Автор Тема: Про свободу  (Прочитано 2754 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Про свободу
« : Червня 25, 2024, 04:43:59 16:43 »
I всi ми вiрили, що своїми руками
Розiб'ємо скалу, роздробимо гранiт,
Що кров’ю власною i власними кiстками
Твердий змуруємо гостинець i за нами
Прийде нове життя, добро нове у свiт…

...

Загальні обговорення
Балачки про все. Не соромтеся говорити про що завгодно


Но говорить мы вам не дадим - будем банить по своему усмотрению и удалять темы.

Позор блять.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34466
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #1 : Червня 25, 2024, 07:04:39 19:04 »
Прохвілактік, ти зі своїми концепціями пробуй в ОПу пристроїтись.

Там таке на ура йде   :smilie3:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18549
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #2 : Червня 25, 2024, 08:53:58 20:53 »
Ватничек!
Я ж тобі казав - Під час другої світової, ти б фільтраційний табір не пройшов.
Тебе було б страчено після першого допиту, бо дуже великій сморід йде від тебе.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9892
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Про свободу
« Reply #3 : Червня 25, 2024, 10:41:59 22:41 »
I всi ми вiрили, що своїми руками
Розiб'ємо скалу, роздробимо гранiт,
Що кров’ю власною i власними кiстками
Твердий змуруємо гостинець i за нами
Прийде нове життя, добро нове у свiт…

...

Загальні обговорення
Балачки про все. Не соромтеся говорити про що завгодно


Но говорить мы вам не дадим - будем банить по своему усмотрению и удалять темы.

Позор блять.

Війна, сер.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9892
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Про свободу
« Reply #4 : Червня 25, 2024, 10:59:33 22:59 »
Ти теж порушуєш правила форуму. Тож повернись до формули, що свобода є усвідомлена реальність, й не мороч голову.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34466
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #5 : Червня 25, 2024, 11:10:07 23:10 »
Ти теж порушуєш правила форуму. Тож повернись до формули, що свобода є усвідомлена реальність, й не мороч голову.

Усвідомлена необхідність (с). Це теж, до речі, комуняки активно проштовхували, хоча сама теза ніби проголошена Гегелем  :smilie8:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9892
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Про свободу
« Reply #6 : Червня 25, 2024, 11:57:37 23:57 »
Усвідомлена необхідність (с). Це теж, до речі, комуняки активно проштовхували, хоча сама теза ніби проголошена Гегелем  :smilie8:

Такида. І в нашому випадку ця необхідність диктується нашою реальністю.  Щось десь приблизно таке :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #7 : Червня 26, 2024, 04:53:30 04:53 »
Уявити собі що колишні австрійські чи польські жиди проштовхують в Ізраїлі Deutsche sprache після Аушвіцамі Треблінки хтось тут може?
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #8 : Червня 26, 2024, 07:29:13 07:29 »
Ти теж порушуєш правила форуму. Тож повернись до формули, що свобода є усвідомлена реальність, й не мороч голову.

Вы прекрасно знаете, что никакое из правил форума я не нарушал. И единственной причиной и бана на 2 недели, и удаления ветки является Ваше личное желание и возможность сделать это.

Бог с ним, у каждого есть свои представления о справедливости и моральные эталоны.

Однако обосновывать произвол и цензуру тем, что якобы я нарушаю правила форума - это откровенно низко.

Мой выбор Libertas aut mortis! А не ваши кацапские стремления подчиняться и пресмыкаться перед властью.

Примите это как данность..
« Останнє редагування: Червня 26, 2024, 07:39:19 07:39 від profilaktik »

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #9 : Червня 26, 2024, 07:29:59 07:29 »
Прохвілактік, ти зі своїми концепціями пробуй в ОПу пристроїтись.

Там таке на ура йде   :smilie3:

Мне это неинтересно.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #10 : Червня 26, 2024, 07:33:04 07:33 »
Уявити собі що колишні австрійські чи польські жиди проштовхують в Ізраїлі Deutsche sprache після Аушвіцамі Треблінки хтось тут може?

Напомните, как называются люди, которые не могут понять смысл напечатанного текста? Идиоты или дебилы?

Зачем Вы пытаетесь тянуть эту несчастную сову на глобус, если нигде и никогда я не продвигал идеи русского мира и более того считаю их наивными, детскими и откровенно тупым наследием совка.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18549
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #11 : Червня 26, 2024, 09:16:55 09:16 »
никогда я не продвигал идеи русского мира и более того считаю их наивными, детскими и откровенно тупым наследием совка.

Аніже деті!
Тобто фашистами, агресорами, окупантами, покидьками, вбивцями і ґвалтівниками ти їх не вважаєш!
Просто наївні маленькі діточки!

От тому ти і є гівно, яке маскується під дурника.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #12 : Червня 26, 2024, 09:20:16 09:20 »
Аніже деті!
Тобто фашистами, агресорами, окупантами, покидьками, вбивцями і ґвалтівниками ти їх не вважаєш!
Просто наївні маленькі діточки!

От тому ти і є гівно, яке маскується під дурника.

Я считаю, что те, кто сеет вражду между гражданами Украины, гораздо более опасны, чем открытые враги.


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21729
Re: Про свободу
« Reply #13 : Червня 26, 2024, 12:07:24 12:07 »
профилактик что почитать из современных кацапских писателей этого десятилетия?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #14 : Червня 26, 2024, 12:08:49 12:08 »
профилактик что почитать из современных кацапских писателей этого десятилетия?

Быкова, наверное.

Я не в теме.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18549
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #15 : Червня 26, 2024, 01:04:51 13:04 »
Я считаю, что те, кто сеет вражду между гражданами Украины, гораздо более опасны, чем открытые враги.

Добкина, Шуфрича, Тищенко, і Безумную Машку, ... ти вважаєш Громадянами України?
Я ні.
Я вважаю їх ворогами України.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #16 : Червня 26, 2024, 01:12:23 13:12 »
Добкина, Шуфрича, Тищенко, і Безумную Машку, ... ти вважаєш Громадянами України?
Я ні.
Я вважаю їх ворогами України.

Они могут быть одновременно и гражданами Украины, и преступниками. Что тут удивительного?

Вы почему-то уверены, что гражданство и патриотизм - это одно и то же, а это очевидно не так.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #17 : Червня 26, 2024, 04:25:57 16:25 »
Напомните, как называются люди, которые не могут понять смысл напечатанного текста? Идиоты или дебилы?

Зачем Вы пытаетесь тянуть эту несчастную сову на глобус, если нигде и никогда я не продвигал идеи русского мира и более того считаю их наивными, детскими и откровенно тупым наследием совка.

Ти не пизди тут мені, касатік. Ці ваші наївні дєтскіє ідєйкі за два року знищили третину Української території і вбили сотні тисяч українців. І невідомо ще скільки замордують на окупованих територіях. Бо першим ділом, для кацапів як каже їхній вождь і твій духовний лідер хуйло - русскій мір там, хдє гаварят на русскам йазикє.
Першим ділом на окупованих територіях кацапи палять українські кжижки і вбивають за українську мову, а дітей вивозять в кацапію на пєрєвоспітаніє, щоб вони слова українського не чули.
Ти після цього будеш тут нам втирати про права русскаґо йазика і свабоду. Ліберал йобаний...  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #18 : Червня 26, 2024, 05:14:58 17:14 »
Ти не пизди тут мені, касатік. Ці ваші наївні дєтскіє ідєйкі за два року знищили третину Української території і вбили сотні тисяч українців. І невідомо ще скільки замордують на окупованих територіях. Бо першим ділом, для кацапів як каже їхній вождь і твій духовний лідер хуйло - русскій мір там, хдє гаварят на русскам йазикє.
Першим ділом на окупованих територіях кацапи палять українські кжижки і вбивають за українську мову, а дітей вивозять в кацапію на пєрєвоспітаніє, щоб вони слова українського не чули.
Ти після цього будеш тут нам втирати про права русскаґо йазика і свабоду. Ліберал йобаний...  :fp2

Слухай, я розумію, що це для тебе дуже важка тема, і зрозуміло, чому ти так наляканий. Але важливо зрозуміти, що кожен має право на свою мову і культуру. Це не просто відмінність, а основне право людини. І коли воюють за ці права, це вже серйозна справа.

Захист мовних і культурних прав — це не про політику, це про основні людські цінності. І навіть у складних ситуаціях, як в Україні, важливо пам'ятати про це. Треба шукати шляхи мирного врегулювання і не забувати про права кожної сторони, включаючи тих, хто живе на окупованих територіях.

Це не просто слова — це основа справедливості та мирного співіснування.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18549
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #19 : Червня 26, 2024, 07:33:29 19:33 »
Они могут быть одновременно и гражданами Украины, и преступниками. Что тут удивительного?

Вы почему-то уверены, что гражданство и патриотизм - это одно и то же, а это очевидно не так.
Іпать-копать!
Сенсей!!!

То ти злочинець, але громадянин?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Про свободу
« Reply #20 : Червня 26, 2024, 07:50:09 19:50 »
Вы прекрасно знаете, что никакое из правил форума я не нарушал. И единственной причиной и бана на 2 недели, и удаления ветки является Ваше личное желание и возможность сделать это.

Бог с ним, у каждого есть свои представления о справедливости и моральные эталоны.

Однако обосновывать произвол и цензуру тем, что якобы я нарушаю правила форума - это откровенно низко.

Мой выбор Libertas aut mortis! А не ваши кацапские стремления подчиняться и пресмыкаться перед властью.

Примите это как данность..

 Прийшов юзер з найдемократичнішого форуму ФУПа і тут розповіда, як його бідосю тут гноблять. Як на мене, тут адміни занадто м'які. Гео вас би подовше б в бані тримав, а то й взагалі б в ніколи відправив

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1218
Re: Про свободу
« Reply #21 : Червня 26, 2024, 08:00:43 20:00 »
Нічого не працює
Ні пояснення ні просьби ні терпіння з антицивілізацією

Українці мають велику проблему та шкоду через довге надмірне толерування цієї агресивної саранчі,
Після якої залишається випалена земля та випалені душі

Що справді працює з антилюдьми це лопатою по єблу.
Знищення саранчі
Або
Вона знищить нас та цивілізацію.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34466
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #22 : Червня 26, 2024, 08:12:19 20:12 »
Мне это неинтересно.

Да ладно уж, не ломайся, каг дєвачька   :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #23 : Червня 26, 2024, 09:18:51 21:18 »
Слухай, я розумію, що це для тебе дуже важка тема, і зрозуміло, чому ти так наляканий. Але важливо зрозуміти, що кожен має право на свою мову і культуру. Це не просто відмінність, а основне право людини. І коли воюють за ці права, це вже серйозна справа.

Захист мовних і культурних прав — це не про політику, це про основні людські цінності. І навіть у складних ситуаціях, як в Україні, важливо пам'ятати про це. Треба шукати шляхи мирного врегулювання і не забувати про права кожної сторони, включаючи тих, хто живе на окупованих територіях.

Це не просто слова — це основа справедливості та мирного співіснування.

Твоя мова і культура - це зруйновані Маріуполь, Буча, Бахмут. Хочеш їх мати в Україні? Ти вже їх маєш - в окупованих твоїми братами містах.
У тебе вибір простий - або заваліти своє їбало і не патякати. Або уйобувати на історічєскую родіну - за Хутір Михайлівський.  Можеш пиздувати в Маріюполь також, - тобі навіть квартирку людей вбитих твоїми братами по культурі дадуть в обмін на твоє душевне інтерв“ю на відеокамеру, де ти їм скажеш те ж саме, то ти пиздиш тут. Це їм сподобається. 
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #24 : Червня 27, 2024, 12:14:46 12:14 »
Іпать-копать!
Сенсей!!!

То ти злочинець, але громадянин?

Ну конечно же гражданин. Настоящий.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #25 : Червня 27, 2024, 12:17:17 12:17 »
Прийшов юзер з найдемократичнішого форуму ФУПа і тут розповіда, як його бідосю тут гноблять. Як на мене, тут адміни занадто м'які. Гео вас би подовше б в бані тримав, а то й взагалі б в ніколи відправив

Мне надо срочно испугаться?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #26 : Червня 27, 2024, 12:18:58 12:18 »
Твоя мова і культура - це зруйновані Маріуполь, Буча, Бахмут. Хочеш їх мати в Україні? Ти вже їх маєш - в окупованих твоїми братами містах.
У тебе вибір простий - або заваліти своє їбало і не патякати. Або уйобувати на історічєскую родіну - за Хутір Михайлівський.  Можеш пиздувати в Маріюполь також, - тобі навіть квартирку людей вбитих твоїми братами по культурі дадуть в обмін на твоє душевне інтерв“ю на відеокамеру, де ти їм скажеш те ж саме, то ти пиздиш тут. Це їм сподобається.

У Вас был выбор еще проще - жить в Украине или свалить в неведомые ебеня подальше от любимой на словах Украины.

И Вы его таки сделали.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #27 : Червня 27, 2024, 12:20:08 12:20 »
Нічого не працює
Ні пояснення ні просьби ні терпіння з антицивілізацією

Українці мають велику проблему та шкоду через довге надмірне толерування цієї агресивної саранчі,
Після якої залишається випалена земля та випалені душі

Що справді працює з антилюдьми це лопатою по єблу.
Знищення саранчі
Або
Вона знищить нас та цивілізацію.

Вы из России пишете?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #28 : Червня 27, 2024, 04:28:04 16:28 »
У Вас был выбор еще проще - жить в Украине или свалить в неведомые ебеня подальше от любимой на словах Украины.

И Вы его таки сделали.

Я виїхав з України (з Одеси) через засилля і владу тобі подібних - скацаплених і кацапських покидьків. І сталося те, що мало статися, бо через таких як ви в Москві вирішили, що пора повертати собі пам“ятники Пушкіну, Єкатєрінє, і Суворову з Потьомкіним разом із територією де вони стоять і нселенням, яке їх відмовляється викинути на смітник.  Життя в країні, де не чути твого язика в будь-якому разі краще, ніж там де його чути звідусіль.


If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #29 : Червня 27, 2024, 04:32:11 16:32 »
Я виїхав з України (з Одеси) через засилля і владу тобі подібних - скацаплених і кацапських покидьків. І сталося те, що мало статися, бо через таких як ви в Москві вирішили, що пора повертати собі пам“ятники Пушкіну, Єкатєрінє, і Суворову з Потьомкіним разом із територією де вони стоять і нселенням, яке їх відмовляється викинути на смітник.  Життя в країні, де не чути твого язика в будь-якому разі краще, ніж там де його чути звідусіль.

Об этом и речь - Вы выбрали себе новую Родину, но почему-то вините в этом кого угодно, но не себя.