казав, що знає Єгорія.

ну а чом би й ні...якщо в одній службі працювати цілодобово,  :smilie1: я тут більше думаю чи не несе мій пост якось дебільного меседжу, мені від слів МВС/СБУ/ЗСУ ні холодно ні жарко 15 років вислуги, а демократичні елємєнти можуть агритись, бо то не феншуй...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А де Єгорій?
« Reply #19 : Квітня 29, 2014, 11:10:43 23:10 »
Особисто моя думка, що Єгорій то проукраїнська інформаційна спец.служба, яка відповідно "вони балакають, а я працюю" та й їх там декілька, правда працюють непогано, хоч і однобоко судячи з відстоювання честі СБУ, Наливайченка, Пороха та Кличка... а бан та шаленість то так для правдоподібності...

Мені аби Єгорій спростував чи підвердив оту інфу про набір в МВС/СБУ нового формату, чомусь я думаю, що вони в курсє попса то чи ні...

Geo ніби казав, що знає Єгорія.

ну а чом би й ні...якщо в одній службі працювати цілодобово,  :smilie1: я тут більше думаю чи не несе мій пост якось дебільного меседжу, мені від слів МВС/СБУ/ЗСУ ні холодно ні жарко 15 років вислуги, а демократичні елємєнти можуть агритись, бо то не феншуй...

а де працює Geo?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: А де Єгорій?
« Reply #20 : Квітня 29, 2014, 11:11:59 23:11 »
Вчора помітив, що він зник "списку користувачів - він там тримав заслужене місце по кількості постів.

ааааааааааа  :gw: :gw: :gw: :gw:

значит следующий - я

шо делать, куда бежать, об кого спотыкаться ?!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #21 : Квітня 29, 2014, 11:14:47 23:14 »
Вчора помітив, що він зник "списку користувачів - він там тримав заслужене місце по кількості постів.

ааааааааааа  :gw: :gw: :gw: :gw:

значит следующий - я

шо делать, куда бежать, об кого спотыкаться ?!

За тобою вже виїхали, почекай, може якісь корки на дорозі !.... :smilie7:

До речі - ти вчора цілу добу тримав почесне перше місце на СУП по кількості постів ! І не знав того...  :laugh:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: А де Єгорій?
« Reply #22 : Квітня 29, 2014, 11:15:02 23:15 »
от завтра вийде, і підсрачників вам надає за те що обговорюєте його позаочі.  :gigi:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А де Єгорій?
« Reply #23 : Квітня 29, 2014, 11:17:32 23:17 »
а де працює Geo?

Особисто я не в курсі...але то таке :smiley25:
от завтра вийде, і підсрачників вам надає за те що обговорюєте його позаочі.  :gigi:
Та я вже зрозумів....


Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: А де Єгорій?
« Reply #24 : Квітня 29, 2014, 11:17:40 23:17 »
Вчора помітив, що він зник "списку користувачів - він там тримав заслужене місце по кількості постів.

ааааааааааа  :gw: :gw: :gw: :gw:

значит следующий - я

шо делать, куда бежать, об кого спотыкаться ?!

За тобою вже виїхали, почекай, може якісь корки на дорозі !.... :smilie7:

До речі - ти вчора цілу добу тримав почесне перше місце на СУП по кількості постів ! І не знав того...  :laugh:


эээ...это каг ?

у меня ж йих меньше, чем у Егория ...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А де Єгорій?
« Reply #25 : Квітня 29, 2014, 11:17:45 23:17 »
А де на СУПі можна подивиться БАН?

Адміністративна частина в нас є - якщо ще хтось не знає.

http://ukrpravda.net/index.php?board=5.0

Тільки сам бан-лист там ніякий та вже ХЗ скільки часу не оновлювався. Модератори забили...  :gigi:

 
Дякую. А то це питання мене давно цікавило.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Re: А де Єгорій?
« Reply #26 : Квітня 29, 2014, 11:17:49 23:17 »
Особисто моя думка, що Єгорій то проукраїнська інформаційна спец.службаі...

Теж мені відкриття - в нього під авою прямим текстом написано "розвідка"  :smilie7:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: А де Єгорій?
« Reply #27 : Квітня 29, 2014, 11:18:13 23:18 »
от завтра вийде, і підсрачників вам надає за те що обговорюєте його позаочі.  :gigi:

Бля - та нас усіх в цій гілці по законам військового часу можна сходу ставити до бан-стіни під розстріл - за "обговорення особистостей" чи як там то називається...  :gigi: 

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: А де Єгорій?
« Reply #28 : Квітня 29, 2014, 11:19:12 23:19 »
от завтра вийде, і підсрачників вам надає за те що обговорюєте його позаочі.  :gigi:

Бля - та нас усіх в цій гілці по законам військового часу можна сходу ставити до бан-стіни під розстріл - за "обговорення особистостей" чи як там то називається...  :gigi:

а ми виключно позитивно

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: А де Єгорій?
« Reply #29 : Квітня 29, 2014, 11:22:46 23:22 »
Уявіть аби Єгорія в міністри МВС  - фейсбук би згорів від такої шаленої кількості постів... :smilie5:


П.С. (Єгорій прости мене грішного... :snoozer_05:)
« Останнє редагування: Квітня 29, 2014, 11:24:19 23:24 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!