Автор Тема: Для-Комашкі-Єрмак-вводная-для-іспользованія-тчк...  (Прочитано 834 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Їрмак пиздіте не буде, зуб даю!
Не даю, самому мало.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча
Їрмак пиздіте не буде, зуб даю!
Не даю, самому мало.

110 %. Як у головного смотрящєго по західній допомозі, в пацана всьо під контролем   :to_keep_order:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
Щодо корупції, то вона в Україні нічим особливо не відрізняється від інших корупцій в інших країнах. Все залежить від національних особливостей.
Але це змінює того факту, що Єрмака треба повісити догори ногами при першій нагоді.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
Щодо корупції, то вона в Україні нічим особливо не відрізняється від інших корупцій в інших країнах. Все залежить від національних особливостей.
Але це змінює того факту, що Єрмака треба повісити догори ногами при першій нагоді.


примеры в студию (с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!

примеры в студию (с)

Сімейка Байденів як приклад.
Або справа „Солиндри“ при Обамі під улюлюкання "Poroshenko corruption". Або Uranium One і Clinton Foundation...
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
Сімейка Байденів як приклад.
Або справа „Солиндри“ при Обамі під улюлюкання "Poroshenko corruption". Або Uranium One і Clinton Foundation...
ты наверно вообще не догоняешь о чем идет речь
а речь идет о мародерстве бюджета на уровне 50%

еще раз повторю
примеры в студию  а не херню из хуя ирмака

есть ли еще такая страна где бюддет граьится тотально?



Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
нигде грабеж бюджета невозможен хотя бы потому  что есть разделение властей, есть оппозиция которая непримерно воспользуется любым крсяком

и даже в Украине до клоуна не ьыли вощможны такие масштабы грабежей, даже овощ тодько мечтал о подобных обьемах

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47141
  • Never give in!
нигде грабеж бюджета невозможен хотя бы потому  что есть разделение властей, есть оппозиция которая непримерно воспользуется любым крсяком

и даже в Украине до клоуна не ьыли вощможны такие масштабы грабежей, даже овощ тодько мечтал о подобных обьемах

Українці цю владу обрали. Це демократія. Очевидно їм не подобався “корупціонер Порошенко“ і його прокурори. Тому Байден поміг українцям очиститися від корупції нагнувши Порошенка і змусивши його звільнити щойно призначеного генерального прокурора, як того й хотіли лєщєнкі і злочевські.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
Українці цю владу обрали. Це демократія. Очевидно їм не подобався “корупціонер Порошенко“ і його прокурори. Тому Байден поміг українцям очиститися від корупції нагнувши Порошенка і змусивши його звільнити щойно призначеного генерального прокурора, як того й хотіли лєщєнкі і злочевські.  :lol:

при всем рагульстве народа
у нас нет выборов
про легитимность аллы борисовны вообще нет речи

гибридный режим зиленского как написалв уп :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Маленьке уточнення - зелені покидьки крадуть під час війни.
Крадуть в тому числі і у армії. :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Doctor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 780
камашкам все одно винен Байден

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Шо тут (тм), РГ голоснув за єрмачка, підписався на його вконтактік, й тримає всіх в курсі?  :smilie7:
Ну такоє (тм)
Тим більш, що нас не обдуриш.
По-перше, корупційов є тільки в Украйоні, бо украйонци гімняні.
По-друге, в країнах НАТО корупційова ну точно ніколи не було, бо інакше б їх не взяли у НАТО  :idea: оп, смєкалочка-то яка? Отож.
Третім та головним є то, що оскаженіло волала вся мразота всю каденцію Порошенка, починаючи від більшості юльків, й закінчуючи руснявими та сосу-сосущєствоватєлямі. А саме: КОРУПЦІЙОВ, все КРАДУТЬ, украйонці то люта бидлота, ніяких їм безвізів ніколи, ніяких ЄСів, ніяких НАТ, взагалі то всьо країна 404, та й не країна а так, руская зємєлька, которую оце б на хуйла давно охворміть треба... а, нє, сорі, останнє волала якраз та русня, котра мільярди баксів витрачало на інформаційні кампанії, котрі - на щастя  :lol: - ніяк не зачепили місцевих інтелектуалів.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!

По-перше, корупційов є тільки в Украйоні,


Ану розкажи нам, як крали наприклад англійці під час Другої світової.
Чи німці з японцями.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча
... щось белькоче ...

Пора міняти вводную, передай наверх.

