Автор Тема: Упячка, шо с єбалом? Як там гроші від русні - ляшку не жмуть?  (Прочитано 1124 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Я б відкрив там таку тему якби міг.

Тому що:
Почему Запад должен отказать Порошенко в финпомощи и безвизовом режиме
https://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/2016/08/15/7053398/

ПОНЕДЕЛЬНИК, 15 АВГУСТА 2016, 15:14 — ОТ РЕДАКЦИИ, РЕДАКЦИЯ "ЕВРОПЕЙСКОЙ ПРАВДЫ"


Грозев заявил, что некоторые журналисты и активисты брали средства от западных фондов и ФСБ
https://segodnya.novyny.live/ru/groziev-zaiaviv-shcho-deiaki-zhurnalisti-ta-aktivisti-brali-koshti-vid-zakhidnikh-fondiv-ta-fsb-156673.html

украинские активисты и журналисты брали деньги одновременно у западных фондов и российской Федеральной службы безопасности. В то же время, эти лица специализируются на антикоррупционной тематике.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
доречі з 16 року я на упячці писав що антикорупційна тематика фінансується фсб

я не мав доказів лигше аналіз того як вони те роблять бо всі їх пропозиуції не вели до жодного скорочення корупції навіть в теорії
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17517
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Там ще і фоточка є, Наєм і Сірожа-рука в жопе.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Удмуртка чергового йобаря на алтарь боротьби з корупцією поклала.
А ви якісь дрібні - кончіта з пуштуном вам муляють :fp2
Mocsia delenda est

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Удмуртка чергового йобаря на алтарь боротьби з корупцією поклала.
А ви якісь дрібні - кончіта з пуштуном вам муляють :fp2

то що - брати грощі від фсб то народна пуштунська традиція така і не треба тезасуджувати?
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
украинские активисты и журналисты брали деньги одновременно у западных фондов и российской Федеральной службы безопасности. В то же время, эти лица специализируются на антикоррупционной тематике.
А ми й не знали без Грозєва про такі таємниці... отакої! Все ж добре потужних експєрдов читати, там речі пишуть вумні, до такого самотужки не допреш )
Ще тут можна зацінити неабияку кмітливість отих квартирооптимістів. Тупо розвели всі західні служби, вони бідосі й не знали, кого годують (Грозєв за 5 хвилин дізнався, але він геній)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
аааааяяяя 
мы ни винаваты
ФУП взломали кацапы (с) :fp2

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Я б відкрив там таку тему якби міг.

Тому що:
Почему Запад должен отказать Порошенко в финпомощи и безвизовом режиме
https://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/2016/08/15/7053398/

ПОНЕДЕЛЬНИК, 15 АВГУСТА 2016, 15:14 — ОТ РЕДАКЦИИ, РЕДАКЦИЯ "ЕВРОПЕЙСКОЙ ПРАВДЫ"


Грозев заявил, что некоторые журналисты и активисты брали средства от западных фондов и ФСБ
https://segodnya.novyny.live/ru/groziev-zaiaviv-shcho-deiaki-zhurnalisti-ta-aktivisti-brali-koshti-vid-zakhidnikh-fondiv-ta-fsb-156673.html

украинские активисты и журналисты брали деньги одновременно у западных фондов и российской Федеральной службы безопасности. В то же время, эти лица специализируются на антикоррупционной тематике.

Грозєв не сказав хто саме бо вони начебто не ведуть ніякої шкідливої діяльності поки що

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Грозєв не сказав хто саме бо вони начебто не ведуть ніякої шкідливої діяльності поки що
:lol: :smiley24:
я, до речі, цього пацана ще з десятирічного мучітільново розслідування по літаку поважаю

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
:lol: :smiley24:
я, до речі, цього пацана ще з десятирічного мучітільново розслідування по літаку поважаю

А яка проблема з тим розслідуванням?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
бородатая тетя на квагт гку заработа

начиная с 2004
гореть этим плядям в аду

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
А яка проблема з тим розслідуванням?
Ніякої
Приїхали кацапи на БУК, збили літак, відзвітувалися, зфоткалися, потім передумали й сказали, що то зробили особисто ми з вами
Чувак сто років зʼясовував - а чи то кацапи, а чи БУК, а чи був літак (до речі, тут облажався - не розслідував. мож ж й не було літачка, все підстава), а чи ті кацапи були військовими, чи просто в любом воєнторге можна взяти БУК в оренду, а чи самі вони по приколу туди поїхали, чи їм хтось наказав, а хто наказав - сєржант пахом по лічной ініціятівє, чи може все ж не по власній
Це все подавалося як люта журналістика, типу так все й має бути, а якщо б він 10 років не страждав, то не можна було б й рота відкрити й сказати що то кацапи на БУКє
Ну от зараз люта журналістика пішла вже з іншого боку )

