Автор Тема: Про свободу  (Прочитано 2841 раз)

0 Користувачів і 26 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #30 : Червня 27, 2024, 04:46:00 16:46 »
Об этом и речь - Вы выбрали себе новую Родину, но почему-то вините в этом кого угодно, но не себя.

Батьківщина у мене одна - Україна.
Твоя батьківщина - кацапстан. Де б ти не жив, кацапський виродку. Тисячі вбитих українців - це також і твоїх рук справа, бо саме через існування таких як ти в Україні, кацапи вбивають Україну. Їм треба Україна із такими як ти - тобто своїми, бо вони дуже добре знають, що всі ті, хто спілкуються на їхній мові - то всі свої. Незалежно від політичних вподобань. І у тебе найбільше спільного по суті і по формі з тими, хто вбивав і гвалтував українців у Бучі, Маріуполі, Херсоні, Бердянську, Бахмуті. Ти для них найближчий, як і вони для тебе. 
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #31 : Червня 27, 2024, 04:54:09 16:54 »
Батьківщина у мене одна - Україна.
Твоя батьківщина - кацапстан. Де б ти не жив, кацапський виродку. Тисячі вбитих українців - це також і твоїх рук справа, бо саме через існування таких як ти в Україні, кацапи вбивають Україну. Їм треба Україна із такими як ти - тобто своїми, бо вони дуже добре знають, що всі ті, хто спілкуються на їхній мові - то всі свої. Незалежно від політичних вподобань. І у тебе найбільше спільного по суті і по формі з тими, хто вбивав і гвалтував українців у Бучі, Маріуполі, Херсоні, Бердянську, Бахмуті. Ти для них найближчий, як і вони для тебе.

Интересно получается - у Вас Родина это Украина, хотя живете Вы хер знает где, а у меня кацапстан, хотя родился и живу я в Украине ))

Л - логика.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #32 : Червня 27, 2024, 05:30:25 17:30 »
Интересно получается - у Вас Родина это Украина, хотя живете Вы хер знает где, а у меня кацапстан, хотя родился и живу я в Украине ))

Л - логика.

Не клей дурня, кацапе. Ти - такий же вбивця українців як і ті, хто роблять це одягнені в кацапську форму. Ви - одне й те ж. Ти для них - свій, як і вони для тебе свої.
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #33 : Червня 27, 2024, 05:31:05 17:31 »
Не клей дурня, кацапе. Ти - такий же вбивця українців як і ті, хто роблять це одягнені в кацапську форму. Ви - одне й те ж. Ти для них - свій, як і вони для тебе свої.

Вас самого не тошнит от этого глупого пафоса? ))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #34 : Червня 27, 2024, 05:33:06 17:33 »
Вас самого не тошнит от этого глупого пафоса? ))

Це не пафос. Це констатація факту. Реальність.
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #35 : Червня 27, 2024, 05:34:16 17:34 »
Це не пафос. Це констатація факту. Реальність.

Ну какая к черту реальность, когда Вы объявляете какие-то свои фантазии и, наверное, ожидаете, что кто-то их воспримет всерьез...

Завязывайте уже с этим и давайте нормально общаться.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #36 : Червня 27, 2024, 05:46:49 17:46 »
Ну какая к черту реальность, когда Вы объявляете какие-то свои фантазии и, наверное, ожидаете, что кто-то их воспримет всерьез...

Завязывайте уже с этим и давайте нормально общаться.

Ти не є фантазія. Ти реальність. Хуйло теж реальність. Як і реальністю є те, що він вважає, що русскій мір це там де лунає русскій язик. І в цьому сенсі, він абсолютно правий.
Кілька років тому Портников сказав поясним дебільним студентам одеського університету, що там де лунає русскій язик і слухають русскіє пєсні, там рано чи пізно буде росія. І він має рацію.

Кацапи не будуть нападати на НАТО чи Швецію не тому, що вони в НАТО, а тому що там не чути вашої мови.  І це теж реальність.

Україна або буде українською, або її не буде взагалі.
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #37 : Червня 27, 2024, 05:56:30 17:56 »
Ти не є фантазія. Ти реальність. Хуйло теж реальність. Як і реальністю є те, що він вважає, що русскій мір це там де лунає русскій язик. І в цьому сенсі, він абсолютно правий.
Кілька років тому Портников сказав поясним дебільним студентам одеського університету, що там де лунає русскій язик і слухають русскіє пєсні, там рано чи пізно буде росія. І він має рацію.

Кацапи не будуть нападати на НАТО чи Швецію не тому, що вони в НАТО, а тому що там не чути вашої мови.  І це теж реальність.

Україна або буде українською, або її не буде взагалі.

Я-то реальность ) А Вы пишете фантазии, которые  нереальны.

Путин напал на Украину целиком, со всеми ее Крымом, Донбассом, Херсоном, Киевом и прочими Ивано-Франковсками.

И причина, очевидно, не русский язык и песни, а желание не потерять контроль над страной Украиной целиком.

Что касается "русского мира", то шизофреничные фантазии Сурковых, Дугиных и других мне вообще неинтересны.

Почему-то Украину защищают русскоязычные военные и у Вас этот момент стыдливо обходится. Или они тоже "русский мир" и работают на Путина?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #38 : Червня 27, 2024, 05:59:52 17:59 »
Я-то реальность ) А Вы пишете фантазии, которые  нереальны.

Путин напал на Украину целиком, со всеми ее Крымом, Донбассом, Херсоном, Киевом и прочими Ивано-Франковсками.

И причина, очевидно, не русский язык и песни, а желание не потерять контроль над страной Украиной целиком.

Что касается "русского мира", то шизофреничные фантазии Сурковых, Дугиных и других мне вообще неинтересны.

Почему-то Украину защищают русскоязычные военные и у Вас этот момент стыдливо обходится. Или они тоже "русский мир" и работают на Путина?

Так. Звичайно. Це ж очевидно. Так само як і православна церква, що домінує в Україні працює задля цього ж.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #39 : Червня 27, 2024, 09:05:51 21:05 »
Профілактика їбуть,
І на ФУПі і на СУПі,
Ох важкий кацапа путь,
Завжди буть лайном у дупі!

 :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Про свободу
« Reply #40 : Червня 27, 2024, 11:23:20 23:23 »
Ще один захисник русского язика і культури



If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #41 : Червня 28, 2024, 07:21:31 07:21 »
Ще один захисник русского язика і культури



Что удивительного? Обычный фашизм.

Впрочем, давайте вернемся к теме. Тема про свободу.

Что Вы об этом думаете?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #42 : Червня 28, 2024, 07:23:17 07:23 »
Профілактика їбуть,
І на ФУПі і на СУПі,
Ох важкий кацапа путь,
Завжди буть лайном у дупі!

 :smilie7:

Ничто так не выдает русских как фиксация на понятиях, анальном сексе, говне и жопах.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #43 : Червня 28, 2024, 08:02:32 08:02 »
Ничто так не выдает русских как фиксация на понятиях, анальном сексе, говне и жопах.

Ти не перекручуй фразу на свою користь.
І взагалі, ти нічого не розумієш в поезії! :punish:

От дивись:

Прощальна промова Безуглої!

Нахуя мені фракція ваша!
Нахуя мені той Арахаша,
Партквіток на підлогу хуяк!
Рвать не буду за вас я пердак
Нахуй Слуг, блять, і нахуй мандат!
Облік мій і без нього пиздат
Я Борисичу буду служить
А на вас, буду хуй я ложить
В рот єбать вас, і фракцию вашу
Все, пиздець! Я пішла!
                             Ваша Маша!

Твій пушкін дешеве фуфло!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Про свободу
« Reply #44 : Червня 28, 2024, 11:27:51 11:27 »
Мне надо срочно испугаться?
Ні, я ж вас не лякаю.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #45 : Червня 28, 2024, 11:32:32 11:32 »
Ні, я ж вас не лякаю.

Спасибо.

То, что в мире полно людей с разными расстройствами, комплексами и состояниями, которые не умеют разговаривать,а умеют только продавливать свою точку зрения - убийствами ли, банами ли, сносом веток ли, это известно.

То, что есть люди, которые предпочитают враждовать, вместо того, чтобы мирно жить, тоже не секрет.

Что нового Вы хотели донести?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16158
Re: Про свободу
« Reply #46 : Червня 28, 2024, 12:24:22 12:24 »
Спасибо.

То, что в мире полно людей с разными расстройствами, комплексами и состояниями, которые не умеют разговаривать,а умеют только продавливать свою точку зрения - убийствами ли, банами ли, сносом веток ли, это известно.

То, что есть люди, которые предпочитают враждовать, вместо того, чтобы мирно жить, тоже не секрет.

Что нового Вы хотели донести?


 Будь ласка. Нібито нічого нового

Прийшов юзер з найдемократичнішого форуму ФУПа і тут розповіда, як його бідосю тут гноблять. Як на мене, тут адміни занадто м'які. Гео вас би подовше б в бані тримав, а то й взагалі б в ніколи відправив

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #47 : Червня 28, 2024, 07:55:36 19:55 »
Спасибо.

То, что есть люди, которые предпочитают враждовать, вместо того, чтобы мирно жить, тоже не секрет.

Что нового Вы хотели донести?

Не треба оцього - Грабют, вбивають!!!
Тебе добрі люди направляють на шлях істинний, а ти чомусь пручаєшся.
Вчи мову, читай Кобзар, вивчай історію України, пиши Українською, донать на ЗСУ і люди будуть дивитись на тебе як на брата, а не як на лайно.

ПиСи. Не лише Кобзар. Читай Яворницького, Котляревського, Куліша, Литовченка, Горліса-Горського, Мицика, Винничука, Багряного, Юрія і Софійку Андрухович, читай Жадана, читай Прохасько, Забужко, Ірванця, Кідрука, ...

Пушкін, хуюшкін, батько рузького фашизму Достоєвський, збоченець Чехов, вбивці і картьожники Тургенєв з Некрасовим, стукач Гангнус, ... :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1218
Re: Про свободу
« Reply #48 : Червня 28, 2024, 08:41:35 20:41 »
Не треба оцього - Грабют, вбивають!!!
Тебе добрі люди направляють на шлях істинний, а ти чомусь пручаєшся.
Вчи мову, читай Кобзар, вивчай історію України, пиши Українською, донать на ЗСУ і люди будуть дивитись на тебе як на брата, а не як на лайно.

ПиСи. Не лише Кобзар. Читай Яворницького, Котляревського, Куліша, Литовченка, Горліса-Горського, Мицика, Винничука, Багряного, Юрія і Софійку Андрухович, читай Жадана, читай Прохасько, Забужко, Ірванця, Кідрука, ...

Пушкін, хуюшкін, батько рузького фашизму Достоєвський, збоченець Чехов, вбивці і картьожники Тургенєв з Некрасовим, стукач Гангнус, ... :at

Ви знущаєтесь
Нащо варвару шляхетна література коли в нього варвар та плагіатор пушкен
Я б в нього ще зубну пасту забрав, хай живе беззубий як і належить кацаповарварам, Гг..

Що до Чехова то тут я не погоджуюсь з вами.
Можливо єдиний гуманіст європейського зразка серед цих підарасів
Швидше за все українського походження з Таганрогу

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #49 : Червня 28, 2024, 09:33:51 21:33 »
Треба копнути глибше тему "Чехов і баби". Узнаєте багато цікавого.
Левачив на всю катушку, бурдель (будинок розпусти) навідував частіше за свою жінку.
Ну і поза бурделем мав контакти. Жінок зневажав.
« Останнє редагування: Червня 29, 2024, 08:41:04 08:41 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #50 : Червня 28, 2024, 09:38:04 21:38 »
Женщины, которые употребляются, или, выражаясь по-московски, тараканятся на каждом диване, не суть бешенные, это дохлые кошки, страдающие нимфоманией. Диван очень неудобная мебель. Eго обвиняют в блуде чаще, чем от того заслуживает. Я раз в жизни только пользовался диваном и проклял его. Распутных женщин я видывал, и сам грешил многократно, но Золя и той даме, которая говорила вам «хлоп – и готово», я не верю. Pacпутные люди и писатели любят выдавать себя гастрономами и тонкими знатоками блуда; они смелы, решительны, находчивы, употребляют по 33 способам, чуть ли не на лезвии ножа, но все это только на словах, на деле же употребляют кухарок и ходят в рублевые дома терпимости.

Все писатели врут. Употребить даму в городе не так легко, как они пишут. Я не видел ни одной такой квартиры (порядочной, конечно), где бы позволяли обстоятельства повалить одетую в корсет, юбки и турнюр женщину на сундук, или на диван, или на пол и употребить ее так, чтобы не заметили домашние. Все эти термины вроде в стоячку, в сидячку и проч. - вздор. Самый легкий способ, это постель, а остальные 33 тpyдны и удобоисполнимы только в отдельном номере или в сарае.

Poман с дамой из порядочного круга – процедура длинная.

Во-первых, нужна ночь, во-вторых, вы едете в Эрмитаж, в-третьих, в Эpмитаже вам говорят, что свободных номеров нет, и вы едете искать другое пристанище, в-четвертых, в номере ваша дама падает духом, жантильничает, дрожит и восклицает: «Ах, боже мой, что я делаю?! Heт! Нет!», добрый час идет на раздевание и на слова, в-пятых, дама ваша на обратном пути имеет такое выражение, как будто вы ее изнасиловали, и все время бормочет: «Heт, никогда себе этого не прощу!» Все это не похоже на «хлоп – и готово!».


Це з переписки. :smilie3:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9892
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Про свободу
« Reply #51 : Червня 28, 2024, 10:46:49 22:46 »
Вы прекрасно знаете, что никакое из правил форума я не нарушал. И единственной причиной и бана на 2 недели, и удаления ветки является Ваше личное желание и возможность сделать это.

Бог с ним, у каждого есть свои представления о справедливости и моральные эталоны.

Однако обосновывать произвол и цензуру тем, что якобы я нарушаю правила форума - это откровенно низко.

Мой выбор Libertas aut mortis! А не ваши кацапские стремления подчиняться и пресмыкаться перед властью.

Примите это как данность..

Ти прекрасно знаєш, що порушуєш Правила форуму п.4. І оскільки з початком повномасштабної війни форум визначився, як форум патріотів, то всілякі розмови про космос, що не є реальністю, тим більш розглядаються як порушення Правил. Можна забанити і не за непатріотичну позицію. Плюс до всього у нас в країні Форс мажор, коли явно не до пустопорожніх балачок. А наїзди на модератора тут також не вітаються. Як і наїзди на модераторів на інших форумах.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #52 : Червня 29, 2024, 08:49:32 08:49 »
"Вы прекрасно знаете, что никакое из правил форума я не нарушал".

На Українському телебаченні, до лютого 2022 року були присутні такі персонажі як Шуфрич, Скорик, Бойко, Рабінович, Балицький, ...
Чому? Вони правил не порушували!
Тепер вони в буцегарні, в москві, або прислужують кацапам.
Ти теж правил не порушуєш. :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #53 : Червня 30, 2024, 09:08:06 21:08 »
"Вы прекрасно знаете, что никакое из правил форума я не нарушал".

На Українському телебаченні, до лютого 2022 року були присутні такі персонажі як Шуфрич, Скорик, Бойко, Рабінович, Балицький, ...
Чому? Вони правил не порушували!
Тепер вони в буцегарні, в москві, або прислужують кацапам.
Ти теж правил не порушуєш. :smiley23:

Разумеется, что не нарушаю.

Этот форум декларирует себя как настоящая украинская правда.

Не вижу в нем ни настоящего, ни украинского, ни праведного.

Форум захвачен роботами, которые профессионально сеют вражду между украинцами.

Так что идите нахуй, роботы. Со всеми своими модераторами, администраторами и прочей чухней.

Здесь правды нет.



Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #54 : Червня 30, 2024, 09:19:20 21:19 »
 :hot:
 :bp
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #55 : Червня 30, 2024, 09:22:58 21:22 »
Навіть тут Ватничек петляє!
На йух він послав якихось роботів, і формально нічого не порушив.
Оце уся його сутність.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #56 : Червня 30, 2024, 09:27:32 21:27 »
Навіть тут Ватничек петляє!
На йух він послав якихось роботів, і формально нічого не порушив.
Оце уся його сутність.

Молодец, продолжай разоблачать ватничков в своей голове. Не останавливайся.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #57 : Червня 30, 2024, 09:41:45 21:41 »
Ти прекрасно знаєш, що порушуєш Правила форуму п.4. І оскільки з початком повномасштабної війни форум визначився, як форум патріотів, то всілякі розмови про космос, що не є реальністю, тим більш розглядаються як порушення Правил. Можна забанити і не за непатріотичну позицію. Плюс до всього у нас в країні Форс мажор, коли явно не до пустопорожніх балачок. А наїзди на модератора тут також не вітаються. Як і наїзди на модераторів на інших форумах.

Ну так баньте, чего терпеть-то?

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2624
  • Стать: Чоловіча
Re: Про свободу
« Reply #58 : Червня 30, 2024, 09:45:50 21:45 »

Тебе добрі люди направляють на шлях істинний, а ти чомусь пручаєшся.


Меня учили, что непрошенных советчиков с их советами надо посылать нахуй.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18556
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про свободу
« Reply #59 : Червня 30, 2024, 09:54:01 21:54 »
Меня учили, что непрошенных советчиков с их советами надо посылать нахуй.

У тебе були погані вчителі.
До думок оточуючих треба прислухатися.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: