Влада не контролює ситуацію в місті Донецьку та на частині територій Донецької та Луганської області Про це на нараді з головами облдержадміністрацій заявив в. о. президента України Олександр Турчинов, передає
УНІАН. «Сьогодні в цьому місті (Донецьк, - ред.) влада не контролює ситуацію, так само як і на частині території Донецької області», - заявив він. При цьому Турчинов назвав особливо небезпечною ситуацію, яка склалась в Донецькій і Луганській областях. Він нагадав про те, що в Луганську захоплені приміщення СБУ, прокуратури, облдержадміністрації. За його словами, вночі була відбита спроба захоплення управління внутрішніх справ. Також Турчинов нагадав, що залишаються захопленими ряд адмінбудівель в інших містах Луганської області. «Особливо складна ситуація в Донецькій області. Місто Слов'янськ захоплені угрупованнями, які повністю контролюються РФ - це терористичні і диверсійні групи», - сказав він, нагадавши про факти вбивств і катувань цими терористами. Він також зауважив, що сьогодні силові структури в цих двох областях не здатні контролювати ситуацію.
http://osp-ua.info/lastnews/34291.htmlА губернаторів Пастор зібрав для того, щоб сказати про таку свою безпорадність? Чи попередити про те, хто буде наступний безконтрольний цієї влади?
Я, взагалі, мало собі уявляю головнокомандуючих, які при будь-яких ситуаціях кажуть подібні речі. Тим паче, що там ще можна було б повоювати.
Невже ця підкосата сука не розуміє, що все це можливо лише тому, що ніхто не бачить опору? Невже треба чекати, щоб пів України опинилось в такому стані?