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Ніякої
Приїхали кацапи на БУК, збили літак, відзвітувалися, зфоткалися, потім передумали й сказали, що то зробили особисто ми з вами
Чувак сто років зʼясовував - а чи то кацапи, а чи БУК, а чи був літак (до речі, тут облажався - не розслідував. мож ж й не було літачка, все підстава), а чи ті кацапи були військовими, чи просто в любом воєнторге можна взяти БУК в оренду, а чи самі вони по приколу туди поїхали, чи їм хтось наказав, а хто наказав - сєржант пахом по лічной ініціятівє, чи може все ж не по власній
Це все подавалося як люта журналістика, типу так все й має бути, а якщо б він 10 років не страждав, то не можна було б й рота відкрити й сказати що то кацапи на БУКє
Ну от зараз люта журналістика пішла вже з іншого боку )

Так треба бути вдячними що хоча б він це робив, бо ні у кого більше не було мозгів на це.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20853
по сути британская разведка взяла УПешечку и ко за мошонку

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Так треба бути вдячними що хоча б він це робив, бо ні у кого більше не було мозгів на це.
:laugh:
якщо вже мова зайшла про мізки, пропоную трохи розгорнути це питання.
Почнемо трохи здалеку. Припустимо, на форумі є кацап, котрий сере фейками. Якщо модератор (мова звісно не про вас, це просто приклад) починає витрачати два роки на те, аби спектральним аналізом довести що один з 100500 висерів кацапа є фейком, то він дебіл.
Цей приклад можна описати іншими словами: презумпція невинності не має автоматично діяти на кожне створіння Боже на планеті.
Вона взагалі-то ніколи й не діяла, але зараз багатьом дітям нетфліксів подобається робити вигляд, ніби вона б мала.
Все, що зробив великий розслідувач Грозєв - це всрав купу часу, привчаючи маленьких поняшек до "думки", що саме так й треба робити.
Ну й побіг займатися дрібним шантажем квартірооптімістов  :gigi:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
:laugh:
якщо вже мова зайшла про мізки, пропоную трохи розгорнути це питання.
Почнемо трохи здалеку. Припустимо, на форумі є кацап, котрий сере фейками. Якщо модератор (мова звісно не про вас, це просто приклад) починає витрачати два роки на те, аби спектральним аналізом довести що один з 100500 висерів кацапа є фейком, то він дебіл.
Цей приклад можна описати іншими словами: презумпція невинності не має автоматично діяти на кожне створіння Боже на планеті.
Вона взагалі-то ніколи й не діяла, але зараз багатьом дітям нетфліксів подобається робити вигляд, ніби вона б мала.
Все, що зробив великий розслідувач Грозєв - це всрав купу часу, привчаючи маленьких поняшек до "думки", що саме так й треба робити.
Ну й побіг займатися дрібним шантажем квартірооптімістов  :gigi:

то я про розслідування Грозєва написав. А стосовно ж презумпції невинності - відповів так. Зазвичай робиться "спектральний аналіз" не лише фейковості певного допису, але і всієї активності підозрілого. Якщо знаходиться хоча б якась ознака що підозрілий діє синхронно з іншими проявами ворожих ІПСО в неті, тоді він і справді втрачає право на цю презумпцію.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
то я про розслідування Грозєва написав. А стосовно ж презумпції невинності - відповів так. Зазвичай робиться "спектральний аналіз" не лише фейковості певного допису, але і всієї активності підозрілого. Якщо знаходиться хоча б якась ознака що підозрілий діє синхронно з іншими проявами ворожих ІПСО в неті, тоді він і справді втрачає право на цю презумпцію.
Я й про розслідування Грозєва, й про спектральні аналізи модераторів, й взагалі про всі випадки льохкой обдовбаності наріда правамі риб.
Світ давно увійшов в фазу відкритої ворожості, а ще раніше він увійшов до фази "інформаційних спецоперацій".
Людина, котра буде аналізувати кожну активність кожного бота в умовах, коли боти штампуються в будь-якій кількості за 5 копійок - ненормальна, або трошки уколота героінчіком, та випала з часу.
Людина, котра захоплюється багаторічним розслідуванням очевидного - ненормальна, або трошки уколота героінчіком, або ідеаліст в поганому сенсі слова, або просто робить це по інерції.
Тим, хто робить це по інерції, років через п'ять експерти в відосіках розкажуть, чому це (багаторічне розслідування очевидного) було погано, а не добре.
Всі інші можуть увімкнути мізки прямо зараз.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Я й про розслідування Грозєва, й про спектральні аналізи модераторів, й взагалі про всі випадки льохкой обдовбаності наріда правамі риб.
Світ давно увійшов в фазу відкритої ворожості, а ще раніше він увійшов до фази "інформаційних спецоперацій".
Людина, котра буде аналізувати кожну активність кожного бота в умовах, коли боти штампуються в будь-якій кількості за 5 копійок - ненормальна, або трошки уколота героінчіком, та випала з часу.
Людина, котра захоплюється багаторічним розслідуванням очевидного - ненормальна, або трошки уколота героінчіком, або ідеаліст в поганому сенсі слова, або просто робить це по інерції.
Тим, хто робить це по інерції, років через п'ять експерти в відосіках розкажуть, чому це (багаторічне розслідування очевидного) було погано, а не добре.
Всі інші можуть увімкнути мізки прямо зараз.

Бездумно рубають та трощать лише алкоголіки та ідіоти. Для цього власне і ведуться інформаційні атаки

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Бездумно рубають та трощать лише алкоголіки та ідіоти. Для цього власне і ведуться інформаційні атаки
Людина, якій треба дужо мучітільно думать, перш ніж віддуплити хто збив літака над Донецьком, або чи забанити бота, є ідіотом. Для цього, власне, й атак ніяких не треба - просто ідіоти.
Ще ховрашки є. Їм тюхають, як довго й мучітєльно треба розслідувати "а чи був бук, а чи кацапський, а чи існують кацапи" - вони попоїли. Їм вже не тюхають, а напряму кажуть що в таке-то місто України влучив кацапський дрон - вони попоїли. Їм тюхають, що кацапські дрони по Румунії зовсім не вибухають - вони попоїли. Тюхають, що долітають, але не со зла - теж попоїли.
Багато кого є :)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10240
Людина, якій треба дужо мучітільно думать, перш ніж віддуплити хто збив літака над Донецьком, або чи забанити бота, є ідіотом. Для цього, власне, й атак ніяких не треба - просто ідіоти.

Я й не заперечую. Але ж мова не про те, а про трохи інше, а саме:
- чи варто банити живого дописувача, який час від часу поводить себе як бот, якщо комусь так дуже хочеться
- чи варто шукати факти та підтвердження, які є доказом і так очевидної провини кацапів а також дають детальні відповіді на питання ким і яким саме чином це здійснювалось.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Я й не заперечую. Але ж мова не про те, а про трохи інше, а саме:
- чи варто банити живого дописувача, який час від часу поводить себе як бот, якщо комусь так дуже хочеться
- чи варто шукати факти та підтвердження, які є доказом і так очевидної провини кацапів а також дають детальні відповіді на питання ким і яким саме чином це здійснювалось.
Мова не про те, але про те?
Кхм, ну ок

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
А от прикладом ще розслідувачі Грозєв-стайл  :gigi:
https://www.rbc.ua/rus/news/shveytsariya-rozpochala-pershe-kriminalne-1710250248.html
Цитувати
Генеральний прокурор Швейцарії розпочав перше кримінальне розслідування ймовірних порушень санкцій щодо Росії з боку неназваної компанії. Це стало першою ознакою того, що Берн готовий переслідувати групи осіб за ведення бізнесу з Москвою.
Ну так а шо, сурйозні справи швидко не робляться  :smiley15: воно так можна з кайфом порозслідувати, по ресторанах зустрічі поназначати, всіх вислухати, спати не забувати добряченько, у відпусточки на лижкі срані обов'язково. А то шо воно, хіба тільки ООН повним складом народили для каєфу?
Так ото два роченьки з силами позбиратися
Десять роченьок порозслідувати
Втомитися
Грозєва ще попросити допомогти, він там гляне - можливо таке, що якась з мразот от конкретно зараз не сидить (але це не точно) на ФСБшній пляшці, то є нормальне підгрунтя аби мразота до відповідальності за попередні присядкі не була притягнута
Ну й так років за 15, можливо хтось отримає штрафа.
Враховуючи що за тіло пасажира збитого літака, якщо штраф поділити, заплатити треба було менше ніж за лева на афріканському сафарі, то звісно за сране порушення несраних санкцій штраф має бути значно меншим
Ну і якось такось  :smiley15:
P.S.
Нагадую, коли хтось там перейшов кордон святої рашинькі з гвинтівкою де був рімішок з Швейцарії, вереск здійнявся того ж дня