Автор Тема: Хто ці всі люди ?  (Прочитано 1087 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1223
Хто ці всі люди ?
« : Лютого 11, 2024, 10:35:12 10:35 »
Ось канал. 650000 підписників !
Набір дичини та відвертої брехні.
Кожен ролік від 300 до 500 тисяч переглядів

https://youtube.com/@svit?si=vi_I3AXR3KB-7v3X

Жоден науковий канал не набере стільки
Тільки брехуни та маніпулятори як АЙА Арестович і т.д користуються попитом.

Яким чином інститут загально виборчого права може бути позитивним фактором
Для такої якості людей ?
Для мене жодним.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1223
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #1 : Лютого 11, 2024, 10:36:45 10:36 »
Айя аяй я аяй а


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18567
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #2 : Лютого 11, 2024, 11:30:07 11:30 »
(не дивився)

Але зрозуміло, покидьки розводять ідіотів.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1223
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #3 : Лютого 11, 2024, 12:31:37 12:31 »
(не дивився)

Але зрозуміло, покидьки розводять ідіотів.

Що я маю на увазі...
Можливо для когось хто займався цими питаннями це не секрет, але я усвідомив це Чітко відносно недавно. Я займався по житті іншими питаннями. Та довелось задуматись над цим з весни 2019 року. Хоч конкретні кричущі сигнали були з 1991.
Що таке " Це "?
Те що ідіотів в переважній кількості соціумів не менше 2/3
Тому якщо маніпулятору працювати в псевдодемократичному себто охлократичному суспільстві
То ставку треба робити саме на ідіотів і на вплив на них.
Ідіоти кількісно завжди переважають.
Загальне виборче право в такому суспільстві це Запорука влади пройдисвітів та злодіїв
Бо ідіоти завжди принесуть їм владу на блюдечку
Але.
Ці процеси коли кількість ідіотів рулить відбуваються там, де Еліта не виконує свою роботу, або її просто Немає.
Еліта якщо вона здорова, історично володіє Знаннями та інструментами приборкання дурнів. Задля їх же безпеки.
Ми бачили приклади багатосотлітніх еліт Європи в найефективніших часових періодах.
Ми бачимо цілі континенти де немає еліти, наприклад Латинська Америка, там замкнуте коло панування дурнів.
Ми спостерігаємо також виродження еліт там де вони історично були.
Ніякі демократичні вибори з загальним правом нічого не вирішують там де пустота на місці інтелекту

Україна це країна де немає тієї самої еліти. Не псевдо а справжньої.
В силу межування з московією.
Московія ставила це питання Стратегічним: недопущення формування та існування української еліти.
Два прості але дієві шляхи: Знищенням тих хто не йшов на співпрацю і переманюванням тих хто йшов.
Повільний процес почався тільки на середині нульових Зародження. Вже були певні невеликі надії.
Але... Чудес не буває. 2019 рік тільки підтвердив об'єктивні закони.
Тому... Чи варто на серйозній основі покладати надії на наступні вибори ?
Відповідь очевидно наукова. Ні.
Я не маю чіткого рецепту, як в наших умовах здійснити Відсторонення дурнів від прийняття рішень
Маю на увазі масового дурня
Але для мене є Очевидним, що саме Це потрібно зробити.
Є варіанти...

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4872
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #4 : Лютого 11, 2024, 03:47:37 15:47 »
Що я маю на увазі...
...
Є варіанти...

для тих, кого цікавить тема:
Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців

Цитувати
Я пояснюю, як українців перетворюють з Нації розумних з хорошим інформаційним імунітетом на Націю овочів, яка з легкістю втягується в популізм і маніпуляції. На живих прикладах і реальних кейсах показую, як інформаційні віруси інфікують кожного і ціляться не тільки в нас, а й в наступні покоління.

У книжці я пропоную просту збірку правил інформаційної гігієни. Правила прості й доступні для кожного. Вони, як мінімум, ускладнять процес інфікування інформаційними вірусами і пригальмують процес деградації людей до рівня овочів. Як максимум, ми почнемо поступовий перехід до людей-розумних.

авторка на вірусмейкерстві собаку з'їла, а події 19-го року привели її до бажання поділити тугу хоч з ким-небудь.
можете, за відсутністю часу, прочитати вступ. там є достатньо пояснень.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27402
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #5 : Лютого 11, 2024, 03:58:21 15:58 »
Были бы украинцы хотябы когдато были разумным народом столица евразийской империи былабы не в Москве, а в Киеве
Единственны разумный шаг сделанный украинцами - голосование за независимость в 91 году. Да и тот не от ума, а потому как надурили радужными перспективами - "продадим весь металл и уголь и будем в сметане кататься". Если бы у руха и этс не хватило соображалова чтоб обратиться не к разуму, а к банальной жадности (как сейчас модно - "говорить с народом как со взрослым") то мы были бы счастливы получить на референдуме 51%, но я даже в этом сомневаюсь. Жили бы сейчас в "обновленном СССР" и шли бы в мясные штурмы на Вильнюс

