Автор Тема: Для-Комашкі-Єрмак-вводная-для-іспользованія-тчк...  (Прочитано 833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Слухай, ну от можеш же розмовляти як людина, а не оте твоє "ви усі дураки".
То й розповідай нам про країну, думаю усім буде цікаво.
Дякую.
А можна, до речі, приклад якогось допису з "ви усі дураки", котре вас так довго й так люто харить? Мені давно цікаво було. Справа просто в тому, що я з дурнями не спілкуюся в принципі (ну, реально, хіба є сенс спілкуватися з дурною людиною? щоби шо?), й досить відкрито про це пишу. Відповідно, щось тут не те  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Звідки будиночок?
Ти написала "маю будинок".
Звідки й в усіх, іпотека ж :)

Практично всі, окрім багатіїв (хто півтора лями на іподромі лишає щомісяця) беруть житло у кредит. Це впливає на податки: людина може розрахувати, будинок якої ціни їй оптимальніше купити, аби перебувати в потрібному класі податків. Тому, навіть якщо в людей в принципі є гроші аби купити відразу, їм зазвичай вигідніше брати іпотекою, а гроші ще кудись вкласти.

Звісно, в мене такого не було й близько  :gigi: тому довелося витратити кілька років, щоб назбирати на "мінімальний капітал" - частку, котру людина зобов'язана виплатити відразу, коли купує житло.

У місцевих купівля першого житла проходить так: вони там збирають отой "мінімальний капітал", потім йдуть до банку, банк їх питає телефонного номера їхніх батьків. Дзвонить батькам, питає - чи вони згодні бути гарантами тої купівлі. Батьки зазвичай погоджуються (й зазвичай мають принаймі власне виплачене житло, яке вважається за капітал гарантора), й всі щасливі розходяться з контрактом на продаж житла.

У нас, звісно, на цьому етапі виникли серйозні проблеми, оскільки наші батьки та інші родичі на той момент сиділи у Львові на знятих нами хатах. При цьому, такі проблеми виникають у практично всіх нормальних (не багатіїв тобто) мігрантів, навіть в тих, хто явно тягне купівлю хати, й може оплатити не отой "мінімальний капітал", а наприклад половину будинку відразу. Прикол в культурних особливостях. Працівнику банку буквально до лампади, чи він хоча б одну хату за все життя продасть. В нього є зарплата, він кайфує, крапка. Це (важливо!) не означає, що він взагалі не працює. Він все нормально й професійно зробить, але - йому має бути комфортно. А комфортно йому так, як він звик. А звик він дзвонити батькам, та чути "так, ми гарантуємо".

Проблема тупа, й боротися з нею можна теж виключно тупим методом: просто ходити по одних й тих самих банках, казати одне й те саме по півроку-рік, й колись хтось буде в гуморі, й оформить контракт без дзвінків батькам.

:)

Існує ще трохи інша система для тих, хто невзмозі витягнути нормальний кредит. Наприклад, коли люди ніби й працюють, але в них 3+ дітей. Іпотечні відсотки з трьома дітьми платити здебільшого неможливо. Для таких людей є державний "банк", котрий дає їм іпотеку без комерційного відсотка. В нас друзі з Полтави так взяли (теж рік довелося походити туди, але дали врешті решт їм некомерційний кредит).

З відносно цікавого по темі, останні роки взагалі-то в Норвегії економічна дупа, коментувати особливо не буду, щоб багато слова "дебіли" не було в тексті  :gigi: але на практиці, мої виплати на іпотеку два роки тому були 21 000 крон на міцяць, а зараз це 34 000 крон на місяць. Десь на цьому місці місцеві почали не витримувати іпотечні виплати, й держава забзділа далі підіймати іпотечну ставку  :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
комашкина ты правда сторонница пидара регента или стебешься?

ты голосовала за зиленского? почему ирмак ущурпировал владу, поставил твоего избранника на уровень кукдв кукольнлготеатра?
Ми з тобою разом за зильонсково голоснулі по приколу. Дважди: у 2006, та 2017. Після чого спєрдолілі: я в Азєрбайджан, ти в Польщу. Відкрили там театр ляльок, й жили довго та щасливо.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
насосала у ирмака на будиночок
а какого хуя тут делвешь?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
насосала у ирмака на будиночок
а какого хуя тут делвешь?
Шо там, Ружбайкін, який вже гранчак неводки прийняв на груди? :) Мпортом займався вже, чи якраз почав? хоча ні, ніби двома руками набираєш, характерних помилок немає...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
абсолютный писдеж что эта полумная работает в кпком то финансово индустриальном секторе

во первых большие сомнения в знании языка
во вторых никому накуй там такие типа спецы с Украины не нужны

галимый звиздежь

ну если конечно не уборщица в банке

максимально среди наших там шансы у айтишников и очень редко ученых со степенью

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
Шо там, Ружбайкін, який вже гранчак неводки прийняв на груди? :) Мпортом займався вже, чи якраз почав? хоча ні, ніби двома руками набираєш, характерних помилок немає...


слушай хуесрскс меня сейчас внимательно
сегодня ночью в моем доме взрыврм вынесло окна и разркшено часть крыши

у соседей вообще писдец
еще ращ мне проаоняешь про то что кто то принял на груди я тебя кашелка приравняю  к кацапам

так понятно хуесоска?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
блядь конченная с хатынкой в швеции


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
абсолютный писдеж что эта полумная работает в кпком то финансово индустриальном секторе

во первых большие сомнения в знании языка
во вторых никому накуй там такие типа спецы с Украины не нужны

галимый звиздежь

ну если конечно не уборщица в банке

максимально среди наших там шансы у айтишников и очень редко ученых со степенью
Ружбайкін, зконцентруйся. Я не працюю в фінансовому або індустрійному секторі. Я працюю в конторах, котрі займаються сєсуріті для цих секторів.
Чесно кажучи, не твоя провина що ти тут тупиш, оскільки в Україні воно дійсно працює інакше: там сесуріті банків займаються внутрішні служби самих банків.
В Норвегії ринок стабільніший, й банкам вигідніше платити гроші спеціалізованим конторам.
При цьому раніше була ще й апаратна прив'язка до таких контор. Наприклад, деякі банківські операції ще десять років тому виконувалися на здоровому мейнфреймі, котрий стояв в бункері на мінус третьому поверсі, а бункер належав конторі, яка колись була ІТ-відділом Теленора. Й в цій конторі, відповідно, розміщали свої потужності ледь не всі банки, що представлені у Норвегії (на той момент їх було 54).

Секунда даунтайму (це коли все здохло й лежить) в деяких місцях цього бункеру коштувала сорок з чимось тисяч крон.

Я пам'ятаю, потім приходжу до Норвіжн Ейр Шатл, а вони такі: "ти шо, отут опасно, секунда падіння нашого сайту це 500 крон збитків"  :laugh: Ті кловуни використовували працю програмістів з Криму окупованого. Типу, ну а чо б і нєт.

Довелося трохи почекати, поки там позвільнялися та переїхали на "континент" ніби нормальні програмісти. А потім застукати  :smiley14:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005

слушай хуесрскс меня сейчас внимательно
сегодня ночью в моем доме взрыврм вынесло окна и разркшено часть крыши

у соседей вообще писдец
еще ращ мне проаоняешь про то что кто то принял на груди я тебя кашелка приравняю  к кацапам

так понятно хуесоска?
Ружбайкін, запхай свого хуєкриса туди, звідки ти його витяг. Тобі писалися вже не раз відкритим текстом, що в усіх бесідах з тобою всі українці з-за кордону, а це не тільки я, до речі, враховують що ти живеш там, де кацапи можуть вбити.

Тому, коли ти бикуєш помірно, тебе ніхто особливо й не чіпає.

Нажаль, ти це сприймаєш як русня - тобто, як слабкість. Й тобі якогось біса починає здаватися, що ти будеш тут хамити людям в обличчя, а тобі будуть посміхатися та дякувати.

Будеш себе поводити як руснявий алкаш - будеш читати відповідні речі. Й так, мені абсолютно до лампади, кого ти там куди дорівнюєш. Сходи до речі до кацапів на Дождь, чи де ти там хороших експєртов слухаєш  :smiley15: а то щось ти звідти давно не носив інфу цукаву, ніби соромишся чогось.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
дада
расскажи клнченная сука что я тебя должен приравнять к днепрянам которые живут с ночными приоетами искандеров и без света по 12 часов

со львва пишешь сьебалась кагелка? я принял на грудь пишешь хуесоска?


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
дада
расскажи клнченная сука что я тебя должен приравнять к днепрянам которые живут с ночными приоетами искандеров и без света по 12 часов

со львва пишешь сьебалась кагелка? я принял на грудь пишешь хуесоска?
Ой, сонечко, але ж кого ти там куди дорівнюєш - це всім до лампади  :smilie2: мені так точно. Ти ж не будеш дуже голосно плакати з цього приводу?
Щодо Львова - коли в очах двоїтися перестане, перечитай просто ще раз ту частину тексту. Й не забудь заверещати, що нічого не читаєш бо в тебе нема часу  :smiley15:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
Ну прикол з Японією в тому, що солдати голодували та мерзли бо їхні харчі та паливо запросто могли бути не закладені до бюджету частини. Наказ стояти є - стійте, офіцерам їжу враховано й доставлено, а ви як хочете - й так споконвік було (тм). Тому в Японії після другої світової піднялася купа питань до старого стилю життя, й до держави, в котрій чомусь настільки дешево коштувало життя громадянина. Ну знов-таки, кому я про це розповідаю?

Наш "корупційов" - це комбінація з трьох різних речей.

Перша - це те, що "споконвіч було", в кожної нації є такі приколи. Це не проблема, це норма кожного людського суспільства.

Друга - це пропаганда, що використовується здебільшого русньой, але взагалі-то зручна будь-якому ворогу України, або просто цинічним чєловєчкам. Достатньо сказати "та я б не робив того лайна що зараз роблю, але знаєте... там корупційов ото... йой...", й кайфувати.

Третя - це те, про що або не дуже говорять, або принаймі мені читати не доводилося, але воно очевидне. Це - руснява агєнтурка, й це саме те, що викликає найбільші... м'яко кажучи, занепокоєння в патріотичної частини населення. Янукович - ніхріна не корупціонер, "генерали", котрі йому допомагали роздовбувати армію - теж. Мертверчук теж не корупціонер. Це йобана кацапська ФСБшна мережа, котра просто мімікрує під "корупційов", а насправді є частиною війни кацапстану проти України. Й не тільки, але проти України це все використовується в квадраті, кубі й так далі.

Ніхто. Жодна. Країна. На планеті. Не зазнавала такої концентрованої атаки на цьому фронті.

Оскільки ви ніби серйозно зараз розмовляли, я так сподіваюся ви не будете робити вигляд, ніби не поділяєте цей погляд на питання?

факти дотичні до причин корупції виявлено правильно але вони складені в неправильні висновки.

насправді причини корупції все ті ж - про що я писав на ФУПі роками.

і що мене здивувало вчора у Берези якось пан поляк розповів все те що я говорив але трохи іншими словами.

так - корупція це природній стан .проти природи не можна боротись що я завжди казав - її потрібно використовувати та правильно направляти.. тож якщо корупція вам заважає то потрібно не з нею боротись а з системою яка неправильно налаштована через що корупція виникає.

так - русня до цього приклалась .. це вони створили цю систему в якій корупція сталда неуникнена ..та сама конституційна реформа про яку я роками писав - вона зламала легальну вертикаль держуправління і зробила корупцію єдиним можливим шляхом існування держави ... в умовах такої конституції Україна або буде коруційною або розвалиться ... а інакше й бути не може бо медведчук не писав вам змін до конституції з метою покращити щось в Україні.

відео тут:



це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
факти дотичні до причин корупції виявлено правильно але вони складені в неправильні висновки.
Ок, а правильні висновки - це "адаптувати систему", яка неправильно налаштована.
Тобто, якщо "факти дотичні до причин корупції виявлено правильно", то ви пропонуєте "адаптувати систему" до факту 3, а саме - до диверсійної діяльності русні.
Я не проти, але цікаво - як.

Прикол, коротше, полягає в тому, що наш корупційов в чистому вигляді - це проблема десь того ж порядку, як якість дорожнього покриття.

Серйозні проблеми в нас виникають, коли кацапня веде проти нас військово-диверсійні дії. Використовуючи, в тому числі, корупційов.

Тому особисто виступаю за дуже чітке розмежування цих понять.

Інакше.
Для багатьох чуваків з заходу, котрі нам не вороги.
Це буде виглядати так, що ми маємо просто прийняти пару протикорупційових законів, й жити в кайфі.
А для багатьох чуваків наших, після того як вони послухають чуваків з заходу, це виглядатиме ніби розумні західні ельфи вже з усім розібралися, й треба робити як вони кажуть, бо вони ж багаті, а ми ніт.
А русня буде гикати, й використовувати це під свою мету.
Як власне й було зроблено з Порошенком, коли про звіра корупційова волали з кожної праски.