Автор Тема: Хотите посмотреть в прпасть к которой нас подвел зескот?  (Прочитано 440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21209
Прямо в ту хвилину, коли Щєлєнське бреше в Берліні на конференції, яке воно демократичне, і як українці повернуться назад після перемоги, в Одесі ТЦКашніки напали на працівників Швидкої допомоги. Мразі

https://t.me/zelyazradnik/32732

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21209
Армия, скорая (медицина) это столпы на которых держится государство , институты с наибольшим доверием

зескот опустил Украину до уровня бандустана

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33855
  • Стать: Чоловіча
Думаю, всі ті перформанси типу адєсскіх санкціоновані опаришами зверху. Підводять нарід до 'сойтісь посрєдінє' і 'мір в глазах Хуйла'.

Ну а місцеві кацапомірні ждуни ісполняют  :smilie8:   

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21209
Думаю, всі ті перформанси типу адєсскіх санкціоновані опаришами зверху. Підводять нарід до 'сойтісь посрєдінє' і 'мір в глазах Хуйла'.

Ну а місцеві кацапомірні ждуни ісполняют  :smilie8:   

тоже думаю что организатор ермак

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21209
 Арьев


Одна з найгірших картин останнього часу - бійка працівників ТЦК і медиків швидкої допомоги в Одесі.

Причина: бригаду швидкої не випускали з пацієнтом і в результаті туди приїхала купа інших бригад з вимогою випустити колег. Все закінчилось ганебно.

❗️Але головне інше: все йде до соціального вибуху. Поки влада будує повітряні замки з мільярдами дерев чи мільярдами ват, в реальному світі напруга зростає щодня. І ніхто з посадовців та монобільшості ВР нічого не робить, щоб якось змінити ставлення громадян до мобілізації з ворожого на розуміння.

🔴 А коли мобілізацію використовують, як покарання (випадки з журналістами Укрінформ і Слідство.інфо) або коли обласканий владою заступник генпрокурора купує своїй дамі серця розкішні машини і житло на десятки мільйонів гривень, люди це добре відчувають.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2029
навіть Світан про це сказав в кінці (приблизно 30-та хвилина)


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33855
  • Стать: Чоловіча
Астапчік, нахуя підараса сюди притягнув ?   :smilie7: