Автор Тема: Майдан породив лише одного адекватного і здібного політика вищого рівня  (Прочитано 2368 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Це Ігор Коломойський  :upa

Кульбіти історії непередбачувані.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

Offline Convers.s

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 74

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
не майдан... особисті вчинки...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
посмотрим как он разрулит Майские праздники :smilie8:

если все будет в N, я была бы рада объединению Днепропетровской и Харьковской областей :smilie5:
впрочем Беня уже это предлагал :shuffle:
ігнор Квант

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ну как бы, породил политика, небольшой перегиб. Породила эго система коррупции в стране. И политик Коломойский как бы пока никакой, крепкий хозяйственник, таки да. В плюс ему толко то,что единственный из олигархов в тяжелый момент проявил себя достойным человеком.
Батя, мы стараемся ...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
я была бы рада объединению Днепропетровской и Харьковской областей

в якому сенсі ОБ"ЄДНАННЯ?
адміністративно?
це буде ДУЖЕ велика область

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ну как бы, породил политика, небольшой перегиб. Породила эго система коррупции в стране. И политик Коломойский как бы пока никакой, крепкий хозяйственник, таки да. В плюс ему толко то,что единственный из олигархов в тяжелый момент проявил себя достойным человеком.

вот как раз стартовый капитал беня не накоррупции заработал
а на проёбах законодательства в 90-е :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
А я повторюсь: увидел на майдане одного политика, который может быть искренним, который не относится к людям как к быдлу - это Кличко. Не знаю его организаторский качеств, всего остального. Но человечность я увидел. То как этот сильный спортсмен, избивший половину боксеров всего мира, признал свою слабость и силу народа - было видно невооруженным глазом. Он готов был их слушать и признавать свои ошибки. Пока он не испорчен.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А я повторюсь: увидел на майдане одного политика, который может быть искренним, который не относится к людям как к быдлу - это Кличко. Не знаю его организаторский качеств, всего остального. Но человечность я увидел. То как этот сильный спортсмен, избивший половину боксеров всего мира, признал свою слабость и силу народа - было видно невооруженным глазом. Он готов был их слушать и признавать свои ошибки. Пока он не испорчен.

По Кличку погоджусь. Там безумовно була буремна молодість, але останні вчинки нічого крім поваги не викликають.

Offline Alex_A

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
дивно, я очікував що мове піде про жінку з рушницеюкосою :gigi:

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
А я повторюсь: увидел на майдане одного политика, который может быть искренним, который не относится к людям как к быдлу - это Кличко. Не знаю его организаторский качеств, всего остального. Но человечность я увидел. То как этот сильный спортсмен, избивший половину боксеров всего мира, признал свою слабость и силу народа - было видно невооруженным глазом. Он готов был их слушать и признавать свои ошибки. Пока он не испорчен.

Погоджуюсь.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Не одного, не передергивайте.
Коломойский пока показал себя действительно хорошо. Кроме него я бы отметил Сеню, который пока занимается финансами, очень даже на месте. остальное не его. Ну а Клично да..честный и прямой..это прекрасный качества, показывающие какой он человек. Но в политике увы не боец.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Kasia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 225
а чё он в презы не пошел?

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
а чё он в презы не пошел?

интересный вопрос. Поскольку сейчас у него были бы очень неслабые шансы им стать.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
я была бы рада объединению Днепропетровской и Харьковской областей

в якому сенсі ОБ"ЄДНАННЯ?
адміністративно?
це буде ДУЖЕ велика область

 :smilie5: да название потом походу придумать можно
просто в этих областях огромный потенциал наука+промышленность+газ+вузы+оборонка=хороший ВВП :smiley25:
ігнор Квант

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
а чё он в презы не пошел?
Цікаво , а чого ви всі не пішли в президенти ???? Я думаю ви розумніші ніж деякі  кандидати - наприклад Царьов ...

Наприклад я не хочу бути президентом ...
Я краще   за ці декілька років  ще пару сотень кілометрів  оптики прокладу між  селами ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
А я повторюсь: увидел на майдане одного политика, который может быть искренним, который не относится к людям как к быдлу - это Кличко. Не знаю его организаторский качеств, всего остального. Но человечность я увидел. То как этот сильный спортсмен, избивший половину боксеров всего мира, признал свою слабость и силу народа - было видно невооруженным глазом. Он готов был их слушать и признавать свои ошибки. Пока он не испорчен.

По Кличку погоджусь. Там безумовно була буремна молодість, але останні вчинки нічого крім поваги не викликають.

голосування за бюджет і лобіювання зернотрейдерів забули?

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
вот как раз стартовый капитал беня не накоррупции заработал
а на проёбах законодательства в 90-е :smilie7:

А корупція і про-кгм-ріхи законодавства - це не одне і те ж? Спочатку самі пишемо законодавство, а потім "несподівано" знаходимо в ньому дірки.

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
дивно, я очікував що мове піде про жінку з рушницеюкосою :gigi:

 :smiley24:

А давайте робити ставки: через скільки часу Бєня з рятівника укронації перетвориться в "бородатого негідника та пейсатого пройдисвіта"?! Протримається довше за попередню "спасітєльніцу" (вона ж - косата с..ка) Юлю, чи раніше зійде з дистанції?! :gigi:

І ще ж нічого особливого не зробив (в вже скількох врятував!). Хіба заправив на пару мільйонів військову техніку  та виграв кількамільярдний тендер на поставки пального в армію. Та й то, підозрюю, що заправляв той 51 відсоток Укрнафти, що належить державі, а вигравали ті 49-ть, що належать Палиці з Коломойським. :smiley14:

 От всі мєнти Сходу хочуть в Розсію, але зі своєю територією для кормлєнія. А у Бєні вся Україна - територія для кормлєнія. Він що, має віддати її Розсії?! "Бізнес, і тільки бізнес. Нічого особистого". :smilie5:

Як там в розсіян?:
"Ведь обмануть того не трудно, кто сам обманываться рад!"

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
дивно, я очікував що мове піде про жінку з рушницеюкосою :gigi:

 :smiley24:

А давайте робити ставки: через скільки часу Бєня з рятівника укронації перетвориться в "бородатого негідника та пейсатого пройдисвіта"?! Протримається довше за попередню "спасітєльніцу" (вона ж - косата с..ка) Юлю, чи раніше зійде з дистанції?! :gigi:

І ще ж нічого особливого не зробив (в вже скількох врятував!). Хіба заправив на пару мільйонів військову техніку  та виграв кількамільярдний тендер на поставки пального в армію. Та й то, підозрюю, що заправляв той 51 відсоток Укрнафти, що належить державі, а вигравали ті 49-ть, що належать Палиці з Коломойським. :smiley14:

 От всі мєнти Сходу хочуть в Розсію, але зі своєю територією для кормлєнія. А у Бєні вся Україна - територія для кормлєнія. Він що, має віддати її Розсії?! "Бізнес, і тільки бізнес. Нічого особистого". :smilie5:

Як там в розсіян?:
"Ведь обмануть того не трудно, кто сам обманываться рад!"

Якби не він, то у Дніпрі зараз було б то саме, що і у Донецьку з Луганськом.

Offline Leo_poLD

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 208
  • Стать: Чоловіча
Це Ігор Коломойський  :upa

Кульбіти історії непередбачувані.

злодієм був, ним і залишиться...
просто в нього є яйця і він не боїться робити рішучі вчинки
на відміну від тих, кого винесло на верхні щаблі управління державою..

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
А давайте робити ставки: через скільки часу Бєня з рятівника укронації перетвориться в "бородатого негідника та пейсатого пройдисвіта"?! Протримається довше за попередню "спасітєльніцу" (вона ж - косата с..ка) Юлю, чи раніше зійде з дистанції?! :gigi:
Роблю першу - ставлю пів року.
Батя, мы стараемся ...

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Коломойський може бути на підхваті у Яценюка. Якимось віце-прем'єром з якоїсь там політики. Як тільки криза мінєт, треба його повишати - такі кадри не мають прозябати в провінціях.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Коломойський може бути на підхваті у Яценюка. Якимось віце-прем'єром з якоїсь там політики. Як тільки криза мінєт, треба його повишати - такі кадри не мають прозябати в провінціях.

хто у кого на підхваті ??

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Коломойський може бути на підхваті у Яценюка. Якимось віце-прем'єром з якоїсь там політики. Як тільки криза мінєт, треба його повишати - такі кадри не мають прозябати в провінціях.
Вы как бы поняли. что сказали :lol:
Батя, мы стараемся ...

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Якби не він, то у Дніпрі зараз було б то саме, що і у Донецьку з Луганськом.

Я не хочу применшувати  заслуг Коломойського, але й не можу закривати очі на його "заслуги" в дерибані України.

Проте тут  мова не тільки і не стільки про цю персону, як мова про суспільство.
Тобто про наших людей, наче й дорослих розумних та адекватних, але яких хлібом не годуй, а  чергового месію подай. Вибравши  собі нового претендента на цю роль, вони   починають поступово наділяти його рисами якогось небожителя, щоб через деякий час вимагати від цієї людини відповідних вчинків.  Не дочекавшись чогось подібного, швиденько втопкують ще недавно "практично святого" в багнюку та йдуть шукати собі нову "жертву".
Всі ж пам'ятають Ющенка, якому на парламентських виборах вибрали на "допомогу" БЮТ, бо на той час його "святість" вже поблякла, а месіанська зоря Юлії якраз розгорялась.
 Масштаби та тривалість Юліанського психозу, скажу чесно, мене вражали і продовжують вражати. Розчарування її послідовників, мабуть, найважче і нагадує ломку наркомана.
І от знову: "...лише один адекватний і здібний на Майдані"(у Швейцарії  був Майдан?! :smilie8:)
Складається враження, що слова " Не сотвори собі кумира!" для одних - порожній звук, а інші , може, їх і не чули.