Щось типу 'найвеличніший переміг корупцію, Коля Катлєта, Трухін і ще херова туча слуг-крадіїв сидять за гратами'   :weep:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Ану розкажи нам, як крали наприклад англійці під час Другої світової.
Чи німці з японцями.
50 відсотків, звісно.
Звідки інфа? Ну, звідки й в Маджесті. Зі стелі.
По-нормальному я, звісно, теж можу про це поговорити, якщо б в мене була хоч якась надія на нормальні відповіді з вашого боку. Сенсу, правда, й тоді буде мало - враховуючи ваше хобі по вивченню історії - це типу шо, я вам буду розповідати як японські солдати без іжі дохли, поки офіцери бенкетували? А ви будете робити вигляд шо типу "ого махать вперше чую"?  :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Пора міняти вводную, передай наверх.

Щось типу 'найвеличніший переміг корупцію, Коля Катлєта, Трухін і ще херова туча слуг-крадіїв сидять за гратами'   :weep:
Тобто, ви навіть в створеній вами персональній гілці нездатні відповідати на те, що вам пишуть?  :fp2
Так цей, пацани, кайфуйтє далі. Удєлайтє мене в своїй голові, заодно й війну там закінчіть  :smiley15: не буду заважати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча
Тобто, ви навіть в створеній вами персональній гілці нездатні відповідати на те, що вам пишуть?  :fp2
Так цей, пацани, кайфуйтє далі. Удєлайтє мене в своїй голові, заодно й війну там закінчіть  :smiley15: не буду заважати.

Я розумію. Важко відмазувати їрмачків, переводячи стрілки на якусь абстрактну хрєнь та белькотіння про неправильний навколишній світ, що не хоче сплотіться навколо найвеличнішого і Ко  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
це типу шо, я вам буду розповідати як японські солдати без іжі дохли, поки офіцери бенкетували?

Так, я пам'ятаю Нанкинську резанину, коли змучені голодом японські солдати зґвалтували більше 20 000 жінок.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Факт голодування в армії Японії дійсно був, але через обставини, а не через крадіжки.
А те що самураї краще харчувалися, ніж селяни, так то споконвіч було.
Німецькі солдати теж голодували інколи. Через обставини.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
комашкина за чей счет ты живешь? недешево в скандинавиях
а у тебя да инткрнет деньги есть

работаешь?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
комашкина за чей счет ты живешь? недешево в скандинавиях
а у тебя да инткрнет деньги есть

работаешь?

Свого часу ми збиралися у Норвегію (з наметами і заплічниками).
Але трохи порахували гроші, і відмовились.
Пересування дуже коштовне. Їжа теж.
Тай ще оте Норвезьке нагір'я, де холодно і мокро навіть влітку.
А назви взагалі атас - ГАЛЬХЕПІГГЕН, ЮТУНХЕЙМЕН, ВЕТТІСФОССЕН, ...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Факт голодування в армії Японії дійсно був, але через обставини, а не через крадіжки.
А те що самураї краще харчувалися, ніж селяни, так то споконвіч було.
Німецькі солдати теж голодували інколи. Через обставини.
Ну прикол з Японією в тому, що солдати голодували та мерзли бо їхні харчі та паливо запросто могли бути не закладені до бюджету частини. Наказ стояти є - стійте, офіцерам їжу враховано й доставлено, а ви як хочете - й так споконвік було (тм). Тому в Японії після другої світової піднялася купа питань до старого стилю життя, й до держави, в котрій чомусь настільки дешево коштувало життя громадянина. Ну знов-таки, кому я про це розповідаю?

Наш "корупційов" - це комбінація з трьох різних речей.

Перша - це те, що "споконвіч було", в кожної нації є такі приколи. Це не проблема, це норма кожного людського суспільства.

Друга - це пропаганда, що використовується здебільшого русньой, але взагалі-то зручна будь-якому ворогу України, або просто цинічним чєловєчкам. Достатньо сказати "та я б не робив того лайна що зараз роблю, але знаєте... там корупційов ото... йой...", й кайфувати.

Третя - це те, про що або не дуже говорять, або принаймі мені читати не доводилося, але воно очевидне. Це - руснява агєнтурка, й це саме те, що викликає найбільші... м'яко кажучи, занепокоєння в патріотичної частини населення. Янукович - ніхріна не корупціонер, "генерали", котрі йому допомагали роздовбувати армію - теж. Мертверчук теж не корупціонер. Це йобана кацапська ФСБшна мережа, котра просто мімікрує під "корупційов", а насправді є частиною війни кацапстану проти України. Й не тільки, але проти України це все використовується в квадраті, кубі й так далі.

Ніхто. Жодна. Країна. На планеті. Не зазнавала такої концентрованої атаки на цьому фронті.

Оскільки ви ніби серйозно зараз розмовляли, я так сподіваюся ви не будете робити вигляд, ніби не поділяєте цей погляд на питання?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
комашкина за чей счет ты живешь? недешево в скандинавиях
а у тебя да инткрнет деньги есть

работаешь?
Ніби абсолютно не секрет, що я працюю в індустрійному сєсуріті (раніше в банко-фінансовому сесуріті, але після початку війни стало зрозуміло, що індустрійне важливіше), маю зарплатню в мільйон крон (не супербагато, плюс курс останні роки постійно падає, що впливає на суму переказів), маю будинок, не маю машин, в будинку тримаю двох біженок (й кота-біженця  :gigi: ), волонтерством фізичним не займаюся вже більше чотирьох років (хворію, здатність втрачено). Коли щось цікавить, без проблем розповім - в мене там якихось таємних секретів нема, як наприклад у вас ;)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7005
Свого часу ми збиралися у Норвегію (з наметами і заплічниками).
Але трохи порахували гроші, і відмовились.
Пересування дуже коштовне. Їжа теж.
Тай ще оте Норвезьке нагір'я, де холодно і мокро навіть влітку.
А назви взагалі атас - ГАЛЬХЕПІГГЕН, ЮТУНХЕЙМЕН, ВЕТТІСФОССЕН, ...
З наметами могли б й проїхатися, просто шо питання куди саме. На Лофотени влітку сенс є, хоча... ви там з Ірпін ніби на досвіді туристи-гірники, вам й правда могло б бути цікаво. Саме наметникам в Норвегії відпочивати не дуже дорого, якщо чітко приїхати куди треба, й там жити на природі.
"Веттісфоссен" - це Hvittingsfossen? Водоспад білої тварюки  :gigi: це від мене недалеко

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Так, водоспад.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ніби абсолютно не секрет, що я працюю в індустрійному сєсуріті (раніше в банко-фінансовому сесуріті, але після початку війни стало зрозуміло, що індустрійне важливіше), маю зарплатню в мільйон крон (не супербагато, плюс курс останні роки постійно падає, що впливає на суму переказів), маю будинок, не маю машин, в будинку тримаю двох біженок (й кота-біженця  :gigi: ), волонтерством фізичним не займаюся вже більше чотирьох років (хворію, здатність втрачено). Коли щось цікавить, без проблем розповім - в мене там якихось таємних секретів нема, як наприклад у вас ;)

Слухай, ну от можеш же розмовляти як людина, а не оте твоє "ви усі дураки".
То й розповідай нам про країну, думаю усім буде цікаво.
Дякую.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18175
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Звідки будиночок?
Ти написала "маю будинок".
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34177
  • Стать: Чоловіча
...

Наш "корупційов" - це комбінація з трьох різних речей.

Перша - це те, що "споконвіч було", в кожної нації є такі приколи. Це не проблема, це норма кожного людського суспільства.

Друга - це пропаганда, що використовується здебільшого русньой, але взагалі-то зручна будь-якому ворогу України, або просто цинічним чєловєчкам. Достатньо сказати "та я б не робив того лайна що зараз роблю, але знаєте... там корупційов ото... йой...", й кайфувати.

Третя - це те, про що або не дуже говорять, або принаймі мені читати не доводилося, але воно очевидне. Це - руснява агєнтурка, й це саме те, що викликає найбільші... м'яко кажучи, занепокоєння в патріотичної частини населення. Янукович - ніхріна не корупціонер, "генерали", котрі йому допомагали роздовбувати армію - теж. Мертверчук теж не корупціонер. Це йобана кацапська ФСБшна мережа, котра просто мімікрує під "корупційов", а насправді є частиною війни кацапстану проти України. Й не тільки, але проти України це все використовується в квадраті, кубі й так далі.

Ніхто. Жодна. Країна. На планеті. Не зазнавала такої концентрованої атаки на цьому фронті.

Оскільки ви ніби серйозно зараз розмовляли, я так сподіваюся ви не будете робити вигляд, ніби не поділяєте цей погляд на питання?

Цікаво, єрмаки з кірілтімошенкамі по якому пункту проходять ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21560
комашкина ты правда сторонница пидара регента или стебешься?

ты голосовала за зиленского? почему ирмак ущурпировал владу, поставил твоего избранника на уровень кукдв кукольнлготеатра?