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7242
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #6 : Лютого 11, 2024, 11:29:32 23:29 »
Были бы украинцы хотябы когдато были разумным народом столица евразийской империи былабы не в Москве, а в Киеве
До розуму тут привʼязка мінімальна, на масах він взагалі не працює. Найбільшу вагу завжди мають такі речі як розташування, події, ресурси, тупа вдача. Й коли оце все є, то інколи розум може стати у пригоді, а коли оцього всього нема - то зазвичай в дупу той розум можна сміливо запхати.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18567
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #7 : Лютого 12, 2024, 09:18:34 09:18 »
Были бы украинцы хотябы когдато были разумным народом столица евразийской империи былабы не в Москве, а в Киеве


Як що подивитись в розрі останнього тисячорічча то картина така - Українцям належать найкращи землі в Євразії.
У нас сонце, у нас водні ресурси, у нас черноземи, у нас достатньо різних корисних копалин, у нас є ліси, у нас є вихід до моря, у нас нема сейсмонебезпечних ділянок.
Єдине з чим нам не пощастило, це наші північні "брати".

Як що подивитись як формувалася загальна демографічна мапа, то більш сильні і розумні і дієздатні народи витісняли з найкращих земель більш тупих, слабких і ледащих.
Кацапи живуть на болотах і в холоді; данці, голанці живуть нижче рівня моря; іспанці зовсім не мають нормальних пахотних земель, у греків і італійцев взагалі суцільне каміння, у румунів зона Вранча, у турків взагалі дупа в цьому плані, ...
Ну Франція, Польща, Німеччина, Чехія більш-менш нормально.

Тобто нам реально дуже нашкодила червона зараза, зупинивши розвиток на 100 років.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7242
Re: Хто ці всі люди ?
« Reply #8 : Лютого 12, 2024, 11:48:14 11:48 »
Не знаю, як там вимірюється "розумність наріду" окрім як за фактом отримання звізлюлів від когось  :gigi: Греки он сиділи собі на дупі рівно, коней до сенатів особливо не водили, грамоту власну не знищували, тим не менш приїхав Рим та всіх нахилив, не особливо питаючись за розум.
Взагалі, по нам, є така штука як татаро-монголи зі своєю навалою. Спершу вони навалилися, й розвалили тупо все що взагалі було на континенті; зупиняло їх зазвичай або море, або щось типу лютих гір.
Розвалювали, до речі, силою розуму  :gigi:
Це та частина, де нам тупо не пощастило.
Ставши катастрофою, татаро-монголи нажерлися, й відкотилися до свого початкового стану, перетворившись на солоденькі ресурси.
Це та частина, де пощастило нашим околицям, тобто кацапам.
Виграшною стратегією, як показала практика, було:
1) Опинитися географічно ближчими до місць стаціонарного розташування орди. Тут явно допомогла якась сила розуму.
2) Смоктати їм прутня та кататися знімати податки з тих, хто живе подалі: це може й розумно, але не працює без пункту 1
3) Дочекатися, поки татаро-монголи не перетворяться на солоденькі ресурси, ну а для початку - просто не відв'януть, нездатні більш до навали. Це називається "тупо пощастило" що в татаро-монгол саме так склалася історія. Народився б інший чінгізхан, або були б вони трохи більш злими, або ще щось - і всьо.
Сила розуму  :super:
Потім кацапи, нічорта не роблячи, опиняються в ситуації, де в них якась адекватна цивілізація тільки з заходу, причому їй здебільшого не до них. Ну там приходили якісь тевнотнці, якийсь там кацапський князь їх там обслужив бархатістим русскім язичком, тевтонці подивилися що там особливо ані золота, ані гроба господня нема, й пішли собі.
Сила розуму  :super:
Потім кацапи потихеньку повирізали тих татаро-монголів де могли, користуючись тим що в європці піддивилися на ізобрєтєніє класа "ружжо", а татаро-монголи не піддивилися бо жили далеко. Силою розуму, заняли здоровенну ресурсну територію, на котру знов-таки ніхто ніколи не претендував. Через силу кацапського розуму, звісно.
Це все їм дало досить теплічні умови.
Потім, в кої вєкі, почалася та частина, де кацапам реально стало розуму на стратегію душіння сусідів по одному, що співпало з кризами та занепадами в європці. Звісно, вони періодично отримували звіздюлів, але враховуючи те що з півночі, сходу та півдня ніхто, ніколи їх за вим'я не мацав (силою кацапського розуму, звісно), лапті якось пропєтлялі. Зрозуміло, що в будь-якій іншій ситуації така країна б втрачала величезні шмати з усіх боків, ну й колапсувала б до біса, або до розмірів угорщини  :gigi:
Ой, коротше...